Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
zero ozdob - ladnie?
Autor Wiadomość
julka 

Wiek: 40
Dołączyła: 17 Sie 2006
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sie 17, 2006 1:21 pm   zero ozdob - ladnie?

Sluchajcie, mam slub 16 wrzesnia i bede opalona bo wlasnie wroce na niego z podrozy panienskiej;)i prosba o rade: nie chce za bardzo miec zadnej bizuterii ani ozdob - myslicie ze to bedzie ladnie wyglądać? mam sukienkę z dekoltem, ze wstawkami koronkowymi, zadnych swiecidelek...to jak myslicie?
_________________
Nie moge sie juz doczekac...


 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Sie 17, 2006 1:23 pm   

Czesc ! Witaj na forum.... napisz cos wiecej o sobie i o Wielkim Dniu...
Moze pokazesz nam sukienke ? Bedzie latwiej doradzic....
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Sie 17, 2006 1:33 pm   

Co prawda nie widziałam sukienki, ale generalnie byłabym za... Tez nie lubię biżuterii, wiele lat nie nosiłam nic, teraz tylko pierścionek zaręczynowy ;)

Wkładam czasem coś na specjalną okazję, ale nie czuję się źle bez. Moim zdaniem wcale nie jest to niezbędny element stroju, ale spro zależy od samej kreacji - więc przyłączam się do prośly 5th o pokazanie sukienki :)
_________________
chez alma |
 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Sie 17, 2006 2:20 pm   

Fakt, ze bez zdjęcia sukni trudno cokolwiek powiedzieć, ale jeśli nie czujesz potrzeby zakładania na siebie biżuterii (bo jej np nie lubisz) to jej po prostu nie zakładaj, tym bardziej, ze bedziesz opalona. W tym dniu najważniejsze jest Twoje samopoczucie,a nie świecidełka, ktore będziesz miała lub nie. Ja na swoim ślubie oprócz pierścionka zaręczynowego, o później obrączki nie miałam żadnej innej biżuterii.
 
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Czw Sie 17, 2006 9:40 pm   

Uważam, że braki biżuterii będzie nawet lepiej wyglądał niż jej nadmiar. Ja źle się czuje obwieszona biżuterią dlatego na ślubie oprócz pierścionka będe miała tylko medalik na szyi i diadem.
Julka jeśli lepiej się będziesz czuła bez biżuterii to jej nie wkładaj lub zdecyduj się na coś bardzo delikatnego.
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 17, 2006 9:58 pm   

także uważam, że ze zdjęciem mogłybyśmy Ci bardziej pomóc .... uważam, że dużo zależy od stroju, urody, figury itp :niepewny: trza poprzymierzac i wtdy będzie wszystko wiadomo .. no i najlepiej ze zdjeciami :hyhy:
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 17, 2006 10:56 pm   

julka - dziewczyny mają rację - bez zdjęcia ciężko powiedzieć. Ale czasami jakiś bardzo delikatny łańcuszek z przywieszką, czy odrobina kryształków na czymś cieniutkim bywa baardzo ozdobna. a wcale nie musi być preładowana i monumentalna.
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sie 20, 2006 10:01 pm   

Julka! Oczywiście łatwiej byłoby się wypowiedzieć widząc Twoją suknię. Ale generalnie uważam, że lepiej mniej biżuterii niż więcej, szczególnie gdy będziesz opalona i suknia bedzie z koronkowymi wstawkami - to już ozdoba sama w sobie. No i najwazniejsze - Twoje samopoczucie, jeśli lepiej czujesz się bez biżuterii to to jest odpowiedź :) Pozdrawiam i czekamy na zdjęcie sukni!
_________________
Nasz Najpiekniejszy Dzień 29.07.2006
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 1:49 pm   

Ja zgodzę sie ze latwiej by bylo ocenic jak pokazalabys fotke swojej sukni...
ale jestem tez zdania ze diabeł tkwi w szczegolach:)
I jak mierzylam same suknie to wprawdzie wygladaly ladnie w koncu to jedyna w swoim rodzaju okolicznosc i suknia...ale jak pani w salonie zalozyla mi welon i dodatki na szyje i reke i we wlosy... mmmmmmmm to dopiero byl efekt...:) ogolnie nie lubie obwieszac sie jak chionka ale nie powiem, bo swiecidelka przykuwaja moja uwage..blyszczacy pierscionek, ladny lancuszek czy bransoletka... ale jestem przekonana ze w tym dniu liczy sie tylko twoje samopoczucie i dlatego jeśli nie czujesz potrzeby zakładania na siebie biżuterii to jej po prostu nie zakładaj:) pozdrawiam
_________________
 
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 16, 2009 10:27 pm   

tez uwazam,ze najgorszy jest nadmiar,ale mysle,ze cos swiecacego ladnie wygloda w uszach ,czy na szyi
_________________
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 17, 2009 10:43 am   

Moim zdaniem wersja bez żadnych ozdób wchodzi w grę jak najbardziej. Sama nie przepadam za dużą ilością biżuterii i takowej w dniu ślubu miałam bardzo mało na sobie bo tylko kolczyki i bransoletkę (z naszyjnika zrezygnowałam, mimo tego, że go kupiłam). Więc jestem za. :)
_________________


 
 
Basia.83 

Wiek: 40
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 62
Skąd: okolice łodzi
Wysłany: Czw Lip 30, 2009 5:10 pm   

a ja myslę, że jakieś małe świecidełko nie zaszkodzi
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 02, 2009 11:44 am   

Basia.83 napisał/a:
a ja myslę, że jakieś małe świecidełko nie zaszkodzi

Zgadzam się, nie przepadam za biżuterią, moja suknia będzie dosyć bogato zdobiona ale mimo to na szyi będę miała malutką perełeczkę na cienkim srebrnym łańcuszku (nota bene - prezent od mojego narzeczonego). Całkiem "goła" szyja jakoś mi nie pasuje.
_________________

 
 
gagatka 

Dołączyła: 21 Lut 2011
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 10:57 pm   Nie

Ślub to ślub, musi być elegancko i uroczyście. A jak bez ozdób?
 
 
annas 

Wiek: 37
Dołączyła: 18 Maj 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 18, 2011 8:13 pm   

Uwielbiam skromność, nie mam nic przeciwko biżuterii, ale trzeba pamiętać, że mniej to czasem więcej.
 
 
motylek666 

Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 95
Skąd: z okolicy
Wysłany: Sro Maj 18, 2011 8:21 pm   

julka, biżuteria ma być tylko dodatkiem do Twojej urody a nie powinna Ciebie przyćmić więc jeżeli nie czujesz się w biżuterii to jak najbardziej
uważam że w skromności siła - oczywiście wyważonej - nie sztuką jest poobwieszać się wszystkim co możliwe - widziałam wiele panien młodych które miały skromną biżuterię i wyglądały świetnie

wrzuć foto sukienki - będzie dużo łatwiej
masz welon? kwiat we włosach? korsarz? bolerko?
ewentualnie pokombinuj w salonie np same kolczyki jakieś skromne albo sama bransoletka

moja znajoma nie chce świecidełek więc florystka robi jej naszyjnik z eustom - bardzo jestem ciekawa efektu
 
 
annas 

Wiek: 37
Dołączyła: 18 Maj 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 18, 2011 8:24 pm   

Co to jest naszyjnik z eustom? Chyba jestem nie na bieżąco :(
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Sro Maj 18, 2011 8:27 pm   

motylek666, według suwaczka, julka, jest już prawie 5 lat po ślubie........

ech...
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Maj 18, 2011 8:39 pm   

W rzeczy samej. Motylek pomyśl zanim coś napiszesz!
_________________

 
 
 
motylek666 

Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 95
Skąd: z okolicy
Wysłany: Sro Maj 18, 2011 8:50 pm   

Kati, moderatorze nie krzycz na mnie - nie zwróciłam uwagi na suwaczek temat wyskoczył mi w nieczytanych więc odpowiedziałam chcąc pomóc
nie rozumiem dlaczego nie można normalnie zwrócić uwagi tylko
Cytat:
ech...
i
Kati napisał/a:
pomyśl zanim coś napiszesz!


[ Dodano: Sro Maj 18, 2011 9:53 pm ]
annas, florystka zrobi tej koleżance naszyjnik z kwiatków eustomy żywej oczywiście - eustomy będzie miała również w bukiecie - ślub ma w sierpniu nie mogę się doczekać efektu bo jeszcze nie widziałam na żywo naszyjników z żywych kwiatów
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 18, 2011 11:52 pm   

No ciekawe... moja florystka powiedziała, że eustomy szybko mogą zwiędnąć tak bez wody - gdy chciałam aby stały na stołach w formie wianków.
_________________

 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Maj 19, 2011 7:03 am   

Hellen napisał/a:
moja florystka powiedziała, że eustomy szybko mogą zwiędnąć tak bez wody
Miałam eustomy we włosach i po 2 godzinach wesela były juz klapnięte :roll:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
annas 

Wiek: 37
Dołączyła: 18 Maj 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 19, 2011 7:57 am   

motylek666, ja też nie, chyba zacznę szukać zdjęć z tym pomysłem w internecie, ale przyznam, że bardzo oryginalne, bardzo ciekawa jestem efektu.
Pozdrawiam :)
 
 
motylek666 

Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 95
Skąd: z okolicy
Wysłany: Czw Maj 19, 2011 12:04 pm   

ava, Hellen, nie wiem może podłoży jakąś gąbeczkę ?? też mi się to wydaje ryzykowne nie wiem
wydaje mi się że kwiatkiem który wytrzymałby bez wody tyle czasu mógłby być goździk wielkokwiatowy
koleżanka miała różę we włosach i nie udało jej się dotrzeć do USC bo już była padnięta
 
 
Sabina.K 

Wiek: 45
Dołączyła: 05 Maj 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 19, 2011 5:47 pm   

Jeśli chodzi o biżuterie to według mnie nie warto z tym przesadzać, sama miałam delikatny naszyjnik i bransoletke. Zrezygnowałam z rękawic, we włosach miałam bardzo delikatny stroik. Powodzenia w dokonaniu wyborów :!:
_________________
Bierz życie jakim jest
 
 
wamaba 


Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 318
Skąd: Lodz/Warszawa
Wysłany: Pią Maj 20, 2011 8:06 pm   

Jeżeli ma się bardzo bogato zdobioną suknie, to rzeczywiście nie warto przesadzać z biżuterią. Czasem nadmiar ozdób może popsuć cały końcowy efekt.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl