Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon "Sylwia" przy ul. Jaracza 6 (w podwórzu)
Autor Wiadomość
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 9:20 pm   Salon "Sylwia" przy ul. Jaracza 6 (w podwórzu)

Chciałabym w imieniu siostry zapytać dziewczyny, które zamawiały w tym salonie swoje suknie o opinie na jego temat... Miała któraś z Was doświadczenia z tym salonem?
_________________

 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Sro Mar 30, 2011 6:51 am   

Ja zamawiałam. Wszystko było w porządku. Zapłaciłam zadatek, jakieś pół roku przed ślubem byłam na pobraniu miary. Bodajże 4 tygodnie przed ślubem suknia była gotowa. Idealnie dopasowana. Odebrałam bez żadnych poprawek.
_________________

 
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 30, 2011 8:54 am   

Ja tam kupowałam swoją suknię. Pani, która tam obsługuje, obojętnie jaką suknię byś nie założyła będzie mówić,że wyglądasz pięknie i w ogóle ach i och, po drugie strasznie nachalnie próbuje wciskać dodatki, które są o wiele droższe niż np.na Allegro, trzeba jej kilka razy powtarzać,że nie chcesz dodatków. Mnie chciała sprzedać najzwyklejszy welon długości do pasa za 200 zł :!: Jak powiedziałam,że na Allegro mogę kupić taniej to ona na to,że sprzeda mi te dodatki po takich cenach jak widziałam, ale zrezygnowałam.
Ja kupowałam suknię już gotową, która wymagała tylko skrócenia więc suknię miałam już po 2 tygodniach więc tu ok ale mam 2 zastrzeżenia: miały być wszyte ramiączka-nie zrobiono tego i druga rzecz:zamówiłam bolerko do sukni, które miało być przez nich uszyte. Pani nie wzięła żadnej miary i przy odbiorze okazało się,że jeden rękaw jest szerszy a drugi węższy na co pani powiedziała,że widocznie ręce mam nierówne :?

[ Dodano: Sro Mar 30, 2011 10:00 am ]
a tu masz opinię innej forumowiczki z wątku Salony sukien ślubnych - nasze opinie
Cytat:
I ja zdecyduję się na opinię o salonie gdzie kupowałam suknię- salon SYLWIA na Jaracza.
Moja opinia jest negatywna, ale to nie powinno nikogo dziwić po moich doświadczeniach.
Suknię zamówiłam 8 miesięcy przed ślubem. Gdy poszłam na przymiarkę miesiąc przed ślubem okazało się, że dekolt był inaczej uszyty niż chciałam. A właścicielka nie dość, że to przede mną ukryła, to na dodatek gdy sama to odkryłam nie chciała się przyznać. A jak już się przyznała, stwierdziła że tego nie da się poprawić... A w sumie to już nie było czasu.
Chciałam TAKI dekolt jaki zamówiłam, i miał TAKI być. Gdy powiedziałam to właścicielce w salonie, ona powiedziała że nie ma na to wpływu jak suknia wyjdzie, bo u nich każda szwaczka szyje inaczej... Ale mi argument...
Na dodatek prosiłam o skrócenie sukni, trwało to chyba ze 2 tygodnie a okazało się, że skracana była ręcznie, nożyczkami, i jeszcze diabelnie nie równo... Na tyle, że moja mama musiała sama poprawiać. I jak na suknię za 2500 zł, z takimi problemami i takim partactwem, to uważam że było za drogo.
Poza tym, gdy suknia była do odbioru babka do mnie nie zadzwoniła, tylko... puściła sygnał. Myślałam że to przez przypadek, ale później dostałam smsa, że "prosi o telef"... Kompletne nieporozumienie.
A co do stanika z salonu to też dałam się namówić bo niby miał "idealnie pasować do sukni" ale 1) strasznie spłaszczał mi biust, czego pani z salonu niby nie dostrzegała, a nie było większych rozmiarów, 2) jest o wiele za drogi i widywałam staniki tej samej firmy o wiele taniej w sklepach z bielizną. Ja zdecydowałam się go oddać i pani z salonu nie mogła mi tego wybaczyć, ciągle mi to wytykała i wypominała że mam inny stanik niż od niej, krytykowała mój wybór innej bielizny...
Poza tym salon oferuje koszmarnie drogie dodatki a babka wszystko wciska na siłę, trzeba po 10 razy odmawiać żeby pani dała spokój. Wciskała mi np że w dzień mojego ślubu na pewno będzie zimno bo to początek maja, i koniecznie muszę kupić u niej etolę za 350 zł (żart?). Dzień przed ślubem kupiłam taką samą etolę za 50 zł w innym salonie).
Ogólnie rzecz biorąc- nie polecam!
_________________
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dosia_Zosia Sro Mar 30, 2011 9:02 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
duty 

Wiek: 41
Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 25, 2011 11:41 pm   

Zdecydowanie nie polecam. Straszne partactwo. Więcej napisałam w temacie Czarna lista salonów ślubnych.
 
 
 
kaska8866 

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Kwi 2011
Posty: 53
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 7:53 pm   

Witam Was Drogie Forumowiczki,


Ja zatem jak najbardziej polecam Salon Sylwia. Wczoraj zamawiałam tam swą suknie slubną.
Pani bardzo miła, nie wciskała nic na siłę. Wzięła wymiary i zobaczymy co i jak :)
Zakupiłam dodatki, welon i buty. Suknia jest prześliczna i w super cenie :)
Pozdrawiam
_________________
Don't let go, never give up..It's such a Wonderful Life :)
 
 
duty 

Wiek: 41
Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2011 11:47 am   

Zobaczymy co będzie dalej. Życzę szczęścia... i oby nie było Ci potrzebne...
_________________

 
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Kwi 29, 2011 4:50 pm   

Myślę, że szczęście może się przydać... Moja siostra zgłosiła sprawę ze swoją suknią do rzecznika praw konsumenta, najprawdopodobniej skończy się w sądzie, bo pani z salonu jakoś nie bardzo chciała słuchać klienta, przerobiła suknię według własnego uznania w związku z czym siostra zmuszona była szukać innej na 5 dni przed ślubem. Całą sytuację opiszę dokładnie, jak już będzie zakończona ale z tego co widzę, to miała podobne problemy do tych opisanych powyżej.
_________________

 
 
duty 

Wiek: 41
Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2011 8:06 pm   

Ja też poważnie rozważałam, aby skierować sprawę na drogę sądową. Jeśli będę mogła się jakoś przydać to służę pomocą.
_________________

 
 
 
kaska8866 

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Kwi 2011
Posty: 53
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 3:18 am   

Witam,

Dziewczyny mam nadzieję ze to nie jest jakas forma zastraszania (Mnie) :o ? A z tą suknią na 5 dni przed ślubem to nie bardzo wierzę. :-? Kiedy zamawiała Pani siostra suknie.?.I dlaczego teraz Pani szuka opini na temat tego salonu? Jeśli robi Pani jakąs antyreklame, to marnie to wygląda.. bo czuję się zastraszana i uprzedzona. Poczekam na odbior swojej sukni i dam wam znac. Apropo.. Zapytam Pani w salonie o ta sytuacje bo aż sama jestem ciekawa czy cos sie takiego wydarzyło.
Pozdrawiam :)
Spokojnej nocy
_________________
Don't let go, never give up..It's such a Wonderful Life :)
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 9:01 am   

NIkt nie próbuje nikogo zastraszyć tak samo jak nie twierdzę, że taka sama przygoda spotka Ciebie. Niesia była zadowolona, może Ty też będziesz. Wątek założyłam, bo nie bylo żadnych opinii na temat salonu i byłam ciekawa, czy tylko moja siostra była tak niezadowolona, czy zdarzyło się to jeszcze komuś. No i jak się okazało jeszcze kilka innych forumek było niezadowolonych, więc antyreklamę salon robi sobie czasami jak widać sam. Zreszta to forum jest po to, żeby można było dodać swoją opinię na temat firm z różnych branż związanych z organizacją ślubu i wesela, nie zawsze są one pochlebne a jednak chyba tylko nieliczni te mało entuzjastyczne komentarze traktują jako próby zastraszania :roll: Mam nadzieję, ze Ty po odbiorze sukni będziesz miała dalej jak najlepsze zdanie o tym salonie, bo wiem ile stresu kosztowała moją siostrę cała sytuacja i konieczność poszukiwania sukienki w ostatniej chwili :-?
_________________

 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 2:17 pm   

elka85 napisał/a:
Myślę, że szczęście może się przydać...

Zgadzam się z tym stwierdzeniem. Jako, że miałam nieprzyjemności z tym salonem i moją suknią, stwierdzam, że zamawianie tam sukni to czysta loteria. Może wyjdzie dobrze, może nie.
Jeśli ktoś chce podjąć ryzyko- nie ma problemu.

I to nie jest zastraszanie, tylko ostrzeżenie przed salonem- dobra rada, by być czujnym.
Ja nie polecam, i tych nerwów które sama przeżyłam nie życzę nikomu. Jeśli ktoś chce, nikt mu nie broni...

kaska8866 napisał/a:
Pani bardzo miła

...dopóki nie pojawiają się problemy- wtedy jest bardzo nieprzyjemna...
_________________
 
 
kaska8866 

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Kwi 2011
Posty: 53
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 9:31 pm   

Misiak87 oczywiście chyba nikt nie chce przeżywać nerwów... jestem czujna i będe, bez obaw. A całą relacje zdam jak będe po odbiorze i wtedy napiszę co i jak :)
Oczywiscie forum jest po to by dawac dobre rady, ale nie uprzedzać co ma istotnie inne znaczenie..
Pozdrawiam :smile:
_________________
Don't let go, never give up..It's such a Wonderful Life :)
Ostatnio zmieniony przez kaska8866 Nie Maj 01, 2011 9:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Emmi 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 7:37 am   

forum nie jest po to by dawać rady a wyrażać opinię....własną...i nie musi być ona pochlebna ani też inni nie muszą się z nią zgadzać....

a co do salonu...poczekamy...zobaczymy...może coś się zmieni...może pani uczy się jednak na błędach do których tak ciężko jej się przyznać??ja ci życzę w każdym razie by tak było i by twoja suknia była bez zarzutu....życzę tego zresztą wszystkim Pannom Młodym...sobie również :) :)
_________________

 
 
KAMISIA83 

Dołączyła: 30 Mar 2011
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 1:24 pm   

kaska8866, kaska8866,
WITAM
MAM PYTANIE CZY ODEBRAŁĄŚ JUŻ MOŻE SWOJĄ SUKIENKĘ ŚLUBNĄ Z SALONU SYLWIA?????
JA ZAMÓWIŁAM TAM SUKIENKĘ 30,03,2011 A ŚLUB MAM 18 CZERWCA TEGO ROKU I CZYTAJĄC TE WSZYSTKIE POSTY BOJĘ SIĘ CZY WSZYSTKO BĘDZIE Z NIĄ W PORZĄDKU TYM BARDZIEJ ŻE JESTEM W CIĄŻY A NA MIEJSCU NIE MA KRAWCOWEJ KTÓRA PRZERABIA SUKIENKI TYLKO WOŻĄ JE PODOBNO KURIEREM DO WARSZAWY
BARDZO PROSZĘ O WRAŻENIA Z POBYTU Z TEGO SALONU
POZDRAWIAM
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 8:11 pm   

Emmi, mnie się wydaje że opinie wyrażamy po to, by innym doradzić.

Za suknie dziewczyn kupujących tam naprawdę szczerze trzymam kciuki.
_________________
 
 
kaska8866 

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Kwi 2011
Posty: 53
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 2:10 pm   

Cytat:
forum nie jest po to by dawać rady a wyrażać opinię....własną...i nie musi być ona pochlebna ani też inni nie muszą się z nią zgadzać...
Cytat:

zgadzam się, dobre rady- miałam na myśli dla Nas dziewczyn które czekają na suknie" wybierają itd. Chyba się nie zrozumiałyśmy.
KAMISIA83 Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Myśle ze nie ma powodów do obaw. Pozdrawiam Cię serdecznie :)
_________________
Don't let go, never give up..It's such a Wonderful Life :)
 
 
Sabina.K 

Wiek: 45
Dołączyła: 05 Maj 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 2:54 pm   

Kamisia83 _ bez obaw !! ja tam zamawiałam swą suknię, również byłam w ciąży (zaawansowanej) jeśli mogę zapytać w którym miesiącu jesteś? U mnie bez żadnych zarzutów, choć bałam się, że coś pójdzie nie tak. Idealnie dopasowana, obsługa na 5.
_________________
Bierz życie jakim jest
 
 
KAMISIA83 

Dołączyła: 30 Mar 2011
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 06, 2011 8:43 pm   KAMISIA83

JA JESTEM W 4 MIESIĄCU CIĄŻY JAK ŚLUB BĘDZIEMY BRALI DZIDZIA BĘDZIE MIAŁA 5 MIESIĄC:p)
 
 
kaska8866 

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Kwi 2011
Posty: 53
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Maj 07, 2011 12:28 am   

Kamisia
Cytat:
WITAM
MAM PYTANIE CZY ODEBRAŁĄŚ JUŻ MOŻE SWOJĄ SUKIENKĘ ŚLUBNĄ Z SALONU SYLWIA?????

Odbiór mam 30czerwca :) :)
Pozdrowionka
_________________
Don't let go, never give up..It's such a Wonderful Life :)
 
 
Karbownik 

Dołączyła: 09 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 6:51 pm   

W styczniu brałam ślub. Salon "Sylwia"(ul. Jaracza 6) poleciła mi przyjaciółka, która kilka miesięcy przede mną brała ślub. Zarówno ja, jak i ona byłyśmy bardzo zadowolone. Napotkałyśmy na niezwykle miłą, otwartą, a zarazem znającą swój fach właścicielkę. Nawet przez moment nie pomyślałyśmy, że coś może być nie tak. Właścicielka wzbudziła od razu nasze zaufanie!!! Ślub jest jeden jedyny raz w życiu. Każda z nas chce pięknie wyglądać, dlatego z czystą odpowiedzialnością polecam salon sukien ślubnych "Sylwia". Moja przyjaciółka była w gorszej sytuacji - ciąża. Pani doradziła jej sukienkę z tyłu wiązaną. Na początku przyjaciółka podeszła do tego bardzo sceptycznie, ale potem, kiedy ujrzała pierwszy szkic nie żałowała swej decyzji. Pani właścicielka ma dar przekonywania, ale nie mydlenia oczu swoim klientom. Dlatego wzór sukni był odpowiedni, bo mogła ją założyć zaraz po uszyciu i 1,5 miesiąca później kiedy brzuszek stawał się coraz większy. Wyglądała pięknie, choć ja chyba jeszcze ładniej (tylko nie posądzajcie mnie o pychę). Przestańcie gadać bzdury i nie straszcie tych biednych dziewczyn, których czeka jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Niech się cieszą każdą chwilą, a kupno sukni będzie jednym z najprzyjemniejszych elementów. Pozdrawiam wszystkie mężatki i panny. Pozdrawiam te, które piszą głupie, nieprawdziwe informacje i to jeszcze z kardynalnymi błędami ortograficznymi. W tym wieku warto chyba pouczyć się ortografii i nie obrzucać stekiem kłamstw niewinne osoby!!!
 
 
kaska8866 

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Kwi 2011
Posty: 53
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Maj 10, 2011 2:10 am   

Dobry wieczór,
Znalazłam też inne pozytywne opinie na temat tego Salonu..przestraszyłyście Mnie szczerze mówiąc...DOSIA-ZOSIA zał. równiez pozytywną opinie od Forumowiczki DARLING
Cytat:
Cytat:
W piątek odebrałam swoją suknię. Jeszcze raz gorąco polecam salon Sylwia na Jaracza. Przemiła obsługa, zniżki na szczęście, jak dla mnie śliczne suknie w przystępnych cenach. Nawet po pierwszej przymiarce nie było wiele poprawek (tylko drobne detale), bo od razu dobrze uszyli. Ja jestem bardzo zadowolona :)



Moim zdaniem nie można ustalać opini przez pryzmat jednego niepowodzenia Salonu Ślubnego. Ty ewidentnie tak go przedstawiłaś, ja wypowiem się jak będę po odbiorze, już mnie świerzbi by dzwonić ale czekam wytrwale.
Nie mamy wieści od DUTY Ciekawe co u niej i jak wszystko się potoczyło. Ma nadzieję, że zda nam relacje :)
KARBOWNIK Serdecznie pozdrowienia dla Ciebie. Miło słyszeć takie opinie z Salonu w którym zamawiało się Suknie.
Miłego tygodnia :smile:
_________________
Don't let go, never give up..It's such a Wonderful Life :)
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 10, 2011 9:46 am   

Ja nikogo nie straszę, użytkowniczka poprosiła o opinie o tym salonie, więc napisałam jak sytuacja wyglądała u mnie i zamieściłam jeszcze opinię Misiak87. U mnie jakoś dało się naprawić te niedociągnięcia salonu bo ramiączka wszył mi tata a bolerko kupiłam 5 razy tańsze na Allegro bo to uszyte przez salon miało za ciasne rękawy i 150zł poszło na marne.
_________________
 
 
 
kaska8866 

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Kwi 2011
Posty: 53
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Maj 10, 2011 6:17 pm   

Cytat:
bo ramiączka wszył mi tata
odważnie ! :D słyszałam o przesądzie, że rodzina ma się nie tykać sukni..chodzi mi o poprawki. Pozdrawiam :smile:
_________________
Don't let go, never give up..It's such a Wonderful Life :)
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Wto Maj 10, 2011 6:18 pm   

kaska8866 napisał/a:
słyszałam o przesądzie, że rodzina ma się nie tykać sukni
jak by tak wierzyć w te wszystkie przesądy, to już powinny dawno być kolejki o rozwody
_________________
 
 
kaska8866 

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Kwi 2011
Posty: 53
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Maj 10, 2011 9:05 pm   

Cytat:
jak by tak wierzyć w te wszystkie przesądy, to już powinny dawno być kolejki o rozwody
niby mówią przezorny zawsze ubezpieczony.. ja również w nie nie wierzę, ale to w przesądach jest coś starego, pożyczonego, niebieskiego..i jakoś prawie wszystkie panny młode się tego trzymają :smile:
_________________
Don't let go, never give up..It's such a Wonderful Life :)
 
 
KAMISIA83 

Dołączyła: 30 Mar 2011
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 16, 2011 7:27 pm   

ja na początku czerwca będę odbierała swoją sukienkę więc napiszę swoje wrażenia
 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2011 2:22 pm   

Witam,

Zamawiałam tam suknię, wszystko odbyło się jak należy, bez najmniejszych problemów, mimo iż tworzyłam jedną suknię z dwóch. Była na czas co do dnia i jedyną poprawką było skrócenie sukni, gdyz jak mnie zresztą Pani uprzedzała była za długa.

Serdecznie POLECAM ten salon !! !!!!!!!!! :)
 
 
KAMISIA83 

Dołączyła: 30 Mar 2011
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 6:22 pm   salon ślubny sylwia ul jaracza 6 łódź

ja miesiąc temu miałam ślub i odebrałam tydzień przed swoją upragnioną sukienkę wszystko było w idealnym stanie jedyna rzecz to tylko troszkę trzeba było skrócić sukienkę ale następnego dnia była już do odbioru więc polecam salon jak najbardziej bez żadnych oszustw piszę że wszystko było w porządku a mnie było zawsze troszkę trudniej bo byłam w 5 miesiącu ciąży więc dla przyszłych mam polecam salon jak najbardziej bo to ważne a nie wszędzie można bezpiecznie zamówić sukienkę tym bardziej że brzuszek rośnie:)
pozdrawiam wszystkie dziewczyny i nie piszcie kłamstw bo to nie chodzi o to
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 20, 2011 8:45 pm   

KAMISIA83 napisał/a:
i nie piszcie kłamstw bo to nie chodzi o to


Żeby zarzucić komuś kłamstwo trzeba mieć solidne podstawy, to że u Ciebie wszystko grało, to nie znaczy, że ktoś nie miał przejść. Przemyśl na przyszłość co piszesz. Dziewczyny wyraziły opinię - a o to tu właśnie chodzi.
_________________

 
 
 
KAMISIA83 

Dołączyła: 30 Mar 2011
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 22, 2011 5:52 pm   

posłychaj moja droga pewne opinie sa starsze niz dinozaury naa tym portalu to raz dwa nie wiem czy wiesz ale ten salon mial kilku wlascicieli poza tym ja nikomu klamstw nie wmawiam stwierdzam fakt iz moja sukienka byla odebrana 14.06.2011r i bylo wszystko oki i mam realne i swieże informacje i przeżycia na ten temat
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 22, 2011 8:43 pm   

KAMISIA83, w moim poprzednim poście zacytowałam kawałek Twojej wypowiedzi - dla mnie świadczy on o tym, że zarzucasz komuś właśnie kłamstwo, to raz. Dwa - pierwszy post z tego tematu pochodzi z marca tego roku, więc jest stosunkowo świeży. Trzy - faktycznie być może że zmiana właściciela wpłynęła korzystnie na obsługę, ale jaNIE OCENIAM salonu, bo sama z niego nie korzystałam i nie mam podstaw do oceniania - stwierdziłam tylko, że to, że u Ciebie wszystko było ok, to nie znaczy, że wszyscy mieli tak różowo. I że to, że Ciebie obsłużono super i byłaś zadowolona, to nie znaczy, że osoba, która była niezadowolona opowiada/ pisze kłamstwa.
_________________

 
 
 
kaska8866 

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Kwi 2011
Posty: 53
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 1:15 pm   

Ja również już mogę wypowiedzieć się na temat tego salonu bo odebrałam tam swoją suknie :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: pomimo obaw które miałam wszystko było w jak najlepszym porzadku :lol: Do odbiory przyszłam z ekipą która liczyła 4 osoby. Wszyscy mieli jak najbardziej pozytywne opinie na temat obsługi a co najważniejsze byli zachwyceni moją suknią :P Co Mnie bardzo zaskoczyło nie miałam żadnych poprawek... :smile: :smile: sama nie wierzyłam że wszystko poszło tak sprawnie...chyba nigdzie nie odbiera się sukni już na pierwszym spotkaniu jak przyjdzie suknia do osbioru..a tutaj bahhhhhhhhhhhhhhhh :) 8) Zdam relację już po wielkim dniu :) Pozdrawiam i serdecznie POLECAM SALON SYLWIA ! ! ! :)
_________________
Don't let go, never give up..It's such a Wonderful Life :)
 
 
smerfetka231 

Wiek: 36
Dołączyła: 17 Paź 2011
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 20, 2011 10:47 am   

Witajcie. Ja swoją wymarzoną suknie zamówiłam w salonie Sylwia. Pani, która obsługuje oczywiście chwali swój "towar", ale niczego nie narzuca. Bardzo mila obsługa, przymierzałam sukienki do woli aż natrafiłam na swoją :-) Sukienki są w przystępnych cenach i jeżeli któraś z was szuka delikatnej sukienki to na pewno tam znajdzie coś dla siebie. Miesiąc przed ślubem jest przymiarka uszytej sukni.
 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 04, 2012 8:57 am   

Podpisuję się pod Smerfetka231 obiema rękami i nogami :D Salon polecam, suknie wyjątkowe, obsługa ok, ceny rewelacyjne !!
_________________

 
 
patafianka 


Dołączyła: 16 Maj 2011
Posty: 35
Skąd: łódz
Wysłany: Czw Mar 29, 2012 8:08 am   

Bardzo nachalnie wciska sukienki, praktycznie na wszystkie które przymierzałam mówiła ze super wyglądam a w rzeczywistości jak pączek wyglądałam, czuć było wymuszona uprzejmość ... może miała kiepski dzień
 
 
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 26, 2012 6:42 pm   

Potwierdzam, Pani jest miła ale nie umie doradzić ani dobrać sukienki. Wcisnęła mi takie, w których w ogóle nie wyglądałam, ani nie pasowały do mojej figury a mimo tego zachwycała się że pięknie :-? Co do jakości wykonania słyszałam za to dobre opinie, 2 znajome tam kupowały i polecały. Salon dla dziewczyn, które mają już upatrzoną sukienkę.
_________________
 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 27, 2012 12:53 pm   

W zasadzie, po przemyśleniu, skłaniam się ku opinii pokrzywcia, ja nie oczekiwałam porady w której sukni mi dobrze, gdyż jak włożyłam TĄ :smile: od razu wiedziałam że nie chcę innej :D Miałam wizje jak chcę wyglądać, więc pozostawała "tylko" kwestia tego czy wszystko będzie takie jak ma być (suknia była szyta z dwóch modeli) i na czas - tutaj Pani wywiązała się rewelacyjnie :)
_________________

 
 
ewela1986 

Dołączyła: 05 Lut 2011
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 18, 2012 7:40 pm   

Hej dziewczyny:) czytając te posty na temat salonu sukien ślubnych ,,Sylwia" byłam trochę przerażona gdyż sama też tam zamówiłam swoją sukienkę i obawiałam się czy wszystko będzie ok. Lecz teraz z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić że nie było czego się bać. Sukienka była nawet szybciej niż miesiąc przed ślubem tak jak Pani obiecywała. Welony (bo mam dwa, długi i na zmianę krótki) również czekały na mnie. Sukienki nie trzeba było poprawiać bo od razu pasowała i dobrze leżała. Także salon polecam choć Pani bardzo namawia na swoje dodatki typu buty, naszyjniki i stroiki do włosów. Lecz ja byłam bardzo asertywna i odmawiałam stanowczo, zwłaszcza że za średnie pod względem wyglądu buty Pani zaśpiewała 300zł a ja piękne buty kupiłam w Ptaku za 150:) Dodam że gdyby nie typowo ślubny kolor, po weselu chodziłabym w nich na imprezy tak mi się podobają. Jeszcze przypomniało mi się że w mojej sukience miały być przedłużone hafty w okolicy brzucha, jednak tego nie zrobiono. Pani tłumaczyła że niby krawcowa powiedziała że sie nie da bo bedzie nieładnie ale tak naprawdę nie wiem czy po prostu o tym nie zapomnieli:) Generalnie jednak salon polecam:) Mam nadzieję tylko że podczas wesela nic mi się nie odpruje:) ale jak coś się wydarzy to o tym napiszę:)
 
 
smerfetka231 

Wiek: 36
Dołączyła: 17 Paź 2011
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 2:24 pm   

Dziewczyny odebrałam sukienkę wcześniej niż miała być. Podczas przymiarki sukienki było wszystko dobrze nawet długość, więc zabrałam ja do domu bez żadnych poprawek. Co do dodatków to faktycznie Pani namawia na swoją ofertę, ale ja też z niej nie skorzystałam. Przy rozliczaniu się dostałam 10zł na szczęście i życzenia. Ogólnie polecam salon. :-)
 
 
ewela1986 

Dołączyła: 05 Lut 2011
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 7:08 pm   

hej dziewczyny i chłopaki:) jestem już po swoim weselu i mogę zdać relację jak spisała się moja sukienka kupiona w salonie Sylwia. Wszystko było ok z wyjątkiem ramiączka koronkowego które miałam wszyte tylko z jednej strony. A mianowicie już podczas drogi z kościoła na sale musieliśmy się po drodze zatrzymać aby świadkowa zszyła mi to nieszczęsne ramiączko ponieważ tak się wyciągnęły nitki że zsuwało mi się z ramienia. Jeszcze jedną uwagę mam do drutów wszytych wzdłuż sukni w okolicy talii. Już po wyjściu z domu i pierwszy siadaniu w aucie brzydko się załamały i tak już pozostały do końca imprezy. Generalnie nie mam żadnych zastrzeżeń do mojej ślubnej kreacji. Suknia wszystkim bardzo się podobała i każdy ją bardzo chwalił :razz:
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 9:56 pm   

A ja sie tylko tak zastanawiam, na ile można ufać opiniom osób, które mają np 5 postów, z czego 4 na temat tego salonu....... :cool:
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sob Sie 25, 2012 9:11 am   

Karolina1984, tak samo jak osobom, które mają po 1 poście i zachwalają zespół albo salę :P najfajniejsze, że zawsze są podpisy - Frania i Józio, Janina i Jan, Kasia i Tomek - urocza kryptoreklama :smile:
_________________


 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 25, 2012 9:31 am   

Dorotka_, pewnie nie wszystkie wpisy są rzeczywiste, ale generalnie salon jest w porządku :)
_________________

 
 
KaliszAnka 

Dołączyła: 29 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Kalisz
  Wysłany: Sob Wrz 29, 2012 12:19 pm   salon Sylwia

Trafiłam do salonu w połowie lipca. Wybrałam sukienkę, Pani zdjęła ze mnie miarę i w połowie września odbierałam swoją wymarzoną suknię! bez żadnych poprawek, była taka jaką chciałam i jaką przymierzałam na początku. Pani bardzo miła, doradziła, kiedy okazało się, że bolerko nie jest takie jakie chciałam, bez problemu wymieniła na inne. Szczerze polecam!!! :lol:
Ania
_________________
KaliszAnka
 
 
ewela1986 

Dołączyła: 05 Lut 2011
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Gru 23, 2012 11:09 am   

Wiecie co? Śmieszne jesteście niektóre.... to że nie macie co robić w domu i tylko klepać w internecie bzdury to nie znaczy że wszyscy mają na to czas. Ja zarejestrowałam się na tym forum na jakiś czas przed ślubem aby poczytać na pewne tematy które mnie interesowały. A to że się nie udzielam na forum za często nie oznacza że robię reklamę bo napisałam pozytywną opinię na temat sali czy salonu ślubnego. Po prostu wyraziłam swoją opinię na temat wykonanej usługi a zaraz padają opinie że jest to reklama bo mam kilka postów na swoim koncie. Jakbym była osobą powiązaną z salonem to nie napisałabym tych kilku krytycznych uwag na temat swojej sukienki. Bo chyba nie potraficie czytać ze zrozumieniem. Ciekawe czy jakbym napisała same negatywy to posądziłybyście mnie że jestem z konkurencji. Żal.
 
 
karotka0111 

Dołączyła: 11 Sty 2013
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 23, 2013 12:17 pm   

Ja swoją suknię kupiłam właśnie w tym salonie. Co mogę powiedzieć? to to że jestem bardzo zadowolona!!! salon ten odwiedziłam jako ostatni. Miałam już upatrzone trzy suknie, które wydawał mi się dobre w innym salonie. Do tego weszłam bardzo zniechęcona za namową mojej przyjaciółki do której nie trafiały moje poprzednie wybory. Weszłam rozejrzałam się po manekinach i nic mnie nie zachwyciło. Moja przyjaciółka stanowczo zaprotestowała i kazała wybrać choć jedną do przymierzenia. Wybór padł na suknię na samym końcu, która w ostateczności mogła by być. Jak ją przymierzyłam nie mogłam uwierzyć, od razu poleciały mi łzy i czułam się naprawdę wyjątkowo. Kiedy miałam ją na sobie od razy wiedziałam że to ta jedyna ( przy poprzednich moich wyborach czegoś takiego nie czułam). Przyjaciółka potwierdziła że suknia najlepiej do mnie pasuje. Następnego dnia potwierdziła to moja mama i bratowa mojego lubego. Pozostało tylko zebranie miary i dogadanie szczegółów. Kiedy Pani z salony zadzwoniła i zaprosiła na przymiarkę gotowej sukni nie miałam pojęcia ze od razu będę mogła zabrać ją do domu. Ale tak właśnie było. Miara była zdjęta idealnie i od razu zabrałam ją ze sobą.
więc osobiście mogę polecić ten salon :)
_________________
 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 23, 2013 1:02 pm   

karotka0111 miałam dokładnie tak samo :smile:
_________________

 
 
lwiątko 

Dołączyła: 08 Wrz 2011
Posty: 11
Skąd: Zgr
Wysłany: Sob Sty 26, 2013 9:32 pm   

to może i ja się wypowiem, gdyż planuje w tym salonie zamówić suknię chociaż mam jeszcze pewne wątpliwości.
nie ukrywam, że jednym z bardzo dużych plusów salonu są ceny sukni - nieporównywalnie niższe niż ceny podobnych w innych salonach. Sukienki ładne, ale niezbyt duży wybór. Plusem jest również to że można sobie zmieniać co się chce i dokonywać dowolnych mixów ( tak przynajmniej powiedziała właścicielka). można tez coś utargować, bo już mi próbowała coś tam zaoferowac w niższej cenie.
duzo jest również minusów stąd też moje wątpliwości. pani obsługująca zupełnie mi nie podpasowała - nachalna, napastliwa, sztuczna - mnie strasznie do siebie zraziła. ale taki ma widocznie charakter. faktycznie zachwala wszystkie kreacje, ale ja miałam ze sobą mame i siostrę więc nie potrzebowałam jej rad i fałszywych komplementów. poza tym zaniepokoiło mnie to również to że po zamówieniu sukni i zjęciu wymiarów jest tylko jedna przymiarka gotowej sukni miesiąc przed ślubem.... moim zdaniem to stanowczo za mało, powinny być przynajmniej dwie bo na miesiąc przed to może być za późno na jakieś gruntowne zmiany. stad tez moje wątpliwości, ale mam jeszcze chwlkę na zastanowienie. w każdym razie biorę ten salon pod uwagę.
 
 
karotka0111 

Dołączyła: 11 Sty 2013
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 27, 2013 4:31 pm   

ja do każdego salonu do którego weszłam i coś przymierzałam wchodziłam z nastawieniem że nie będę zbyt mocno sugerować się zdaniem Pań tam pracujących bo wiadomo każdy chce sprzedać swój towar. Rzeczywiście Pani z salonu "Sylwia" może zbyt mocno zachwala swoje suknie ale tak jak napisałaś widocznie ma taki charakter :)
_________________
 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2013 10:34 am   

lwiątko, co do Pani to rzeczywiście, ma "taki" charakter, ale najlepiej właśnie wziąć kogoś zaufanego i po prostu obstawać przy swoim...miło i stanowczo ;)
Co do przymiarek - ja powiedziałam że w lipcu jedziemy na urlop i suknia musi być zrobiona w czerwcu (zamawiałam w lutym), stąd miałam przymiarkę już w maju...gdyby okazało się w czerwcu że suknia niedobra, miałam jeszcze cały miesiąc na niespodziewane poprawki ;) Także wszystko da się zrobić po swojemu w tym salonie.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl