Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
AVVIVANDO (kwartet smyczkowy)
Autor Wiadomość
Agazinha 

Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 40
Skąd: Lodz/Londyn
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 2:22 pm   AVVIVANDO (kwartet smyczkowy)

Dzien dobry,
Poznalam kwartet na targach slubnych i chcialabym zapytac czy ktos z nich korzystal?

Dziekuje
A
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Lut 21, 2008 6:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gonzo 

Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 3:30 pm   Re: AVVIVANDO - kwartet smyczkowy

znam ten kwartet. grał u mnie kilka razy na organizowanych przeze mnie imprezach
gorąco polecam


edit: usunęłam zbędny cytat
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Lut 20, 2008 3:43 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
tosia33 

Dołączyła: 20 Lut 2008
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 3:39 pm   

Witam:)
Kwartet grał u paru moich znajomych na weselach:) Jest świetny- goscie byli bardzo zadowoleni:) Polecam gorąco:]
 
 
jaga 

Dołączyła: 20 Lut 2008
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 4:00 pm   

Miałam okazję widzieć i słyszeć kwartet na ślubie w kościele i na przyjeciu weselnym.
Trzeba przyznać,że robi wrażenie.Muzyka na żywo jest bardzo ciekawym uatrakcyjnieniem tak ważnego dnia zarówno dla młodych jak i ich gości.
Podobało mi się,polecam bo jeszcze nie oklepane. :)
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 4:05 pm   

dziewczyny a może jako nowe forumowiczki przywitacie się w dziale powitań i opowiedzcie coś o sobie :)
_________________
 
 
 
Agazinha 

Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 40
Skąd: Lodz/Londyn
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 5:34 pm   

Oj cos mi sie wydaje, ze te odpowiedzi to wlasnie czlonkowie kwartetu avvivando....
 
 
thegag 

Dołączyła: 20 Lut 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 10:25 pm   

Witam
Również miałam przyjemność słyszeć kwartet smyczkowy Avvivando 'w akcji'. Ich plusem jest przede wszystkim to, że grają z wielką radością, która przekazują słuchaczom. A właśnie to szczęście przecież jest najważniejsze w takim szczęgólnym dniu. Wiem, że młodzi małżonkowie byli bardzo wzruszeni. No i przecież muzyka kameralna, smyczkowa, jest najbardziej bliska człowiekowi, delikatna a jednocześnie potrafi przekazać wszystkie emocje, jakie są w nas ukryte. Myślę, że muzycy z Avvivando, mimo że w młodym wieku, w dużym stopniu już umieją to zrealizować, przynajmniej ja tak to odczułam. Czekam na okazję ponownego usłyszenia kwartetu. W przyszłości na swoim ślubie na pewno skorzystam z ich usług :)
 
 
Agazinha 

Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 40
Skąd: Lodz/Londyn
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 11:03 pm   

yeah whatever - czy jest ktos kto naprawde ich slyszal i nie gra w tym kwartecie?
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 11:12 pm   

ja sie tylko dziwie takim dzialaniom, bo przeciez to najkrotsza droga do zniechecenia do siebie potencjalnych klientow..
_________________
 
 
jaga 

Dołączyła: 20 Lut 2008
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 12:24 am   

powiem tak,nie wiem kto wpisuje inne komentarze,ale ja własnie dziś byłam w Pałacu Poznańskiego na gali dla laureatów nagród "ślub w Łodzi".Kwartet Avvivando grał podczas spotkania,bardzo lubie tego rodzaju muzyke na żywo.Mnie się podoba,ale przecież gusta są różne...Może spróbuj zdobyć jakieś ich nagranie.
pozdrawiam
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 10:23 pm   

Ja rowniez bylam na tej gali i zarowno mnie jak i mojemu narzeczonemu bardzo sie podobalo...ja bylam zaskoczona i mialam wrazenie ze dziewczyny bylyby w stanie zagrac doslownie wszystko...tak siedzialam i przenioslam sie myslami do kosciola i az mi sie lezka w oku zakrecila jak sobie pomyslalam ze siedze w kosciele i gra ta muzyka...nie mam pojecia ile kosztuje taka przyjemnosc, ale penie sporo dlatego nie moge sobie za bardzo na to pozwolic, a naprawde szkoda :(
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
jaga 

Dołączyła: 20 Lut 2008
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 11:34 am   

Ciesze się,że mamy podobne odczucia :)
Pozdrawiam Cię serdecznie Edys_lu i trzymam kciuki za przygotowania(bo ja już po ;) )
 
 
Agazinha 

Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 40
Skąd: Lodz/Londyn
Wysłany: Sob Wrz 27, 2008 11:16 am   

No wiec zaryzykowalam i powierzylam kwartetowi oprawe muzyczna slubu, przy zyczeniach oraz pzy powitaniu mlodych w sali

100% satysfakcji - pelny profesjonalizm; Rownie bardzo sympatyczny manager, ktory w szczegolach zaplanowal ze mna wszystko

powodzenia Avvivando
 
 
Avvivando 
Firma

Dołączyła: 23 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: Łódz
Wysłany: Pon Mar 23, 2009 10:28 pm   

Dziękujemy za miłe słowa.
Zapraszamy serdecznie na naszą stronę i polecamy się na przyszłość!
 
 
 
retry 

Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 7
Skąd: Londyn
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 11:41 am   Avvivando - odnawiam temat - czy ktos zna???

Witam

Po przejrzeniu ponizszych dwoch stronek zdecydowalismy sie dzis z narzeczona ze wybierzemy ponizszy kwartek smyczkowy na nasz slub.

Czy ktos korzystal z ich uslug???



Przyznam ze jestem zachwycony paroma utworam iz ich strony.
I powiem tylko ze cena przebija wszystkich - prwadopodobnie ze sa to jeszcze mlode dziewczyny (studentki z akademii muzycznej z Lodzi), i pewnie nie moga liczyc grubych pieniedzy za brak stuletniego doswiadczenia :smile:

Prosze o informacje kogos kto korzystal z ich uslug!!!!

[ Dodano: Pią Sie 05, 2011 11:42 am ]
musze napisac kolejne 3 posty bez sensu zeby moc doda linki... :twisted:
temat połączony już z istniejącym, proszę o nie powielanie tematów, jeśli dane są nieaktualne lub niesatysfakcjonujące proszę odświeżyć już istniejący wątek
Ostatnio zmieniony przez ppola Pią Sie 05, 2011 11:59 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl