Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Asiek
Sro Sty 25, 2012 10:39 pm
Po prostu "pięknie"....
Autor Wiadomość
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
  Wysłany: Sro Maj 04, 2011 12:13 am   Po prostu "pięknie"....

Szok i wstyd. Jak w jakimś trzecim świecie....
"Fajna" wizytówka" przed Euro 2012.
Dlaczego w końcu nie rozwiąże się tego problemu?
Polska jest w Europie, w UE (!!!!), ogromna tradycja futbolowa i ...coś takiego! :evil:
Nie rozumiem tego.
http://www.sport.pl/pilka...Bydgoszczy.html
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 8:15 am   

Mnie zszokowało dzisiaj jak usłyszałam w radiu informację, że zakazy stadionowe nie obowiązują na finałach Pucharu Polski - to co to za zakaz do cholery :?:
Moim zdaniem generalnie jest jedna metoda - żadne zakazy stadionowe dla poszczególnych kiboli, jak kibice narozrabiają, to na trzy mecze stadion jest zamknięty dla wszystkich, jak na czwartym będzie rozróba, to na następne. Ja rozumiem, że to jest godzenie w normalnych kibiców, których jest przewaga, ale może wtedy kluby przestałyby tolerować zachowania takich ludzi jak Staruch. Obawiam się jednak, że to i tak nie rozwi ązałoby problemu tzw. ustawek i bójek poza terenem stadionu. Anglicy sobie jakoś z tym problemem chyba poradzili, może warto u nich podpatrzeć rozwiązania.
_________________

 
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 8:42 am   

Pusiak napisał/a:
Anglicy sobie jakoś z tym problemem chyba poradzili, może warto u nich podpatrzeć rozwiązania.

przede wszystkim dożywotni zakaz wchodzenia na stadion, bardzo wysokie kary pieniężne, areszt... można by było wymieniać..

Pusiak napisał/a:
Mnie zszokowało dzisiaj jak usłyszałam w radiu informację, że zakazy stadionowe nie obowiązują na finałach Pucharu Polski - to co to za zakaz do cholery :?:

są czy ich nie ma to i tak bez znaczenia cały czas się słyszy że ktoś tam pomimo zakazu i tak znalazł się na trybunie...

Moim zdaniem podstawowym problemem z kibolami w Polsce jest barak egzekwowania prawa. Mogą sobie być zakazy ale co z tego jak nikt tego nie przestrzega :(
_________________
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 8:49 am   

Obciach będzie za rok... oj mega obciach :]
_________________

 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 9:39 am   

Mieszkam w mieście, gdzie odbywały się Mistrzostwa Swiata w 2006 roku, aktualnie **** League, Bundesliga i wiele imprez sportowych i artystycznych (bo stadion z wysuwaną murawą, więc urządzane są koncerty, ale także zimą np. biathlon) i powiem Wam, że kibicowanie tutaj to jest po prostu bajka. Byłam na kilku meczach i to jest mega przeżycie jak kibice się po prostu świetnie bawią (kibice obu drużyn), nie ma wulgarnych przyśpiewek, przychodzą całe rodziny, także dzieci.
Nie zapomnę jak kilka lat temu była akurat u mnie moja mama i natknęłyśmy się na ogromną grupę kibiców holenderskich i niemieckich pijących piwo w ogródkach przed pubami. Reakcja mojej mamy : "Asia, chodźmy stąd" i strach w oczach. Była w szoku jak zobaczyła, że kibice nie tylko nie szukają burdy, ale wspólnie piją, z uśmiechem śpiewają piosenki klubowe i robią sobie pamiątkowe zdjęcia. I nie było wokół kordonu policji. :cool: Tak samo było na Mistrzostwach Swiata. Fiesta jaką urządzono wspólnie Meksykanom i Portugalczykom była przeżyciem, którego się nie zapomina.
Po przegranych meczach nie wylewa się tu frustracji na stadionach czy ulicach.
Gdy są mecze - podstawiane są dodatkowe składy tramwajów, autobusów, ale nikt ich nie demoluje! Przypadkowy pasażer nie czuje się jakby miał za chwilę walczyć o życie. :roll:
Powiedzcie mi - jak to jest, że kraj sąsiedni może to sprawnie zorganizować (ucinanie rozrób w zarodku, karanie, itd.), a w Polsce nadal jak 10-20 lat temu?
Szczerze, myślałam, że idzie ku dobremu, bo nie słyszałam od jakiegoś czasu o mega rozróbach w Polsce, ale wczorajszy finał Pucharu Polski mnie dobił, podobnie jak afera z tych "Staruchem", który pobił piłkarza po meczu (kilka tygodni temu) - tzn. reakcja na to klubu, samego piłkarza i PZPN.
_________________
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 10:01 am   

ewex napisał/a:
Moim zdaniem podstawowym problemem z kibolami w Polsce jest barak egzekwowania prawa. Mogą sobie być zakazy ale co z tego jak nikt tego nie przestrzega :(


Czyli jak zwykle w Polsce. Mnie się już nie chce słuchać kolejnych obietnic, że tym razem to już na pewno wezmą się za ten problem. A na miejscu UEFA nie dałabym nam zgody na organizację rozgrywek właśnie ze względu na niebezpieczeństwo.

U nas nic się nie zmieni dopóki kluby będą się umawiać z grupami kiboli czyli grupami przestępczymi. A będą, bo się ich boją, bo nawet policja nie daje im rady, bo nikomu się nie chce, a może też się ich boi.

Mieszkałam koło stadionów piłkarskich w Szkocji. Marzenie, żeby i u nas kiedyś tak się kibicowało :(

[ Dodano: Sro Maj 04, 2011 10:03 am ]
A poza stadionem niech się leją, byleby to były ustawki w szczerym polu, gdzie nikt nie musi na to patrzeć i nie ucierpi przez przypadek.
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 10:30 am   

Asiek napisał/a:
Mieszkam w mieście, gdzie odbywały się Mistrzostwa Swiata w 2006 roku


ja wtedy akurat studiowałam w Stuttgarcie, więc też byłam blisko tych wydarzeń i było po prostu normalnie, wielka szkoda, że my o tej "normalności" musimy marzyć

ja jednak nadal liczę na to, że w czasie Euro 2012 zachowanie polskich kiboli jakimś cudem się zmieni
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl