Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Rajstopy, pończochy na pas, samonośne, ...
Autor Wiadomość
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 12, 2011 11:21 pm   

No może tak zrobie... Sama nie wiem... A może kupie jakieś nowe i wezmę w zapasie rajstopy.. :roll:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Piniu 

Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 22, 2011 7:54 pm   

my bierzemy kilka par z rodzaju, w razie czego jak się któraś nie będzie sprawdzać to szybka zmiana :)
 
 
 
asiaj2001 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 10:28 am   

a dziewczyny które są już po tym wielkim dniu, co miały pończochy samonośne czy na pasie - wypowiedzcie się! Co doradzacie? Co zdało rezultat?
Ja osobiście zastanawiam się nad samonośkami a w razie podarcia może zwykłe rajstopy?
Jakiej firmy kupowałyscie?
_________________




 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 10:46 am   

ja mialam cieliste samonosne pończochy. Sprawdziły sie rewelacyjnie. nic sie nie sciągało. Ale moze to dlatego, ze nie bylo upalu
_________________
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 12:30 pm   

A ja nigdy nie nosiłam pończoch i przed ślubem sobie zakupiłam z gatty w rozmiarze 2 tak jak zawsze kupuję rajstopy. W domu ubrałam i okazało się, ze są zdecydowanie za długie bo wykończenie z silikonem sięga mi aż pod pośladki i do pachwin. Zniżyłam trochę i pochodziłam w domu i uznałam, że mnie drażni ten silikon w samonośnych na tyle, że wole zwykłe cieniutkie rajstopy. Na tym również się skończyło, że miałam cieliste rajstopy z gatty grubość 8.
_________________

 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 12:44 pm   

Hellen napisał/a:
cieliste rajstopy z gatty grubość 8.

ja tez gatta o grubosci 8, tylko ze ponczochy - jak wyzej napisalam
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 3:02 pm   

Ja miałam pończochy samonośne na swoim balu gimnazjalnym (torche czasu temu :zawstydzony: ) czułam się w nich bardzo dobrze i nie zsunęły mi się ani o centymetr.
_________________
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 7:06 pm   

Ja na swoim ślubie miałam zwykłe samonośki,zakupione za "całe" 10zł.w Ptaku,cieniutkie,bezpalcowe.Wytrzymały całe wesele bez jednego oczka,nawet jak biegałam boso (bo zabrali mi buty) i tańczyłam kankana.Nic mi się nie zsuwało.Jak dla mnie -super wygodne.
_________________
 
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 11:00 pm   

ja miałam samonośne firmy Calzedonia 20 DEN Autoreggente, wytrwały do końca wesela bez poprawiania ;)
_________________

 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2011 7:36 am   

Ja miałam pończochy firmy gatta i wytrzymały całą noc bez poprawiania.
Co nie zmiania fatku że nie lubię ani rajstop ani ponczoch.
_________________

 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Sro Cze 29, 2011 9:36 am   

a ja cieniutkie (8 lub 6, nie pamietam) rajstopy Gatty. widze, że jestem tu wyjatkiem, bo miałam białe :smile:
_________________
 
 
monic_pawlak 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 604
Skąd: LÓDZ
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 8:17 pm   

ja jeszcze nie miałam , ale najprawdopodobniej będę bez rajstop / pończoch , bo uwielbiam buty z odkrytym palcem , jeśli jednak stwierdzę , ze nie wypada na gole nogi to wtedy zdecydowanie pończochy ( raczej bez pasa)
_________________
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 9:11 pm   

Ja miałam takie

to są pończochy Leg Avenue, kupiłam je w sklepie internetowym. Niby one są samonośne ale nie mają pasków silikonowych i jedna trochę mi zaczęła zjeżdżać ale później(już na sali)ją poprawiłam i nie zjeżdżała.
_________________
 
 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Nie Lis 06, 2011 2:40 pm   

ja początkowo miałam samonośne pończochy firmy gatta w kolorze off white. a później (po rozerwaniu białych tańczeniem bez butów) pożyczone również gatta, ale cieliste :)
_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 1:43 pm   

Odświeżam wątek :razz: Jaki kolor pasa powinien być do cielistych pończoch? Mogą być białe majty i biały pas?
_________________
 
 
alladyna 

Dołączyła: 15 Sty 2013
Posty: 24
Skąd: Piotrków
Wysłany: Sob Sty 26, 2013 7:17 pm   

Czy któraś z Was miała nylony na ślubie i weselu? Ja się zastanawiam nad taką opcją (bo jest najbardziej elegancka), ale nie wiem, jak to się sprawdza w tańcu. W końcu nylony są nieelastyczne...
 
 
 
Wizaz.waw.pl 
Firma

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 33
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 15, 2013 7:56 pm   Re: Rajstopy, pończochy na pas, samonośne, ...

Kasiawka napisał/a:
A czy któraś z Was wie gdzie można dostac białe cienkie rajstopy??


Raczej w każdej hurtowi z bielizną. Ale pewnie też w zwykłym sklepie bieliźniarskim można kupić białe pończochy czy rajstopy. W specjalnych sklepach ślubnych i cena pewnie będzie znacznie wyższa.
_________________

 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 11:26 pm   

mietka napisał/a:
marciami napisał/a:
mój K. marzy o tych ponczochach


raczej nie będzie mu wygodnie pod spodniami... szczególnie w sierpniu :smile: :smile: :smile:


Padłam :mrgreen:


Kurcze widzę, że większość z was miała jakieś pończochy czy rajtki, a ja planowałam nic na nogi nie zakładać... i teraz to już zgłupiałam :roll:
_________________


 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2013 9:07 am   

Ja planuje ponczochy na ślub i wesele ale w kolorze cielistym :) Przede wszystkim dlatego, że moje stopy nienawidzą nowych butów i pewnie gdyby nie założyła nic po godzinie wesela nie mogłabym już chodzić, bo moje stopy miałaby pęcherze na całej powierzchni :(

Może zakupie białe na noc poślubną :) :wink:
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Lut 20, 2013 9:21 am   

ja chcę pończochy, bo może być gorąco, a nie mam ochoty się poobcierać :)
_________________


 
 
Karolain 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2013 9:34 am   

Ja miałam pończochy samonośne w kolorze śmietany (moje nogi też nie lubią nowych butów) dodatkowo miałam pas dla komfortu psychicznego. Ogólnie było mi bardzo wygodnie, nic się nie zasuwało, natomiast na plener założyłam pończochy bez tych pasków silikonowych trzymane tylko przez pas i normalnie myślałam że zwariuje, strasznie mi się to zsuwało, pod koniec zdjęć to prawie przy kolanach je miałam, nic nie pomagało podciąganie przy pasie, strasznie się umęczyłam i cieszę się, że nie założyłam ich na wesele
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lut 20, 2013 5:39 pm   

Ja nic na nogach nie miałam bo:
- po prostu tak wolę,
- wiedziałam, że będzie mi za ciepło,
- nie przepadam za rajstopami/pończochami do butów z odkrytymi palcami.
Co do ostatniego punktu będę to musiała jednak nagiąć, bo za tydzień mamy wesele, jest zima i już nie będę miała długiej wielowarstwowej sukni :wink:
_________________
 
 
Żuczek007 


Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 207
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sro Lut 20, 2013 9:18 pm   

Hmm wszystko zależy od butów i od tego, czy będą wygodne:
- albo bez niczego
- pończochy samonośne w cielistym kolorze - w białych bym się czuła chyba komunijnie :smile:
_________________
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 21, 2013 11:57 am   

ja miałam pończochy samonośne w kolorze ... sama nie wiem jaki to był kolor- taki beżowy, cielisty? w każdym razie nie były białe :D
_________________

 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lut 21, 2013 12:04 pm   

Żuczek007 napisał/a:
pończochy samonośne w cielistym kolorze - w białych bym się czuła chyba komunijnie :smile:

Też tak czuję :P
Ja właśnie niedawno na wspomniane wesele kupiłam sobie cieliste pończochy bezpalcowe. Jak założyłam swoje bezpalcowe buty to na prawdę praktycznie nie widać, że mam pończochy. Także jeżeli, któraś dziewczyna ma zagwostkę, czy wypada założyć rajstopy/pończochy do bezpalcowych butów pod długą suknię ślubną to polecam tylko, że wersję bezpalcową rajstop/pończoch. Bezpalcowa w sensie nie taka ,a taka . Tych pierwszych nie testowałam więc nie wiem jak to się ma w praktyce.
_________________
 
 
Iris 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 1904
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Lut 21, 2013 1:31 pm   

Ja raczej zdecyduję się na cieliste rajtki albo pończochy samonośne, co do pończoch pewnie byłoby mi chłodniej, ale z drugiej strony nie chadzam na co dzień w pończochach, więc boję się, że jako, że nie jestem do nich za bardzo przyzwyczajona, będę się mało komfortowo czuła, no ale trzeba będzie się nad tym wyborem zastanowić już niedługo :)
_________________

 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 21, 2013 1:47 pm   

Iris niekomfortowo w samonośkach? no coś Ty są o niebo lepsze od rajciochów :)
Jest jeszcze trochę czasu więc możesz sobie takowe nabyć choćby w ramach niespodziewajki dla narzeczonego [smilie=14_new.gif] i pochodzić zobaczyć czy Ci odpowiadają :P
_________________


 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lut 21, 2013 2:45 pm   

Dla mnie główną zaletą pończoch, która zdecydowanie przemawia na ich korzyść w porównaniu z rajstopami to fakt, że nie wbijają się w pasie, nie rolują i w związku z tym nie odznaczają się brzydko na talii. Co nie zmienia faktu, że gdy chcę aby było mi na prawdę ciepło to zakładam rajstopki. Także wszystko wg użytkowania ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez M4rcysi4 Czw Lut 21, 2013 2:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 21, 2013 2:55 pm   

No tak.. zimą to zakładam setki i w ogóle nie marudzę :D
ale poza tym unikam rajstop, zsuwają mi się z nóg i trzeb je podciągać w kroku, tak jak piszesz m4rcysi4 odznaczają się pod bluzką.
_________________


 
 
Iris 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 1904
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Lut 21, 2013 4:51 pm   

No właśnie mam pończochy, byłam w nich raz na weselu i ściągały mi się niemiłosiernie ehh... i dlatego tak się zniechęciłam, ale to może kwestia nieodpowiednio dobranego rozmiaru :?
_________________

 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 21, 2013 6:40 pm   

Iris zawsze jeszcze można założyć pas do pończoch :) Nawet samonośnych :) Na pewno będzie dodatkowym zabezpieczeniem :)

Ja się osobiście nie spotkałam z rozmiarówką pończoch jeżeli chodzi o obwód, zdarzyło mi się za to kupić za krótkie :)
_________________
 
 
Żuczek007 


Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 207
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Czw Lut 21, 2013 7:12 pm   

Mi się nigdy nie zsuwały pończochy - w większości przez ten silikonowy paseczek. Ale, że mam kawał uda, to się miały na czym trzymać :smile:
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lut 21, 2013 7:39 pm   

Ja kawału uda nie mam i też mi się nigdy nie zsunęły :razz: Może to kwestia rozmiaru w sensie, że były za krótkie, a Ty chciałaś je wyżej podciągnąć. Ja na wzrost 170cm (powiedzmy, że długość nogi standardowa :lol: ) kupuję 3 lub 3/4.
_________________
 
 
Iris 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 1904
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Lut 21, 2013 8:21 pm   

M4rcysi4 napisał/a:
Może to kwestia rozmiaru w sensie, że były za krótkie, a Ty chciałaś je wyżej podciągnąć.

Dokładnie tak było...czyli po prostu rozmiar nie taki, a pani w sklepie zarzekała się, że te będą idealne... Czyli muszę następnym razem kupić 3, a nie 2 i zobaczyć jak te będą leżały :)
_________________

 
 
Złośnica 

Wiek: 38
Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 33
Skąd: Koluszki
Wysłany: Pon Kwi 01, 2013 9:09 pm   

M4rcysi4 napisał/a:
Żuczek007 napisał/a:
pończochy samonośne w cielistym kolorze - w białych bym się czuła chyba komunijnie :smile:

Też tak czuję :P
Ja właśnie niedawno na wspomniane wesele kupiłam sobie cieliste pończochy bezpalcowe. Jak założyłam swoje bezpalcowe buty to na prawdę praktycznie nie widać, że mam pończochy. Także jeżeli, któraś dziewczyna ma zagwostkę, czy wypada założyć rajstopy/pończochy do bezpalcowych butów pod długą suknię ślubną to polecam tylko, że wersję bezpalcową rajstop/pończoch. Bezpalcowa w sensie nie taka Obrazek ,a taka Obrazek. Tych pierwszych nie testowałam więc nie wiem jak to się ma w praktyce.



Byłbym wdzięczna gdybys napisała, gdzie dostałaś te pończochy bez palców?
Ja osobiście polecam pończochy 8 Calzedonia kolor Autoreggente. Ja ma 2. Super się trzymają i co fajne nie lecą tak oczka.
_________________
Złośnica
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Kwi 01, 2013 9:24 pm   

"Niestety" kupiłam je u siebie w mieście :wink:
_________________
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 01, 2013 10:29 pm   

Złośnica, w większości sklepów z większym wyborem pończoch są takie 'bezpalcowe'.
Ja kupowałam ślubne akurat w Najnie, ale przy okazji różnych wyjść noszę właśnie takie pończochy, które kupuję w zwykłym bieliźnianym sklepie.
Także myślę, że dostaniesz bez problemu :)
_________________

 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Sro Lip 17, 2013 11:22 am   

Ja kupiłam cienkie pończochy w kolorze cielistym w Marilyn. To chyba jeden z niewielu producentów, który produkuje pończochy w każdym rozmiarze- z Gatty największe 3/4.

Na co dzień nie noszę ani rajstop ani pończoch,a te trzymały się w stanie nienaruszonym całą noc :D
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 7:34 pm   

Ja kupiłam 2w1 rajstopo-pończochy :razz: mam nadzieję że się sprawdzą :)

00037957.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 554 raz(y) 73.83 KB

_________________

Ostatnio zmieniony przez emi87 Sro Sty 08, 2014 7:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 10:26 pm   

Ja zdecyduję się prawdopodobnie na cieliste pończochy, gdyż rozmiar 3 lub 4 to ja będę miała do pasa, a przy mojej sukience to wyglądałoby jak Faszyn from raszyn. Ostatecznie muszę jeszcze przyjrzeć się dokładnie ślubnej kolekcji Gatta. Mają tam bardzo ładne rajstopy z Satyny. Ceny w sklepach są dużo wyższe niż w hurtowni gdzie się zaopatruje, ale 30 zł to już jest ok. Mogę ostatecznie polecić pończochy z firmy BC Donna bądź też OMSA
_________________
Skyler

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Sty 13, 2014 10:43 pm   

emi87 napisał/a:
Ja kupiłam 2w1 rajstopo-pończochy mam nadzieję że się sprawdzą


Dostałam takie kabaretki od koleżanki. Bardzo wygodna sprawa. Świetnie się nadają do bardzo krótkich spódniczek. Myślę, że na wesele też będa odpowiednie, bo nie będą się tak odznaczały pod suknią.
 
 
hono23 


Dołączyła: 13 Sty 2014
Posty: 3
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Sty 14, 2014 11:33 am   

ponczochy samonośne są super, problem w tym że jesli jest cieplo, suknia długa to można się troszkę spocić i wtedy już nie chcą tak dobrze trzymać. rajstopy.. ble - osobiście nie cierpię. Ale dobrym rozwiązaniem jest pas do pończoch. Wtedy polecam zwykłe (samonośnę jednak uciskają, robią się ślady itd). zakladasz i zapominasz że masz (a jaka fajna reakcja męża jak już trzeba zdjąć :lol: )
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Sty 15, 2014 11:17 am   

Dostałam ponczochy samonosne od mojej siostry i chyba bede zmuszona kupic pas, bo jak się zapoce, to one mi po prostu zlecą :D


Poza tym dostałam wytyczne, że muszą być białe, bo taka jest tradycja (oh! uwielbiam te tradycje) :x
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Sty 21, 2014 12:45 pm   

ja polecam pasy do pończoch gorsenii, do tego zwykle ponczoch,y bez silikonu, najlepiej jedwabne :) wygodna rzecz, trwała, a Wasi Panowie zwariują ;)
_________________


 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Sty 22, 2014 10:36 am   

Ja jestem wierna pończochom firmy Marilyn :)

Od ładnych paru lat szerokim łukiem omijam rajstopy w sezonie letnim - mam za to całą masę pończoch samonośnych i takich bez silikonowego paska - do pasa.

Do ślubu na pewno też wybiorę ich pończochy - nie wiem tylko czy białe, czy cieliste (do białych nie jestem przekonana) :)
_________________

 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 22, 2014 2:56 pm   

ithanielle napisał/a:
Ja jestem wierna pończochom firmy Marilyn


Ty wiesz jak bardzo Cię lubię :lookdown:
_________________
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Sty 22, 2014 2:57 pm   

Karollka napisał/a:


Ty wiesz jak bardzo Cię lubię :lookdown:


Wieeeeeem, dogadamy się :D
_________________

 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 22, 2014 8:18 pm   

Dorotka_ napisał/a:
ja chcę pończochy, bo może być gorąco, a nie mam ochoty się poobcierać :)


ja mam podobną obawę, zatem wybór dla mnie jest prosty :) nie chcąc cierpieć, będą rajstopy :)
_________________
 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Sob Sie 02, 2014 8:03 pm   

ithanielle napisał/a:
Ja jestem wierna pończochom firmy Marilyn :)

tylko nie wiem kto je lubi bardziej - ja czy mój narzeczony :D
_________________


 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Sie 03, 2014 9:15 pm   

karolina_002 napisał/a:

tylko nie wiem kto je lubi bardziej - ja czy mój narzeczony :D


O to to! :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl