Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotoksiążka
Autor Wiadomość
aNusia^^ 

Wiek: 33
Dołączyła: 22 Lis 2010
Posty: 33
Skąd: W sercu mojego T. :*
Wysłany: Pon Lis 29, 2010 10:05 am   

Kochani wiecie co mam dylemat czy wybrać foto książke czy album... Słyszałam że po jakimś czasie w foto książce kartki się rozklejają... Jak to jest :?: Powiedzcie mi coś o obu wariantach z własnego doświadczenia :?: :roll:
_________________
 
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 29, 2010 11:21 am   

aNusia^^ my wybraliśmy u fotografa fotoksiążkę z bardzo prostego powodu - duży album ślubny dostaliśmy od znajomych, więc nie było sensu powielać. Wprawdzie fotoksiążkę mamy dopiero dwa tygodnie, ale jak tak dobrze zrobiona, że nie widzę powodu, dla którego miałaby się rozkleić. Do tego otrzymaliśmy ją w takim drewnianym opakowaniu (nie wiem jak nazwać). Sama fotoksiążka oprawiona jest w skórę :)

W fotoksiążce na pewno jest mniej stron niż w albumie, z tym, że jest możliwość innego rozłożenia zdjęć. Ja jestem zadowolona z naszej fotoksiążki. A do albumu tak czy siak wywołamy zdjęcia.

Aha, myślę, że najlepiej jest poprosić fotografa, aby na spotkanie przyniósł i album, i fotoksiążkę (jeśli sam tego nie zaproponuje). Wtedy można ocenić jak to wygląda i co się bardziej podoba.
_________________

 
 
aNusia^^ 

Wiek: 33
Dołączyła: 22 Lis 2010
Posty: 33
Skąd: W sercu mojego T. :*
Wysłany: Pon Lis 29, 2010 11:26 am   

Bian widzieliśmy to i to... mnie bardziej podoba się album a mojemu przyszłemu małżonkowi książka i szukam powodów za albumem i przeciw książce :D :D :D
_________________
 
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 05, 2011 9:06 am   

My zrobiliśmy i jedno i drugie. Album jest fajny bo taki tradycyjny i tam mam zdjęcia ze studia i pleneru w dużym formacie. A w fotoksiążce mamy zdjęcia ze ślubu, wesela i poprawin. Książka bardzo ładnie wyszła i jestem bardzo zadowolony, ale cieszę się że mam obie rzeczy.
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Maj 10, 2011 4:33 pm   

ile kosztują takie fotoksiazki ze zdjęć plenerowych?
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 10, 2011 5:41 pm   

od 100 do 800-900 zl albo i wiecej , w zaleznosci od wielkosci ilosci rozkladowek i rodzaju oprawy oraz firmy ktora to wykonuje
 
 
justynka25 

Dołączyła: 11 Mar 2015
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2017 9:44 am   FOTOKSIĄŻKA/ FOTOALBUM.

Witam
Czy jest tutaj może ktoś kto zajmuje się tworzeniem fotoalbumów fotoksiążek?albo ktoś kto poleci gdzie to zrobić?:)Pozdrawiam
 
 
_Bella_ 


Dołączyła: 27 Paź 2015
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2017 5:31 pm   

Ja robiłam przez stronę Rossmanna i polecam :)
Potem odbierasz w wybranym sklepie.
_________________

 
 
Irmine 

Dołączyła: 01 Lut 2014
Posty: 304
Skąd: :)
Wysłany: Nie Sty 29, 2017 11:56 am   

Uwolnij kolory. Wykonywała tam zarówno fotoksiazki jak i fotokalendarze. Jakość super, dobra cena i szybkie wykonanie ;)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl