Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dokąd jedziecie?
Autor Wiadomość
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 11:21 am   

Klamka zapadła, rezerwacja dokonana jedziemy na 2 tygodnie do Tunezji :lol:
 
 
Ewela 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 2:14 pm   

My także planujemy Tunezję,ale w naszym przypadku to jeszcze bardzo dużo czasu....
Z niecierpliwością czekam na szczegółową relację :)
_________________
``1.10.2005.``
 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pon Wrz 13, 2004 1:55 pm   

Ja juz się nie mogę doczekać tego wyjazdu, a dzisiaj to mam wielkie szczęście bo obiżyli cene o 400zł, więc będziemy mogli wykupić sobie jeszcze na miejscu jakąś wycieczkę krajoznawczą :lol:
 
 
Ewela 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 13, 2004 3:34 pm   

Aniu z jakiego biura jedziecie?
_________________
``1.10.2005.``
 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pon Wrz 13, 2004 3:43 pm   

Scan Holiday, bardzo gorąco polecem.
 
 
Ewela 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 13, 2004 3:46 pm   

Dzięki,czy mogłabyś przesłac mi na priv jakieś szczegóły wycieczki?
_________________
``1.10.2005.``
 
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 11, 2004 2:59 pm   

Nasz tydzień midowy był cudowny. Polecam Turcję i okolice w których byliśmy. Link do hoteliku podałam wcześniej. Widok z okna niesamowity, na całą lagunę i góry. Miejscowość maleńka choć pełna restauracji i barów. Plaża prawie pusta, co dziesiąty leżak zajęty. Choć na plaży spędziliśmy tylko jedno popołudnie, my raczej z tych co to nie usiedzą ani chwilki... tak więc byliśmy na rejsie, na rafftingu (spływ pontonem po górskiej rzecze), na jeep saffari, skoczyliśmy z paralotni, wypożyczyliśmy motor i zwiedziliśmy góry. Każdego dnia coś. Dosyć intensywnie, ale ile wrażeń. I zawsze niezapomnianie widoki (okolica w której byliśmy jest już parkiem krajobrazowym gdzie zabropnione jest min. budowanie wysokich hoteli jak na Riwierze Tureckiej ... ), góry wyrastające prosto z morza i zieleń. Pięknie było...
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 17, 2004 12:47 pm   

Agatko, cieszę się, że ten cudowny widoczek nie okazał się jedynie chwytem reklamowym. Bedzie można się tą ofertą poważnie zainteresować :D I to co robiliście na miejscu również by mi bardzo odpowiadało, ja też nie z tych co się lubią na plaży grzać :lol:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 18, 2004 12:32 am   

my byliśmy w Egipcie dwa lata temu
byliśmy baardzo zadowoleni i zdecydowanie polecamy
dla osób jeszcze zastanawiających się poniżej zalety i wady wyjazdu:

plusy:
tani wyjazd (ceny do tej pory w sumie prawie wcale się nie zmieniły)
super plaże, choć żwirowe
super woda, rafy- rewelacja dla miłośników nurkowania
świetne warunki hotelowe, ekstra jedzenie
cudowne miejsca do zwiedzania
hotel jest oazą spokoju i bezpieczeństwa

minusy:
wszędzie policja turystyczna z karabinami (niby to kwestia bezpieczeństwa ale budzi lęk mimo wszystko)- z czasem przywykliśmy do ich widoku
brud i syf poza hotelem, wszędzie leżą śmieci, szczególnie lubią je trzymać na dachach własnych domów i przydomowych ogródkach(!)-widać to głównie w Kairze
inna kultura ludzi, nachalni, często bezczelni,ogólnie męczący (ale tacy po prostu są)

spędzając czas na terenie hotelu minusów więc nie praktycznie brak

zwiedzaliśmy sporo a i tak uważam (pomimo powyższych wad) wyjazd za bardzo udany
faktem jest, że teraz nie jest bezpiecznie, ale bardziej obawiałabym się problemów z biurem podróży niż działań wojennych i zmachów na terenie Egiptu
oni żyją z turystyki i nie mogą sobie pozwolić na jakiekolwiek incydenty które spowodują odpływ turystów, stąd ta nieszczęsna policja turystyczna na każdym kroku (miejscowi boją się jej jak ognia :)

jeśli macie jakieś pytania to służę informacjami :)

pzdr i gorąco polecam
Thiti

ps. niewykluczone że wybierzemy się ponownie właśnie w podróż poślubną
tyle że raczej w inne miejsce, czyli na płw. Synaj
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 18, 2004 9:59 am   

Jeśli chodzi o Egipt to ja właśnie świeżo wróciłam 7 dni pobyt na półwyspie Synaj i 7 dni zwiedzanie.
Ale pewnie po ostatnich zamachach nikt się nie zdecyduje na wyjazd w te rejony. :evil:
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 18, 2004 4:33 pm   

pipi napisał/a:
Jeśli chodzi o Egipt to ja właśnie świeżo wróciłam 7 dni pobyt na półwyspie Synaj i 7 dni zwiedzanie.
Ale pewnie po ostatnich zamachach nikt się nie zdecyduje na wyjazd w te rejony. :evil:


I jak bylo Pipi, zadowolona jestes?
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 18, 2004 5:10 pm   

Ogólnie jestem zadowolona.

Część poświęcona zwiedzaniu była bardzo intensywna, a i tak nie udało mi się zobaczyć od A-Z wszystkiego tak jak sobie wymyśliłam. Dodatkowo oglądanie zabytków utrudniają masy turystów, ale szczęśliwie nie wszędzie te masy docierają.

Nigdy po tak intensywnym zwiedzaniu nie czułam takiego niedosytu - ja myślę że rok to mało, żeby Egipt jako tako ogarnąć.

I moja pierwsza myśl po powrocie do Łodzi i spacerze z Fabrycznego do domu o 12 w południe- "To miasto wygląda jakby spało albo wszyscy się spakowali i gdzieś wyjechali" (to o ciszy jaka tu panuje).

Część pobytowa to klasyczne nudy: pływanie w basenie na przemian z pływaniem w morzu i oglądaniem kolorowego świata pod spodem. Bardzo fajne rybki ;) .
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 29, 2005 8:43 pm   

a my może na Dominikanę sobie polecimy... :roll:
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sty 30, 2005 11:13 am   

Nie bylam na Dominikanie, ale znajomy był, w podrózy poslubnej zreszta.Wrazenia -takie jak wyzej opisywany Egipt. Moze lepiej Mauritius? Szczerze polecam, ale to nie Ibiza i nie ma barow/dyskotek/restauracji w liczbie 100/m2 :) ) Ale jezeli ktos chce naprawde odpoczac z dala od Europy, w innym klimacie -to goraco polecam /zimą oczywiscie, bo wtedy tam jest lato ;) )/Trzeba czatowac na promocje w British Airways i leciec samemu a nie przez biuro-duzo duzo taniej .
Polecam
 
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 30, 2005 11:43 am   

my już mamy zrobioną rezerwację na Dominikanę ale nie wpłaciliśmy jeszcze zaliczki
natomiast niestety właśnie teraz dopiero doszły mnie słuchy, że to rejon nawiedzany przez huragany :(
przyznam, że mocno się zaniepokoiłam i naszły mnie wątpliwości czy dobrze zrobiliśmy
wcześniej wybraliśmy Sri Lankę i Malediwy i wszyscy wiedzą co tam się stało...
kurczę, mam dylemat...
możecie coś doradzić??

Thiti
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sty 30, 2005 8:52 pm   

Thiti,
Na Mauritiusie tez przelatuje cyklon.
Mozna wejsc na strone internetowa i oni tam pisza, czy zagrozenie nadchodzi czy nie-ale ten cyklon to nie tsunami, wieje po prostu i codzienie pada.Co nie przeszkadza, zeby bylo 28 stopni :)
Ale tak szczerze, to ja sie tego cyklonu balam-na szczescie ominąl Mauritius i polecial na Madagaskar....I pozbawił 50 tysiecy ludzi domow.Nie wiem tylko jakich domow? Z trzciny i palmy?Ale mimo wszystko.
No ale ...w Paryzu tez zdarza sie okropna pogada...
 
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 01, 2005 12:13 am   

dzięki za słowa otuchy, podjęliśmy decyzję po dłuuuuuugich przemyśleniach
przejrzałam dziesiątki innych ofert ale albo nie było terminu który by nam pasował,
albo nam się nie podobało, albo cena była zbyt wysoka
dlatego postanowiliśmy ostatecznie, że wytrwamy przy pierwotnie podjętej decyzji
czytałam dzisiaj całe mnóstwo opinii na temat hotelu który wybraliśmy i samego miejsca
okazały się bardzo pochlebne w porównaniu do miejsca na które chcieliśmy się zamienić
niby z katalogu wyglądało zupełnie odwrotnie a tu masz! :)
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 01, 2005 11:10 pm   

My na razie wstępnie obstawiamy GRECJ?
 
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 8:18 am   

A my chyba nie bedziemy mieli pieniedzy, ale wypadałoby gdzies poleciec /moj narzeczony dzieki mnie w te wakacje pierwszy raz podrozował samolotem i bardzo mu sie spodobało i teraz chce tylko latac !/.
Moze do Paryza na pare dni-teraz sa takie weekendy w Paryzy/Londynie/Rzymie i mozna je przedłuzyc...Moze to...
 
 
 
Ewela 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 8:31 am   

My myślimy o Egipcie lub Tunezji, ale to jeszcze dużo czasu.
_________________
``1.10.2005.``
 
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Lut 05, 2005 5:52 pm   

A moze ktos ma jakies namiary /świeże/ na niedrogi nocleg w Paryzu?
Ale zadna Formula 1, bo jesli polece samolotem, to nie mam jak dostawac sie do hotelu przy autostradzie :(
Czy ktos słyszał cos o hoteliku PANu? Czy ktos ma namiar?
 
 
 
niqs 

Dołączyła: 30 Mar 2005
Posty: 26
Skąd: krakow/lodz
Wysłany: Czw Mar 31, 2005 2:10 pm   

polecam Czarnogore :)

przepiekne widoki jak dla mnie ladniejsze niz w chorwacji a dwa razy taniej

zobaczcie zdjecia z naszej wyprawy www.montenegro.galeria.net.pl
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Mar 31, 2005 3:57 pm   

Myślałam o tym :)
A jakie biuro? Czy może indywidualnie 8)

[ Dodano: Czw Mar 31, 05 17:04 ]
obejrzałam i widzę ż autkiem sami byliście :graba:

fajne zdjęcia :mrgreen:
_________________

 
 
 
niqs 

Dołączyła: 30 Mar 2005
Posty: 26
Skąd: krakow/lodz
Wysłany: Czw Mar 31, 2005 8:33 pm   

tak autkiem bylismy

ogladalismy propozycje biur ale niestety wszystkie mialy tylko zatoke kotorksa w ofercie
a tam owszem ladnie jest ale .....
 
 
Basia 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 73
Skąd: Wola Pszczolecka
Wysłany: Sro Kwi 06, 2005 7:10 pm   

Sluchajcie, potrzebuje rady... Pierwotnie to mialy byc Malediwy, jednak kupilismy autko i zostalo nam juz niewiele na wyprawy. Moglibysmy sie ewentualnie skusic na jakas malo egzotyczna podroz, ale... To ale to pomysl, ktory sie wzial nie-wiadomo-skad. Otoz jedziemy w podroz poslubna z rodzicami - pakujemy sie w dwa samochody (rodzice jedni i drudzy w jeden, my w drugi) i wyruszamy w podroz po Polsce, prawdopodobnie na poludniowy wschod, z meta w Bieszczadach. Rodzice ciesza sie jak dzieci, bo mieszkamy daleko od nich i widujemy sie co kilka miesiecy. Poza tym - rodzice M. i moi przepadaja za soba i nigdy nie moga sie nagadac. Wlasciwie to sie bardziej dobrali niz my sami... :D Generalni pomysl mi sie podoba, bedziemy wysiadywac w knajpkach i nacieszymy sie polska przyroda. Tylko czy nie bede tego potem zalowac? Tego ze nie mialam takiej tradycyjnej podrozy, z hotelem, butelka szampana i spacerami po plazy?
Jak myslicie?
_________________
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 07, 2005 8:12 am   

Nie będziesz żałować, bo jak będzie Ci tego brakować, to nic nie będzie stało na przeszkodzie aby to nadrobić w innym terminie :wink:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 09, 2005 8:15 am   

Basia napisał/a:
Tylko czy nie bede tego potem zalowac? Tego ze nie mialam takiej tradycyjnej podrozy, z hotelem, butelka szampana i spacerami po plazy?
Jak myslicie?

Eeee tam... My nie wyjechaliśmy nigdzie po ślubie, nawet w to lato prawdopodobnie nigdzie nie pojedziemy (finanse) i w ogóle nie żałujemy. :D
A wy sobie pojedziecie w super podróż (zazdroszczę :wink: ), będziecie mieli przy sobie bliskich, których tak rzadko widujecie - żyć nie umierać. :mrgreen: A szampana i spacery da się chyba załatwić? :wink:

Ale ja w ogóle uważam że przywiązywanie dużej wagi do podróży poślubnej jest wyolbrzymiane. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Jola 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 13, 2005 2:09 pm   

My prawdopodobnie polecimy do Tunezji, bo egzotycznie, ciepło, można pozwiedzać i krótko sie leci :D Na żadne Dominikany i inne bym nie poleciała bo bym dostała palpitacji serca zanim bym tam doleciała. :30: I tak się boję, że nam podstawią jakąś awionetkę na Okęciu :graba: (lecimy w drugiej połowie października).
 
 
 
beciak 

Dołączyła: 12 Lip 2004
Posty: 11
Skąd: kraków
Wysłany: Pią Kwi 15, 2005 1:46 pm   

na Tunezje to troche chyba pózno
my bylismy od 5-17 i byl juz bardzo krotki dzień :(
ale za to dluzsze noce :)

super bylo - tunezja jest przepiekna
warto wybrac sie na dwudniowa wycieczke na sahare :mrgreen: nie zapomniane przezycia
_________________
 
 
gregory 

Dołączyła: 17 Mar 2005
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 17, 2005 10:48 pm   

Joasia napisał/a:
Mowila, ze jest strasznie brudno i niebezpiecznie, bo na kazdym kroku mieszkancy zaczepiaja turystow i to bardzo nachalnie, ze wypadałoby chodzic z ochroną. Jadac autokarem, przed i za jedzie samochod z ochrona. Strajki i rozruby to normalna sytuacja nie wiem czy taka jest prawda tak tylko slyszalam, ale chyba nie mialaby powodu zeby kłamac. Teraz w sierpniu jedzie tam jeszcze jedna koleżanka z pracy, wiec bede miała informacje jeszcze od niej to napisze jakie były jej relacje.


Byłam w Egipcie 2 razy i za każdym razem było super. Rzeczywiście tubylcy zaczepiają, zwłaszcza sprzedawcy, ale należy to do ich kultury. Są przy tym naprawdę mili, ja osobiście nie spotkałam się z ****. Polecam przeczytanie przewodników o krajach, do których jedziecie, w nich są opisane plusy i minusy pobytu w każdym kraju. Ja sporo podróżuję i po przeczytaniu przewodnika przed wyjazdem, nigdy nie byłam rozczarowana pobytem. W każdym kraju zwłaszcza poza Europą, jest zupełnie inna kultura i zachowania, które mogą nas razić wynikają raczej z kultury danego kraju, a nie braku kultury ludzi tam żyjących. A- ha brud w południowych krajach też niestety należy do ich kultury. Ja Egipt bardzo polecam. A jeszcze bardziej Dominikanę, zwłaszcza, że ceny w tej chwili są najniższe od 3 lat. Gdzieś wyżej wyczytałam, że ktoś ma podobne zdanie jak o Egipcie... Chyba należy do malkontentów i nie lubi szczęśliwych, uśmiechniętych, pięknych ludzi, ślicznych widoków, palm na plaży, merengi i salsy. Byłam również 2 razy tam i byłam zachwycona. I mało tego, czekam, aż mój brzdąc trochę od ziemii odrośnie żeby tam jeszcze wrócić... Nigdzie tak nie dbają o turystów jak na Dominikanie i nie wynika to z chęci zarobienia, ale z ich czystej przyjemności. Nie będę rozwijać tematu, bo mogłabym tak godzinami, godzinami, godzinami....
 
 
Basia 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 73
Skąd: Wola Pszczolecka
Wysłany: Pią Maj 27, 2005 9:55 am   

Sluchajcie, mala zmiana planow w moim przypadku: udalo nam sie dostac troche dluzszy urlop, ale przed slubem, a nie po, jak chcielismy:-) Nie ma jednak tego zlego - wykupilismy sobie przed slubem wycieczke na Krete. Plusy tego wyjazdu - bedziemy wypoczeci i ladnie opaleni na slub, minusy - nie dopilnujemy przygotowan. Ale 2 siostry i 2 mamy kazaly nam jechac i nie ogladac sie na nic. Moja osobista siostra zajmie sie wszystkim, co najwazniejsze, a ufam jej bezgranicznie... A po slubie - tak jak pisalam - wyjazd z rodzicami.
_________________
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 30, 2005 11:07 am   

Basiu to świetnie, Kreta jak dla mnie to prawie raj :mrgreen:
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Pon Maj 30, 2005 10:17 pm   

Dziś zaklepalismy Rodos. Nie było łatwo uwspólnić wymagania, ale mam nadzieję, że ten kierunek trafiony :)
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 30, 2005 10:21 pm   

rodzice moi byli zadowoleni bardzo....... powodzenia! :wink:
_________________

 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 30, 2005 10:53 pm   

My planujemy wyjazd na Gran Canarie. miejsce wybrało moje kochanie i musze przyznac, ze wspaniale trafil w moje marzenia :D
Takie wakacje marza mi sie od lat.... , a do tego bedziemy na nich juz jako małżeństwo :lol: :lol:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 31, 2005 9:16 am   

ale wam zazdroszczę :mrgreen:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Maj 31, 2005 9:49 am   

nie zazdrość tylko rezerwuj tez wycieczke hehehehe :wink: i w droge!
_________________

 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Maj 31, 2005 11:50 am   

Megi a po slubie Ty i Twój Mąż gdzie się wybieracie?
_________________
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 31, 2005 12:04 pm   

A my po slubie bezpośrednio chyba nigdzie, ale do października wiele czasu moze sie jeszcze cos zmieni. Mam ogólnie obiecana wycieczkę do Włoch, albo do Słowenii :mrgreen:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Maj 31, 2005 10:24 pm   

hm jeszcze nie wiemy , moze do pracy do holandii hehehe :)
_________________

 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 7:45 pm   

Zaproponujcie coś uroczego na 2-dniowy wypad w Polsce???
Ladne pokoiki... jakies romantyczne miejsce.
Wszystko jedno czy północ, czy południe, czy wschód czy zachód.
 
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 8:42 pm   

opium proponuję wyjazd niedaleko Bełchatowa, osrodek nazywa się Wawrzkowizna. Naprawdę jest tam ładnie i przyjemnie. Jest tam hotel (ale ceny wysokie), domki (takie trójkątne jak w górach), przyczepy kampingowe lub pole namiotowe. Jest tam las, woda z plażą, dla dzieci zjeżdzalnai, mozna jeździć konno, obok pola namiotowego są zwierzaczki takie jak kucyki, kozy, jest kort tenisowy, sauna, solarium, boisko do piłki, teniz stołowy, mozna wypożyczyć rowery (takie z wielkimi grubymi kołami, nie wiem jak one się nazywają, trzy kołowe). We wakacje ja z moim P i drugą parą znajomych pojechaliśmy na weekend (dwudniowy), pod namot, a jeszcze wczesniej na cały tydzieńsami we dwoje. Było superosko. Wydaje się może smiesznie wśród zwierząt ale było śmiesznie, szczególnie kiedy karmiliśmy je gałęziami z drzewa lub wchodziły na pole namiotowe (uciekały z ogrodzenia, a że wtedy było mało namiotów to nie bały się wchodzić, ja i moja kuzynka oczywiście w pisk bo się bałyśmy ich - miałyśmy akurat pełno jedzenia wyłożonego na stoliczku). Miło wspominamy nawet te dwa krótkie dni.
_________________
 
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 9:20 pm   

Dotka,
bardzo dziękuję, już nawet sobie znalazłam w necie: Wawrzkowizna

Ale proszę o jeszcze :)
 
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 9:42 pm   

Heh fajny pomysł - pojechać gdzieś na 2 dni. Jakbyście miały jeszcze jakieś sprawdzone miejsca to proszę piszcie.

Ja się nie nadaję pod namiot, ale w połowie października to już i tak chyba po sezonie namiotowym jest :hm:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 02, 2005 9:17 pm   

Kocie, to miejsce co ja podałam to ma pole namiotowe, kampingi, domki i hotel. W październiku faktycznie jest już zimniej i najlepiej jechać w góry, albo nad morze delektować się morskim powietrzem lub w ciepłe kraje. Jak się zdecydujesz gdzie się wybieracie to daj znać. :D

Ogólnie mogę jeszcze zaproponować dwudiowy wyjazd do Sielpi (trasa na Kielce). Tam też jest sporo ośrodków wczasowych i hotel, jest dyskoteka, lasy i woda.
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 07, 2005 5:07 pm   

Dotka napisał/a:
Ogólnie mogę jeszcze zaproponować dwudiowy wyjazd do Sielpi (trasa na Kielce). Tam też jest sporo ośrodków wczasowych i hotel, jest dyskoteka, lasy i woda.

Sielpia to raczej tylko w sezonie, bo poza i bez pogody to jest nieciekawie. Ale stanowi świetną bazę do wypadów w okolicę Gór ?więtokrzyskich. Łysogóry, skansen pod Kielcami, Chęciny itp. Wszystko zależy od tego co nowożeńcy chcą robić w taki krótki weekend. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 7:06 am   

kryszka napisał/a:
... wypadów w okolicę Gór ?więtokrzyskich. Łysogóry, skansen pod Kielcami, Chęciny itp. Wszystko zależy od tego co nowożeńcy chcą robić w taki krótki weekend. :wink:


to okolice skąd jest mój R. zabrał mnie tam ostatnio, zwiedzalismy i naparwdę polecam...
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Jola 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 10:16 am   

W połowie października polecam Tunezję lub Egipt. W Europie jest już zimnica brrrr... :D
 
 
 
Bandora 

Wiek: 45
Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 23, 2005 7:34 am   

My postanowiliśmy wyjechać tradycyjnie w góry, jednak tym razem wynajmiemy sobie apartamencik i będziemy pławić się w różnych luksusikach Very Happy. Oczywiście bez przesady ale .... . Gdy jeździmy w góry zazwyczaj wybieramy model ekonomiczny, tym razem jest inaczej Very Happy.
Miejsce do którego się udajemy to http://www.goralskidwor.pl/ . Znamy tę okolice ponieważ staramy się jeździć w góry regularnie, a w Kościelisku jest cicho, miło przytulni i sympatycznie .... oraz blisko do szlaków.
Serdecznie polecamy tamte okoliczności.
_________________
Nasz ślub 03-09-2005 r.
Zapraszamy na nasz serwis przedmałżeński
http://jaroniek.fm.interia.pl
 
 
 
soleil 


Wiek: 43
Dołączyła: 19 Cze 2005
Posty: 15
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Cze 25, 2005 12:07 pm   

A ja jadę na Wyspy Kanaryjskie :D

Tak starszliwie się cieszę
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl