Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Pon Kwi 18, 2011 9:07 am
Jakie pantofelki do sukni bez ozdób?
Autor Wiadomość
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Czw Mar 10, 2005 8:16 am   Jakie pantofelki do sukni bez ozdób?

Zajrzałam do nowego salonu na Nawrot i pojawiło się w mojej głowie pytanie. Czy do gładkiej w zasadzie sukni bez ?ADNYCH ozdobników zamówić konsekwentnie gładkie satynowe buciki. Czy może odwrotnie, dla kontastu, z koronki albo wyszywane koralikami? Jak sądzicie?
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 10, 2005 1:31 pm   

wydaje mi sie ze lepiej beda pasowaly buty gladkie, ale jesli udaloby Ci sie znalezc jakies bardzo ciekawe buty z ozdobami i bylyby w podobnym stylu co suknia - to chyba warto sprobowac :D
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Czw Kwi 07, 2005 7:17 pm   

Ja tez będę miała własnie taką sukienkę bez żadnych ozdób. Buciki planuję kupić również gładkie i bez ozdób. Tak chyba bedzie najlepiej pasowało.
_________________
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 8:39 pm   

Sprawdzałam dziś moje buty przy sukni. Cu-dow-ne!!! Bo w ogóle to wyglądają tak: gładkie, zakryte palce, zakryta pięta, dwa paski skrzyżowane na śródstopiu. Okrągły nosek i wąski obcas. Wysokość obcasa idealnie dopasowana do długości sukni. Najbardziej obwiałam się o kolor, są ciemne ecru. Rzeczywiście ciemniejsze od sukni, ale wyglądają CUDNIE :happygirl:
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 10:13 pm   

Gosiaczku
super ze tak Ci sie udalo dobrac buty i swietnie ze zakup masz juz za soba, bo chyba z butami jest prawie tyle samo zachodu co z wyborem sukni niestety :?
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 8:29 am   

:wink: Albo i gorzej...
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 9:03 am   

No nie za butami tez trzeba będzie chodzic?? :( A ja myślałam, że w salonie jakieś będę - pani obiecała, i że tam sobie od razu na miejscu wybiorę, mam tylko nadzieję, że jak juz buty będą , że cen nie "trzaśnie" z kosmosu :wink:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 9:35 am   

z butami tez jest ciezko, bo oprocz tego ze powinny sie nam podobac :lol: , musza byc przeciez wygodne, bo trzeba wytrzymac w nich pol dnia i cala noc i to mi sprawia najwiekszy problem :?
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 9:37 am   

rozumiem, Gambi, że Ty butów tez jeszcze nie masz?
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 9:52 am   

Niestety jeszcze nie, a potrzebuje je na 1 czerwca.
Juz jechalam je nawet kupic, ale mama wybrala sie ze mna i oczywiscie zaczela wymyslac.
wiec szukam dalej :?
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 11:50 pm   

KasiaK napisał/a:
A ja myślałam, że w salonie jakieś będę - pani obiecała, i że tam sobie od razu na miejscu wybiorę, mam tylko nadzieję, że jak juz buty będą , że cen nie "trzaśnie" z kosmosu :wink:


W jednym salonie, w którym oglądałam buty, były w cenie 170 zł. Fason i tkanina do wyboru. Podobne modele widziałam własciwie we wszystkich ślubnych sklepach. Tylko, że ani fason, ani tkanina mi nie odpowiadały. I cena w zasadzie też nie - szmacianki w cenie skórkowych butów to nie dla mnie.

No i nachodziłam się za butami, aż mi się pęcherze porobiły :D
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 9:59 am   

No nie białe w dodatku "szmaciane " buty za taką kasę , o nie, nie dla mnie, a gdzie ja je potem założę. Zresztą już mam jedne białe bo kupiłam je w zeszłym roku, ale maja za duzy obcas i chyba bym w nich nie wytrzymała.
Chce kupic jakieś buciki, ale w normalnej cenie, wole sie nachodzić niż wydac ot tak tyle kasiorki, chyba, ze w salonie gdzie kupuję suknia będzie zniżka, to się zastanowię...
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl