Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DJ Łukasz, www.djlukas.pl
Autor Wiadomość
dddevilish 

Dołączyła: 09 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Łódż
  Wysłany: Sob Lip 09, 2011 6:23 pm   DJ Łukasz, www.djlukas.pl

Szukam opinii na temat DJ Łukasz.
Niestety nie znalazłam informacji na jego temat na tym forum.
Będę wdzięczna za pomoc.
Decyzję o wyborze DJ/wodzireja na wesele chcemy podjąć jak najszybciej, termin 1 października
D.
:smile: :smile:
_________________
d.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Wrz 28, 2011 8:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
izasabina123 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 14, 2011 9:56 pm   

Witam
Na Naszym weselu w październiku grał właśnie DJ Łukasz i muszę napisać że bardzo jesteśmy zadowoleni z jego pracy. Muzyka doskonale dobrana do gości weselnych, zarówno do części młodszej jak i starszej, a także możliwość dedykacji ulubionych utworów :)
Do dobrej muzyki można również poprosić o fajne światełka i bańki mydlane :)
Zabawa jak najbardziej super poprowadzona i fajnie przeprowadzone oczepiny.
Szczerze mogę jak najbardziej polecić DJ Łukasza miły, sympatyczny , uśmiechnięty człowiek:) jeśli go wybierzecie to na pewno nie będziecie żałować.

Pozdrawiam
 
 
obiektywem 
Firma

Dołączyła: 29 Sty 2010
Posty: 24
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 15, 2011 10:20 am   

Byłam na weselu na którym grał Łukasz. Ludzie doskonale się bawili, Muzyka była świetnie dobrana, a Łukasz nakręcał zabawę.
Oprócz niewątpliwego talentu wodzirejskiego, olbrzymiej ilości plików muzycznych dysponuje rewelacyjnymi efektami świetlnymi :-)
Grał równiez na balu szóstoklasisty ( za moja wielką rekomendacją) i dzieciaki doskonale się bawiły - więc świadczy to równiez o jego wszechstronności - poradzi sobie z każdą grupą :-)

szczerze polecam!
 
 
 
DominiaZ 

Dołączyła: 25 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 12:06 am   

Na moim weselu także grał DJ Łukasz i uważam,że był to świetny wybór.Goście bawili się do białego rana i nie chcieli schodzić z parkietu,muzyka rewelacyjnie dobrana - dla każedgo coś miłego,możliwość dedykacji.Podczas pierwszego tańca mieliśmy puszczony dym i bańki...Oczepiny świetnie poprowadzone pełne humoru.DJ Łukasz jest the best :) :lol: :) JAK NAJBARDZIEJ POLECAM
 
 
PiotrST1980 

Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 11:51 am   

Na naszym weselu grał w czerwcu 2011. Muzyka dobrze dobrana,różnorodność utworów, dobre wyczucie muzyczne.Zabawy weselne dobrze prowadzone, oczepiny
bardzo dobrze przemyślane, zazskakujące i pełne chumoru. Krótko ujmując świetna zbawa.Goście dobrze się bawili {ocena gości);para młoda także ;)

Polecam !
 
 
Kalia 

Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Łask
Wysłany: Czw Sie 11, 2011 2:10 pm   

Na naszym weselu grał 6 sierpnia 2011. Prowadzenie imprezy naprawdę świetne utwory różnorodne, każdy znalazł coś dla siebie, grał również utwory o które prosiliśmy + dedykacje. Bardzo fajnie przygotowane oczepiny (śmialiśmy się do łez). Bardzo polecam Dj'a Łukasza :)
 
 
Ewula 

Dołączyła: 22 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 22, 2011 8:23 pm   

Bardzo polecam DJ Łukasza.
26.06.2011 grał na naszym weselu, goście byli zachwyceni.
To niezwykle kontaktowa osoba, z łatwościa rozpracowuje towarzystwo i dobiera odpowiednią muzykę, zatem każde pokolenie było zadowolone.
Rozbawił nas szczególnie w czasie oczepin.
WARTO!:)
 
 
Asiazdw 

Dołączyła: 08 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Sob Paź 08, 2011 3:46 pm   

Miałam wielka przyjemnosc bawic sie na weselu na ktory m gral Dj Łukasz:) Wesele bylo bardzo udane wszyscy byli bardzo zadowoleni, świetne efekty specjalne zachwycaly gosci, muzyka idealnie dobrana dla mlodszych i starszych:) Jest poprostu profesjonalista...w pelni angazuje sie w swoja prace ktora jak widac jest jego ogromna pasja. Goraco polecam! :)
_________________
Asiulka
 
 
Carmen 

Dołączyła: 21 Kwi 2012
Posty: 1
Skąd: Sieradz
Wysłany: Sob Kwi 21, 2012 6:41 pm   

Witam :) z ogromną przyjemnością chciałam powiedzieć,że jeśli ktoś szuka dobrego DJ-a a jednocześnie Wodzireja to DJ Łukasz jest najodpowiedniejszą osobą.Ja z pośród kilku rozmów z DJ-ami od razu się zdecydowałam ,jest bardzo kontaktowy i rzeczowy,odpowie na każde nurtujące was pytanie i z chęcią służy radą.Ja miałam wesele w sierpniu 2011r.,DJ Łukasz dopasowuje muzykę do wszystkich ludzi,spełnia zachcianki gości co do muzyki jaki i zabaw-dla każdego coś dobrego :) oczepiny prowadzi bardzo profesjonalnie,posiada dobry sprzęt i efekty specjalne ,niemożna się nudzić-powiem,że miałam wesele z oczepinami i miałam niedosyt z tak prowadzonej świetnie zabawy-GORĄCO POLECAM :) I POZDRAWIAM DJ ŁUKASZA :)
 
 
_aga_ 

Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 21, 2012 5:56 pm   

Na naszym weselu w sierpniu grał właśnie DJ Łukasz i szczerze powiem że nie wyobrażam sobie lepszej oprawy muzycznej. Łukasz spełnił wszystkie nasze oczekiwania, stworzył niesamowity klimat na naszym weselu, rozkręcił całą zabawę i utrzymał fajną atmosferę do końca.
Wszyscy nasi goście świetnie się bawili do białego rana. Serwowana muzyka świetnie dobrana do każdego z gości bez względu na wiek, a oprócz tego Łukasz dysponuje niesamowitymi efektami świetlnymi, dymem, bańkami mydlanymi…
Łukasz bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, nie dość że jest rewelacyjnym DJ i wodzirejem, to jest również bardzo sympatycznym i otwartym człowiekiem.
Jeżeli ktoś się zastanawia nas wyborem DJ to w 100% mogę polecić właśnie Łukasza, jest on gwarancją na udaną zabawę!!!
Jeszcze raz za wszystko bardzo dziękuję… i jeszcze raz wszystkim gorąco polecam!!!
 
 
Malwina29 

Wiek: 37
Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 16, 2012 8:21 am   

Witam, Łukasz na naszym weselu grał 22.09.2012 r.

My, jako para młoda byliśmy zachwyceni- zarówno oprawa muzyczna, efekty świetlne, mgła i sam nastrój - wszystko wyszło tak, jak chcieliśmy. Nie było żadnych wiejskich przyśpiewek czy żenujących zabaw. Oczepiny były krótkie i konkretne. Wszystko omówiliśmy przed weselem- ja bardzo chciałam uniknąć głupkowatych zabaw i baby wyjącej do kotleta, :wink: Łukasz podpowiedział nam wiele pomysłów i dobrał całą zabawę do naszych oczekiwań. Czyli pełen profesjonalizm i indywidualne podejście. Gdybym ponownie wyprawiała wesele, to na pewno DJ Łukasz pojawiłby się ponownie :-)

Goście, szczególnie młodzi, również byli zachwyceni- muzyka po prostu była świetnie dobrana- dużo latynoskiej muzyki, polskich dobrych kawałków (a było to wyzwanie, bo mieliśmy stosunkowo małe wesele- ok 40 -50 gości). Zabawa trwała praktycznie do rana a goście i tak nie chcieli go puścić do domu :razz: Nawet pod koniec, kiedy część towarzystwa zaczęła się rozchodzić, sami kelnerzy i obsługa na sali włączyli się do zabawy i byli zdziwieni, że potrafił tak rozruszać gości.

Tak więc jeżeli ktoś chce mieć wesele bez typowego, wiejskiego klimatu, z super dobraną muzyką, i świetnym konferansjerem, za naprawdę nie duże pieniądze (w porównaniu do orkiestry) to gorąco polecam!
 
 
user159 

Wiek: 52
Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 12, 2012 10:49 pm   

Witam Łukasz na naszym weselu grał 15 Wrzesnia 2012

Dj Łukasz dobierał muzykę bardzo fajnie jeżeli chodzi o opinie naszą i gości którą zebieraliśmy po weselu :)
Oczepiny były bardzo fajne krótkie zabawne i takie chcieliśmy itakie też po części ustalaliśmy ale wyszły naprawde fajnie .( fakt że utrudnieniem było to że mieliśmy aż 6 osób z fantami i udało się jakoś wybrnąć a przewidzieliśmy konkursy tylko na 4 osoby :)
Fajny konkurs test zgodności - naprawde wszyscy byli zadowoleni.
Przy torcie oprawa muzyczna bardzo fajna.
Dobrze dogadywał się Dj z obsułgą sali w stosunku do dobierania przerw na posiłki i tort itp.

Dj dobrze zachęcał gości do zabawy nie jednokrotnie kółeczka i wężyki pociąg zwiedzania muzycznej kultury bardzo fajne opcje oprócz samej muzyki.
Mały minus to to że STO LAT na początku wyszedł kiepsko umówić się trzeba z nim żeby był ten podkład muzyczny bo goście są jeszcze za bardzo trzeźwi żeby sami śpiewali bo każdy nie zna tempa. (fakt że DJ Łukasz pomagał w śpiewie i naprowadzał na tempo swoim głosem ale jednak zabrakło podkładu) po 3 godzinach zabawy to już wszyscy umieli śpiewać stolat :D

Ogólnie zadowolenie miedzy wszystkimi opiniami to 80% zadowolenia :) i jak byśmy mieli wybierać DJ na jakąś impreze to byśmy skorzysytali z jego usług ponownie.
 
 
Asia J. 

Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: Sieradz
Wysłany: Czw Lis 15, 2012 8:32 am   Apropos DJ Łukasza

Łukasz grał także na naszym weselu, w sierpniu 2010 r. Byliśmy z mężem bardzo zadowoleni, goście również. Pełen profesjonalizm, polecam.
 
 
ami2787 

Dołączyła: 24 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: sieradz
Wysłany: Nie Lis 25, 2012 9:36 pm   

Witam serdecznie,

Jestem bardzo zdziwiona negatywnymi opiniami jakie przeczytałam powyżej, na tyle, iż czuję się w obowiązku opisać własne odczucia.

Miałam niewątpliwą przyjemność uczestniczenia w dwóch imprezach prowadzonych przez Dja Łukasza.

Pierwsza z nich to wesele w 2009 roku. Był to sam początek Jego przygody jako DJa. Mimo niewielkiego doświadczenia, para młoda zaufała mu bez cienia wątpliwości, czego nie żałuje do dziś. Dj Łukasz świetnie poradził sobie z rozkręceniem, poprowadzeniem, a nawet i sprawnym zakończeniem imprezy. Goście ( w znacznej większości sceptycznie nastawieni do samego Dja, przyzwyczajeni do imprez prowadzonych przez orkiestry), byli zachwyceni! Świetnie dotarł do wszystkich grup wiekowych, parkiet był przepełniony od pierwszych minut do białego rana. Profesjonalnie, zabawnie i sprawnie poprowadził oczepiny, z uśmiechem realizował wszystkie dedykacje (stąd moje zdziwienie odmienną opinią na ten temat). Był naprawdę elastyczny, sympatyczny i po prostu ludzki. Fakt, iż para zajmująca się na owym weselu fotografią i filmem, bywająca na weselach co tydzień, poprosiła go o poprowadzenie urodzin swego syna, jest dla mnie największą rekomendacją.

Drugim przyjęciem, na którym z miłym zaskoczeniem ponownie spotkałam się z Djem Łukaszem, były 18naste urodziny. Wśród gości znalazła się zarówno młodzież, jak i Rodzina. Dj Łukasz doskonale dotarł do wszystkich. Młodzież bawiła się świetnie nie tylko w swoim towarzystwie, ale i ze starszymi. Zaplecze techniczne wprawiło w podziw niejednego spośród młodych gości. Goście bawili się na tyle dobrze,że Rodzice jubilata postanowili przedłużyć imprezę, co też Dj Łukasz uczynił bez najmniejszego problemu. Świetnie dogadywał się z gośćmi, obsługą,a szeroki uśmiech to jak sądzę Jego znak firmowy, powinien wykorzystać go jako logo 

Szczerzę życzę mu dalszych sukcesów i rozwoju w pracy, która jest Jego pasją! Tak trzymaj!
 
 
judith 

Dołączyła: 31 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: łeczyca
Wysłany: Czw Sty 31, 2013 8:08 pm   Re: DJ Łukasz, www.djlukas.pl

Witam serdecznie chciałam napisac pare słów o DJ Łukasz.

mino ze Dj Łukasz nie miał wolnego terminu na prowadzenie mojego wesela w ciagu dwóch dni sam znalazł bezinteresownie innego Dj, jestem mu bardzo wdzieczna za pomoc.
Moim zdaniem to duzo swiadczy o nim nie zalezy mu tylko na zarabianiu kasy a podchodzi indywidualnie do kazdego zlecenia.

Polecam tego Dj kontakt z nim przez te dwa dni mialam w zasadzie o kazdej porze dnia i nocy , mily uprzejmy rewelacyjny w 100%
pozdrawiam serdecznie :) :) :) :) :) :) :) :)
 
 
Katryshka 

Wiek: 35
Dołączyła: 26 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Lut 26, 2013 5:00 pm   

Witam
Dj Łukasz w styczniu 2012 r. poprowadził wesele moje i mojego męża. Z czystym sumieniem możemy polecić go wszystkim parą, które chcą by ich goście w tą wyjątkową noc bawili sie najlepiej na świecie. Nasze wesele do dnia dzisiejszego jest wspominane przez cała naszą rodzine i znajomych jako jedna z najbardziej udanych imprez. Na pewno nie było by tak, gdyby nie profesjonalizm, zaangażowanie i kreatywność Łukasz. Świetny dobór utworów, nietuzinkowe oczepiny, dobra organizacja. Jednym słowem właściwy człowiek na właściwym miejscu, a do tego miły, sympatyczny i zawsze uśmiechnięty:)

Pozdrawiam
Patrycja
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 05, 2013 3:56 pm   

Z DJ Łukaszem jesteśmy w trakcie wstępnych ustaleń. Jesteśmy umówieni z nim na przyszły weekend, żeby spokojnie wszystko omówić. Jak na razie zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie - konkretnie, grzecznie i naprawdę dobra cena. Mam nadzieję, że właśnie on zagra nam pierwszy taniec 8)
_________________
 
 
Ewelain83 

Dołączyła: 10 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Sieradz
Wysłany: Sro Kwi 10, 2013 7:24 am   

Na Naszym weselu 6.04.2013 r grał DJ Łukasz i uważam że to był strzał w 10 :razz: Muzyka była świetnie dobrana zarówno dla młodszego pokolenia jak i starszego i wszyscy świetnie się bawili do rana.Możliwe były dedykacje do oporu.Oczepiny przeprowadzone profesjonalnie szczerze to płakaliśmy ze śmiechu.Wspomnienia są świetne,do tej pory powracamy do tych oczepin i płaczemy ze śmiechu.Bogaty repertuar muzyczny.Naprawdę jesteśmy bardzo zadowolenie.Goście na sali pytali o nr kontaktowy do DJ Łukasza także wszystko w temacie.Jeszcze raz bardzo dziękujemy za to że DJ Łukasz poprowadził Nasze wesele.Na marginesie niebanalny talent Wodzirejski :D jesteśmy bardzo zadowoleni.Pozdrawiamy DJ Łukasza Ewa I Damian.
 
 
katcha 

Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Zabrze-Rzeszów
Wysłany: Wto Kwi 23, 2013 12:24 pm   

"Muzyka - to jest wyłom, przez który dusza, jak więzień z więzienia leci czasem w regiony wolności. Muzyka - to córa wszystkich muz".
- Stefan Żeromski


Zduńska Wola - impreza ... sama do końca nie pamiętam ile lat temu. Tam właśnie doświadczyłam przyjemności bawienia się przy profesjonalnej obsłudze Disc Jocke'owej DJ Łukasza. Ciekawie dobrana kompilacja utworów sprawiła, iż wszyscy zaproszeni (w różnych grupach wiekowych), bawili się świetnie do samego rana. Wyczucie panujących trendów, + zaawansowana sztuka oratorska + fenomenalny radiowy głos + rytmy + zdolność do błyskawicznego odczytywania panującego na parkiecie klimatu i odpowiedniej reakcji na potrzeby publiczności = PEŁEN PROFESJONALIZM i naprawdę godny polecenia indywidualizm.
Mogę z całą świadomością polecić tego pełnego życia Dee Jay'a.
Pozdrawiam i do zobaczenia !!!
 
 
Angelie 

Dołączyła: 11 Maj 2013
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 9:41 pm   

U nas również grał Dj Łukasz. Długo nie moglismy się zdecydować czy wziąść orkiestrę czy Dj ale wkońcu padło na drugi wybór. Nie żałujemy. Z Łukaszem spotkaliśmy się 3 mce przed weselm. Dopracowaliśmy wszystkie szczegóły. Do tego spotkania byliśmy pewni że nie chcemy oczepin bo wg nas to stara wiejska tradycja ale Łukasz nas to tego przekonał swoimi pomysłami na tą część wesela. Bardzo fajnym pomysłem jest Test małżeński - mieliśmy z tego wielki ubaw.
W dniu wesela wszystko było super. Muzyka świetna, dobrana idealnie pod zróżnicowany wiek gości. Wodzirejka bardzo dobra. Nasi goście bawili się wyśmienicie. Nie było osoby która była by nie zadowolona.
Z czytstym sumieniem możemy polecić Dj Łukasza na każdą imprezę i mamy nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy na jakimś innym przyjęciu weselnym. Paru znajomych jest jeszcze na wydaniu więc jak się zdecydują na ten poważny krok to będziemy go proponować :)

Angelika i Marcin 26.04.2013
 
 
Jasiek 

Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Sob Lip 20, 2013 2:39 pm   

U nas także zabawę weselną prowadził Dj Łukasz. Muzyka była świetnie dobrana - wprost idealnie pod szeroki wachlarz wiekowy gości. Oczepiny było poprowadzone przez Łukasza z "jajem" i trzeba przyznać, że wszyscy nasi goście bawili się naprawdę bardzo dobrze. Osobom, które wahają się nad wyborem zespołu czy Dj-a serdecznie polecamy Dj Łukasza:) Dzięki niemu każda zabawa będzie miała nowoczesny wydźwięk bez tradycyjnego ukierunkowania tylko na disco polo:)

Pozdrawiamy
Monika i Jasiek:*
 
 
PAOLA_G7 

Dołączyła: 07 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 07, 2013 3:40 pm   

Witam,

Również chcielibyśmy podzielić się opinią na temat Łukasza :)
Otóż jesteśmy nim zachwyceni, jest świetnym facetem, z którym moglibyśmy rozmawiać o wszystkim i o niczym ;) Od początku świetnie nas rozumiał, doradzał i podpowiadał w sprawie repertuaru, konkursów, gier i zabaw. Wesele poprowadził profesjonalnie, goście byli bardzo zadowoleni i my również :) :) :)
Polecamy go wszystkim bo jest po prostu najlepszy :)
Z pozdrowieniami,
Paulina i Damian
 
 
piotrek2013 

Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 13, 2013 3:55 pm   

Witam
Dj Łukasz grał na naszym weselu w kwietniu 2013. Świetnie dobrał muzykę oraz konkursy. Mimo, że obsługa zmyliła go co do czasu podania gorących posiłków dobrze wybrnął z sytuacji. Goście byli zachwyceni. Pełen profesjonalizm. Polecam.
 
 
Kuba_L 

Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: wwa
Wysłany: Sro Sie 14, 2013 5:49 pm   

Na naszym weselu w sierpniu br. również grał DJ Łukasz. Z wielką przyjemnością możemy polecić go wszystkim zainteresowanym!
Przejechał ponad 300 km w jedną stronę bez wykrętów, "że daleko". Był bardzo sympatyczny i kulturalny. W przeciwieństwie do członków niektórych zespołów, nie spożywał alkoholu. Nie był też nachalny, zarówno w stosunku do nas, jak i do gości. Grał do ostatniego "klienta".
Oczepiny angażowały sporo osób, konkursy były poprowadzone na wesoło i przede wszystkim zapewniały dobrą zabawę. Trwały niecałą godzinę, dzięki czemu goście nie zostali nimi zamęczeni. W zabawach integracyjnych w trakcie wesela również uczestniczyła zdecydowana większość.
Przerwy między blokami tanecznymi miały odpowiednią długość - w sam raz, aby rodziny, które na co dzień nie ma ze sobą kontaktu, mogły nadrobić zaległości.
Sprzęt posiadany przez DJa Łukasza zapewnił dobrą jakość dźwięku. Ponadto, dym oraz bańki mydlane były strzałem w dziesiątkę zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci.
No i najważniejsze: muzyka. Zgodnie z ustaleniami, nie została puszczona ani jedna piosenka disco polo. Utwory były świetnie dobrane, tańczyli zarówno młodsi jak i starsi. Parkiet cały czas był oblegany. Warto w tym miejscu podkreślić konsekwencję DJa Łukasza. Choć w trakcie wesela nieliczni goście sugerowali mu zmianę muzyki na disco polo, odmawiał. Jednocześnie, była możliwość zgłaszania piosenek z dedykacją.
Podsumowując, DJ Łukasz jest prawdziwym profesjonalistą. Sprawdził się zarówno jako dj, jak i wodzirej. Dzięki oprawie muzycznej, jaką zapewnił, wesele bardzo podobało się naszym gościom.
Jeszcze raz szczerze POLECAM!
 
 
BB 

Dołączyła: 22 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Sieradz
Wysłany: Czw Sie 22, 2013 9:27 am   

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Panu Łukaszowi, za poprowadzenie 18-stki Naszej córki, która odbyła się 28 czerwca 2013 roku w Sieradzu.
Zaczynamy od tego, ze Pan Łukasz to wielki profesjonalista, cechuje go wysoka kultura osobista, jest niezwykle uprzejmy.
Muzyka fantastyczna. Goście bawili się przednio, zarówno ci młodsi jak i starsi. Pan Łukasz pamiętał o wszystkim, podczas posiłków światła na sali były włączone a muzyka ściszona, tak aby można było swobodnie rozmawiać - co spodobało się nie tylko nam, ale przede wszystkim gościom. Pan Łukasz posiada bogate zaplecze techniczne tj. wytwornicę mgły, czy kolorowe światłą, co tylko potęgowało świętną zabawę. Młodzież czuła się rewelacyjnie w swoich klimatach, a starsi goście mogli szaleć jak kilka lat temu:)

Jeszcze raz dziękujemy, i POLECAMY!!!
_________________
Basia
 
 
do_ris 

Dołączyła: 03 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Polska
  Wysłany: Wto Wrz 03, 2013 8:47 am   

:) Witam,
DJ Łukasz na naszym weselu grał 10 sierpnia 2013 roku. Znaleźliśmy go całkiem przypadkiem i wybraliśmy zupełnie w ciemno. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Ponieważ jesteśmy ciągle zapracowani i zagonieni z Łukaszem spotkaliśmy się dopiero na dwa tygodnie przed ślubem. Właściwie zrozumieliśmy się od razu i nie było żadnych problemów z zaplanowaniem imprezy. W kwestii prowadzenia i oprawy muzycznej na weselu jesteśmy oboje z mężem laikami, więc w wielu sprawach zdaliśmy się na Łukasza i okazało się, że mamy do czynienia z prawdziwym profesjonalistą. Konkursy na oczepinach były świetne, większość gości płakała ze śmiechu. Bańki mydlane, które przywiózł Łukasz to rewelacyjna sprawa, nie tylko dla dzieci :). Światła, dym, oprawa muzyczna naprawdę rewelacyjna. Dodatkowo Łukasz jest przemiłym i bardzo kulturalnym mężczyzną, więc współpraca układała nam się świetnie. Gdybym miała jeszcze raz zorganizować taką imprezę bez wahania wybrałabym DJ Łukasza raz jeszcze.
Pozdrawiamy
Dorota i Krzysztof
 
 
KatWin 

Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Sob Wrz 14, 2013 11:16 am   

Dobry :)
Także u nas na weselu pojawił się DJ Łukasz. Szukaliśmy dość długo i wybieraliśmy marudnie, aż trafił się ktoś, kto spełnił nasze oczekiwania. I trafiliśmy :) Łukasz jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o dobór muzyki, zabawianie gości, prowadzenie oczepin. Świetnie dopasował się do obsługi sali, współpracował sprawnie z fotografem, kamerzystą i weselną kuchnią :) Dodatkowo Łukasz super sprawdził się w opanowywaniu sytuacji trudnych gdy np. kuchnia z czymś się spóźniała, nikt nie chciał słuchać fotografa jeśli chodzi o ustawianie się do zdjęcia czy inne takie sprawy.
Jeśli chodzi o muzykę, to wszystko wypaliło super. Kawałki dla starszych i młodszych, prowadzenia zabaw od pociągu po belgijkę, dobieranie utworów na życzenie i możliwości dedykacji. Dodatkowo pomógł nam z pierwszym tańcem, bo bez jego interwencji całe przedstawienie by nie wypaliło.
Dzięki jemu humorowi, elastyczności i opanowaniu wiedzieliśmy, że o muzykę na weselu nie musimy się martwić- a to bardzo pomaga :)
Dym, światła i cudowne bańki to poezja i piękne efekty :)
Sprawił, że te chwile były dla nas magiczne i chętnie będziemy do nich wracać.
Polecamy gorąco.
Katarzyna i Emilian
 
 
tomasz_1 

Dołączył: 17 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Kutno
  Wysłany: Wto Wrz 17, 2013 5:36 pm   

Witam

Po długich poszukiwaniach zdecydowaliśmy się na DJ Łukasza. Dzięki niemu oprawa muzyczna i świetlna była naprawdę na poziomie. Jak to na weselu, trzeba było zadowolić zróżnicowanych wiekowo gości i to zadanie w pełni się udało. Niestety nie mieliśmy okazji się spotkać przed weselem, pewnie efekt byłby jeszcze lepszy. Polecamy zatem szczegółowe konsultacje, a jeśli nie czujemy się ekspertami to pozwólmy na prowadzenie DJ-owi wg własnego uznania. Jak najbardziej polecamy :cool:
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 18, 2013 2:59 pm   

Ile razy czytam te wszystkie wpisy tym bardziej nie mogę doczekać się, kiedy Łukasz zagra na naszym weselu.... jeszcze trochę :D
_________________
 
 
piotrek201308 

Dołączył: 05 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: poland
Wysłany: Wto Lis 05, 2013 6:26 pm   

SIEMKA WSZYTSKIM SERDECZNIE POLECAMY DJLUKASZA ZAGRAL U NAS NA WESELU 24.08.2013 JESTEŚMY ZADOWOLENI I BYŁO POPROSTU ŚWIETNIE, DOBRZE DOBRANA MUZYKA DO WSZYSTKICH GOŚCI ŚWIETNA ZABAWA PRZY OCZEPINACH ......MEGA POZYTYWNIE ....... DZIĘKUJEMY ANIA I PIOTREK !! !! 8)
 
 
tulla 

Dołączyła: 23 Lis 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 23, 2013 5:15 pm   

A jak oceniacie wodzirejskie umiejętności DJ Łukasza?
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 23, 2013 6:36 pm   

tulla, poczytaj posty powyżej, w większości z nich ludzie piszą o prowadzonych przez Łukasza zabawach i "kierowaniu" zabawą :)
_________________
 
 
zolka87 

Dołączyła: 11 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Sieradz
Wysłany: Sob Sty 11, 2014 7:49 pm   

DJ Łukasz grał na naszym weselu 26 października 2013.
Gorąco polecamy wszystkim parom planującym wesele - my byliśmy bardzo zadowoleni:)
Rodzina już podczas wesela dopytywała się, skąd wzięliśmy takiego fajnego DJ-a, muzyka różnorodna, porywająca do zabawy, dostosowana do gości i charakteru imprezy. Łukasz jest również świetnym wodzirejem, organizuje ciekawe konkursy i zabawy weselne integrujące gości. Dodatkową atrakcją, dającą również świetny efekt na zdjęciach, były kolorowe światła i bańki.
 
 
Czarnaaa167 

Dołączyła: 14 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sty 14, 2014 9:50 pm   

Dj Łukasz grał na naszym weselu 5.10.2013. Bardzo serdecznie polecamy Pana Łukasza wszystkim parom, które nie mogą się zdecydować o doborze Dj i wodzireja w jednym. Pan Łukasz potrafi super poprowadzić przyjęcie weselne, profesjonalnie. Nie zabrakło nawet takich atrakcji jak banki mydlane, którymi dzieci były oczarowane, bardzo ciekawe konkursy, profesjonalny sprzęt i super kontakt z gośćmi weselnymi, jak i również super kontakt jeśli chodzi o omówienie przygotowania do wesela, dobór piosenek itp. bardzo gorąco polecam
 
 
maciekkk86 

Dołączył: 27 Mar 2014
Posty: 1
Skąd: Sieradz
Wysłany: Czw Mar 27, 2014 5:46 pm   

DJ Łukasz grał też na naszym weselu, 4.08.2012.
Rewelacja, nic dodać nic ująć. Wszystkim niezdecydowanym polecam gorąco, nie ma co się wahać - orkiestra to zabytek.
Pozdrawiamy
Maciek i Ania P.
 
 
tulla 

Dołączyła: 23 Lis 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 08, 2014 9:27 pm   

Jako że my już po to mogę z czystym sumieniem polecić Łukasza - jak to teść określił "grał i dla młodych i dla starych" :) przede wszystkim widać, że zależy mu na tym, żeby ludzie dobrze się bawili- i tak właśnie było. No i oczywiście jest mega pozytywnym człowiekiem:)
 
 
karola92 

Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: Sieradz
Wysłany: Pon Maj 19, 2014 6:24 pm   

Witam,

Ostatnio byłam na weselu u moich przyjaciół, imprezę rozkręcał Dj Łukasz.
Świetnie dobrał piosenki, bawili się starsi jak i młodsi. Młodzi i goście byli zadowoleni. Przesympatyczny, przemiły człowiek a w dodatku cierpliwy człowiek :) Gorąco polecam :)
_________________
Karolina
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 07, 2014 9:40 am   

Przeczytałam wszystkie wpisy w tym wątku i również zdecydowaliśmy się, aby dj Łukasz zagrał na naszym weselu :) Jesteśmy już po spotkaniu z nim. Teraz pozostaje tylko czekać aż nadejdzie nasz dzień :)
_________________


 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 07, 2014 11:09 am   

A ja za tydzień i jeden dzień będę mogła podzielić się oceną współpracy ;)
_________________
 
 
iwona8685 

Dołączyła: 14 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: kutno
Wysłany: Sob Cze 14, 2014 10:36 am   Dj Łukasz opinia

Dzień dobry wszystkim i my podzielimy się swoją opinią odnośnie DJ Łukasza.

Grał u Nas 01.05.2014 roku więc mamy całkiem świeże informacje:)

Na wstępie wszystkim którzy jeszcze nie zdecydowali chcemy DJ gorąco polecić. Zabawa świetna, oczepiny dostosowane do Naszej prośby- nie za długie , a bardzo śmieszne i z klasą!!

Goście bawili się cudownie, niejeden z nich po weselu stwierdził, że to była najlepsza zabawa na jakiej był. Przyjęcie trwało do 2 giej więc nie za krótko nie za długo. Koło drugiej przypomnieliśmy DJ, by już kończył i w sposób dyskretny prowadził imprezę do końca.

Nie mamy żadnych zastrzeżeń bardzo dziękujemy za obecność w tym ważnym dla nas dniu w Kutnie. Łukasz swoim optymizmem i obyciem na "scenie" umila tak ważny dzień pary młodej.

Dla nas godny polecenia na 100%. Jedynie z czego chciało nam się śmiać, ale nie jest to żaden zarzut to za dużo sto lat, niech im gwiazdka i innych takich na początku przyjęcia, po samym przyjechaniu z Kościoła, goście nie byli za bardzo rozśpiewani, no ale to minęło szybko i potem była SUPER ZABAWA.
Polecamy i pozdrawiamy Łukasza Iwona i Piotr:) ;)
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 15, 2014 9:06 pm   

No to teraz mogę już pisać o Łukaszu z własnego doświadczenia :) Jeśli któraś z par szuka osoby, która zapewni świetną zabawę gościom weselnym do białego rana to polecamy właśnie DJ Lukasa. Na naszym weselu 14 czerwca porwał do zabawy i młodych i starszych. Grał sprawdzone weselne kawałki, ale i nowości, przy których szaleli dosłownie wszyscy :)
Łukasz jest zdecydowanie profesjonalistą. W ciągu tygodnia poprzedzającego wesele, był z nami w nieustannym kontakcie, na jego prośbę wypełniliśmy stworzony przez niego formularz, który zdecydowanie ułatwił nam współpracę ;) Podczas przyjęcia konsultował z nami jakiekolwiek zmiany czy ustalenia - które wiadomo mają miejsce, bo nie zawsze jest tak, jak sobie to założymy :)

Ma bardzo bogatą "bibliotekę" utworów. Grał dużo piosenek z dedykacją. Czasami życzenia były dziwne, ale i tak im sprostał :D
Oczepiny przeprowadzone konkretnie i tak jak chcieliśmy :) Nie za długo, wesoło (po uzgodnieniu szczegółów, więc wiedzieliśmy czego się spodziewać i byliśmy pewni, że nie będzie miejsca na zabawy, które nie będą odpowiadały ani nam, ani naszym gościom) i do zapamiętania na długo.

Naprawdę bardzo., bardzo polecamy - szkoda, że ślub bierze się tylko raz :P Na kolejne wesele też zatrudnilibyśmy Łukasza :)

Bardzo dziękujemy jeszcze raz!
Juska i Żylak ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Juska Nie Cze 15, 2014 9:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Cze 16, 2014 4:59 pm   

Facet - wulkan energii. Powiem tak, nie lubię wesel z dj'em - więc szłam na wesele z przeświadczeniem "no będzie dajnie, ale co orkiestra, to orkiestra". A tu proszę miłe zaskoczenie, bo nogi do tej pory mnie bolą, ewidentnie Pan Łukasz, ups pardon Łukasz :) zna się na rzeczy i rozkręcił towarzystwo do czerwoności.

Więc jeśli para Młoda szuka alternatywy dla weselnego "ojra-ojra" to Łukasz jest godny polecenia, bo potrafi wyrwać na parkiet nawet taką oporną Marudę jak ja :smile: Swoją drogą grał też na mojej sali i rozwiał kolejne moje wątpliwości. Bardzo fajne oczepiny, chyba zgapię pomysł :smile:
_________________


 
 
bog_agata 

Dołączyła: 02 Lip 2014
Posty: 2
Skąd: Dobroń
Wysłany: Sro Lip 02, 2014 2:22 pm   dj lukas

Organizowaliśmy wesele 07.06.2014, na którym za oprawę muzyczną oraz oświetlenie odpowiadał dj lukas. Jest to wysokiej klasy profesjonalista, który od początku urzekł nas wysoką kulturą osobistą. Wziął pod uwagę wszystkie nasze życzenia i w pełni spełnił nasze oczekiwania. Zabawa przednia, na poziomie, bez zbędnych "pogaduszek" między utworami czy niestosownych żartów. Muzykę (tak jak obiecał) grał aż ostatni goście nie zeszli z parkietu - godzina 6:00. Gorąco polecamy i bez chwili wahania zdecydowalibyśmy się na powtórkę z jego udziałem.

Agata i Marcin
Ostatnio zmieniony przez bog_agata Sro Lip 02, 2014 2:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Patty 

Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lip 03, 2014 11:09 pm   

Witam, Łukasz prowadził nasze wesele 21.06.2014, już po pierwszym spotkaniu z Nim nie mieliśmy wątpliwości, że to właśnie On ma być naszym DJ-em.

Pierwsze utwory sprawiły, że większość naszych Gości odrazu weszła na parkiet. Muzyka była super, bardzo dobrze dobrana dla każdego pokolenia. Moi rodzice, którzy przed weselem, namawiali Nas na orkiestrę byli zachwyceni różnorodnością i jakością utworów. Goście bardzo chwalili energiczne a zarazem serdeczne prowadzenie wesela przez DJ Łukasza. Jedna z par była tak Nim zachwycona, że zdecydowała się także na skorzystanie z usług prowadzenia swojego wesela przez Niego.

Znakomitą dodatkową atrakcją były także bańki mydlane, dym oraz oświetlenie nadające całej imprezie niezapomnianego klimatu.

Dziękujemy i szczerze polecamy DJ Łukasza!

Patrycja&Piotrek
 
 
Audra Show 

Dołączyła: 18 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pią Lip 18, 2014 8:54 pm   

Ja z kolei miałam przyjemność dwukrotnie bawić się na imprezach oprawianych muzycznie przez DJa Łukasza i mogę go szczerze polecić - rozbuja każdego :) W dodatku jest przemiłym człowiekiem, w którym widać pasję do tego, co robi. Pełen profesjonalizm! Jeśli ktoś jeszcze się waha, to niepotrzebnie :)
 
 
karolina_zgr 

Wiek: 35
Dołączyła: 20 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: Zgierz
  Wysłany: Sro Sie 20, 2014 7:45 pm   Dj Lukas

Witam, szukacie opinii o Dj Lukasie? Proszę bardzo. Znalazłam do właśnie tutaj na forum, po pozytywnych opiniach zadzwoniłam. Był to początek czerwca, a ślub brałam 19 lipca. Okazało się, że to jedyna wolna data na lipiec, więc stwierdziłam, że po prostu był mi pisany ten, a nie inny DJ.
Umówiliśmy się na spotkanie, ale nie wiedziałam o co pytać, bo przecież pierwszy raz brałam ślub. Ale trafiłam na profesjonalistę który wszystko wytłumaczył, na co zwracać uwagę, co jest ważne, jak się powinno robić itd. Po tym spotkaniu byłam zachwycona. Cena? Jest jedna cena, niezależna od ilości osób. A co ważne, cena nie zabija. Jest naprawdę przystępna.
DJ jest otwarty na propozycje co do repertuaru, muszę przyznać, że jest wyjątkowo cierpliwy, bo dostał od nas naprawdę długą listę.
Na kilka dni przed ślubem zadzwonił aby uzgodnić szczegóły co do godziny itp. Dobry człowiek, pyta też o samopoczucie, daje rady. Jeśli chodzi o samo wesele, to absolutnie genialnie. Ma naprawdę świetny sprzęt, w który ciągle inwestuje i to widać. Lasery, dawały piękne oświetlenie i bajeczne wzory na suficie i ścianach. Bańki mydlane dla dzieci były strzałem w 10. Muzykę dobierał indywidualnie do bawiących się. Ale co mnie najbardziej zaskoczyło: to to, że wiecie, nadchodzi godzina 2-3 w nocy, nikomu już się nie chce tańczyć i wychodzić zza stołu, a DJ zorganizował takie zabawy, że nagle wszyscy wstawali i za stołem nie było NIKOGO. Potrafi facet poderwać do ludzi do zabawy. I to nie raz, a kilkakrotnie. Oczepiny krótkie, zwięzłe, ale i zabawne.
Tak więc, jeśli szukacie osoby, która trochę poprowadzi Was za rękę i zapewni wyśmienitą zabawę, to nie zastanawiajcie się. Gorąco polecam.
_________________
Kaja Zgierz
 
 
Moni258 

Dołączyła: 29 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: Sieradz
Wysłany: Pią Sie 29, 2014 10:39 am   

Świetny Dj, znakomicie prowadzona impreza, super efekty świetlne no i oczywiście fantastyczna muzyka - to wszystko sprawiło, że najważniejszy dzień w życiu moim i mojego męża - nasze wesele - było niezapomnianym i cudownym przeżyciem, do którego ciągle wracamy pamięcią. Goście bawiący się do białego rana z uśmiechami na twarzy to najlepszy dowód na to, że wesele było udane:) Dj Lukas - to gwarancja znakomitej zabawy! Serdecznie polecam:)
 
 
Dorka87 

Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 9:14 pm   

Minął miesiąc od Naszego ślubu, a my wciąż wspominamy wspaniałą zabawę, do której w dużej mierze przyczynił sie właśnie DJ Łukasz. Jest mistrzem w swoim fachu i możemy polecić go każdemu. Impreza świetnie poprowadzona, muzyka różnorodna-dla każdego coś miłego, oczepiny krótkie i "z jajem" :) Goście bawili się świetnie i do białego rana. Mało tego tydzień później bawiliśmy się na weselu u znajomych, u których również Łukasz był odpowiedzialny za oprawę muzyczną-bawiliśmy sie równie świetnie i w zasadzie żadne elementy sie nie powtarzały :) Brawo za oryginalność! Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą imprezę i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś na jakimś weselu się spotkamy ;)
Pozdrawiamy
Dorota i Mateusz
 
 
Kas 

Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 21, 2014 8:25 pm   

Łukasz był Dj-em na naszym weselu 06.09.2014. Zabawa udała się znakomicie, wszyscy goście zadowoleni. W kwestii konkursów zdaliśmy się na doświadczenie Łukasza i nie zawiedliśmy się. Zabawy i śmiechu nie brakowało. Jeśli macie wątpliwości kogo wybrać na swoje wesele to się nie wahajcie i dzwońcie do Dj-a Łukasza.
 
 
Justyna z 

Dołączyła: 25 Lis 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 25, 2014 4:26 pm   

Witam, DJ Lukas grał na naszym weselu 15.11.2014 r. i chyba nie mogło być lepszego wyboru! To był pierwszy i ostatni DJ, z którym spotkaliśmy się przed ślubem, ale jego otwartość i podejście do nas jako do klientów tak nam się spodobało i było tak profesjonalne, że nie szukaliśmy dalej! A na weselu... muzyka, którą puszczał, podobała się i młodszym, i tym starszym gościom, więc i my jesteśmy zadowoleni z imprezy :) Super sprawą był formularz weselny, który wypełniliśmy wcześniej mailowo, z którego większość naszych propozycji była zagrana, a konkursy i, co ważne, oczepiny, poprowadzone śmiesznie i z klasą. Okazało się też, że kilkoro naszych gości znało już wcześniej DJ Lukasa ze swoich rodzinnych imprez :) Ogólnie drodzy przyszli Państwo Młodzi - nie ma się co zastanawiać, naprawdę warto zadzwonić do DJ Lukasa, umówić się na rozmowę i zaklepać termin :)
Pozdrawiamy
Justyna i Łukasz
_________________
Justyna Z
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl