Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ślub w świetle świec
Autor Wiadomość
Ramalia 


Wiek: 39
Dołączyła: 02 Gru 2007
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 7:35 pm   ślub w świetle świec

witajcie,
czy znacie może niedrogiego dekoratora z Łodzi, który mógłby przystroić kościół dekoracją ze świecami?
Chodzi o uzyskanie gotyckiego klimatu :)
_________________


04.10.2008r.
 
 
katarynka 


Wiek: 45
Dołączyła: 21 Kwi 2008
Posty: 170
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 7:54 pm   

na retkini w kwiaciarnii Galeria Kwiatów mają dekoracje ze swiecznikami, tylko musiałabyś zobaczyc czy takie ci odpowiadaja. Koszt dekoracji chyba kolo 500 zł.
Zapytaj się najpierw w kościele czy ksiądz pozwoli na swiece, bo z tym moze byc problem w niektorych parafiach.
 
 
Ramalia 


Wiek: 39
Dołączyła: 02 Gru 2007
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 8:00 pm   

dziękuję za podpowiedz. Nie miałam pojęcia, że ksiądz może mieć coś przeciwko świecom... W takim razie muszę zapytać u zródła :)

pozdrawiam!
_________________


04.10.2008r.
 
 
magda.magda 

Dołączyła: 28 Paź 2008
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 11:21 am   

swietny pomysl!
ja tez mysle nad czyms takim ,ale klopot wlasnie z organizacja.chcialabym wlasnie przygaszone wiatlo w kosciele i blask swiec, ale niekoniecznie w specjalnych swiecznikach. myslalam raczej o tealightach w szklanych pojemniczkach
najchetniej zrobilabym to wszystko sama ,a nie wynajmowala jakiejs firmy-no ale panna mloda przygotowujaca dekoracje i sprzatajaca po smiesznie wyglada. przynajmniej mialabym pewnosc,ze wszystko wygladaloby dokladnie tak jak bym chciala
czy widzialyscie moze jakiec zdjecia w necie z tak przystrojonego kosciola?bo jestem ciekawa jak w praktyce to wyglada
_________________
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 16, 2008 10:51 pm   

?licznie udekorowany kościół miała nasza forumka Audi.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 16, 2008 11:58 pm   

agunia84 napisał/a:
?licznie udekorowany kościół miała nasza forumka Audi.

magda.magda chodzi o użytkownika Audiolka . Tak wyglądaŁ KościóŁ udekorowany na Jej uroczystość

Więcej możesz poczytać w tym wątku a w razie dodatkowych pytań o organizację proponuję skontaktować się z Audiolką na prv.

StaŁym forumowiczkom (jak agunia84) przypominam, że nowi forumowicze raczej nie rozróżniają ksywek pochodzących od nicka (np. Audi od Audiolki) więc proszę o dokŁadne wskazanie o kogo chodzi bo Twój post aguniu84 w takiej formie jak powyżej niczego nie wnosi do tematu i w żadnym wypadku nie pomaga.
Ostatnio zmieniony przez gosc Nie Lis 16, 2008 11:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
magda.magda 

Dołączyła: 28 Paź 2008
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 17, 2008 2:17 pm   

bardzo dziekuje za zdjecie
_________________
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 17, 2008 6:07 pm   

Ja miałam właśnie dekoracje z Galerii kwiatów :D . Widziałam ją na innym ślubie i uważam że świece tworzą wyjątkowy klimat w kościele. Do tego świeczniki ubrane storczykami wyglądającymi jak żywe pasowały mi idealnie do wiązanki :D


foto-101.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 790 raz(y) 27.92 KB

_________________
Ostatnio zmieniony przez Dorotka847 Pon Lis 17, 2008 6:18 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
magda.magda 

Dołączyła: 28 Paź 2008
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 30, 2008 3:45 pm   

bardzo ladnie!!!
_________________
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 31, 2008 3:04 am   

Jak dla mnie ślicznie, romantycznie. :)
_________________


 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 12:44 am   

Ślub w świetle świec bardzo mi się podoba jest niesamowicie romantyczny. Są parafie, które mają coś przeciw?
 
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 8:45 am   

Ale super to wygląda, muszę się nad tym zastanowić, bo rzeczywiście wygląda to bardzo romantycznie :buja w oblokach:
A miał kos może tak udekorowana Katedrę do ślubu? bo tak się zastanawiam, czy jak jest kilka ślubów danego dnia to można cos takiego zorganizować, bo zazwyczaj jest jedna, ta sama dekoracja dla wszystkich...
_________________
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 10:12 am   

Świece takze bardzo mi się podobają - pomyslimy nad nimi.
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 4:30 pm   

Świece wyglądają pięknie :) jednak u nas raczej, aż tak ciekawie mogłoby nie być, bo ślub mamy o 16:30, także jeszcze widno będzie ... ;) a że kościołek także jest "jasny" to efekt w naszym przypadku nie byłby, aż tak spektakularny :(
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 12:33 am   

kakonka napisał/a:
Świece wyglądają pięknie :) jednak u nas raczej, aż tak ciekawie mogłoby nie być, bo ślub mamy o 16:30, także jeszcze widno będzie ... ;) a że kościołek także jest "jasny" to efekt w naszym przypadku nie byłby, aż tak spektakularny :(


rzeczywiście, wyglad kościoła ma duży wpływ. My wczoraj zmienilismy pkaby co do kościoła i ten wybrany jest nieduży i drewniany, więc przy świecach będzie wyglądal bardzo urokliwie..Ślub ok 18 latem, ale sam kościól jest ciemny, a światło wpada jedynie przez witraże.
 
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 2:19 pm   

Zgadzam się że świece pasują do kościołów ciemnych i wysokich takich raczej w "starym" stylu niż tych nowoczesnych w których jest dużo światła. Dekoracje która ja zamawiałam można było bardzo szybko ustawić jak i sprzątnąć (szczególnie ta druga część poszła bardzo szybko) więc chyba nie ma problemu gdy jest więcej niż jeden ślub danego dnia.
_________________
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 2:59 pm   

Dorotka847 napisał/a:
Zgadzam się że świece pasują do kościołów ciemnych i wysokich takich raczej w "starym" stylu niż tych nowoczesnych w których jest dużo światła.
To Prawda!!!
U nas nie było świec choć bardzo mi sie podobały ale musiałam zrezygnować bo nasz kościół był tak jasny że te świece nie dały by żadnego efektu!
co do firm mające świece to wiem że ma je Efekt Dekoracje w Łodzi ceny też mają ok :)
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 2:52 pm   

Podoba mi się bardzo dekoracja ze świec:)
Ale nasz kościół jest bardzo jasny ze świetlikiem w dachu więc nie dałoby to żadnego efektu.
_________________

Ostatnio zmieniony przez martula_87 Nie Sie 29, 2010 2:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
3kwiaty 
Firma

Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 9
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 11:51 am   

Zapewniam Cię,że byłby efekt,ale tylko jeśli zasłoniło by sie dach. Bardzo fajnie wygladają takie dekoracji,ale do dodatkowo polecam także kwiaty-co da jeszcze lepsze wrażenie. Jeżeli ktoś ma zdjecia z takiego ślubu to niech wstawi,zobaczymy jak to wygląda w praktyce :)
 
 
tomi2828 
Firma

Wiek: 40
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 04, 2011 4:53 pm   Świece ozdobne

Zerknijcie na świece ozdobne ręcznie rzeźbione tego producenta woskowadolina a tutaj link to dystrybutora ich świec [xxx] świece są niepowtarzalne w trakcie wypalania zmienia się światło rzucające różne refleksy świetlne.

edit: usunięty link, podawanie linków reklamowych jest niezgodne z regulaminem
Ostatnio zmieniony przez ppola Wto Sty 04, 2011 5:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Joasia79 

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 3:41 am   

Ja chciałabym miec bardzo dekorację ze świec w kościele ale wydaje mi się, że chyba drogo by kosztowała a i ksiądz mógłby się nie zgodzić? Wiecie może kto wykonuje w Łodzi dekoracje kościołów ale nie w zwykłych świecznikach czy tealightach a tzw, latarenkach? Please pomóżcie!

c_big7667537.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 578 raz(y) 15.64 KB

1580783.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 558 raz(y) 30.36 KB

2a9880fccbcae92ba71a7e342b6f1d87.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 567 raz(y) 18.28 KB

_________________
--
Joasia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl