Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
salon Karina Zachodnia 85
Autor Wiadomość
kattop 

Dołączyła: 02 Sie 2009
Posty: 35
Skąd: Lodz/ UK
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 10:42 pm   salon Karina Zachodnia 85

Dziewczyny , bardzo polecam Wam nowy salon na Zachodniej 85 w Lodzi. Panie Karoliny sa swietne, swietnie pomagaja, pozwalaja mierzyc tak wiele sukien jak chcecie! Doradzaja z usmiechem na twarzy nie wciskaja za wszelka cene i sa bardzo szczere!

Salon jest super ma duze przebieralnie, lustra i swietny podest. Wybor sukni jest ogromny i ceny przystepne, na prawde warto umiescic ten salon na liscie odwiedzanych.

Ja juz jestem po pierwszej przymiarce i bardzo sie ciesze i z wyboru i z miejsca zakupu! Serdecznie polecam!
_________________
 
 
 
Meerkat 


Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 10:26 am   

Zgadzam się w 100%, sama kupowałam tam suknię i byłam bardzo zadowolona. Najlepsza jest szefowa - młodziutka kobitka, która krótko trzyma te swoje krawcowe i jest przesympatyczna.
Trochę wybrzydzałam przy welonie (musiały mi dorabiać hafty), jeszcze taką przypinkę do włosów w postaci kwiata mi wyczarowały, naprawdę wszystko mimo różnych przedślubnych napięć udało się na piątkę.
Polecam :)
 
 
zakochana_hihi 

Dołączyła: 18 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: od kolezanki
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 2:59 pm   

jestem trudna klientka bo zadaje bardzo duzo szczegolowych pytan bo chce wszystko dokladnei wiedziec i w wielu salonach po paru minutach panie mnie zaczynaly po prostu olewac jednak w salonie KARINA panie potraktowaly mnie niesamowicie, odpowiadaly na kazde nawet najdziwniejsze pytanie z usmiecham na ustach, do tego wybor sukienek niesamowity, sama wybralam z katalogu chyba z 5 i do tego pani przyniosla mi kolejne 3, co jedna to ladniejsza a panie szczere i niesamowicie pomocne :D polecam !! !
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 4:11 pm   

i ja polecam ten salon :) tam wypatrzyłam i zakupiłam moją suknię :) Panie przesympatyczne, uśmiechnięte, same robiły mi zdjęcia w sukni :) za 2 tygodnie pierwsza przymiarka :D
_________________
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 11:05 am   

moja suknia jest również stamtąd :)
_________________
 
 
magda8405 

Wiek: 39
Dołączyła: 15 Kwi 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 11:42 am   

Ja w sobotę mam ostatnią przymiarkę i już się nie mogę doczekać. Będę powtarzać poprzednie opinie, ale obsługa jest cudowna. Dziewczyny są pomocne i super doradzają. Mozę się czuć wyjątkowym w tym salonie. Ogromny plus. Wiele salonów powinno brać z nich przykład.
_________________
02.10.2010 ours happy day :-)
 
 
 
Bodziena 

Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 4:00 pm   

Ja chciałam przestrzec przyszłe Panny Młode- omijajcie ten salon z daleka.Moja córka kupiła tam suknię,która miała byc tylko skrócona.Pierwsza miara była wyznaczona dwa miesiące przed ślubem.Niestety nie wiem kto w tej firmie robi poprawki .Suknia 4 razy była wysyłana na południe Polski i za każdym razem było źle.Nie jest to tylko moje zdanie bo panie obsługujące przyznawały mi rację.Suknia była źle uszyta i nikt nie potrafił tego poprawić.Obsługa owszem bardzo miła ,niestety najważniejsza jest sama suknia.Poprawki których nie potrafił zrobić nikt z wielkiej firmy wykonała zwykła krawcowa.Więc uwazajcie dziewczyny-jesli suknia jest dobra to kupcie ale jeśli wymaga nawet drobnej poprawy idzcie gdzie indziej.Bo możecie stracić dużo zdrowia .O profesjonalizmie tej firmy niestety nie można powiedzieć nic dobrego. I jeszcze jedno-jeśli mierzycie suknię w środkowym boksie to uważajcie bo zasłona niewiele zasłania i ktos siedzący przy stoliku doskonale widzi jak się dziewczyna rozbiera.
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 9:37 pm   

Bodziena, to jak widać tylko Ty miałaś nieprzyjemne "doznania" z salonem Karina...

ja jestem po swoim ślubie, suknia kupowana w Karinie - idealnie dopasowana już po pierwszej przymiarce, tak pięknie wykończonej sukni nigdy nie widziałam :D

jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam ten salon :D
_________________
 
 
Szalona 

Wiek: 44
Dołączyła: 16 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: łódż
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 10:57 am   

Dziewczyny z czystym sumieniem polecam wam salon KARINA ja równiez miała szyta tam swoja wymarzona suknię :D odsługa bardzo mila i profesjonalnie podchodzi do klientki pomaga dobrac odpowiednia suknie welon i inne dodatki :) a panie krawcowe naprawdę znaja się na swojej pracy i lubia to co robia bo widac po efektach końcowych :D a co do wypowiedzi Bodzieny to zawsze znajdzie sie ktos komu coś niebedzie pasowało ale po co odrazu zniechęcac wszystkich :smile:
_________________
Szalona
 
 
Rzenka_86 


Wiek: 38
Dołączyła: 02 Wrz 2010
Posty: 78
Skąd: Łódż
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 10:32 pm   

dziś pisała do mnie koleżanka, która w czerwcu przyszłego roku bierze ślub i też wspominała,że poleca mi ten salon. Tam kupiła swoją sukienkę- taką, jaką chciała- prościutką i skromną. :smile: Eeech, a do mojego wesela jeszcze kupa czasu... :cry: A ja już bym chciała pochodzić i poprzymierzać :wink:
_________________
 
 
hapcia82 

Wiek: 41
Dołączyła: 27 Paź 2010
Posty: 8
Skąd: łódż
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 7:07 pm   

ja tez zamowilam suknie w tym salonie.niestety bede musiala z niej zrezygnowac :( moze ktorejs z was by sie spodobala koszt 1862 dalam zaliczki 750.suknia z kolekcji glamour shakira.jest biala tzw.rybka.suknia jest w salonie jeszcze bez zadnych przerobek takze bedzie ja latwiej dopasowac.
_________________
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 20, 2011 10:46 pm   

Ja dziś byłam w tym salonie oglądać suknie.. przymierzyłam 3 nie było problemu ani żadnej łaski.

Panie bardzo miłe, konkretne, szczere, pomocne i uśmiechnięte.
Podoba mi się tam jedna suknia ale czy na nią się zdecyduje nie wiem ;)

Ale salon serdecznie polecam :)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 11:26 pm   

szczerze napiszę, że to była jedna z gorszej obsługi z jaką się spotkałam. powiedziałam Paniom dokłądnie jakich sukienek nie chce po czym stojąc półgoła w przymierzalni czekam na nową sukienkę,a Pani mi pokazuje dokłądnie taką jaką opisałam na "nie". mowie do niej z usmiechem: nie, nie bardzo. na co ona przewróciła oczami na znak swojego niezadowolenia. i kiedy wyjrzałam przez zasłonkę widziałam jak spojrzała ukradkiem z odpowiednią miną do swojej koleżanki. Panie były niesympatyczne i miałam wrazenie ze traktują mnie jakbym przyszła tam kupić bluzkę na codzień...
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 24, 2011 12:05 am   

Jestem w szoku po tym co napisała Wife-to-be bo ja tam byłam już 2 razy mierzyć suknie. Najpierw w listopadzie i potem pod koniec grudnia i obsługa moim zdaniem perfekcyjna. Były 3 panie i były bardzo miłe. Mierzyłam chyba 7 lub 8 sukienek. Sama mogłam je sobie powybierać i stać w nich tak długo jak chciałam. Jest to jeden z salonów gdzie jest jedna z moich trzech sukien faworytek. Co ciekawe w grudniu chciałam mierzyć upatrzone suknie Maggie Sottero i okazało się, ze kurier przyniósł je w trakcie moich przymiarek innych sukien. Panie szybko paczki rozpakowały i mogłam sobie sama oglądać i szybko przymierzyć nowości.
Nie wiem skąd wynikają tak różne odczucia i być może zachowanie pań.
_________________

 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pon Sty 24, 2011 12:34 am   

Hellen, ja podzielam Twoje zdanie co do salonu :)

Panie miłe, pomocne tak jak pisałam wcześniej ...

jak byłam na przymiarkach - wręcz kładły się na podłodze, żeby sprawdzić czy długość jest dobra. Rewelacja :) pełne poświęcenie i widać, z lubią swoja pracę :) bynajmniej ja odniosłam takie wrażenie po ich zachowaniu i podejściu do mnie
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Sty 24, 2011 12:51 am   

Hellen, a z ciekawosci, jakie suknie Maggie Sottero byly w salonie?
Ostatnio zmieniony przez Malena Pon Sty 24, 2011 12:52 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 24, 2011 12:55 pm   

Mogę Ci powiedzieć jakie ja mierzyłam bo nie sprawdzałam czy są na miejscu te, które mnie nie interesowały. Ogólnie szukam suknie lekkiej, zwiewnej, która będę mogła nosić bez kół i halki - chociaż halkę to jeszcze przeżyję... może ;)
Mierzyłam: Alexis - ponoć chwilowo jej nie ma bo jakaś dziewczyna ja kupiła od razu ze sklepu, Claire (jak dla mnie boska idealna ale... za droga :( , Carmella - też super ale panie stwierdziły, że ta suknie za mało podkreśla moją talię w stosunku do bioder. Te były najbardziej miękkie i zwiewne. Wszystkie są na stronie Kariny.
Mierzyłam również inne ale już nie z tej firmy.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Hellen Pon Sty 24, 2011 12:58 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Sty 24, 2011 1:07 pm   

dziewczyny,
nie wiem z czego wynikało to zachowanie. być może Panie miały gorszy dzień. możliwe. ja nie jestem jakąś trudną klientką i nie sądzę, że to moja wina, tym bardziej, że będąc w innych salonach nie miałam takiego problemu (oprócz słynnej Romantiki- aole to juz standard).
Cieszę się, że Wam się podobało i ze oceniacie Panie pozytywnie.
Powodzenia w wyborach.
 
 
kasiaaa85 

Dołączyła: 25 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: pabianice
Wysłany: Pią Sty 28, 2011 2:55 pm   

ja już wybrałam swoją suknie ślubna w salonie Karina! jestem pod wrażeniem obsługi, bo Panie bardzo pomocne, uśmiechnięte i życzliwe :D wybór padł na suknię na która początkowo nie zwrociłam uwagi, a przymierzyłam ją dzieki propozycji jednej z Pań i to był właśnie strzał w 10!!! jak się okazuje czasem warto słuchać rad obsługi, bo gdyby nie one to nie miałabym wymarzonej sukni. niedługo pierwsza miara, której nie mogę się doczekać;) POLECAM GORACO !!
 
 
kaska8866 

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Kwi 2011
Posty: 53
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 3:25 am   

Ja również tam byłam :)
Panie bardzoo sympatyczne, miłe i przyjazne !! :) Niestety tam nie znalazłam mojej perełki ale polecam każdej dziewczynie by tam zajrzała !! :) :)
_________________
Don't let go, never give up..It's such a Wonderful Life :)
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Nie Maj 22, 2011 10:08 pm   

jako, że jestem już po ślubie mogę się wypowiedzieć ostatecznie. polecam Karinę-od momentu wyboru modelu sukni, do końca wesela (czyli tego, jak się sprawdzała podczas zabawy, czyli w znacznej mierze, jak została uszyta).

sprzedawczynie miłe, szczere, cierpliwe, doradzające, uśmiechnięte, życzliwe i rozumiejące dylematy. przymiarki standardowo 3 (ja miałam 5, bo taka była potrzeba, nie było cienia zniecierpliwienia czy marudzenia), ustalone konkretne terminy, dobry kontakt telefoniczny i GG z salonem. suknię odebrałam kilka dni przed ślubem, choć równie dobrze mogłabym w ostatniej chwili. pochwała należy się także krawcowym: z sukienką nic się nie działo do końca imprezy. myślę, że Karina to był dobry wybór :)
_________________
 
 
pszczolka125 

Dołączyła: 18 Mar 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 16, 2011 9:39 pm   

Ja również kupilam suknie w salonie Karina. Jestem bardzo zadowolona z wyboru sukni, gościom bardzo sie podobała, suknia z klasą, skromna i gustowna. Panie potrafią bardzo dobrze doradzić a co najważniejsze obsługują klienta z wielkim uśmiechem na twarzy. Mój wybór padł na suknie Femme.
_________________
pszczolka125
 
 
K_A_R_O_L_K_A 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2011
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 19, 2011 10:23 pm   

Ja również z czystym sumieniem mogę polecić ten salon :) Najpierw przejrzałam ich stronę internetową, wybrałam sukienki, które chciałam przymierzyć i skontaktowałam się przez gg z biurem. Modele, których nie mieli, sprowadzili dla mnie i mogłam przymierzyć wszystkie 5 , które wybrałam :) wszystkie były dla mnie odłożone i podpisane imieniem i nazwiskiem, żeby nikt ich przede mną nie kupił. Gdy weszłam do salonu jedna z pań Karolin od razu się mną zajęła- w ciągu pół godziny przymierzyłam 5 wymarzonych sukienek :) nie stałoby się tak, gdyby nie pomoc fachowca:) nawet nie wiedziałam ile zachodu jest z założeniem takiej sukni, a tutaj rach, ciach, założona, dopasowana i włala ;) okazało się, że były ciut drogie (te, które mi się podobały były włoskie) więc pani Karolina znalazła mi polski odpowiednik, który leżał na mnie jeszcze lepiej :) obie Panie fantastyczne:) pomogły mi dobrać welon a podczas kolejnych przymiarek dobierzemy biżuterie :) jestem bardzo zadowolona :) i szczęśliwa :)
Ostatnio zmieniony przez K_A_R_O_L_K_A Pon Wrz 19, 2011 10:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 2:21 pm   

to ja też dorzucę 3 grosze..
Karina był pierwszym salonem do którego poszłam i od razu spodobała mi się tam suknia
:-) No ale żeby nie było, poszłam jeszcze do innego salonu.. i tam już nic mi się nie podobało :-( Wróciłam do Kariny po swoją suknię, a tam na modelu zobaczyłam jeszcze inną, która fajnie wyglądała - poprosiłam o przymierzenie - i to była ta. Kupno w ekspresowym tempie - kupiłam gotowy model, wychodzi taniej. A suknia nowa, w idealnym stanie. Prawdopodobnie będzie tylko zwężana (ale to się jeszcze okaże ;-) ).
Obsługa - Pani doradza-ale dość pasywnie-jeżeli Ktoś chce mieć ochy i achy na każdą suknię, którą przymierzy to polecam ten drugi salon w którym byłam.. Ja lubię sama podjąc decyzję, a nie być zarzucana nieszczerymi opiniami.
Podsumowaując- póki co Karinę naprawdę polecam, dorzucę jeszcze komentarz, jak już będę po wszystkich ewentualnych przeróbkach..
 
 
kasiaaa85 

Dołączyła: 25 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: pabianice
Wysłany: Pią Lut 24, 2012 4:46 pm   

Witam, obiecałam relacje z przymiarek i choć upłynęło juz trochę czasu od mojego ślubu to do tej pory miło wspomnam wizyty w salonie Karina. Wszystko od pierwszej do ostatniej miary odbyło się bez zarzutu. Panie bardzo miłe, pomocne i szczere w opiniach, nie ma sztucznego wyuczonego "słodzenia". Suknia zachwycila wszystkich, a przede wszystkim mojego męża oraz sprawdziła się świetnie podczas weselnego szaleństwa oraz w plenerze. Szczerze polecam:D:D:D
 
 
Goosiak 

Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 19, 2012 6:03 pm   

Ja też się podzielę z Wami moją opinią na temat salonu "Karina" :) był to pierwszy salon od, którego zaczęłam z moją przyjaciółką wędrówkę po salonach, co do obsługi wrażenie super, chciałam dość nietypową sukienkę bo z przodu krótką z tyłu długą więc do mierzenia dostałam tylko dwie, zresztą jak we wszystkich pozostałych salonach. Pani Karolina zajęła się mną świetnie, kiecka też mnie ujęła :) gorset był piękny, dół mi się nie podobał, ale Pani mnie zapewniła,że zrobią mi taki jaki będę chciała. Podziękowałam, zwiedziłam jeszcze z 15 salonów, ale i sukienka i obsługa tak mnie urzekła,że wróciłam po tygodniu i zamówiłam u nich sukienkę! wczoraj byłam na pierwszej przymiarce, Pani Karolina zajęła się mną profesjonalnie, "męczyła" mnie ponad godzinę, każdy detal był dopieszczony. Także ja jak na razie polecam z czystym sumieniem, jak suknia moich marzeń będzie już gotowa to dam znać jak to wszystko wyszło. Pozdrawiam przyszłe Panny Młode.
_________________
Goosiak&Tom
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 2:51 pm   

Jak już wcześniej pisałam zakupiłam suknię w salonie Karina. Suknia była kupiona gotowa, musiała być jedynie zwężona. Po zwężeniu leżała idealnie i nie było absolutnie żadnych problemów. Ponawiam zatem to co wcześniej napisałam - salon Karina polecam wszystkim, super obsługa, i naprawdę duży wybór. A moją suknię uwielbiam i już żałuję, że założę ją jeszcze tylko raz - na sesję w plenerze.
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 11:42 am   

Byłam tam wczoraj - akurat sprzedawczynie były w tkacie ostatniej przymiarki jakiejś PM a że były we trzy jedna od razu podeszła do mnie. Upatrzyłam sobie już tam wcześniej sukienkę, przymierzyłam ale to nie było to. Wówczas obsługująca mnie pani, btw. bardzo sympatyczna, uśmiechnięta i jak się okazało bardzo pomocna znalazła cudowną sukienkę pasującą właśnie do mnie. Pokazały mi też różne rodzaje nakryć głowy ramion itd. Pełny profesjonalizm :) POLECAM
_________________
 
 
Goosiak 

Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 24, 2012 2:32 pm   

Sukienka już gotowa, spełniła moje oczekiwania :) ) także serdecznie polecam wszystkim Pannom Młodym ten salon, obsługa rewelacyjna. Pozdrawiam :)
_________________
Goosiak&Tom
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 11, 2012 9:54 am   

no i muszę niestety zweryfikować to co napisałam wcześniej... NIESTETY bo zaczęłam mieć wątpliwości do profesjonalizmu pań obsługujących... na moje szczęście nie ja padłam tego ofiarą ale byłam świadkiem jak jedna PM przyszła odebrać sukienkę a krawcowa (której nie ma na miejscu) zapomniała przedłużyć sukienki... a ślub za tydzień... no ale ok, zdarza się... 2 dni później znów tam zawitałam i znów problem z następną PM.. tym razem zapomniały że na zamówieniu był też welon i bolerko i w sumie wyszło na to że ZAGUBIŁY gdzieś to zamówienie... trochę nie fajnie... stąd moje obiekcje...
_________________
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 09, 2012 8:36 am   

Mam takie pytanie, wczoraj przejeżdżając obok salonu zauważyłam, że maja promocje wszystkie sukienki w cenie 1490 tak mi się zdaje i czy to chodzi o to ze kupuje juz gotową bez żadnych przeróbek czy szycia od początku czyli np pasuje na mnie to biorę za te 1490 a nie 3 000 zł
_________________
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 10, 2012 6:01 pm   

Wydaje mi się, że promocje obejmują tylko te ,,gotowe" sukienki, bo kiedyś weszłam do salonu, przymierzałam suknię i zapytałam o cenę -2500. A byłam 2 mies. później, chciałam ją kupić i okazało się, że tej wystawionej już nie ma, ale mogą mi ją uszyć na moje wymiary i to był już koszt 2800 zł. Ale na 100% nie mogę powiedzieć...
_________________

 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 8:37 pm   

_karolka_, zdaje mi się, że ta promocja obejmuje sukienki, które salon ma na "stanie". Jest ona do Ciebie dopasowywana, ale nie jest szyta od początku. A najlepiej, gdybyś poszła i się dowiedziała, wtedy będziesz mieć pewność :)
_________________


 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 13, 2012 10:31 pm   

czy któraś z Was robiąc "slalom"po salonach widziała suknie w kolorze łososiowym lub różowym :?
_________________


 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Pią Wrz 14, 2012 7:28 pm   

ewa.krzys napisał/a:
_karolka_, zdaje mi się, że ta promocja obejmuje sukienki, które salon ma na "stanie". Jest ona do Ciebie dopasowywana, ale nie jest szyta od początku.


tak to dokładnie było, gdy ja tam suknię kupowałam
_________________
 
 
Dominisiek 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Gru 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 19, 2012 8:34 am   

Witam,
moją wymarzoną i pierwszą wypatrzoną suknię ślubną zakupiłam właśnie w salonie KARINA.
Panie pracujące w salonie są przesympatyczne, perfekcyjne, pomocne zawsze uśmiechnięte, a także przede wszystkim szczere...
przymierzałam tak co prawda tylko tą jedną wypatrzoną wcześniej suknie, gdyż gdyby okazało się, że nie koniecznie ta jest odpowiednia to miałam już alternatywę...
salon jest czyściutki i przytulny co w połączeniu z miła obsługą daje poczucie bezpieczeństwa, a to chyba 70 % sukcesu. na resztę składa się terminowość, jakość i wykonanie, które także mnie nie zawiodły...
z czystym sumieniem polecam Karinę...
_________________
Dominisiek
 
 
KateAte 

Dołączyła: 24 Wrz 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 19, 2012 10:19 am   

Dominisiek napisał/a:
Witam,
moją wymarzoną i pierwszą wypatrzoną suknię ślubną zakupiłam właśnie w salonie KARINA.
Panie pracujące w salonie są przesympatyczne, perfekcyjne, pomocne zawsze uśmiechnięte, a także przede wszystkim szczere...
przymierzałam tak co prawda tylko tą jedną wypatrzoną wcześniej suknie, gdyż gdyby okazało się, że nie koniecznie ta jest odpowiednia to miałam już alternatywę...
salon jest czyściutki i przytulny co w połączeniu z miła obsługą daje poczucie bezpieczeństwa, a to chyba 70 % sukcesu. na resztę składa się terminowość, jakość i wykonanie, które także mnie nie zawiodły...
z czystym sumieniem polecam Karinę...

podpisuję się pod wypowiedzią

tu kupiłam swoją suknię i jutro mam przymiarkę

do salonu przychodziłam z 4-miesięcznym synkiem, co nie robiło żadnego problemu

Panie są bardzo kompetentne.
 
 
_stwicher 

Dołączyła: 13 Kwi 2012
Posty: 148
Skąd: ldz
Wysłany: Sro Wrz 26, 2012 11:53 am   

Ja przychodziła z 9-miesiecznym synkiem:) Wtedy obsługiwała mnie jedna Pani a druga opiekowała się moim dzieciaczkiem. Było to dla mnie bardzo pomocne i ważne! Też mam stąd suknie a jutro idę na p[przymiarkę, zapraszam na 11-stą ;)

[ Dodano: Sro Wrz 26, 2012 12:54 pm ]
asior71, ja widziałam, łososiowa suknia. Jeśli chcesz to dam namiar na pw. Pozdrawiam
 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 26, 2012 9:26 pm   

_stwicher, ;)bardzo chętnie
_________________


 
 
KateAte 

Dołączyła: 24 Wrz 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 30, 2012 7:30 pm   

Dziewczyny, ja już odebrałam suknię, choć miałam to zrobić na dwa dni przed ślubem.
Salon przenosi się z Zachodniej na ul. Jaracza 10. To od listopada.
A tymczasem przez cały październik przenoszą się do Rzgowa. Mi nie po drodze w Rzgowie odbierać suknię, więc odebrałam wczoraj.
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 6:18 pm   

Dziewczyny nie wiecie kiedy będzie ponowne otwarcie salonu w Łodzi ? Jak dzwoniłam do nich we wrześniu to uzyskałam informacje, że od listopada przenoszą się na Jaracza 10. Dzisiaj byłam w pobliżu i specjalnie poszłam zobaczyć miejsce gdzie ma być salon. Pod tym numerem znajduje się salon Kamea :? Czy Karina ma zastąpić Kameę ?
 
 
,,KARINA,, 
Firma

Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 8
Skąd: Łódz,Rzgów
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 7:42 pm   Salon ,,Karina ,,ul Zachodnia 85

Salon ,,KARINA,, będzie niebawem funkcjonował na ul.Jaracza 10 w miejscu gdzie juz znajduje sie firma Joltexs.
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 7:47 pm   

Karollka napisał/a:
Czy Karina ma zastąpić Kameę ?


Raczej wątpię by to miało nastąpić..
Poza tym szczerze powiedziawszy po poziomie ostatnich wypowiedzi tego salonu odechciało mi się zupełnie ich odwiedzić :roll:
_________________


 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 8:05 pm   

('Rusałka_Maja, ') ja mam już kupioną suknię w salonie Karina, dlatego że tak powiem zaczęłam się martwić :roll: ale już wszystko wyjaśnione :)

Poza tym ja osobiście polecam wizytę w tym salonie, panie Karoliny są bardzo miłe i potrafią naprawdę dobrze doradzić. Ja weszłam do nich przypadkiem z tzw buta i nie byłam potraktowana jak intruz ( co się niestety zdaża w innych salonach ), wręcz zostałam namówiona na przymiarki, chociaż tak naprawdę przyszłam się tylko rozejrzeć :)
p.s. Widzę, że masz ślub tydzień po mnie :D

[ Dodano: Czw Lis 22, 2012 8:06 pm ]
,,KARINA,, napisał/a:
Salon ,,KARINA,, będzie niebawem funkcjonował na ul.Jaracza 10 w miejscu gdzie juz znajduje sie firma Joltexs.


Dziękuję za informację :)
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 8:44 pm   

Karollka napisał/a:
('Rusałka_Maja, ') ja mam już kupioną suknię w salonie Karina, dlatego że tak powiem zaczęłam się martwić :roll: ale już wszystko wyjaśnione :)

Poza tym ja osobiście polecam wizytę w tym salonie, panie Karoliny są bardzo miłe i potrafią naprawdę dobrze doradzić. Ja weszłam do nich przypadkiem z tzw buta i nie byłam potraktowana jak intruz ( co się niestety zdaża w innych salonach ), wręcz zostałam namówiona na przymiarki, chociaż tak naprawdę przyszłam się tylko rozejrzeć :)
p.s. Widzę, że masz ślub tydzień po mnie :D


Nie ma się czym martwić - w końcu każdy ma prawo odbierać inaczej ;)
Jeśli byłaś/jesteś zadowolona to najważniejsze :)

Co do daty; przełom czerwca i lipca to chyba najfajniejsza pogoda - i szczerze powiedziawszy :) liczę na to, że pogoda dopisze :-)
_________________


 
 
Aguska0505 

Dołączyła: 05 Sty 2013
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 08, 2013 6:30 pm   

Byłam z siostrą w tym salonie już ze 2 razy i przyznam że panie z obsługi bardzo mile i zaangażowane. Siostra przymierzyła kilka sukienek w tym salonie i chyba się zdecyduje tam kupić suknie. Panie są w stanie poświęcić klientce dużo czasu bo byłyśmy tam chyba z godzinę i nie było po nich widać żadnego zniechęcenia czy coś :) . Nie ma też problemu z łączeniem np. 2 sukienek( dół od jednej , góra od drugiej - bo taką opcje siostra też rozważała) :) .
 
 
elasta 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Maj 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 21, 2013 11:01 am   

Mam takie pytanie a jak z cenami w tym salonie bo szczerze mówiąc opinie bardzo mi się spodobały ale najważniejszą kwestia są niestety finanse :(
 
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 10, 2013 1:58 pm   

W tym salonie kupiłam swoją suknię. Obsługiwała mnie jedna Pani, bardzo sympatyczna i pomocna. Pomogła w wyborze dodatków. Zobaczymy po przymiarkach czy zdania nie zmienię :)
_________________
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 6:23 pm   

Torradora, to była pewnie pani Karolina (brunetka w krótkich włosach ) :)
_________________
 
 
Malina10012 

Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 27, 2013 2:35 pm   

Hej dziewczyny! Ja już po weselu sukienkę kupiłam w salonie Karina na Jaracza. bardzo polecam salon, obsługa miła i fachowa. Sukienka szyta na miarę a nie przerabiany pod Ciebie gotowy rozmiar. Uszyta idealnie. Nie mam nic do zarzucenia i jakbym miała jeszcze raz wybierać wybrałabym tą samą sukienkę w tym samym salonie:)
Marcela
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl