Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotograf Aneta Kowalska- Chwile Ulotne
Autor Wiadomość
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 12:03 pm   Fotograf Aneta Kowalska- Chwile Ulotne

Postanowiłam założyć wątek specjalnie dla Anety. :)
Robiła u nas zdjęcia na ślubie, i są po prostu rewelacyjne. Serdecznie polecam! Póki co zdjęcia ze ślubu, a niedługo na pewno wstawię zdjęcia z naszego pleneru. :)
Więcej zdjęć na stronie www.












_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 12:15 pm   

Pani Aneta będzie robiła zdjęcia równiez u nas za niecałe 3 tygodnie, więc na pewno napisze opinię :razz: Patrząc na zdjęcia, jakie robi (portfolio, strona oraz zdjęcia Misiaka87, , stwierdzam, ze Pani Aneta ma wielki talent i baaardzo się ciesze, że będzie naszym fotografem :razz:
_________________
 
 
squib 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 72
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 10:08 am   

...i u nasz bedzie Aneta. Piękne zdjęcia :)
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 11:55 pm   

cudne fotki Misiak87, :smile:
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 8:48 pm   

Nam również robiła zdjęcia Pani Aneta :smile: Na razie jest tylko kilka, ale bedzie wiecej :D Na ślubie prawie niezauważalna, przemykała nie rzucając sie w oczy. 2 dni po slubie umówiliśmy sie na plener i było bardzo przyjemnie. Na efekty trzeba jeszcze poczekać, tymczasem na smaczek:


_________________
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 02, 2010 6:04 pm   

Polecam Anete :smile:
robi naprawde cudowne zdjecia:)

Pojechala z nami nad morze i bardzo jestesmy zadowoleni.



_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Pią Lip 02, 2010 7:30 pm   

monika_zyga śliczne zdjęcia faktycznie.
_________________


 
 
hadrian 

Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 12
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Lip 05, 2010 1:24 pm   

Z jakimi kosztami trzeba sięč liczyć wynajmując ta panią?
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 05, 2010 4:54 pm   

To już musisz indywidualnie uzgodnić, ja się jeszcze załapałam na darmowe do portfolio.
I tez zalezy czy sam plener, czy tez slub, wesele itd...

http://www.anetakowalska.pl/
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 7:52 am   

Pisałam kiedyś w innym wątku o Anecie ale teraz napisze w tym właściwym

Miałam przyjemność współpracować z Anetą i jestem bardzo zadowolona z sesji. Na efekty nie trzeba było długo czekać, a zdjęcia wyszły świetne. Zdjęcia są pełne koloru, ostrości, po prostu super

Aneta jest cudowną osobą, miłą, ciepłą, widać że kocha to co robi, uwielbiam jej portrety :mrgreen:
Gdybym nie pośpieszyła się w wyborem fotografa na pewno bym chciała aby to właśnie ona robiła zdjęcia z mojego ślubu


Muszę również wspomnieć o siostrze Anety, która świetnie wykonuje makijaże, warto zapytać o Paulinę podczas rozmowy :-)
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
habibati 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 11:57 am   

My takze mielismy przyjemnosc wspolpracowac z Anetą, poki co mamy tylko kilka fotek na probe, ale bardzo nam sie podobaja. Tak jak w postach powyzej, do tej pory wszystko przebiegalo bardzo miło i profesjonalnie :) Z Anetka bardzo dobry kontakt i zero stresu na plenerze :) Ogolnie sam plusy, na weselu była dosłownie wszedzie i starała sie uchwycic kazdy moment. Dodatkowym milym elementem jest email doslownie nastepnego dnia po weselu z kilkoma fotkami, to samo po sesji :) od razu mozna wstawiac na facebook'a :D
_________________
 
 
katarynka14 

Dołączyła: 08 Sty 2009
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 07, 2010 3:41 pm   

Potwierdzam -Aneta robi śliczne zdjęcia! Fotografowała nas 26 czerwca br.Mieliśmy nie mieć fotografa w kościele, ale na kilka dni przed ślubem "odkryłam" ją na forum i to był strzał w 10!!! Zdjęcia ze ślubu będą naszą wspaniałą pamiątką!
Na zdjęcia czekaliśmy krótko-były by jeszcze szybciej, ale my byliśmy w "naszej podróży"!Dostaliśmy chyba ponad 100 fotek na płycie, i 20 odbitek:)
pozdrowienia dla pani fotograf:)
_________________
Kasiak
Ostatnio zmieniony przez katarynka14 Sob Sie 07, 2010 3:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
chwileulotne 
Firma


Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 10:09 am   

Dziękuję za miłe komentarze. Tegoroczny sezon był dla mnie nie lada wyzwaniem :)
Miałam przyjemność fotografować na ślubach i weselach kilku par z forum.
Osobom tym szczególnie dziękuję za zaufanie, możliwość powiększenia doświadczenia i portfolio :) Oraz oczywiście za świetną zabawę.

Ponieważ na forum coraz częściej się dyskutuje o ilości fotografów na ślubie,
pragnę wspomnieć, że w przyszłym roku (choć również w tym) będzie pracowało nas dwoje.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez chwileulotne Pią Sie 20, 2010 10:10 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 11:29 am   

chwileulotne napisał/a:
Osobom tym szczególnie dziękuję za zaufanie, możliwość powiększenia doświadczenia i portfolio Oraz oczywiście za świetną zabawę.

I my dziękujemy :smile:

chwileulotne napisał/a:
pragnę wspomnieć, że w przyszłym roku (choć również w tym) będzie pracowało nas dwoje.

No, widzę, że firma się rozwija :D
_________________
 
 
squib 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 72
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Wrz 11, 2010 10:06 pm   

My również bardzo gorąco polecamy Anete. Towarzyszyła nam w tym wyjątkowym dniu od początku. Zaczeła od przygotowań u fryzjera a skończyła dużo póżniej niż się umawialiśmy :) Sesja plenerowa to wspaniała dwudniowa zabawa nad morzem. Było swietnie a wybrane zdjęcia można podziwieć na jej portfolio. Wszystkim gorąco polceamy a Anecie dziękujemy :) :) :)
_________________
Nasz Dzień 10.07.2010
 
 
Marta7 

Dołączyła: 05 Lis 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 6:53 pm   

Również polecam. Dziewczyna jest rewelacyjna. Ślub 23.10.2010.
_________________
Marta7
 
 
anula86 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 22, 2011 3:42 pm   

Faktycznie zdj robione przez Anetę są śliczne. Szkoda tylko, że mamy ich tak mało:( - załapaliśmy się jeszcze na darmowy u niej plener i zdj ze ślubu.
_________________

 
 
tysiaak 


Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 246
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 10:42 am   

A my do tej pory nie otrzymaliśmy zdjęć z naszego ślubu :( Próbowałam się skontaktować z p. Anetą lecz bezskutecznie. Co prawda były to zdjęcia darmowe... W zasadzie to nie wiem czy mam czekać dalej czy pogodzić się z faktem, że tych zdjęć raczej nie zobaczę? A Wy ile czekałyście na te darmowe zdjęcia? Dodam, że miałam robione tylko w kościele
_________________
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 11:05 am   

tysiaak, a na darmowe zdjęcia mieliście umowę..?
_________________
 
 
tysiaak 


Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 246
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 11:13 am   

nie mieliśmy...
_________________
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 11:31 am   

hmmm... naprawdę dziwne-z tego co czytam Pani Aneta trochę juz działa na rynku i chyba nie chciałaby stracić renomy... Fakt, że umowa to sprawa zasadnicza i formalnie niczego domagać się nie możesz, ale trochę to mało poważne z jej strony :kwasny:
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 11:37 am   

tysiaak napisał/a:
A my do tej pory nie otrzymaliśmy zdjęć z naszego ślubu Próbowałam się skontaktować z p. Anetą lecz bezskutecznie.

Bardzo to jest dziwne czyli p.Aneta nie odbiera od Ciebie telefonów???
Trochę zmartwił mnie ten wpis bo Anetka będzie naszym fotografem na ślubie.
Proszę Cie o wpis jeżeli sytuacja się wyjaśni.
_________________

 
 
chwileulotne 
Firma


Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 12:22 pm   

Cytat:
"A my do tej pory nie otrzymaliśmy zdjęć z naszego ślubu :( Próbowałam się skontaktować z p. Anetą lecz bezskutecznie. Co prawda były to zdjęcia darmowe... W zasadzie to nie wiem czy mam czekać dalej czy pogodzić się z faktem, że tych zdjęć raczej nie zobaczę? A Wy ile czekałyście na te darmowe zdjęcia? Dodam, że miałam robione tylko w kościele"


Zdjęcia były umieszczone na serwerze, informowałam o tym wysyłając wiadomość na gadu-gadu gdyż tak się kontaktowałyśmy. Serwer wygasł i zdjęcia zostały już skasowane. Muszę je na nowo wysłać na inne konto i podać Państwu link.

W jaki sposób próbowała się Pani ze mną skontaktować?
Jeśli droga elektroniczna zawiodła, trzeba było zadzwonić :) Generalnie jestem dostępna pon-pt po godzinie 17.00 (w wyjątkowych sytuacjach mogę mieć telefon wyłączony - wyjazdy służbowe)

Fakt iż zdjęcia były darmowe nic nie zmienia. Wszystkie pary, które w zeszłym roku załapały się na reportaże i sesje bezpłatne, otrzymały swoje zdjęcia.
 
 
 
anula86 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 11:20 am   

My równiez dlugo czekalismy na zdj od p.Anety....byla podobna sytuacja, ze rowniez wyslala je na link, a nie doszla do nas informacja o tym ze tam juz sa i by je pobrac.. no ale jak sie skontaktowalismy z nia telefonicznie, to szybko odpowiedziala:) Minusem byl fakt, ze wiele ladnych zdj, ktore nam zrobila pousuwalo sie jej przypadkiem z dysku, gdy zapisywala inne zdj.. i mamy niestety zdj z pleneru ktore sa do siebie zblizone, bo prawie wszystkie zdj z pleneru sa na mostku..No ale gdyby nie to, to faktycznie ze zdj Anety jestesmy zadowoleni:) Mysle, ze gdyby nie fakt, ze to byly zdj darmowe, to bysmy byli potraktowani inaczej i wtedy te zdj by sie nie pousuwaly, ale jak juz wspomnialam, zdj sa ladne i jak na darmowe, to dostalismy ich sporo, tylko ze wiekszosc ze slubu.. a akurat plener sie skasowal:/ a liczylismy tylko na nia.. bo nie mielismy fotografa plenerowego i innego gdyz nie bylo pieniazków:(
Ze zdj jestesmy zadowoleni. Do osób, które robia zdj u p. Anety: Nie przejmujcie sié, p. Aneta faktycznie robi ladne zdj. Tylko teraz ma duzo pracy, wiec czasami trzeba na nie troche dluzej poczekac..
_________________

 
 
tysiaak 


Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 246
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Wto Lut 22, 2011 12:21 pm   

Sprawa po mału się klaruje
chwileulotne napisał/a:
Zdjęcia były umieszczone na serwerze, informowałam o tym wysyłając wiadomość na gadu-gadu gdyż tak się kontaktowałyśmy

Niestety chyba nie wszystkie widomości z linkami dochodzą przez gadu gadu. Wa archiwum nic nie mam. Sprawdzałam wielokrotnie.
chwileulotne napisał/a:
W jaki sposób próbowała się Pani ze mną skontaktować?

przez gadu gadu, tak jak to robiłyśmy wcześniej. Próbowałam dzwonić ale "abonent był niedostępny" Pewnie trafiłam na rozładowany tel albo brak zasięgu.
chwileulotne napisał/a:
Fakt iż zdjęcia były darmowe nic nie zmienia

Tak tez myślałam, bo wydaje się być Pani profesjonalną osobą, której zależy na dobrej opinii. A poza tym gdyby Pani nie chciała robić tych zdjęć to by się Pani po prostu nie fatygowała na nasz ślub.
Zatem czekam z utęsknieniem na zdjęcia i przepraszam za zamieszanie :?
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Wto Lut 22, 2011 10:19 pm   

My również czekaliśmy dość długo na nasze zdjęcia od Pani Anety. Niestety, na niektóre czekamy do tej pory. Zaraz po ślubie Pani Aneta od razu wysłała nam kilka zdjęć, co podsyciło nasz apetyt, bo zdjęcia Pani Anety są znakomite moim zdaniem :P Ale na reszte później czekaliśmy bardzo długo i trochę uprzykrzałam życie Pani Anecie, ciągle o sobie przypominając :wink: Wiem, ze jest zajęta i ma sporo spraw, więc umówiłyśmy się jakis czas temu, że jeszcze jakies nam fotki podeśle, jak trochę jej sie zwolnią terminy... obiecała mi i ciągle czekamy :-)
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Wto Lut 22, 2011 11:43 pm   

skalimonka napisał/a:
Niestety, na niektóre czekamy do tej pory.

ponad 8 miesięcy po ślubie :o ? jestem zszokowana... taki czas oczekiwania to chyba nie jest standard?
_________________


 
 
 
chwileulotne 
Firma


Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 23, 2011 4:07 pm   

paulinkaaMU proszę weź pod uwagę, że sklalimonka dostała już zdjęcia (naliczyłam 130) a reportaż oraz plener były całkowicie bezpłatne.

Zdjęcia zostały przekazane około miesiąc po plenerze, był to standardowy czas oczekiwania w zeszłym roku.

Zdarzały się ekspresowe usługi jak w przypadku Marta7 (zdjęcia w kilka dni) ale przeważnie trzeba było poczekać 3-4 tygodnie czy to w przypadku reportażu bezpłatnego czy nie.

W tym roku przewiduję przekazanie dzieła maksymalnie do 40 dni po wykonaniu reportażu lub ostatniej sesji. Wszystko jest zawarte w umowie.
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 23, 2011 5:06 pm   

skalimonka napisał/a:
obiecała mi i ciągle czekamy :-)

chwileulotne napisał/a:
weź pod uwagę, że sklalimonka dostała już zdjęcia (naliczyłam 130) a reportaż oraz plener były całkowicie bezpłatne.


Dla mnie czekanie na zdjęcia ślubne dłużej niż dwa miesiące to jakaś masakra. Pewnie, że są różne sytuacje i czasami przekazanie zdjęć w terminie jest niemożliwe ale 8 miesięcy czekać na zdjęcia???? O nieeeee.... I nie jest dla mnie istotne czy były one darmowe czy pełnopłatne. Jeśli fotograf nie wyrabia się z zamówieniami to może powinien przyjmować ich mniej...
_________________
 
 
chwileulotne 
Firma


Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 23, 2011 5:44 pm   

Powtarzam raz jeszcze, zdjęcia zostały udostępnione na serwerze około miesiąc po ślubie. A nie po 8mc.
 
 
 
mazurowicz.com 
Firma

Wiek: 38
Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 23, 2011 7:13 pm   

Dobra rada. Kontaktowanie się przez GG itp komunikatory powinno być ostatecznością w przekazywaniu takich informacji. Tym bardziej bez potwierdzenia.
 
 
chwileulotne 
Firma


Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 23, 2011 7:59 pm   

Tak, mam już nauczkę na przyszłość :)
 
 
 
rafalolczyk.com 
Firma

Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 75
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 23, 2011 9:43 pm   

agulka1989 napisał/a:
Dla mnie czekanie na zdjęcia ślubne dłużej niż dwa miesiące to jakaś masakra. Pewnie, że są różne sytuacje i czasami przekazanie zdjęć w terminie jest niemożliwe ale 8 miesięcy czekać na zdjęcia???? O nieeeee.... I nie jest dla mnie istotne czy były one darmowe czy pełnopłatne. Jeśli fotograf nie wyrabia się z zamówieniami to może powinien przyjmować ich mniej...


2 miesiące to masakra? :)
Większość fotografów ma terminy nawet 3-4 miesiące i jest to norma.
Dobre zdjęcia wymagają pracy.
Klienci są coraz bardziej wymagający i dlatego terminy są długie.
W środku sezonu sa zajęte 4 weekendy w miesiącu - pozostaje do pracy ok. 4-5 dni/tydzień.
Każdego dnia po ok. 6-8 godzin przed komputerem.
I proszę uwierzyć, że brakuje czasu.

I najlepsze jest po tym ,to że słyszy się głosy iz fotograf "za dużo bierze" :)

I branie mniej zleceń, to nie jest też rozwiązanie - bowiem mniej zleceń = mniej pieniędzy = wzrost cen za pojedyńcze usługi = wielki kryk, ze drogo.

Nie wiem jak wyglądają zdjęcia, o których tutaj mowa ale prosze nie porównywać zdjęć, które nawet nie widzą komputera - są zgrywane prosto z karty lub potraktowane jakimś presetem tylko i potem widzimy ofertę w stylu: 1000 zdjęć starannie obrobionych :) :):).

Fakt, że 8 miesięcy to lekki kosmos ale darowanemu koniomi w zęby sie nie zagląda :)
_________________
Rafał Olczyk
Fotografia Ślubna / Wedding Photography
Ostatnio zmieniony przez rafalolczyk.com Sro Lut 23, 2011 9:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 23, 2011 10:01 pm   

rafalolczyk.com napisał/a:
2 miesiące to masakra? :)

Radziłabym uważniej czytać. Napisałam, że czekanie na zdjęcia DŁUŻEJ niż dwa miesiące to masakra. A z tego co widzę to długie czekanie na zdjęcia dotyczy nie tylko skalimonki ale również tysiaaka i anuli86...


Cytat:
8 miesięcy to lekki kosmos ale darowanemu koniomi w zęby sie nie zagląda


Nie no jasne, najlepiej żeby na zdjęcia czekać do x-lecia ślubu i jeszcze nie mieć prawa narzekać, bo oferta była darmowa :?


I żeby nie było- mi osobiście zdjęcia p.Anety się podobają, ale uważam, że taki czas oczekiwania to zdecydowana przesada. No chyba, że zdjęcia są tak kiepskie, że wymagają mnóstwo czasu na obróbkę, żeby jakoś wyglądały...
A myślę, że w tym przypadku tak nie jest.
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Lut 23, 2011 10:31 pm   

chwileulotne napisał/a:
Zdjęcia zostały przekazane około miesiąc po plenerze, był to standardowy czas oczekiwania w zeszłym roku.
(...) przeważnie trzeba było poczekać 3-4 tygodnie czy to w przypadku reportażu bezpłatnego czy nie.

W tym roku przewiduję przekazanie dzieła maksymalnie do 40 dni po wykonaniu reportażu lub ostatniej sesji. Wszystko jest zawarte w umowie.


no i właśnie o to mi chodziło, dla mnie to jest standard, a nie sytuacja o której pisała skalimonka, choć już teraz rozumiem, że nie chodziło o przekazanie zdjęć w ogóle, ale jedynie o jakąś ich niewielką pozostałą część.

rafalolczyk.com, wszystkie Twoje argumenty jak najbardziej do mnie przemawiają, ale to
rafalolczyk.com napisał/a:
ale darowanemu koniomi w zęby sie nie zagląda :)

już mi się nie podoba :?
_________________


 
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 23, 2011 10:35 pm   

Cytat:
Napisałam, że czekanie na zdjęcia DŁUŻEJ niż dwa miesiące to masakra. A z tego co widzę to długie czekanie na zdjęcia dotyczy nie tylko skalimonki ale również tysiaaka i anuli86...

Aga ale z tego co wiem to dziewczyny swoje zdjęcia otrzymały w terminie, a później poprosiły o jeszcze kilka więcej (wyjątek tysiaak gdzie zaszło jakieś nieporozumienie)
także nie wiem czego sie spodziewacie?? 1000 zdjęć?? na początku wszystkie dziewczyny były zadowolone, polecały i zachwalały współpracę z p.Anetą a teraz nie wiem co sie stało że każdy narzeka na ilość zdjęć?? nie uzgadnialiście na początku ile powinniście dostać??
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 23, 2011 10:44 pm   

Cytat:
także nie wiem czego sie spodziewacie?? 1000 zdjęć?? na początku wszystkie dziewczyny były zadowolone, polecały i zachwalały współpracę z p.Anetą a teraz nie wiem co sie stało że każdy narzeka na ilość zdjęć?? nie uzgadnialiście na początku ile powinniście dostać??
Też się zastanawiam że po 8 miesiacach dziewczyny sie nagle budzą że dostały za mało zdjęc nie przeszkadało Wam przez te miesiące że zdjęc nie macie????
A i chciałam się zapyatc w jaki sposób przez ten długi czas kontaktowałyscie się z Anetą telefonicznie??????
_________________

Ostatnio zmieniony przez martula_87 Sro Lut 23, 2011 10:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
chwileulotne 
Firma


Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 9:35 pm   

Telefonicznie kontaktowała się ze mną jedynie Ania.

Jeśli ktoś do mnie jeszcze dzwonił w czasie kiedy byłam w pracy, na urlopie, lub po prostu byłam poza zasięgiem / miałam wyłączony telefon -> więc nie dodzwonił się, wystarczyło zadzwonić jeszcze raz za kilka dni lub wysłać smsa. Niestety nie trzymam w telefonie numerów moich klientek/klientów i nie wiem kto do mnie dzwoni. Często mam też telefony z nr zablokowanych.. Proszę mi wybaczyć, ale nie oddzwaniam do każdego.

Cytat:
"W środku sezonu sa zajęte 4 weekendy w miesiącu - pozostaje do pracy ok. 4-5 dni/tydzień."


Tak, jeśli masz własną firmę i działasz na rynku kilka lat. Generalnie utrzymujesz się z samej fotografii. :)
Ja tego komfortu nie mam i jak większość z Was normalnie pracuję od poniedziałku do piątku po 8h. PS. Czasami do sobót dochodzą reportaże w niedziele (głownie chrzty), aha i pamiętajmy o plenerach, które są głownie w tygodniu.

Z wątku z komentarzami zadowolonych i niezadowolonych par zrobiła nam się dyskusja ile czasu powinno się czekać na zdjęcia itp.

Aga,
jeżeli ktoś jest niezadowolony z efektów mojej pracy (czy była to usługa darmowa czy za pół ceny) ma prawo wyrazić swoje zdanie.

Cytat:
ale darowanemu koniomi w zęby sie nie zagląda :)


"Klient" ma prawo narzekać również wtedy gdy robimy dla niego coś za darmo.
Nawet jeśli: staraliśmy się aby nasz "klient" był zadowolony więc: poświęciliśmy kilka-kilkanaście dni na wykonanie tego dzieła, zainwestowaliśmy x zł w sprzęt aby efekt był co najmniej dobry, wydaliśmy też na benzynę i inne akcesoria.
Owszem nie jest przyjemne czytać potem na forum negatywne opinie, ale z tym musimy się liczyć. Zawsze znajdzie się ktoś, kto nie jest do końca zadowolony. :)
Taka branża.

Niektórym początkującym fotografom z tego forum się upiekło, nikt im wątku nie założył, nikt nie skomentował ich zdjęć. Farciarze :) gdyby zdjęcia (widziałam je) wypłynęły do sieci posypały by się gromy z nieba. Chyba, że to jest tak, że im lepszy fotograf tym większe wymagania? A tym bardzo początkującym trzeba wybaczyć?

Smutne jest to, że po wykonaniu całkowicie bezpłatnego reportażu,
nie usłyszymy czasem nawet słowa "dziękuję". Bo po co? To przecież ja pomagam fotografowi budować portfolio (BTW 2-3 zdjęcia na stronie www a czasem w ogóle) Powinien być mi wdzięczny za to że mu pozuję.

Mam nadzieję, że powyższe opinie na mój temat nie zniechęcą nowych par. I zachęcam jednak do kontaktu telefonicznego osoby, którym będę towarzyszyła w tym wyjątkowym dniu. Jeśli coś pójdzie nie tak, na pewno dojdziemy do porozumienia i wyjaśnimy to między sobą a nie na forum (bo nie po to zostało stworzone). Jeśli ktoś ma ważną sprawę do mnie, nr kom jest podany na stronie - jeśli nie odbieram to nie dlatego, że mi się nie chce albo kogoś unikam, zwyczajnie mogę być w pracy albo mogę nie mieć przy sobie telefonu. Smsy w takich sytuacjach również mile widziane.
PS. Proszę nie opowiadać bajek na forum (nie będę pokazywała paluchem) :)
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 9:45 pm   

chwileulotne napisał/a:
Ja tego komfortu nie mam i jak większość z Was normalnie pracuję od poniedziałku do piątku po 8h.


wybaczcie, ale w sumie czemu klienta ma obchodzić, czy ten zawód fotografa jest głównym źródłem dochodu, czy dorabianiem po godzinach i wtedy czeka 3 miesiące dłużej na zdjęcia? To nie powinno mieć wpływu na termin, albo trzeba się wyrabiać, albo coś zmienić w systemie pracy. Jak zamawiam fotografa, nie obchodzi mnie czy poza tym jest ekonomistą w banku czy wokalistką z trasą po Polsce, ale powinien mieć terminy pod kontrolą - taka ogólna refleksja na tłumaczenie, że mam czas na pracę tylko po godzinach...
Ostatnio zmieniony przez Malena Czw Lut 24, 2011 9:48 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 10:05 pm   

Malena napisał/a:
Jak zamawiam fotografa, nie obchodzi mnie czy poza tym jest ekonomistą w banku czy wokalistką z trasą po Polsce, ale powinien mieć terminy pod kontrolą - taka ogólna refleksja na tłumaczenie, że mam czas na pracę tylko po godzinach...
Wydaje mi się, że z tą pracą to raczej chodziło o wytłumaczenie dlaczego p. Aneta nie odbiera czasem telefonów, a nie, że jej to przeszkadza w wyrobieniu się ze zdjęciami.
 
 
tysiaak 


Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 246
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 10:26 pm   

U mnie sprawa już całkowicie się wyjaśniła. Zdjęcia mam już na swoim komputerze.

mazurowicz.com napisał/a:
Kontaktowanie się przez GG itp komunikatory powinno być ostatecznością w przekazywaniu takich informacji

A dla mnie jest to akurat najwygodniejsza forma kontaktu. Może trochę zawiodła, ale wszystko udało się wyjaśnić - również drogą internetową. Tym razem poszło bezproblemowo.

chwileulotne napisał/a:
nie usłyszymy czasem nawet słowa "dziękuję"

My dziękowaliśmy za przybycie na nasz ślub, dobrze pamiętam ten moment :-) Ale nie zaszkodzi podziekować również za efekty pracy.
Pozdrawiam
_________________
 
 
mazurowicz.com 
Firma

Wiek: 38
Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 11:20 pm   

Wygoda to jedno , podejście do klient i profesjonalizm to drugie. GG jest dobre żeby sobie pogadać , pożartować , ale nie jest pewnym sposobem przekazywania ważnych informacji. Chyba każdy odczuł ile to razy wiadomości nie doszły albo GG nie działało. Z takiego z założenia przynajmniej ja wychodzę.
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Lut 25, 2011 12:11 am   

evelinka napisał/a:
Malena napisał/a:
Jak zamawiam fotografa, nie obchodzi mnie czy poza tym jest ekonomistą w banku czy wokalistką z trasą po Polsce, ale powinien mieć terminy pod kontrolą - taka ogólna refleksja na tłumaczenie, że mam czas na pracę tylko po godzinach...
Wydaje mi się, że z tą pracą to raczej chodziło o wytłumaczenie dlaczego p. Aneta nie odbiera czasem telefonów, a nie, że jej to przeszkadza w wyrobieniu się ze zdjęciami.


raczej nie, Pani Aneta zacytowała końcówkę zdania

rafalolczyk.com napisał/a:
W środku sezonu sa zajęte 4 weekendy w miesiącu - pozostaje do pracy ok. 4-5 dni/tydzień.
Każdego dnia po ok. 6-8 godzin przed komputerem.
I proszę uwierzyć, że brakuje czasu.


chwileulotne napisał/a:
Cytat:
"W środku sezonu sa zajęte 4 weekendy w miesiącu - pozostaje do pracy ok. 4-5 dni/tydzień."


Tak, jeśli masz własną firmę i działasz na rynku kilka lat. Generalnie utrzymujesz się z samej fotografii.
Ja tego komfortu nie mam i jak większość z Was normalnie pracuję od poniedziałku do piątku po 8h. PS. Czasami do sobót dochodzą reportaże w niedziele (głownie chrzty), aha i pamiętajmy o plenerach, które są głownie w tygodniu.


więc nie chodziło o telefony, bo z tego co widzę fotograf nie pracuje tylko wieczorami po 19 jak wróci z pracy...
 
 
 
rafalolczyk.com 
Firma

Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 75
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 25, 2011 9:29 am   

Malena napisał/a:

więc nie chodziło o telefony, bo z tego co widzę fotograf nie pracuje tylko wieczorami po 19 jak wróci z pracy...


zgadza się.
osobiście podziwiam fotografów, którzy oprócz zdjęć normalnie jeszcze pracuja i sa gdzieś zatrudnieni.
i jeśli oni dotrzymuja terminów - to brawa dla nich - ale przypłacają to zerwanymi nockami itp.
niesetety coś za coś.

pozdrawiam
_________________
Rafał Olczyk
Fotografia Ślubna / Wedding Photography
 
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 13, 2011 7:33 pm   

My korzystaliśmy z usług Anety i jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni. :smile:
I z czystym sumieniem mogę ją polecic.
Współpraca z nia to sama przyjemności i miło spędzony czas. :smile:
Nasze zdjęcia i reportażowe i plenerowe są cudowe jestem nimi zachwycona.
Aneta to doskonały wybór kocha to co robi i widac że sprawia jej to przyjemośc.
Doskonale wywiązała się z umowy zdjęcia otrzymaliśmy błyskawicznie (już w kilka dni po ślubie miałam przedsmak fotek na mailu) :)
Spełniła każdą nasza proźbę z ogromną starannością.
Dodam że cały czas pogłębia swoje umiejętności biorąc udział w różnych szkoleniach.

Anetko bardzo dziękujemy i napewno jeszcze skorzystamy z Twoich usług bo współpraca z Tobą to czysta przyjemnośc :)
_________________

 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 2:11 pm   

to czas na mnie...lepiej późno niż wcale :P
W grudniu 2011 udało mi się załapać na sesję do Anety- sesję brzuszkową :) wcześniej nie znałyśmy się, a mimo to potrafiła podczas robienia zdjęć stworzyć tak fajną, luźną i niekrępującą (mimo, że w zasadzie byłam naga) atmosferę :) obie (tak myślę, bo ja na pewno) jesteśmy zadowolone z efektów :)
a oto kilka zdjęć
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Niecałe 3 miesiące po sesji brzuszkowej Aneta gościła u nas w domu (z ogromem swojego sprzętu :D ) celem sfotografowania Młodzieńca, który znalazł się już po drugiej stronie brzucha mamy :D
Filip jak na złość nie chciał usnąć - przyglądał się cioci i wodził za nią swoimi wielkimi oczami :)
a oto efekty spotkania Anety i Filipa :)
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Anetko dziękujemy :D
_________________
 
 
skowronek2323 

Wiek: 37
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 107
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 3:53 pm   

Z chęcią podejrzę :-)

PS.
Piękne zdjęcia :)
Ostatnio zmieniony przez skowronek2323 Pią Maj 18, 2012 3:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 4:49 pm   

i ja podejrzę :) śliczne! :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Hatifnatka Pią Maj 18, 2012 4:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 6:40 pm   

szaraczarownica napisał/a:
skowronek2323 napisał/a:
Z chęcią podejrzę

Me too, me too! :)

to ja też

śliczne fotki :)
_________________


udanego dnia Gość
Ostatnio zmieniony przez kariczeq Pią Maj 18, 2012 6:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Joanna 

Dołączyła: 18 Cze 2005
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 9:54 pm   

i ja chciałabym zobaczyć ;)
cudne :smile:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Joanna Pią Maj 18, 2012 9:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl