Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Braffiterka
Autor Wiadomość
gosiawie 

Wiek: 40
Dołączyła: 02 Kwi 2008
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2011 11:29 am   Braffiterka

Kochane Kobietki,
gdzie w Łodzi można znaleźć braffiterkę?? Potrzebuję nietypowy stanik, a w sieciówkach nie dostanę :(
_________________
Żona od 29.09.2007r.
Mama od 23.11.2007r.
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2011 1:16 pm   

Ja byłam po swój stanik tutaj - http://szyfoniera.com.pl/ i polecam!
Szyfoniera Ul. Legionów 2
_________________

 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2011 2:16 pm   

tak jak napisała Hellen- Szyfoniera. Miała teraz wejść nowa kolekcja, więc może mają coś ciekawego.
_________________
 
 
MałaMi 


Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 355
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2011 4:10 pm   

Stanowczo polecam Szyfonierę - fachowa obsługa i bardzo ładne modele, także "nietypowe rozmiary" (chociaż moim zdaniem każda kobieta jest jaka się urodziła, a to sieciówki mają problem, że na tym nie nadążają)
_________________


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13295
 
 
asiaj2001 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2011 8:26 pm   

ooo słyszałam o tym sklepie od koleżanki z pracy, strasznie zachwalała Panią i oczywiście zadowolona z zakupu :) mówiła, jak radziła na co zwrócić uwagę itd.
Nie wiem czy tam sie wybrać bo ja głównie to mam mały biust więc potrzebuje dużych push upów hahahah więc z układaniem biustu nie ma problemu :)
Czy któraś z małym biustem była tam i jak reakcje?>>
_________________




 
 
MałaMi 


Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 355
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2011 8:44 pm   

Ja mam raczej "w drugą stronę" problem ;) ale przede mną mierzyła biustonosze osoba o dość małym biuście (trochę głupio mi to oceniać, w każdym razie był to biust na pewno nie zaliczający się do dużych) i z tego co udało mi się usłyszeć to też wyszła zadowolona. Na pewno mają też małe miseczki i małe obwody w asortymencie, ale co z push-upami to nie wiem.
_________________


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13295
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2011 9:35 pm   

asiaj2001 napisał/a:
Nie wiem czy tam sie wybrać bo ja głównie to mam mały biust więc potrzebuje dużych push upów hahahah więc z układaniem biustu nie ma problemu :)
Czy któraś z małym biustem była tam i jak reakcje?>>


Ja mam mały. Wyszedł mi rozmiar 65C. Kupiłam staniczek czarny z koronka i bez push-upu ale biust ślicznie leży. Mój mąż jest zachwycony.
Mam ten komplet: http://www.ewa-michalak.p...4-PL-BLACK.html
_________________

 
 
gosiawie 

Wiek: 40
Dołączyła: 02 Kwi 2008
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 6:27 am   

Dzięki Dziewczyny. Po urlopie będę musiała się wybrać.
_________________
Żona od 29.09.2007r.
Mama od 23.11.2007r.
 
 
wamaba 


Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 318
Skąd: Lodz/Warszawa
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 10:19 am   

Ja chyba też się wybiorę zawsze lepiej jak ktoś fachowo doradzi i może w końcu pozbędę się push-upu ;)
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 12:23 pm   

i ja tam na pewno dotrę wcześniej czy póżniej :) nie lubię bardzo kupować bielizny z racji dużego biustu, żadko kiedy mogę znaleźć coś dla siebie:/
_________________
 
 
MałaMi 


Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 355
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 1:34 pm   

wamaba napisał/a:
Ja chyba też się wybiorę zawsze lepiej jak ktoś fachowo doradzi i może w końcu pozbędę się push-upu ;)


Co do pozbycia się push-upu taka ogólna refleksja - czy jest jakiś idealny rozmiar biustu do jakiego wszystkie mamy się dostosować? Widzę panie o miseczkach A, B, C a nawet D noszące push-upy by optycznie powiększyć biust, a moja siostra jak tylko piersi jej urosły do D zaczęła nosić tzw. minimizery ściskające niemiłosiernie biust, żeby wydawał się mniejszy (co robi wiele pań o miseczce E i większej). To jakieś totalne szaleństwo! Za duży, za mały biust - zwariować po prostu można. Moim zdaniem profesjonalna braffiterka dobierze biustonosz dla każdych piersi, tak żeby ładnie wyglądały i dobrze się trzymały umożliwiając wygodne funkcjonowanie. To powiększanie/pomniejszanie to według mnie nie jest opcja (większość sieciówek zbija kasę na push-upach i minimizerach).
_________________


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13295
 
 
ineczka7 

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 36
Skąd: Poddębice
Wysłany: Sob Lip 02, 2011 4:54 pm   

Tak jak dziewczyny wspomniały - Szyfoniera
Albo bezpośrednio umówić się z Ewą Michalak (jej firma też jest z Łodzi, a ten stanik wrzucony wyżej to właśnie od niej)
Albo jeszcze zostaje Mercado, tam chyba jest największy wybór, ale nie ma staników Ewy Michalak
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl