Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Mycie włosów
Autor Wiadomość
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob Mar 18, 2006 1:13 pm   

ja myje włosy codzoennie lub najdalej co drugi dzięń zależy to też od mojje fryzury jak robie włósy na pianke to codziennie a jak na prostownice to mogę co drugi dzień myć :D
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 18, 2006 5:20 pm   

U mnie to z myciem włosów jest jak wiatr zawieje...do pewnego czasu wystarczało mi mycie raz w tygodniu, bo włosy super utrzymywały swieżość (ale to chyba dlatego że miałam trwałą)...teraz nie mam trwałej i myję włosy co 3-4 dni.
_________________
 
 
 
Zosiek
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 18, 2006 10:28 pm   

teoretycznie powinnam myć włosy codziennie ale nie daje rady, nie wyrabiam czasowo! zresztą kupiłam ostatnio szampon Seboradin i muszę przyznać , że jest lepiej
 
 
Agula 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 27
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Nie Mar 19, 2006 12:14 am   

Ja też muszę myc codziennie zwłaszcza że strasznie mnie wkurzaja przetłuszczone włosy i jestem na ich punkcie przeczulona.Bywa to uciążliwe np gdy muszę bardzo wczesnie rano wstac ale lubię by były puszyste więc sie poświęcam. :?
_________________
8 maja 2006 - nasze zaręczyny :-)


 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Mar 19, 2006 3:52 pm   

A sa jakies szmpony ktore poprawiaja wyglad wloskow na dluzej niz tylko na jeden dzien??Ja bym bardzo chciala..aby takowy sie znalazl..bo narazie jakos nie wyobrazam sobie dnia bez umycia wloskow-pomomo tego ze trzeba wczesnie wstawac :(
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
senra 


Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Mar 19, 2006 5:09 pm   

Ja też myję włosy codziennie, nawet jeśli do domu wracam bardzo bardzo późno. A to dlatego że rano nieumyte włosy psują mi humor na cały dzień, więc wolę nie ryzykować :)
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 24, 2006 11:58 am   

FifthAvenue napisał/a:
Ja codziennie. Nie wyszlabym z domu inaczej. Samo umycie nie wystarcza, mimo ze mam raczej dlugie wlosy, troche sie musze pobawic okragla szczotka... probowalam sie przestawic na "co drugi dzien", ale zawsze w ten drugi dzien czulam sie taka jakby gorsza...


zgadzam sie w 100% :) staram sie myc codziennie a jesli bardzo mi sie nie chce albo nie mam czasu to na 2 dzien kiedy nie myję wlosów staram sie je jakos upiąć :) zebym nie czula tego jak z kazdą godizną oklapują jeszcze bardziej :)
_________________
 
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 24, 2006 5:56 pm   

Ja też codziennie. Bardziej z powodu przyzwyczajenia. Tak jak napisała Fifth, drugiego dnia czuję się "gorsza"... :D Zdecydowałam się więc nie katować się takim samopoczuciem i codziennie rano myję główkę...
_________________
Nasz Najpiekniejszy Dzień 29.07.2006
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Paź 24, 2006 6:15 pm   

Ja muszę myć wŁosy co 2 dzień. Inaczej są przetŁuszczone a ja nie czuję się z tym najlepiej. Jest to dość uciążliwe, zwŁaszcza, że mam dŁugie i grube wŁosy, które schną bardzo dŁugo. Jak miaŁam krótsze nie byŁ to taki problem. Dużo bym daŁa za szampon cudo - nawilżający, odżywiający i przedŁużający świeżość wŁosów.
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 24, 2006 7:32 pm   

Ja albo codziennie, albo co 2 dni.
Jeżeli umyję włoski, a nie mam już czasu ich ułożyć(albo po prostu mi się nie chce) to następnego dnia obowiązkowo znów myję ale poświęcam trochę czasu na szczotkę :)
_________________

 
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 24, 2006 9:12 pm   

Ja myję co drugi dzień. Włosy mam dość suche i po myciu strasznie się puszą. Na drugi dzień są super, a na trzeci nie wiem bo znów je myję :D
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 9:22 am   

ja co drugi dzien..
jakbym miala przechodzic koszmar rozczesywania tych kłaków codziennie to chyba bym zwariowała..
nienawidze swoich wlosow
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 7:22 pm   

mischelle22 napisał/a:
Ja albo codziennie, albo co 2 dni.
Jeżeli umyję włoski, a nie mam już czasu ich ułożyć(albo po prostu mi się nie chce) to następnego dnia obowiązkowo znów myję ale poświęcam trochę czasu na szczotkę :)


Mam dokładnie te sam problem :?

Jak ich nie ułoze albo nie wysusze to następnego dnia musze myć odnowa :evil:
Juz sie ni emoge doczekac, az je zetne, a zrobie to zaraz po ślubie 8)
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 7:00 pm   

> zwykle myję włosy niestety codziennie... mam drobna buzie i nieładnie wyglądam w oklapłych włosach. umycie ich rano poprawia zdecydowanie wygląd... ponadto bardzo odgniatają sie od wszelkiego rodzaju gumek i spinek - czyli jak je troche ponosze to juz mogę zapomniec o rozpuszczonych prostych włosach :)

[najładniejsze włosy mialam na slubie - lekko kręcone... czasem sobie takie robię :wink: ]
_________________
 
 
katarzynka1 

Wiek: 43
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 136
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 7:09 pm   

Myję włoski co drugi dzień i muszę robić to rano bo jakbym myła wieczorem to musiałabym codziennie, tym bardziej teraz gdy są troszkę dłuższe, ale jeszcze za krótkie żeby upiąc- okres przejściowy jest koszmarny.
Ostatnio też zauważyłam że włosy bardzo mi wypadają i nie mogę sobie z tym w żaden sposób poradzić żadne cudne rady "babci" nie pomagają, boje się że do ślubu wyłysieje :zalamany:
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 2:44 pm   

ja też myję co drugi dzień. Mam takie poranne rytuały: mycie, suszenie-wstępne prostowanie z układaniem, prostowaniu prostownicą.
Teraz kupiłam sobie szampon Timotei Avocado Odbudowa włosów suchych i zniszczonych i bardzo go sobie chwalę :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez misia-misia Pon Maj 11, 2009 2:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Katarzyna. 


Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 66
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 12:59 pm   

Ja niestety jak gdzieś wychodzę to muszę codziennie, ale jak siedzę w domu to sobie odpuszczam.
_________________
Kasia i Radek
Powiedzieliśmy sobie "TAK" w dniu 9.9.06
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 8:54 am   

a ja nawet jak siedze w domu to myje codziennie, niestety. Może nie tak strasznie mi sie przetłuszczaja włoski, ale jak nie umyję to straszę ludzi :( uzywam teraz Cleara, do farbowanych włosów (mimo, że mam naturalne) - bardzo się ładnie po nim błyszczą, jestem na prawdę zadowolona :)
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 1:47 pm   

Ostatnio było tak, że myłam co drugi dzień, ale codziennie musiałam przynajmniej zmoczyć, i przyczesac, bo wygladałam potwornie po wstaniu z łózka. Od kilku dni (od 17 maja) używam specyfików z linii Dermoactive - szamponu przeciwłupieżowego (łupież tłusty) i kondycjonującego - i po dwóch tygodniach stosowania musze powiedzieć, że działa :) Łupiez mam mniejszy, wlosy mi sie mniej przetłuszczają i jak umyłam nim włosy w niedzielę (24 maja - przeciwłupieżowy) to w poniedziałek nie musiałam moczyć głowy i to samo było teraz - we wtorek umyłam (kondycjonującym) i dzis tez nie musiałm sie moczyć :) Więc wyglada, że skutkuje :)
_________________

 
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 1:58 pm   

Myje wlosy co rano. To jak mycie zebow - nie zastanawiam sie czy musze tylko myje. :)
 
 
Katarzyna. 


Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 66
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 2:07 pm   

Ja gdzieś czytałam, że zbyt częste mycie a przede wszystkim suszenie włosów powoduje ich przesuszenie co w konsekwencji prowadzi do wzmożonej produkcji łoju, czyli mówiąc najprościej: im częściej myjemy tym bardziej nasze włosy się przetłuszczają.
I coś w tym chyba jest bo moja mama (po pięćdziesiątce) myje włosy raz na tydzień i rzadziej (kiedyś włosy myło się szamponem familijnym i przy okazji cotygodniowej kąpieli ;) ).
_________________
Kasia i Radek
Powiedzieliśmy sobie "TAK" w dniu 9.9.06
 
 
milijka24 


Dołączyła: 15 Kwi 2009
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 3:18 pm   

ja myje włosy codziennie z bardzo prozaicznego powodu. Studiuje na wydziale chemicznym PŁ, a ponieważ włosy bardzo dobrze chłoną wszystkie laboratoryjne zapaszki to nie byłabym w stanie wytrzymać z tym zapachem. Wracam z uczelni i hop pod prysznic 8)
_________________

 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 3:22 pm   

Ja tez słyszałam, że nie należy używac szamponu do włosów przetłuszczających się - bo podobno wysusza skórę i działa tak samo jak częste mycie i suszenie :)
_________________

 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Nie Lip 12, 2009 7:49 pm   

truskawka_ja napisał/a:
Myje wlosy co rano. To jak mycie zebow - nie zastanawiam sie czy musze tylko myje.

zgadzam się w 100%, po wstaniu pierwsze kroki kieruję do łazienki i głowę pod kran, inaczej byłabym chora.
Obrzydza mnie widok długowłosych dziewczyn, które mają taki smalec na głowie, że aż im się "dzielą" te włosy, a one sobie nic z tego nie robią i jeszcze chodzą z rozpuszczonymi - ble :smile:
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 12, 2009 10:29 pm   

Ja myję co drugi, maksymalnie co trzeci dzień.
_________________


 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 13, 2009 8:18 pm   

Codziennie wieczorem.
Nie potrafię nie myć włosów przez jeden dzień. Jeśli ich jednak nie myję, to znaczy, że jestem bardzo chora. Ostatnio miałam tak po operacji nosa, ale tylko przez dwie doby - 3 dnia rano poleciałam umyć włosy. Siły nie miałam, leciałam przez ręce, ale włosy musiały być czyste :lol:
_________________

 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 25, 2009 8:29 pm   

Ja myję włosy co drugi dzień, najczęściej rano.
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 25, 2009 10:52 pm   

milijka24 napisał/a:
ja myje włosy codziennie z bardzo prozaicznego powodu. Studiuje na wydziale chemicznym PŁ, a ponieważ włosy bardzo dobrze chłoną wszystkie laboratoryjne zapaszki to nie byłabym w stanie wytrzymać z tym zapachem. Wracam z uczelni i hop pod prysznic 8)


mam podobnie ;) ja studiuję chemię na UŁ i zawsze gdy mam laboratorium np z chemii organicznej to zaraz po powrocie do domku muszę myć się cała a zwłaszcza włosy bo zapach jest specyficzny.. :(
a jeśli są np wakacje czy jakiś wolniejszy czas bez laboratorium to staram się myć włosy co drugi dzień ale nie dlatego że się przetłuszczają tylko dlatego że mam włosy bardzo grube i kręcone tak więc na drugi dzień po umyciu jeszcze dadzą się odświeżyć lekkim zwilżeniem i nałożeniem pianki ale następne dni już gorzej wyglądają hehe ale muszę jeszcze powiedzieć że to moje zdanie bo znajomi np nie widzą żeby z moimi włosami kiedykolwiek było coś nie tak hehe nawet mój narzeczony i przyjaciółki mają problem z rozróżnieniem czy włosy myłam dziś czy dwa dni temu hehe tak więc generalnie jak mam już strasznego lenia i nie chce mi się ich myć to włosy w kitkę i nikt nic nie widzi :D aa z rozczesaniem nie mam problemów (oczywiście tylko na mokro to robię bo gdybym suche włosy rozczesała to szopa taka że w drzwiach się nie mieszczę :D )
 
 
madnesia 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 55
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 9:48 pm   

Ja myję też co drugi dzień. Ale po farbowaniu faktycznie jakby trochę mniej się przetłuszczają..
_________________

 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Paź 26, 2009 8:30 pm   

Ja myję co drugi dzień. Myłabym codziennie, ale suszenie zajmuje mi ponad 20 minut. Nie lubią tego ani moje włosy, ani ja.
_________________
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Sob Paź 31, 2009 9:57 pm   

Myję co drugi dzień. Jak byłam w Polsce myłam czasem co 3, ale tu chyba jakieś inne powietrze, inna woda i muszę myć częściej.
_________________


 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 7:31 pm   

Misiak87 napisał/a:
Ja myję co drugi dzień. Myłabym codziennie, ale suszenie zajmuje mi ponad 20 minut. Nie lubią tego ani moje włosy, ani ja.


ja także :) czasem nawet co trzy dni coby sobie dłużej pospać przecież nie zawsze muszę mieć idealnie ułożone :) czasem mogę kite zrobić :) "podmyć" grzywkę i wygląda ładnie :)
_________________
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 8:41 pm   

Ja chociaż nie używam żadnych pianek muszę myć włosy codziennie :-? Albo conajmniej co 2 dni :-? Rzadziej sie niestety nie daje :(
_________________

 
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 9:37 pm   

U mnie to różnie bywa. Kiedyś musiałam codziennie, ale ostatnio po zastosowaniu nowych tabletek anty myję co 2 czasem też 3 dzień.
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 5:19 pm   

Zdecydowanie codziennie. Nawet nieźle wyglądają następnego dnia, ale jak nie umyje to źle się w nich czuję, nie są tak puszyste.
 
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 9:03 pm   

A ja obowiązkowo muszę myć włosy co drugi dzień. Może i myłabym codziennie, ale mam dość grube włosy i suszenie jest dla mnie męczarnią. Z kolei bez suszenia nie da rady, jak wyschną same to już żyją swoim życiem i nie mam nad nimi kontroli.Masakra po prostu.
_________________
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 6:22 pm   

Ojej :D myślałam, że tylko ja mam taki problem, że muszę myć codziennie włosy!

Ciekawe od czego zależy takie przetłuszczanie się :?
_________________

 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 2:57 pm   

Ja myję codziennie bo mam wrażenie że moje włosy są już na drugi dzień tłuste i oklapnięte.
_________________

 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 5:07 pm   

No ja to mam zdecydowanie obsesje na punkcie włosów. :roll: Nie wyjdę z domu nawet do sklepu za rogiem kiedy mam brudne włosy. Myję je codziennie chyba że nigdzie nie idę, to co 2 dni dłużej z nieumytymi nie wytrzymam :roll:
_________________
 
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 7:48 pm   

Co 2-3 dni :) w zależności czy używam jakiegoś lakieru lub pianki czy nie ;)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 10:50 am   

Ja myję co drugi dzień,czasem zdarza się,że codziennie ale staram się nie przemęczać włosów codziennym suszeniem :P Dłużej niż 2 dni bez umycia włosów nie wytrzymam bo mam wrażliwą skórę i swędzi jak bym chciała umyć co 3 dzień :smile:
 
 
gosiak 

Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 12:00 pm   

Ja niestety muszę myć włosy codziennie. Bez względu na to czy biorę tabletki anty czy nie.
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 11:40 am   

sloneczkoo napisał/a:
Co 2-3 dni w zależności czy używam jakiegoś lakieru lub pianki czy nie

to tak jak ja :) Na szczescie nie mam problemu z przetluszczajacymi sie wlosami i po 2 dniach tez wygladaja dobrze :)
_________________
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 22, 2011 3:55 pm   

zazwyczaj myje codziennie, bo mam bardzo cienkie włosy i na drugi dzień nie są już tak puszyste:/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl