Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotograf Tomasz Żaczek
Autor Wiadomość
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 8:00 am   Fotograf Tomasz Żaczek

My jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.
Atmosfera w czasie sesji świetna, pan Tomasz jest bardzo sympatycznym facetem i potrafi zrobić bardzo klimatyczne zdjęcia :)
Zamówiliśmy fotoksiążkę, dostaliśmy ponad 500 zdjęć na płycie w ogromnej rozdzielczości, także możemy sobie nawet obrazy na ściany z tych zdjęć robić. :wink:

a to mała próbka:




Sesja była w dzień ślubu (ok. półtorej godziny) na Księżym Młynie i miesiąc po ślubie w Arkadii. :)



Usunęłam linka do strony.Mischellka
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Sob Paź 03, 2009 3:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
roberto603 
Firma

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 8
Skąd: toruń
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 1:29 pm   

Pozostaje tylko pogratulować. 8)
 
 
Woosterka 

Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 03, 2009 12:16 pm   

mmm...Arkadia - ja też tam miałam zdjęcia. Polecam to miejsce baaaardzo. Ale w tygodniu :)
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 21, 2009 3:31 pm   

hmm co do tego fotografa to rzeczywiście zdjęcia robi ładne, ale czy nie odnosicie wrażenia, ze każde z tych zdjęć jest powielaniem poprzednich zdjęć, wygląda to jakby fotograf miał tylko kilkanaście swoich, dobrych i sprawdzonych póz i nie potrafił zrobić niczego bardziej kreatywnego i innego od pozostałych, oczywiście większość w Arkadii - no pięknie tam, ale może coś innego i pięknego też istnieje? takie odniosłam wrażenie po oglądaniu jego strony internetowej, ale mogę się mylić bo na spotkaniu z fotografem nie byłam więc wszystkich jego prac nie widziałam. Moja koleżanka miała u niego plener i była bardzo zadowolona, widziałam fotoksiażkę i jest bardzo profesjonalnie zrobiona.
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 10:21 pm   

Aga1986 napisał/a:
hmm co do tego fotografa to rzeczywiście zdjęcia robi ładne, ale czy nie odnosicie wrażenia, ze każde z tych zdjęć jest powielaniem poprzednich zdjęć, wygląda to jakby fotograf miał tylko kilkanaście swoich, dobrych i sprawdzonych póz


Mam to samo wrażenie. Choć zdjęcia robi przecudne. Ile u niego kosztuje sam plener, może ktoś się orientuje?
_________________
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 2:59 am   

Misiak87, niestety nie :/ ale może zadzwoń :)
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 8:07 am   

za plener 40 zl od pozy.
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 1:32 pm   

koleżanka za pakiet przygotowania-błogosławieństwo, kościół i plener zapłaciła 1700 złotych...
zdjęcia dostała na płycie w ładnym opakowaniu z okładką z ich zdjęć i do tego dostali fotoksiążkę, zrobioną naprawdę ślicznie, w skórzanej oprawie :)

to jeden z fotografów, których biorę pod uwagę jeśli chodzi o zdjęcia... jest jeszcze jeden, ale bardziej skłaniam się ku Panu Tomaszowi... :)
_________________
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2011 9:57 am   

Oglądałam fotoksiążke znajomych. Bardzo efektowne i zupełne odejscie od tradycyjnego albumu :) ja jestem za, zreszta umowa juz podpisana więc nawet nie szukam niczego innego :) od razu wiedziałam, że to bedzie ten fotograf i tak zostało juz :)
Zamówilismy pakiet z reportażem, nie chcemy juz dodatkowo pleneru, bo wolimy zdjecia z samej zabawy i przygotowan. Plener wydaje mi sie taki sztuczny i wymuszony, tak jak i zajecia studyjne zreszta :) ale to tylko moje zdanie :)

[ Dodano: Nie Lut 24, 2013 8:59 pm ]
Dzięki Bogu nie pomylilismy się w wyborze fotografa :) Pan Tomek był z nami cały dzień, od przygotowań, aż do oczepin. Jestesmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Każdy szczegól mogliśmy dogadać. Podczas całego wesela Pana Tomka nie widziałam wcale, w sumie śmialismy sie czy w ogóle z nami tam był, bo może nie dostaniemy ani jedego zdjęcia :smile: Zdjęcia są, mało tego sa bardzo ładne, fajne ujęcia i dobra jakość, a Fotoksiążka to nasza perełka :wink: Pan Tomek brał pod uwage wszystkie nasze sugestie przy jej tworzeniu. nasza współpraca napewno się nie skończy na weselu. Z czystym sumieniem moge polecić :) Wielkie dzięki panie Tomku :)
Ostatnio zmieniony przez gosza Wto Lip 05, 2011 10:02 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
FullOfHoles007 

Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 3
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Sty 29, 2015 11:20 am   Tomasz Żaczek

Witamy. Korzystaliśmy z usług Tomasza 28.06.2014r., robił nam zdjęcia zaczynając od przygotowań aż po oczepiny. Pleneru nie robiliśmy na miejscu tylko na wakacjach więc jeżeli chodzi o zdjęcia z tego dnia to POLECAMY bardzo. Zdjęcia są profesjonalne, Tomek jest elastycznym, wesołym, przemiłym człowiekiem gotowy spełnić najmniejsze zachcianki. W dniu :) ślubu dawał niezbędne rady,służył pomocą, wiedzą jak się ustawić, w którą stronę iść,w kościele na sali tak aby to ładnie wyglądało w kamerze i na zdjęciach przy np. wężyku jak się poruszać. Polecamy go mega, cenowo również konkurencyjny.
POLECAMY Ewa i Piotr :) a pozdrawiamy Tomka ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl