Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Asiek
Wto Wrz 09, 2014 5:19 pm
Uporządkowanie działu familijnego

Co zrobi? z dzia?em familijnym?
zostawi? jak jest (widoczny dla osób zalogowanych)
22%
 22%  [ 6 ]
udost?pni? od x postów (od ilu do przedyskutowania ewentualnie potem)
37%
 37%  [ 10 ]
j.w. + r?czne dodawanie forumowiczów
37%
 37%  [ 10 ]
inna propozycja - napisz w po?cie
3%
 3%  [ 1 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 10:29 am   

A może po prostu podobnie jak w działach ślubnych wydzielić wątek z dzienniczkami?Wtedy łatwiej można będzie znaleźć interesujący temat w dziale bo na razie ciężko jest tam coś znaleźć. Wtedy dzienniczki można by było jakoś zabezpieczyć przed wejściem niepożądanych osób a wątki ogólne byłyby ogólnodostępne....
_________________

 
 
 
katarynka 


Wiek: 45
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 170
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 1:19 pm   

jestem za opcją nr 3, chociaz jak dla mnie mogłby zostac rowniez tak jak jest, ignorowanie tematów nie jest az tak skomplikowane zeby sobie z tym nie poradzic
_________________
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 8:02 pm   

[ Dodano: Pon Lis 23, 2009 3:59 pm ]

Tak mi się jeszcze nasunęło - a może zamknięte wątki oczekujących, jak i zamknięte dzienniczki panien młodych, przenieść do podforum "Zamknięte wątki"? Byłyby blisko, łatwiejsze do przejrzenia niż w archiwum, a jednocześnie i tak nic tam nie można by napisać skoro zamknięte.



[ Dodano: Wto Sty 12, 2010 8:01 pm ]

Ankieta dawno zakończona i zapomniana. :roll:

Tak więc stworzę nową ankietę od ilu postów ma być ten dostęp tylko proszę jakieś propozycje.

Album obecnie jest dostępny od 150 postów. Czy to ma być więcej, mniej, no ogólnie rzucajcie jakieś liczby i piszcie dlaczego. Stworzy się z tego ankietę i jeden dział będzie z głowy.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pią Kwi 15, 2011 10:12 am   

Ponieważ nie wiem która moderatorka zajmuje się działem familijnym tutaj chciałam się zwrócić z 2 propozycjami:
Żeby utworzyć nowy wątek, który byłby kontynuacją "mam oczekujących" z listą dzieci forumowych... Byłoby to miejsce, gdzie mamy, które nie chcą zakładać dzienniczków mogłyby chwalić się pociechami...
No i 2 propozycja, którą już z resztą kiedyś złożyłam - wydzielić z wątków dziecinnych dzienniczki. Wtedy łatwiej będzie odnaleźć konkretny wątek.
_________________

 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 12:57 pm   

Tytułem wyjaśnienia to wątek z listą forumowych pociech - wszystkich - już istnieje, tyle że służy wyłącznie jako lista, ewentualnie można stworzyć coś nowego dla tych mam, które nic nie chcą pisać :)
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 7:31 pm   

Ale co to za problem stworzyć nowy wątek? Chyba modki nie są od zakładania nowych wątków?

mietka na rodzicach stworzyła wątek "Między nami mamami", to zainteresowane niech na oczekujących stworzą podobny i po sprawie. Tylko od razu uwaga - proszę nie powtarzać info z innych wątków.


Dzienniczki - ok, zaraz się przypomnę Adminowi.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 8:48 pm   

fora dzienniczkowe stworzone :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl