Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
fryzjer + kosmetyczka ul. STEFANA 5
Autor Wiadomość
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Czw Sie 14, 2008 3:57 pm   fryzjer + kosmetyczka ul. STEFANA 5

nie widzialam jeszcze opinii o nich na forum, a szukałam, jeśli się mylę, to proszę wątek skasować :) Dziewczynom z Bałut mieszkającym niedaleko ul. Stefana polecam gorąco pawiloniki, w jednym jest fryzjer, w drugim manikiurzystka, w trzecim makijażystka. Sama tam się czesałam, malowałam oraz robiłam paznokcie na własny ślub 26.07. Miałam iść do Bajerskiej (o której mowa na forum), ale zrezygnowałam i poszłam na Stefana zupełnie w ciemno, ale blisko mojego domu...i ryzyko się opłaciło.
Bardzo dobrze czesze p. Mirka, pięknego frencza u stopek i rączek (wszystko na moich paznokciach bo wygladaja jak sztuczne 8) ) zrobiła mi p. Iga (czy Inga, nie pamietam :( ) a absolutną furorę zrobiła swym makijażem p. Renata w trzecim, ostatnim pawiloniku:) chwaliła się, że malowała modelki i rzeczywiście super pomalowała mnie i moją siostrę, 3mało się jeszcze po nocy, makijaż był taki jak chciałam, delikatny, ale wyrazisty, cudownie podkreśliła oczy. Aż się nie spodziewałam. POLECAM! Na panią Renatę mogę podać namiary na priva

fryzura- 100 zl
paznokcie (manicure + pedicure) z wzorkami -85 zl
makijaz- 70zl
_________________
Ostatnio zmieniony przez Martysia Czw Sie 14, 2008 4:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
spray 


Wiek: 42
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 31, 2008 4:36 pm   

Ja osobiście mam rzut beretem od salonu fryzjerskiego "Zofia" o ktorym piszesz. Chodziłam tam do p. Elwiry, która obcina i czesze rewelacyjnie, ale z tego co wiem lada dzień zrezygnuje z tej pracy i gdzieś się przeniesie. Dobrze czesze też pani Agnieszka.
Natomiast jeżeli chodzi o samą właścicielkę zakładu (p. Zosię)- to jej niestety nie polecam do czesania. Nie ma w ogóle wyobraźni jeżeli chodzi o dostosowanie fryzury do kształtu twarzy, poza tym czesze według siebie. Poprosiłam o delikatne upięcie "banan" z wypuszczonymi kosmykami na twarz, a na głowie wyrósł mi obrzydliwy, ulizany kok, wyjątkowo nietwarzowy i oszpecający. Przyszłam do domu, poryczałam się i wsadziłam głowę pod kran.

Co do manicure - moja siostra lata tam na frencha i jest bardzo zadowolona.
_________________
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 3:07 pm   

akurat właścicielki nie znam, pozostałych pań też, chociaż któraś z nich czesała w międzyczasie moją mamę i siostrę i wyszło bardzo ładnie. ze ślubną zostałam od razu przy zapisywaniu się skierowana do p. mirki, która podobno cieszy się dobrą opinią. ogólnie bardzo polecam, szczególnie makijaż i pazury, bo fryzura każda inna i wiadomo, raz wyjdzie raz nie, ja akurat szczególnie skomplikowanej nie miałam. takie niepozorne miejsce między blokami... pzdr
_________________
 
 
 
Esmeralda 

Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 3:18 pm   

ja robiłam pazury w salonie urody Monika na Stefana i szczerze powiedziawszy, to trochę się zawiodłam, bo lakier na paznokaciach u stóp już następnego dnia, czyli w dzień ślubu odchodził, tzn. dostało się pod niego powietrze - szczerze powiedziawszy gdybym sama sobie zrobiła paznokcie to by wyglądały lepiej; fajne jest jednak to, że podczas pedicuru pani robi masaż stóp; co do paznokci u rąk, to miała tzw. żeł soak off, czyli taki na naturalną płytkę paznokcia - to trzymało się ok, ale wcale nie wytrzymało 2 tygodni, o czym mnie zapewniano
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 11:49 pm   

Jeśli lakier schodzi na 2 dzień to jest jakaś fuszerka. U mnie French od mojej kosmetyczki ze ślubu wyglądał 4 tygodnie idealnie. Do dziś go mam ale ponieważ wróciłam z nad morza to idę zrobić kolejny.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl