Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
polecam fajnego fotografa - sprawdziłyśmy z siostrą:)
Autor Wiadomość
siwak22 

Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Lip 31, 2010 12:42 am   polecam fajnego fotografa - sprawdziłyśmy z siostrą:)

Wszystkim niezdecydowanym chce polecić naprawdę fajne studio fotografii. Nazywa się Foto Inne i faktycznie jest inne.
Moja siostra robiła ostatnio zdjęcia ślubne. Fotki wyszły REWELACYJNE! Bardzo naturalne, nie pozowane, bez plastikowych przyklejonych uśmiechów. Aśka jest zachwycona, ja zresztą też :)
Każda fotka jest inna, no dosłownie prawie każda nadaje się do ramki. (mozna zresztą samemu zobaczyć bo kilka podwiesili na stronie) Poza tym fotografka sympatyczna.
Jak poszliśmy całą rodziną wybierać zdjęcia to przywitała nas własnoręcznie upieczonym gorącym chlebem! Jedliśmy i wybieraliśmy. Na koniec oprócz albumu ze zdjęciami dostaliśmy jeszcze w prezencie breloczki i magnesy na lodówkę ze zdjęciami z sesji. naprawdę polecam.
zainteresowanym podam link.
_________________
siwak22
 
 
aNusia^^ 

Wiek: 33
Dołączyła: 22 Lis 2010
Posty: 33
Skąd: W sercu mojego T. :*
Wysłany: Wto Lis 23, 2010 4:38 pm   

siwak22 skąd ten fotograf i jakie ma ceny??
_________________
 
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 23, 2010 7:52 pm   

aNusia^^ wpisz sobie nazwę "Foto Inne" w google, wyskoczy Ci strona internetowa. Pani fotograf jest z Tuszyna.

Mnie fotografie zamieszczona na stronie nie zachwyciły, zupełnie nie moja stylistyka. Zbyt mało nasycenia kolorami, część zdjęć zbyt słodka. No i cena w porównaniu z ofertą chyba wygórowana. Jedynie zdjęcia z albumu są nagrane na płycie w pełnej rozdzielczości, a resztę dostaje się w rozdzielczości 1024x768px. Czyli jakby ktoś chciał wywoływać sobie z płyty jakieś inne foto, które ma rozdzielczość 1024x768px to nie poszaleje z wielkością zdjęcia. No chyba, że kogoś taka opcja nie interesuje, to ok. Generalnie nie moje klimaty, ale rozumiem, że każdy lubi co innego :)
_________________

 
 
aNusia^^ 

Wiek: 33
Dołączyła: 22 Lis 2010
Posty: 33
Skąd: W sercu mojego T. :*
Wysłany: Wto Lis 23, 2010 7:58 pm   

Bian dzięki :)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl