Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Cyrkonie na włosy Swarovski
Autor Wiadomość
migotka_79 

Dołączyła: 17 Mar 2008
Posty: 13
Skąd: Radom / Łódź
  Wysłany: Pon Mar 17, 2008 8:21 pm   Cyrkonie na włosy Swarovski

Czesc! Wprawdzie mieszkam w Lodzi od kilku lat, ale nie moge nigdzie namierzyc cyronii na wlosy, ktore chcialabym miec w dniu slubu. Slub mam 31 maja wiec nie zostalo mi szczegolnie duzo czasu i potrzebuje pomocy w namiarach na konkretny punkt. Sa podobno rozne: z silikonem nasuwane na pasma wlosow i przyklejane. Nie wiem ktore wybrac, bo zadnych jeszcze nie widzialam, wiem, ze na pewno nie chce wkrecanych, bo bede miala rozpuszczone wlosy i tylko delikatnie pofalowane. Moze wiecie gdzie sie udac? Z gory dziekuje....
_________________
Dziękuję i pozdrawiam :-)
Ostatnio zmieniony przez migotka_79 Pon Mar 17, 2008 8:23 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 10:37 pm   

Swój sklep Swarovski ma w Manufakturze :)
_________________
 
 
migotka_79 

Dołączyła: 17 Mar 2008
Posty: 13
Skąd: Radom / Łódź
Wysłany: Wto Mar 18, 2008 12:38 pm   

No to śmigam do Manufaktury. Rozumiem, że na pasazu miesci sie stoisko? Dziekuje za pomoc i pozdrawiam.
_________________
Dziękuję i pozdrawiam :-)
 
 
Kasiulec 

Wiek: 43
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 18, 2008 4:22 pm   

hej :)
Nie chcę Cię zniechęcić do wypadu do Manufaktury do sklepu Swarovskiego ale obawiam się, że możesz się rozczarować (tak było ze mną). Sklep mieści się na pierwszym piętrze blisko Reala.
Bardzo długo czekałam aż go w końcu otworzą i niestety nie ma tego czego poszukuję (delikatny naszyjnik i kolczyki z samych kamyków), w ofercie za to widziałam sporo kolczyków złotych (białe i żółte) z kamieniami, jakieś wisiorki, bransoletki, chyba pierścionki, no i szereg różnych figurek i innych dziwnych rzeczy wykonanych z kamieni swarovskiego i to wszystko w raczej wysokich cenach...
?yczę powodzonka w zakupach (a w butikach ślubnych próbowałaś? tam gdzie sprzedają stroiki i inne dodatki do ślubu, albo w internecie?)
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Mar 18, 2008 4:38 pm   

No niestety kamienie Swarovskiego są drogie...
_________________

 
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 10:06 am   

do konca lipca w Svarowskim w Manu są obnizki cen- widzialam pare ciekawych świecidelek w atrakcyjnych cenach.
_________________
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 7:32 am   

witamjaki chcesz kolor jaka wielkosc, czy naklejane czy na zylce????/
_________________

 
 
Kiero 

Wiek: 42
Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 16
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 11:53 pm   

Te cyrkonie są przepiękne :)
_________________
http://szybkiekredyty.blogspot.com
 
 
emi82 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 8:12 am   

Również poszukuje dodatków do włosów ze Swarovskim. Odwiedziłam już Manu - sklep firmowy odpada bo ceny kosmiczne, Śliwińskiego i kilka innych sklepów Jubilerskich ale udało mi się jedynie wybrać kolczyli i bransoletkę a do włsów nic nie widziałam. Przejrzałam cały internet i też nic- może jakies aktualniejsze namiary, np na kogoś kto sam tworzy takie ozdoby. Ostatnio Swarovski stał się bardzo popularny i wiele sklepów jubilerskich wprowadza je do ofert i to ze znacznie niższymi cenami ale niestety nie ozdoby do włosów. Róznica w cenie takiej biżuterii wynika podobno z różnicy w technice szlifiu samych kryształów - jak dla mnie nie ma różnicy ale może się po prostu nie znam.
_________________
Pozdrawiam emi82
 
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Cze 21, 2010 6:54 pm   

Proponowałabym poszukać takich ozdób w sklepach internetowych, bo tam znajdziesz duży wybór w niższych cenach niż w galeriach lub innych stacjonarnych sklepach.
 
 
annas 

Wiek: 37
Dołączyła: 18 Maj 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 18, 2011 8:11 pm   

Dokładnie tak, w internecie jest spory wybór a ceny o niebo niższe.
 
 
gunia 

Dołączyła: 03 Cze 2011
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 15, 2011 10:03 am   

W sklepie korallo można kupić kamyki swarovskieg i różne srebrne i złote elementy do zrobienia kolczyków, wisiorków, itp. Ja ostatnio kupiłam sobie kamyki w kształcie migdałów w kolorze heliotrop i posrebrzane bigle, razem z przesyłką zapłaciłam połowę ceny gotowych kolczyków, które można znaleźć w necie. Ich zrobienie zajmuje 1 min, a efekt jest oszałamiający, w taki sposób zrobię sobie kolczyki i wisiorek na ślub z białych kamyków.

kolczyki.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 768 raz(y) 5.45 KB

Ostatnio zmieniony przez gunia Sro Cze 15, 2011 10:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl