Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Bez podróży...
Autor Wiadomość
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Sro Gru 03, 2008 9:30 pm   

My nie mieliśmy podróży poślubnej, zaraz po ślubie były inne, ważniejsze wydatki - kupowaliśmy mieszkanie. Mieliśmy odbić sobie na pierwszą rocznicę ślubu - nic z tego nie wyszło bo ... Hania miała 3 miesiące.
Ale po ślubie mieliśmy tydzień urlopu i było super w domu. Spaliśmy do której chcieliśmy, mój mąż robił mi śniadanie do łóżka a później był czas na ... bieganie w sprawie kredytu mieszkaniowego :-)
_________________
 
 
 
katrina 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 1:28 pm   

my też nigdzie nie jedziemy
_________________
 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 9:22 pm   

my też nie jedziemy..mamy mieszkanie do remontowania i urządzania...najwyżej keidyś sobie odbijemy ;)
_________________

 
 
katrina 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 7:40 am   

przez chwilę był pomysł krótkiego wypadu w Polskę ale...priorytety nam się zmieniły :) wolimy tą kasę odłożyć żeby uciułać na kawałek ziemii :D
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 9:33 am   

My ostatecznie nigdzie nie pojechaliśmy, choć jeszcze rok przed ślubem planowaliśmy jakąś wycieczkę zagraniczną, o czym zresztą pisałam w tym wątku... Złożyły się na to 2 powody - brak czasu (S. w związku z remontem i ślubem wykorzystał większą część urlopu, a ja dokładnie tydzień po ślubie zaczęłam swoją "dorosłą" pracę :) ) no i kasa :roll:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 9:11 am   

My nawet nie planujemy podróży poślubnej. Dlaczego? Ponieważ te pieniądze wolimy przeznaczyć na coś innego, tym bardziej, że jak na razie nie mamy swojego mieszkania, więc myślimy o odłożeniu jakichś pieniędzy. Aczkolwiek wyjazd na weekend nad jeziorko będzie na pewno, byśmy mogli uczcić, że jesteśmy pełnoprawnym małżeństwem ;)
_________________


 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Lut 25, 2011 1:54 am   

=MiLi= napisał/a:
szkoda było nam wydać mnóstwo kasy po to, żeby gdzieś sobie wyjechać.


moze jestem dziwna, ale dla mnie istotą jest podróżowanie. Oprócz ślubu, rodzinnych urodzin, imienin, posiadania dzieci, momentami, na które czekam w życiu są podróże - chciałabym zobaczyć jak najwięcej, poznać inne kultury, smaki, ciekawych ludzi. NIGDY nie byłoby mi szkoda na to kasy (a sami na siebie zarabiamy, wesela nie finansują nam rodzice i jakoś nam się nie przelewa przez to, generalnie liczymy się z każdym wydatkiem nawet takim jak kino). To nie jest wyrzucanie pieniędzy, tylko bezcenne wspomnienia i warto w nie zainwestować zamiast kupić pralkę czy zmywarkę, no ale to nasze podejście. Pewnie powinniśmy przeznaczyć kasę na mieszkanie, k†óre i tak kupimy w dużej mierze na kredyt. Ale obiecalismy sobie, że podróż poślubna będzie, wyjątkowa i w nowym miejscu. A jeżeli nie ma kasy tuż po ślubie, warto to sobie odbić później wyjątkowymi wakacjami. Oczywiście, w POlsce tez moze byc super podroz, ala warto po prostu gdzieś się wyrwać.
 
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 25, 2011 11:05 am   

My nie mieliśmy podróży poślubnej, bo ja nie mogłam wziąć urlopu. Już trzy dni po ślubie musiałam wrócić do pracy, bo koleżanka szła na urlop w drugiej połowie września.

Nie mniej jednak uważam podobnie jak Ty Malena, że podróżowanie daje bezcenne wspomnienia. Zapewne w tym roku wakacje potraktujemy trochę jak podróż poślubną, żeby oderwać się od codzienności i pobyć trochę tylko we dwoje w jakimś fajnym miejscu.
_________________

 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 25, 2011 10:17 pm   

Ja też z tych podróżnych ;)

Ale z ręką na sercu muszę przyznać, że wszystko się pozmieniało odkąd mam Zygmunta i już prawie Matyldę. Priorytety się zmieniły i możliwości też. Obecnie wolę wyskoczyć z dzieckiem/dziećmi na wakacje w góry czy nad morze niż tułać się z nimi po świecie.
_________________
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 5:00 pm   

Malena, zgadzam się z Toba w 100%. Każda podróż, nawet w Bieszczady jest dla mnie "odkrywaniem nowych lądów". Myślę, ze większośc osób mając na myśli podróż poslubną mysli wylegiwaniu się na plaży. Nie twierdzę, że to złe, ale... wylegiwać to ja sie mogę na działce na trawce :) Jak jadę zagranicę, płacę sporą kasę za przelot, to po to, żeby zobaczyć cos nowego, czegoś się dowiedzieć... Najlepiej na własną rękę, a już w ogóle najlepiej to... zgubic się. Wtedy jest najfajniej :D No może nie samemu i nie w kraju arabskim:) Mnie się marzy podróż koleją transsyberyjską, albo wycieczka do Uzbekistanu (odkryłam biuro Horyzonty, które specjalizuje się w takich mniej popularnych kierunkach). Na pewno żadne z wymienionych nie będzie naszą podróża poślubną, ale gdzies na pewno skoczymy. I tego będę sie trzymać :wink:
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Mar 01, 2011 12:13 pm   

EwaM, bo jeszcze masz maluchy (no, półtora malucha:). Jak podrosną to sama przyjemność pokazywać dzieciom świat:)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl