Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Mac-erson
Sro Kwi 14, 2010 8:45 am
ARSEN z Aleksandrowa Łódzkiego
Autor Wiadomość
jolijka 

Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 5:12 pm   

Witam, po przeczytaniu postów powyżej zdecydowałam się napisać własną opinie.
We wrześniu bawiliśmy się na weselu na którym grał zespół Arsen. Podobało nam się niesamowicie i zdecydowaliśmy że będą grali i na naszym weselu.
Tak się stało:)
Spotkaliśmy się z Panem Krzyśkiem i mówiliśmy mu co chcemy na oczepinach i daliśmy mu płytę z paroma kawałkami do zagrania. Rozmawialiśmy z nim ze chcemy szybką i energiczna muzykę.
O zmianie wokalistki dowiedzieliśmy się z forum ale nie zniechęcaliśmy się i nie stanowiło to dla nas problemu.
Faktycznie okazało się że dziewczyna ma przepiękny głos!!! Bardzo nam się podobał jej śpiew.
Goście również chwalili orkiestrę ......ale
orkiestra grała bardzo dużo wolnych , smętnych kawałków.
Goście skarżyli się ze woleli by coś zywszego.
Po wielokrotnych prośbach o przyspieszenie orkiestra przyspieszyła kankanem po czym znowu zamulała.
I było niestety coś co bardzo nas zaskoczyło.
Orkiestra na oczepinach zrobiła zupełnie coś innego niż było omawiane przy ustaleniach a do tego lider zespołu w obraźliwy sposób zaczepiał jednych z naszych gości podczas zabawy na oczepinach.
Gra i wokale zarówno Pana Krzyśka jak i wokalistki PIĘKNE!!!! :lol:
Klasy w zachowaniu niestety zabrakło.
Szkoda ze nie dostosowali się do wielokrotnych propozycji przyspieszenia tempa grania zamiast tego pousypiali nam gości :cry:
Jeśli chodzi o alkohol ....nie mam zastrzeżeń.Dostali od nas butelkę ale pili z umiarem i nie zauważyłam by muzyka leciała głośniej bo mają zapite głosy. Do godziny 5 rano grali i śpiewali tak samo jak wcześniej.
RADA...GRAJCIE TO CO CHCĄ GOŚCIE I MŁODZI A NIE CO WAM GRAĆ WYGODNIEJ !! !
SZANUJCIE GOŚCI SWOICH KLIENTÓW!!!
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 30, 2010 8:43 pm   

byliśmy u Pana Krzyśka i daliśmy plytkę z pierwszym tańcem i piosenka dla rodziców, powiedział że będzie wesoło mamy taką nadzieję choć po ostatniej opinii boję się :o co to będzie
_________________

 
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 8:06 am   

wisieneczka85 napisał/a:
powiedział że będzie wesoło mamy taką nadzieję choć po ostatniej opinii boję się :o co to będzie


Też mam pewne obawy.Dlatego czekam na wasza opinię po weselu :smile:
_________________


Ostatnio zmieniony przez mała9364 Pon Maj 31, 2010 8:07 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kamek 

Dołączyła: 08 Cze 2010
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 02, 2010 9:16 am   

Witam,
w związku z faktem, że niektórzy zaczynają się obawiać o oprawę muzyczną na weselu chciałabym, napisać kilka słów otuchy.
Organizujemy w przyszłym roku wesele i również wstępnie mamy zarezerwowany zespół Arsen. W zeszłą sobotę byliśmy ich podsłuchać, jak grają na żywo na weselu i muszę powiedzieć, że znacznie przebili nasze oczekiwania, w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) Od pierwszego momentu grali tak żywe utwory i z taką pasją, że aż chciało się od razu tańczyć. Było zresztą słychać, że goście też się świetnie bawią.
Bardzo się ucieszyłam, gdyż po przesłuchaniu wieeeeeelu zespołów wyrobiłam sobie opinię, że mało kto umie śpiewać (no ale ja się czepiam różnych szczegółów ;) ).
Jestem jak najbardziej pozytywnie zaskoczona.
W tym tygodniu wybieramy się jeszcze do nich na próbę, więc może napiszę jeszcze coś po wizycie.
Mam nadzieję, że uspokoiłam choć trochę wszystkie niespokojne duszyczki.
Głowy do góry-wszystko będzie dobrze!
P.S. Wydaje mi się, że może na tym weselu, gdzie grali takie "smęty" mogli mieć pewne wytyczne od młodych, o których nikt nie wiedział. Ja po próbce ich możliwości nie uwierzę w to, że tak żywa kapela cały czas przymulała atmosferę...
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 03, 2010 7:02 am   

kamek napisał/a:

W zeszłą sobotę byliśmy ich podsłuchać, jak grają na żywo na weselu


Powiem szczerze,ze dziwne jest to,że powiedzieli wam gdzie grają na weselu bo nam nie chcieli powiedzieć.Dlatego tak się denerwowaliśmy.Aż w końcu po dłłłłługich namowach udało się dowiedzieć i usłyszeć na jednej z imprez w Aleksandrowie Łódzkim i byliśmy zadowoleni a przede wszystkim uspokojeni.
_________________


Ostatnio zmieniony przez mała9364 Wto Sie 03, 2010 7:04 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kamek 

Dołączyła: 08 Cze 2010
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 03, 2010 7:10 am   

hmmm, nam od razu powiedzieli gdzie grają w najbliższą sobotę żebyśmy podjechali podsłuchać sobie... ale może to dlatego, że nie mieli już do soboty żadnej próby i nie mieliśmy jak ich wcześniej posłuchać żeby się zdecydować. W każdym bądź razie w tym tygodniu mamy podpisać umowę, więc mam nadzieję, że po Waszym weselu przeczytam same pozytywy :)
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 03, 2010 7:48 am   

kamek napisał/a:
więc mam nadzieję, że po Waszym weselu przeczytam same pozytywy :)


Też mam taką nadzieje :)
_________________


 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 12:05 am   

:smile: ja też mam nadzieję że będą fajnie grali:)
_________________

 
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 7:17 am   

Ja jestem ciekawa jak grają przy stołach i CZY grają
Byłam ostatnio na weselu gdzie zespół nie grał przy stołach, nie podchodził do młodych no i trochę mi tego brakowało. Nie mówię o długim biesiadowaniu ale chociaż parę razy mogliby coś tam pośpiewać przy stołach.
Ostatnio zmieniony przez mjmj2010 Sro Sie 04, 2010 7:20 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 1:33 am   

ja pytałam i grają przy stołach:)
_________________

 
 
 
kamek 

Dołączyła: 08 Cze 2010
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 11:18 am   

no i umowa z zespołem na przyszły rok podpisana :)

odpowiadając na pojawiające się gdzieś wcześniej pytanie: mają w repertuarze przeboje zagraniczne - i nowsze i starsze
Mogą się nauczyć piosenki na 1 taniec pod warunkiem, że wcześniej dostarczy się im płyty z utworem.
No i oczywiście grają przy stołach.
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 9:02 am   

Byliśmy wczoraj spotkać się z zespołem Arsen żeby ustalić przebieg całej imprezy.Powiem wam,że zasmuciło mnie jedno,że mają trudności z nauczeniem sie pierwszej piosenki.Ale nie dlatego,że nie umieieją:) nie tylko utwór który chcemy jest tylko i wyłącznie na youtube i bardzo słabo słychac instrumenty :cring: .Ale wiem,że chłopaki się starają i jestem dobrej myśli.Pomału włącza mi się stresik

[ Dodano: Pon Sie 30, 2010 9:09 am ]
[quote="wisieneczka85"]:smile: ja też mam nadzieję że będą fajnie grali:)[/quote

I jak wisieneczka zespół spisał się na medal?
_________________


 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 8:13 am   

wisieneczka85, czekamy na opinie o zespole :)
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 9:45 am   

Witajcie!Jesteśmy po weselu na którym grał nam zespół Arsen.Jednym słowem DALI CZADU :bubu :git .Grali praktycznie same szybkie kawałki,które porywały do tańca.Patrząc teraz tak z perspektywy czasu praktycznie nie robili przerw :smile: .
Naprawdę z pełną świadomością polecamy i będziemy polecać zespół Arsen :smile:
_________________


 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 11:40 am   

mała9364, super cieszę się bo to jak wiesz też nasz zespół :) Napisz jak tam oczepiny prowadzili i czy grali przy stołach , i czy grali tez jakies zagraniczne piosenki :)
 
 
Justi20 

Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 13
Skąd: Poddębice
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 12:57 pm   

Kiedyś zespół Arsen to był dopiero zespół! Grali na weselu moich rodziców i u połowy mojej rodziny... pamietam ich jeszcze bez wokalistki...tzw- robaczki :razz: Dawali czadu. Pozdrawiam i życzę sukcesów. :-)
_________________
No lux! :)
 
 
muzastrazaka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Wrz 2010
Posty: 129
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 11:29 am   

ja bylam na weselu w te wakacje. nie podobało mi sie ichzachowanie podczas oczepi, zbyt wulgarne slowa, spiew dobry. :)
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 1:00 pm   

muzastrazaka napisał/a:
ja bylam na weselu w te wakacje. nie podobało mi sie ichzachowanie podczas oczepi, zbyt wulgarne slowa, spiew dobry. :)



To może nie ten zespół.Grali u mnie na weselu 4.09 br. i w100000000% ich polecam i nie żałuję tej decyzji.Grali praktycznie same szybkie kawałki,mało było przerw,oczepiny wypadły świetnie czego efektem są późniejsze relacje naszych gości.
_________________


 
 
muzastrazaka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Wrz 2010
Posty: 129
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 1:37 pm   

ten, ten zespol, napisalam ze garli ladnie :) ale pewne zachowania mnie sie nie podobaly, moze zle ze akurat stalam przy kapeli podczas oczepin ;)
 
 
Mariposa. 


Dołączyła: 28 Paź 2010
Posty: 41
Skąd: In the air.
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 6:48 pm   

Czy posiada ktoś aktualne opinie o tym zespole ?
_________________
Hasta maniana el novio.
 
 
Izabell 

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Lis 15, 2010 5:52 pm   

Widzę,że trochę się tu dzieje :/
Z narzeczonym po raz kolejny mieliśmy okazję bawić się na weselu gdzie grał zespół arsen,rzeczywiście wokalistka się zmieniła,osobiście podobała nam się była wokalistka,ale ta obecna też ładnie śpiewa.
Miałam wrażenie,że wokalista się już męczy śpiewając,momentami skrzeczał.
A fakt,że wokalista jest bezczelny i opryskliwy,to tak było i pewnie zawsze będzie,wynika to z charakteru tego człowieka.
W tym roku bawiliśmy się w Pabianicach i grał zespół dejavu z Torunia(dwie wokalistki i solista)Był czaad,super bawili,i pięknie śpiewali.Młodzi i ambitni i na pewno zagrają na naszym weselu.
_________________
Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony przez Izabell Pon Lis 15, 2010 6:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mariposa. 


Dołączyła: 28 Paź 2010
Posty: 41
Skąd: In the air.
Wysłany: Sro Lis 17, 2010 6:26 pm   

Izabell napisał/a:
A fakt,że wokalista jest bezczelny i opryskliwy,to tak było i pewnie zawsze będzie,wynika to z charakteru tego człowieka.


Tak właśnie słyszałam...i z resztą przeczytałam. A szkoda, bo to też jeden z coraz rzadszych kapel grających na żywo :roll:
_________________
Hasta maniana el novio.
 
 
grajek 
Firma

Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 9
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 17, 2010 11:07 pm   

Za często na weselach nie mam okazji być jakoś gość, raczej z tej drugiej strony. Muszę przyznać, że ten zespol mi sie podbał i moge polecić jako człowiek znający się na fachu.
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 22, 2010 2:06 pm   

U nas Pan wokalista nie był bezczelny:)
_________________

 
 
 
Sylvia i Tomek 

Dołączyła: 15 Mar 2010
Posty: 11
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 10:21 pm   

Witam czy ktoś posiada jakieś świeże info na temat tego zespołu ? Czy to prawda ze zespol jest dosc drogi ?
_________________
kwiecień 2010 ;) :)
 
 
pogo_loveee 

Dołączyła: 15 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Lut 15, 2011 1:21 pm   

Obserwuje ten wątek od jakiegoś czasu i chciałabym się również wypowiedzieć na ich temat. Moja znajoma wybrała ten zespół na swoje wesele (przy okazji mówiła, że mają jakieś mało życzliwe komentarze na forum, dlatego sama sprawdziłam) i mówiła, że jak na zespół, który gra 100% muzyki na żywo są tani, zresztą w zespole jest perkusista-wokalista, basista, klawiszowiec i wokalistka... wiadomo, że muszą czerpać jakieś zyski ze swojej pracy :) uważam, że są fajni, bo akurat byłam na tym weselu i trzeba przyznać, że nie jest to pierwsza lepsza kapela, która udaje, że gra i śpiewa.
A odnosząc się do wczesniejszych wypowiedzi, nie zauważyłam podczas zabawy jakiś dziwnych zachowań, wprost przeciwnie, wokalista zwracał się do gości z dużym szacunkiem. Fakt faktem, zespół żartował z wielu śmiesznych sytuacji, często obracał w żart jakieś przypały, to mi się akurat podobało, bo utrzymywali kontakt z gośćmi. Nie ubliżając nikomu - może ktoś nie zna się na żartach :) Nie wiem jaka była wcześniejsza wokalistka, ale tej nowej nie można nic zarzucić, młoda, bardzo ładnie śpiewająca dziewczyna :) zespół bardzo mi się podobał, obsługa lokalu również. mimo, że minęło parę miesięcy to nadal mile wspominam to wesele :)
_________________
pogo_loveee
 
 
Sylvia i Tomek 

Dołączyła: 15 Mar 2010
Posty: 11
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Wto Lut 15, 2011 6:06 pm   

Naprawde ? Dziekujemy. Też mi sie wydaje że nie jest tak tragicznie. Slyszałam ze jest nowa wokalistka która duzo lepiej spiewa, jest skromniejsza i ogólnie lepsza. Brat zastanawia sie nad tym zespolem . Obawiamy sie tylko troszke zachowań panów właśnie...
_________________
kwiecień 2010 ;) :)
 
 
pogo_loveee 

Dołączyła: 15 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Lut 15, 2011 9:18 pm   

tak jak napisałam, panowie nie wydają mi się problemem po tym, co widziałam. może po prostu ktoś miał gorszy dzień i źle odczytał ich intencje. ja w każdym razie nie miałam zastrzeżeń, moja znajoma-panna młoda mówiła, że goście byli zachwyceni. wydaje mi się poza tym, że są to dosyć wyluzowani ludzie, zresztą nie utrzymaliby się tak długo "na rynku" gdyby nie fakt, że po prostu się podobają. a z terminami u nich podobno też bywają problemy. ktoś na forum pisał, że musiał przekładać całe wesele, bo orkiestra miała zajęty dany dzień, wszystko odwrócił do góry nogami i było warto. jestem trochę w temacie, bo tak jak wcześniej pisałam, moja znajoma bała się tych komentarzy na forum i starałam się trochę dowiedzieć o tym zespole. a o nowej wokalistce mam takie samo zdanie, mimo, że poprzedniej nie znałam, to bardzo mi się podobała :)
_________________
pogo_loveee
 
 
Misiu i Myszka 

Wiek: 36
Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 19, 2011 2:47 pm   

Witam, czy mógłby ktoś podesłać aktualny numer telefonu do tegoż zespołu na Priv?
 
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 9:04 pm   

Misiu i Myszka napisał/a:
Witam, czy mógłby ktoś podesłać aktualny numer telefonu do tegoż zespołu na Priv?


Przesłałam ci na prive nr.kontaktu :smile:

A co do zespołu to naprawdę chłopaki są godni polecenia.Grają w 1000000% na żywo i same skoczne kawałki nogi same rwą się d tańca.Ja przetańczyłam całą nockę
_________________


 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 9:37 pm   

:? z tego co wiem zespól już nie przyjmuje zamówień na granie :(
_________________

 
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 07, 2011 9:51 am   

wisieneczka85 napisał/a:
:? z tego co wiem zespól już nie przyjmuje zamówień na granie :(


Czy to prawda? :o
_________________


Ostatnio zmieniony przez mała9364 Pon Mar 07, 2011 9:52 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kamek 

Dołączyła: 08 Cze 2010
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 9:48 am   

wisieneczka nie wiem skąd masz takie informacje...

jest to NIEPRAWDA - zespół ma się bardzo dobrze i w dalszym ciągu przyjmuje zamówienia na granie
Ostatnio zmieniony przez kamek Pon Mar 21, 2011 9:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 01, 2011 2:49 am   

:o to bardzo dobrze ciesze się, ja to słyszałam od członka zespołu:)
_________________

 
 
 
kamek 

Dołączyła: 08 Cze 2010
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 01, 2011 12:08 pm   

no ja też mam info od członka zespołu pozyskane zaraz po Twojej informacji na forum :)
Bo też się już zmartwiłam, gdyż sama będę korzystać z ich usług na moim weselu w tym roku i nie mogłam sobie wyobrazić, że zespół grający tak długo i tak fajnie mógłby tak po prostu nagle przestać grać :)
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 2:55 pm   

dokładnie masz rację:)
_________________

 
 
 
Timevaster 

Wiek: 44
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 5
Skąd: AAA
Wysłany: Wto Lip 03, 2012 4:04 pm   

Musze przyznać, że byliśmy bardzo wybredni w wyborze zespołu. Sam gram na perkusji więc poprzeczka postawiona była bardzo wysoko. I niestety wszystkie zespoły znacząco odbiegały jakościowo od naszych wymagań. Dopiero zaproszenie od zespołu ARSEN na ich próbę zdecydowanie poprawiło nasze humory. Trzeba ich chyba nazwać dinozaurami, gdyż zespoły grające całkowicie na żywo to już gatunek wymierający… Profesjonalizm to słowo najlepiej oddające ekipę Arsenu. Niesamowite wrażenie robią przygotowane przez nich aranżacje – myślałem, że już nic mnie nie zaskoczy, ale się myliłem:) Indywidualnie każde z nich jest profesjonalnym muzykiem w swoim fachu, a do tego (co jest bardzo ważne) mają świetne i niebagatelne poczucie humoru. Gości weselnych zaskoczył fakt, iż oprawa muzyczna wesela może być na takim poziomie, gwarantując jednocześnie świetną muzykę i rewelacyjną zabawę. Weselnicy docenili to, gdyż od pierwszego tańca ruszyli na parkiet i tak dotrwali do godziny 6 rano (fakt, iż o tej porze większość pań tańczyła już boso:)) Zespół Arsen ma umiejętności i potencjał na granie znacznie większych i poważniejszych imprez niż wesela - i z tego co wiem takie większe występy też mają w swoim CV:) Do dziś odbieramy telefony od naszych zauroczonych gości weselnych, którzy twierdzą, że była to najlepsza impreza w ich życiu. I właśnie za to oraz za pomoc w realizacji naszego wymarzonego wesela chcemy powiedzieć zespołowi Arsen: DZIĘKUJEMY! !!
Sylwia i Marcin
P.S. Jak będziecie na próbie zespołu to posłuchajcie utworu 'Asfaltowe łąki" - wieeeelki szacunek dla zespołu za taki aranż!
P.S.2. W razie pytań służymy pomocą na priv:)
 
 
roza44 

Wiek: 40
Dołączył: 09 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 09, 2013 10:39 am   

31.08.2013 - niezapomniane wesele. Wszyscy goście nam gratulowali zespołu.
ARSEN spisał się na medal. Nawet sztampowe weselne piosenki w połączeniu z perkusją i w ich wykonaniu brzmią o niebo lepiej. Jesteśmy z małżonką bardzo zadowoleni z wyboru a sama gra zespołu taka jakiej się spodziewaliśmy po przeszłuchaniu na próbach. Zespół trzyma fason i nie pije za dużo, jak to się innym zdarza. Wytrzymali spokojnie do 5 rano. Z leaderem można się dogadać i ustalić szczegóły.

BARDZO POLECAMY!! - są o 100kroć lepsi od innych weselnych zespołów.

Kamila i Tomek
 
 
greentommelise 

Dołączyła: 22 Wrz 2014
Posty: 2
Skąd: Ozorków
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 9:44 pm   

Witajcie:)
Coś na świeżo:) Zespół grał u nas tydzień temu. Oceniłabym cały występ na 9/10. Muzyka była dopasowana do potrzeb. Żeby ludzie wstali od stołów grali szybko, a na koniec bloku, gdy ludzie już dyszeli:) grali trochę wolniej:) Zabrakło mi zabaw, o których rozmawialiśmy wcześniej. Zależało nam na zabawach integracyjnych. Nie było to strata odczuwalna, więc jak najbardziej polecamy:)
 
 
rosi 

Dołączyła: 30 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 30, 2015 7:26 am   

Witam wszystkich. Serdecznie proszę o aktualne opinie na temat tego zespołu.
 
 
 
PannaMłoda92 

Dołączyła: 14 Sie 2018
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 14, 2018 2:02 pm   Arsen

Podbijam temat ! Czy ktoś ma jakies aktualne opinie o zespole Arsen ? Jak grają, jak zabawiają gości ? Prośba o pomoc
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl