Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
slub w kościele pw.Narodzenia NMP w Konstantynowie Łódzkim
Autor Wiadomość
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 8:35 pm   slub w kościele pw.Narodzenia NMP w Konstantynowie Łódzkim

miał ktos może slub w tym kościele? potrzebuje zadać kilka pytanek w związku z formalnościami, księdzem, kościołem i oprawą ślubu :)
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 11:24 am   

ja nie bede tam miala ale jak chcesz to moge ci cos podpowiedziec. Ksiadz nie jest przyjemny podczas zalatwiania formalnosci potrafi wyjsc na papierosa.
placi sie osobno za slub, dywan, swiatlo i organy. nigdy jeszcze nie pozwolil na zatrudnienie osoby trzeciej do oprawy muzycznej....
a jezeli chodzi o dekoracje to nie wiem..
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 12:17 am   

hmm....kurcze no własnie slyszalam, ale .... nam się wydał bardzo miły (może dlatego, że ślub będzie nam dawał ksiądz z mojej rodzinki, którego zna)... pytał-czy chcemykorzystać z organisty czy nie, czy chcemy wystrój kościoła od niego, tzn z firmy, którą on proponuje czy nie.... o dywanie nic nie mówił :] co do oprawy muzycznej-niech spróbuje się nie zgodzić...

hmmmmm...ale znasz kogoś kto miał tam ślub? chciałabym jakieś informacje z pierwszej reki, gdyż z pierwszych kotnaktów wybieślismy raczej pozytywne refleksje...ale cały czas zastanawia nas to, ze jednak ludzie nie mówią o tym księdzu dobrze...
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 4:00 pm   

pobierak sie tam mojego Krisa brat i znajomi z kanzasu i wszyscy mowia to samo wiec moze i lepiej ze macie znajomego ksiedza to moze dla was nie bedzie taki wredny :)
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 11:59 pm   

mam taką nadzieje, na razie był rpzemiły i wszystkiemu na tak ;)

jutro będę do niego dzownic w sprawie poradni przedmlazenskiej, bo mamy zaliczac ja tam w parafii w najblizszym czasie...

kurcze, ale naprawde wzbudzilas we mnie zastanwoeinie, czy wszystko pojdzie po naszej mysli i czy on faktycznie nie bedzie nam robil żadnych problemow :?
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 9:58 am   

powiem ci tak bylam na chyba 6 slubach i raczej mnie niczym nie zachwycil bo na kazdym klepal to samo i ta jego mina zero usmiechu! tez mielismy tam sie pobierac ale zrezygnowalismy ze wzgledu na jego rozne widzimisie i dlatego zdecydowalismy sie na slub w srebrnej.
Wydaje i sie ze wlasnie ze kogos od was zna nie bedzie wam robil problemu i poprowadzi to inaczej. I moze za rozsadna cene a nie ze powylicza wam kazde z osobna. jak chcecie kogos od siebie do oprawy muzycznej to pogadajcie tez z organista bo on tez jest niezly numerant.
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 11:27 am   

bedziemy miec swojego księdza, wiec mina propboszcza na szczęście nie bedzie nas dotyczyc ;) co do oprawy muzycznej-bedziemy miec caly zespol goralski i nie taka muzyke co na slubach bywa tylko taka inna, sciskajaca za serduszko.... hmmm.ale myslalam,aby ta kwestie umowic z ksiedzem a nie z organista :? ale jak tak mowisz, to z nim tez pogadamy. a czemu on jest numerant ? :?
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 11:32 am   

po miescie chodza sluchy ze zamawia sobie od par wiazanke!!!! wyobrazasz sobie?! na jednym slubie nie pozwolil spiewac chorzystce.nie bo nie. omowcie to z ksiedzem i powiedzcie tez organiscie ze bedzie orkiestra. zeby sie nie zdiwil czasem ze prace wczesniej skonczy ;)
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 9:00 pm   

Gdyby ktoś był zainteresowany informuję, że kancelaria jest czynna pn-pt w godzinach : 9-10 oraz 16-17.30 :) Tak przynajmniej jest napisane :lol:
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 3:52 pm   

a ja informuje, że wiem z nieoficjalnych źródeł, że ten mało lubiany ksiądz z tej parafii, którym wszyscy straszą odchodzi w czerwcu :]

[ Dodano: Pon Cze 16, 2008 8:53 pm ]
niestety chyba to była błędna infrmacja z nieoficjalmnych źródeł, bo Spychała nadal wParafii jest :]

tak czy inaczej dziś byliśmy spisać protokół przedslubny-który nas na szczęście nie ksoztował nic :)
w związku z tym ,że ślub mamy poza swoimi parafiami, to zapowiedzi ida w naszych parafiach oraz w Konstatynowie. dostalismy karteczki na zapwoeidzi w naszych parafiach oraz zapłaciliśmy za zapowiedzi w Konstantynowie-ksiądz powiedział 60 zł więc całkiem przyziemna cena....

pytaliśmy także, czy nie będzie problemu z tym aby jakaś firma ubierała nam kościół na ślub -nie mięli nic przeciwko, równiez nic sie nie czepiali do tego że będzie nam na ślubie przygrywał zespół góralski.

Tak więc nie jest tak źle w tej parafii tak jak to wcześniej straszono :]
Nadmienie jedynie że tym razem rozmawialiśmy z jakimś innym księdzem niż proboszcz, jednak każde spotkanie wspominamy miło i mam andzieję, że tak do końca pozostanie :]
 
 
asiaj2001 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 20, 2011 11:55 am   

kto bieże ślub w tej parafii we wrześniu 2011roku???
 
 
tyt321 

Dołączył: 24 Paź 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 8:38 am   

bardzo fajni ksieża, super proboszcz (od całkiem niedawna jest).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl