Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Strój Pana Młodego - strony WWW, sklepy
Autor Wiadomość
Majaa 


Wiek: 48
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 1:26 pm   Strój Pana Młodego - strony WWW, sklepy

Fajny sklep z garniturami i w bardzo przystępnych cenach jest na ul. Zgierskiej (a może to jeszcze Zachodnia) między Lutomierską a Limanowskiego. W tym ciągu sklepów co jest sklep Próchnika.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Lis 05, 2010 10:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 7:01 pm   

Jeśli przy Próchniku to jest to Zachodnia.

Ja natomiast polecę sklep firmowy przy pracowni krawieckiej na Starorudzkiej, zaraz przy Pabianickiej. Jest tam ogromny wybór garniturów, można dowolnie dobierać marynarki do spodni, robią przeróbki. A ceny - od 150 do 300 zł, ale są i droższe po 500 zł max.
Tylko nie myślcie, że to coś tandetnego, są naprawdę bardzo ładne i trwałe.
Do tego w sklepie obok można dobrać wszystkie dodatki.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 08, 2003 11:56 am   cos dla faceta - sklepy z garniturami

podpowiedzcie gdzie kupic garnitur, smoking lub surdut.
napiszcie gdzie wasi mezowie sie zaopatrywali i w jakich granicach moze obkupic sie pan mlody (chodzi mi tutaj o kompletny ubior)
 
 
laurena 


Wiek: 45
Dołączyła: 08 Paź 2003
Posty: 60
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 10, 2003 12:51 pm   

Mój mąż zaopatrywał się w strój w PAWO. Trochę drogo ale efekt był niesamowity - zdjęcia są w galerii.
_________________
 
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 12, 2003 10:42 am   

Mój P. też w Pawo, cena za całość 1200zł (garnitur-przedłużany podobny do surduta, musznik, kamizelka i koszulą).

Warto też wejść do Sunset S.- tu całośc można kupić za 500zł.
 
 
Majaa 


Wiek: 48
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 12, 2003 10:45 am   

A mój na zachodniej między Lutomierską a Limanowskiego. Tam jest ciąg sklepów m.in. jest Próchnik i taki nieduży sklepik z garniturami. O ile mnie pamięć nie myli za garnitur daliśmy coś koło 600 zł (a może nawet mniej). Można też tam dostać koszule.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 12, 2003 11:22 pm   

oj dzieki dziewczyny
co ja bym bez was zrobila
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Sty 23, 2004 11:52 am   

Wcześniej w ogóle nie wiedziałam, gdzie są w Łodzi sklepy z garniturami (nie była mi ta wiedza potrzebna).
Natomiast mogę już uchodzić za eksperta po tym jak 5 dni przed ślubem mój Ukochany nie miał wciąż stroju ślubnego :woooow:
Zbiegaliśmy całą Łódź ( i nie tylko...).

Asiek - garniturowy specjalista :mrgreen:
_________________
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 28, 2004 11:04 pm   

Na ulicy Zgierskiej (obok Biedronki) jest fajny sklep z garniturami (poprawki na miejscu). garniaki bardzo ładnie odszyte, pełna rozmiarówka. Kolory od czerni, po różne odcienie szarości, były tez dwa modele jasnych piaskowych.Trzycześciowe w cenach od 220 do 270 zł. Polecam.
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 12:13 am   

Na Zgierskiej niedaleko Rynku Bałuckiego, tak?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 10:26 am   

Tak Kryszka. Przed Bałuckim jadac od pl.Wplności
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 11:19 am   

A ja potrzebuję kupić SMOKING!!!!!!!!!! Piękny jest na Piotrkowskiej, zaraz za Pl. Wolności ale Mysz się opiera bo wydaje mu się za droko (1045 zł) Ale ja się uparłam. Mój tata będzie w smokingu więc Marcin nie może wyglądać gorzej. Na to wyjdzie, że Mysz będzie "drożej" ubrany niż ja :lol: :lol: :lol:


A może ktoś mi umie powiedzieć ile kosztuje uszycie smokingu??
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 12:12 pm   

Uszycie? nie wma zielonego pjecia. Ale można wypozyczyc w salonie na Sienkiewicza. W takim ze Słoniem na przeciwko banku WBK
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 9:21 pm   

Dzisiaj oglądaliśmy smoking w Galerii Ł. PASKUDZTWO!!!!

I nadal wzdycham do tego na Piotrkowskiej :)

A wypożyczać chyba nie chcemy. Mimo opinii personelu ze sklepu Madny Pan na Pl. Kościelnym (ktoś o tym pisał) smoking wcaleni nie jest niepraktyczny. Mój tata ma smoking i ma sporo okazji aby się w nim prezentować (kolejna już w sierpniu :lol: )
Tak więc na upartego: KUPIC albo USZY? :!:


Ale dzięki za podpowiedź :)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 9:11 am   

Ja i mój luby szyjemy smoking cena 1500 zł
Można szyć smoking w Pawo w Pabianicach pani mówiła 1200 zł, ale na pokazowym smokingu była cena 1600 zł więc poczułam się odrobinę zdezorientowana. :roll:
Szyją też smokingi na miarę w Pawis na ul Starorudzkiej chyba w najdroższej wersji 600 coś złotych.
Wybór cenowy duży - pozostaje ocenić jakość.
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 10:13 am   

Dzięki Pipi, chyba najwyższa pora zacząć się naprawdę rozglądać a nie tylko o tym rozmawiać. Póki co widzieliśmy tylko dwa - własnie na Pietrynie i w Galerii, z tym ze ten w Galerii był paskudny. Muszę zmobilizować Myszaka do zakupów :)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 3:58 pm   Strój Pana Młodego - strony WWW, sklepy

Proponuje wątek ze stronami www firm które przynajmniej sprzedają w Polsce (a najlepiej w Łodzi) kolekcje ślubne dla panów:

Ja na razie mam kilka
http://www.pawis.com.pl/
http://www.pawo.com.pl/
http://www.bytom.com.pl/

adres mało rozwinięty - ale przynajmniej są adresy sklepów:
http://www.prochnik.com.pl/

mniej znane (może są jakieś opinie?)
http://christians.zip.pl/
http://www.janex.lodz.pl
http://tukan.com.pl/
http://www.marjol.pl


A tu chętnie bym się dowiedziała czy mają też tam sklep firmowy:

http://www.benenati.pl
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Maj 26, 2006 10:35 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 9:18 pm   

Agni
dzieki za kawal dobrej roboty, napewno linki sie przydadza! :D :D
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 16, 2005 11:59 am   

Gambi: jestesmy po prostu na etapie szukania garnituru - a po sklepach tak bez wcześniejszego rozeznania się w temacie nie lubię biegać :graba:
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 16, 2005 10:57 pm   

no i koniecznie podziel się wrażeniami z osobistych wizyt
my też musimy już rozpocząć poszukiwania ale jakoś czasu brakuje...
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 04, 2005 11:23 am   

już wszystko wiem!

http://www.benenati.pl

firma polska na Wigury 21 szwalnia ale można też tam kupić garnitur czy surdut - wtedy jest taniej bo prosto od producenta :) (cena surdutu 350- :D ) Bardzo miły starszy pan doradza (jest szefem produkcji).. surdut już kupiony 8) ten : http://www.benenati.pl/public_html/garnitury10.htm

kolorystyka bogata: czarny, grafit, prążki(wytłaczane), jasny beż, brąz, szarości, brązy... kroje też różne :graba:

pozatym można ich znaleźć w halach polrosu chyba - ale tą wiadomość to już radzę sprawdzić (tel. na stronie)
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Mar 04, 2005 2:21 pm   

Agni!!! :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray:
:firejump:
Dziekuje Ci bardzo,
My znależlismy te surduty na Ptaku, bardzo chjce , zeby moj Michał miał ten surdut, ale niezbyt to na niego pasowało /cos z rozmiarówką/
Ale skoro mówisz, ze mozna pojść na Wigury-to pójdziemy!!!
Jestes wielka! :) )
 
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 04, 2005 2:28 pm   

joa::: a jaka była cena w Ptaku??

i jeszcze jedno - otóż tam jest czynne tak jak szwalnia - czyli 7-14 :) także trzeba się dostosować
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Mar 04, 2005 5:38 pm   

Na Ptaku, w tej nowej hali Polrosa ten surdut który widze pod Twoim linkiem/szary w prązek?/ kosztował 550 PLN.
Ty zapłaciłas za ten surdut 350?
Kupimy to bez wzgledu jak lezy-przerobi sie;)
Agni! Czy surduty tez były w brązach?
I czy nie ma problemu z kupowaniem w detalu na tej szwalni?
Dzieki Ci bardzo za odpowiedzi.
 
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 04, 2005 6:11 pm   

joa: już odpowiadam

problemu z kupieniem nie ma - chyba że tyle tam osób napędzę że zaczną się zastanawiać ;)
jak pisałam - miły starszy pan jest szefem i jeszcze doradza... :)
drzwi są prosto na szwalnie - należy wchodzić i wyglądać kogoś dozorującego ;)

co do kolorów surdutów to jest taki jak my kupiliśmy- to jest grafit - prążek jest wytłaczany (faktura materiału a nie kolor - ale ty już pewnie wiesz najlepiej o co chodzi), są jeszcze w jasnym beżu i brzoskwinia (ale tego koloru nie widziałam) i czarne czy brąz nie wiem - widziałam takie garnitury.

pan zaproponował że po ślubie jak młody będzie chciał to skrócą i będzie garnitur :graba:

cena : tak zapłacilismy 350 :D cena producenta :graba:
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Mar 05, 2005 8:44 am   

Dzieki Agni, bardzo bym chciala, zeby fatycznie moj narzeczony kupił ten surdut.Wyglada to super elegancko + pan młody odróznia sie od tłumu.
Zeby tylko wpasowac sie z kolorem, bo Michałowi srednio jest w czerniach i grafitach.. zobaczymy,
Dziekuje Ci bardzo.
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2005 12:06 pm   

Małe sprostowanie, byliśmy w sklepie Próchnika na Kilińskiego i pani powiedziała, że Próchnik garniturów nie szyje w ogóle, więc oni nie mają, a jeżeli jest to na Ptaku, ale nie firmowy...
A w ogóle to chyba zachorowałam na surdut....
SURDUT! SURDUT! SURDUT!
_________________

 
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2005 5:53 pm   

Pusiak napisał/a:
Małe sprostowanie, byliśmy w sklepie Próchnika na Kilińskiego i pani powiedziała, że Próchnik garniturów nie szyje w ogóle, więc oni nie mają, a jeżeli jest to na Ptaku, ale nie firmowy...
A w ogóle to chyba zachorowałam na surdut....
SURDUT! SURDUT! SURDUT!


to w takim razie polecam benenati :)
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 5:38 pm   

polecam sklep (polecony mi przez Agnesię - DZI?KI!!) na Piotrkowskiej 28 w bramie. to taki pierwszy po prawej stronie, bo jest też jeden dalej, po lewej, w głębi bramy.

ceny baaardzo przystępne, a garnitury naprawdę pierwszej jakości. i co ważne dla wielu panów - wszystko można nabyć w jednym miejscu (poza bielizną i butami).
_________________
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 9:40 am   

my szyjemy garnitur slubny u krawca ktory szyje dla Vistuli... ewentualne namiary podam na priv... kosztuje nas 1000zl plus koszty materialy ktory musielismy sami zakupic (a ten nas wyszedl jakies 360zl) no ale na mojego wysokiego Misia to niestety nie ma rozmiarowki w tradycyjnych sklepach.. jak juz jest cos na wysokiego pana to od razu na tegiego :(

poprawinowy zas szyjemy na miare w PAWISIE na ul. Starorudzkiej. Bardzo nie chcialam tam szyc bo narzeczony mial stamtad garnitur studniowkowy ktory jest beznadziejny, nie podobaja mi sie w Pawisie te dlugie marynarki i kroj i w ogole. Ale dogadalismy sie z przesympatycznym Panem technologiem i szyje nam zupelnie inny - cos na wzor Vistulowskich... krotka marynarka, dwa rozciecia, dwa guziki :D ... aha.. no i za cene 460 zl juz ze wszystkim!

obydwa jak narazie sa na etapie tworzenia ale mysle ze oba miejsca moge juz polecic :D
Ostatnio zmieniony przez emilkaa Sro Wrz 06, 2006 9:41 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maratha 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 11:40 am   Smoking Lantiera

My kupiliśmy w Galerii w sklepie Vistuli smoking Lantiera. Jest śliczny, efektowny i w 100% z wełny. Mąż wyglądał jak książę z bajki. :) Tylko cena była dość wysoka, bo prawie 1300zł. Ale opłacało się.
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pią Maj 25, 2007 9:14 pm   

a my kupiliśmy garnitur dla Crissa na cywilny w Pawisie a na kościelny na Tuwima w sklepie "Mężczyzna i styl". Bardzo dobra obsŁuga (w tym drugim sklepie) i chyba dość nie drogo, zwŁaszcza, że to Vistula (Luigi Vesari) :)
 
 
tool 


Wiek: 45
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 12, 2007 8:07 am   Zachodnia 10a - bardzo polecam!

A ja polecam sklep z garniturami dla panów na ul. Zachodniej 10a "Cztery pory roku" (między Limanowskiego i Lutomierską). Ok 3 miesięcy kupiłem tam surdut (trochę nietypowy, bo nie taki długi i z przodu trochę wycięty - ale bardzo ładny i elegancki, poza tym idealnie na mnie pasuje, podkreśla szczupłą sylwetkę i jest bardzo lekki i wygodny). Obsługa bardzo miła. Dodatkowo spora kolekcja krawatów do wyboru.

Byłem w tym sklepie wczoraj, kupowałem koszulę i krawat, widziałem że surdutów już nie ma (były takie ładne, że wszystkie się od tamtej pory wysprzedały) - ale są garnitury (500PLN). Najprawdopodobniej będę u nich kupował garnitur (taki do chodzenia), bo jestem zadowolony z wyglądu, kroju, materiału, użytkowania. No i przemiłej obsługi :)

p.s. sprzedają markę "Marco Feretti"

Polecam!
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 11:23 am   

Odswiezam troszke watek...

czy ktos slyszal moze o garniturach marki Wolvirst i czy sa one sprzedawane w Lodzi?
_________________


 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 1:06 pm   

Chyba chodziło o garnitury Wilvorst ;)

Proszę bardzo, pierwszy z brzegu link z google: http://www.slubnysalon.pl/wilvorst.html
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 14, 2008 1:24 pm   

Po wizycie w sklepach z garniturami:

Pawis - bardzo tanie, ale nizebyt dobrej jakosci (wedlug mnie, choc znawca nie jestem). przy szyciach widac marszczenia, ktorych byc nie powinno. Garnitury odpowiednie na co dzien, do pracy za biurkiem, na wesele tam bym nie kupila.

Mezczyzna i Styl (Tuwima 6) - duzy wybor dobrych garniturow w przystepnych cenach. Tam wybralismy ten idealny dla mojego narzeczonego.

Intermoda - bardzo ladne, dobrej jakosci, troche drozsze niz w poprzednikm sklepie. Niemila obsluga na Piotrkowskiej, ale sklepow jest w Lodzi wiecej. Tam garnitur prawie kupilismy ;)

Pierre Cardin - dobra jakosc, wyglad ok. Mimo wszystko za wysoka cena. Super odbsluga w Galerii.

a duzy wybor much (nawet takich do wiazania samemu) jest na Wieckowskiego, po prawej stronie za Zachodnia. sa tam 2 sklepy, najpierw mniejszy, a potem ten - wiekszy
Ostatnio zmieniony przez klarysa Czw Lut 14, 2008 1:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 06, 2008 4:20 pm   

Szczerze mówiąc ja ostatnio byłam zaskoczona cenami w Pierre Cardin. Spodziewałam się, że tam garnitur może kosztować 3 tysiące złotych. Tymczasem widziałam piękny garnitur wyjściowy w cenie 1400. W porównianiu z innymi sklepami, gdzie ceny garniturów dobrej jakości są w granicach 700 - 1200 zł, i biorąc pod uwagę markę, to uważam, że nie jest to drogo.

W Pawisie garnitury wogóle mi się nie podobały. Sprawiały wrażenie takich wymemłanych, a skład surowcowy całkowicie je zdyskwalifikował w moich oczach.
Ostatnio zmieniony przez EwaM Czw Mar 06, 2008 4:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mudik 

Dołączyła: 24 Kwi 2009
Posty: 10
Skąd: Już Łódź
Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 8:28 pm   

kryszka napisał/a:
Jeśli przy Próchniku to jest to Zachodnia.

Ja natomiast polecę sklep firmowy przy pracowni krawieckiej na Starorudzkiej, zaraz przy Pabianickiej. Jest tam ogromny wybór garniturów, można dowolnie dobierać marynarki do spodni, robią przeróbki. A ceny - od 150 do 300 zł, ale są i droższe po 500 zł max.
Tylko nie myślcie, że to coś tandetnego, są naprawdę bardzo ładne i trwałe.
Do tego w sklepie obok można dobrać wszystkie dodatki.


Potwierdzam mój narzeczony tam kupował garnitur, mają niesamowity wybór przepięknych krawatów, a panie świetnie potrafia doradzić i dobrać strój.Czy któraś wie może z Was gdzie mozna dostać małe rozmiary koszul tak 35-37 w kołnierzyku??

[ Dodano: Pon Maj 25, 2009 10:54 am ]
Wie ktoś gdzie niedrogo można uszyć kamizelkę na miarę???? sprawa pilna!
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 23, 2009 9:19 pm   

a czy ktos slyszal o sklepie z garnituramina Rudzkiej?
_________________
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 23, 2009 10:02 pm   

France napisał/a:
a czy ktos slyszal o sklepie z garnituramina Rudzkiej?

a może Pawis na Starorudzkiej?
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 31, 2009 4:14 pm   

ja bylam wczoraj z bratem w sklepie na rogu kosciuszki mickiewicza - polecam - w tej chwili jest tam wyprzedaż i garniaki sa od 300 zeta
moj brat kupił za 390 garniaczek
pani jest fantastyczna - niedługo maja byc nowe modele
ogolnie polecam sklepik
_________________
 
 
 
katekate 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 32
Skąd: ł-dź/żytowice
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 3:58 pm   

mamy trzy wesela w tym roku. muszę mojemu narzeczonemu kupić granitur..ale kasy na to nie chcę poświęcić dużo.. Znacie moze jakies tanie sklepy z garniturami?
 
 
kfikfi 

Dołączyła: 20 Lip 2008
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 24, 2010 9:27 pm   

katekate napisał/a:
mamy trzy wesela w tym roku. muszę mojemu narzeczonemu kupić granitur..ale kasy na to nie chcę poświęcić dużo.. Znacie moze jakies tanie sklepy z garniturami?



polecam Pawis na Starorudzkiej, miłe kobitki, duży wybór w przyzwoitych cenach, za garnitur { uszyty na miarę} 3 częściowy 600 zł
 
 
Kuwetka 


Wiek: 43
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 11:34 am   

Ja zamówiłem szyty na miarę smoking w firmie Bytom w ich sklepie firmowym ("Geant" ul. Piłsudskiego 92).
Przyjechał krawiec, zdjął miarę, wybrałem wzór i materiał i czekałem tylko na kolejne przymiarki. Wszystko odbyło się sprawnie i bez żadnych problemów.
_________________
Za Kucyka!!!
 
 
april82 

Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 21, 2010 8:03 pm   

Również polecam Pawis na Starorudzkiej, przy Pabianickiej. Mój narzeczony nabył tam dwa garnitury, koszule, buty, spinki, krawat i nawet nie napisze ile razem wyszło, bo tak tanio że aż wstyd iść do ślubu, hehe;) Oczywiście wszystko wygląda ślicznie i w życiu nie pomyślałam że tyle możemy zaoszczędzić. Pozdrawiam!
_________________
 
 
cacek 

Wiek: 47
Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 10, 2010 9:07 am   

Również polecam Pawis na Starorudzkiej, przy Pabianickiej.Panie tam są bardzo sympatyczne i profesjonalnie podchodzą do swojej pracy.Ja miałem szyty garnitur na miarę.Pani technolog jest cierpliwą osobą i słucha cierpliwie co nam nie pasuje co byśmy chcieli żeby było poprawione i takie tam nasze marudzenia :) . Na pewno tam wrócę jeszcze nie raz jak będę miał kupować garnitur.
 
 
WYeksponowani 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 18
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Sie 01, 2010 9:57 am   

Bez dwoch zdan podlaczam sie po poprzednika. Sam ubralem sie na imprezke w Pawisie i nie zalowalem. Garnitur swietnie dopasowany, nie wymagal zadnych poprawek juz na pierwszej przymiarce! Klimat tak dziwnie PRLowki ale obsluga mila i zywo zainteresowana klientem.
I co wazne - relatywnie tanio!
 
 
 
kasia_m 

Wiek: 39
Dołączyła: 05 Paź 2010
Posty: 113
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 21, 2011 4:04 pm   

Zgadzam się z WYeksponowani, cacek. Naprawdę warto tam pojechać po garnitur. Mój M z racji swojej postury miał szyty na miare garnitur. Pani technolog mierzyla go chyba z 1,5 godziny.

Jeśli chodzi o koszule to niedrogo i duży wybór jest w u producenta koszul DE LuxE ul.28-go Pułku Strzelców Kaniowskich 61/63 Łódź. Też polecam.
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 21, 2011 10:16 pm   

Mąż kupił na ślub garnitur firmy Standar, tu ich strona http://www.standar.pl/
O ile dobrze pamiętam to 3-częściowy garnitur kosztował 210 albo 220zł,mąż kupił go w Tuszynie.
_________________
 
 
 
karolina84 


Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 84
Skąd: Łowicz
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 9:49 pm   

Odświeżam troszkę temat..Do których miejsc w Łodzi warto zajrzeć szukając garnituru? Od czasu postów dotyczących Pawis na Starorudzkiej mogło się dużo zmienić,a mnie zależałoby na aktualnych info,więc jeśli ktoś ma takie to bardzo chętnie skorzystam.. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl