Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Nauki przedmałżeńskie na Widzewie
Autor Wiadomość
Nadia1982 

Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 24, 2007 1:13 pm   Nauki przedmałżeńskie na Widzewie

Czy ktoś może wie może kiedy rozpoczynaja sie nauki w kościele na Widzewie(najlepiej w tym na Bartoka...koło szkoły:)Tak w lutym-marcu.I w jakie dni sie odbywają.Pozdrowionka dla wszystkich.
_________________
Nadia
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 26, 2007 10:39 am   

sama chodzilam na nauki na sienkiewicza...
ale chyba najlepiej bedzie - jesli zalezy ci na tym kosciele na widzewie jak sama przyjedzesz i sie dowiesz...a dlaczego akurat ten kosciol?
_________________
 
 
 
Nadia1982 

Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 26, 2007 11:19 am   :)

Poniwaz na widzewie wynajmuje mieszkanie:)I jak zaczne pracowac to bede miec bliziutko......:)Moj narzeczony mieszka na retkini.....ale ksiadz nie raczyl powiedziec terminu jakiegos nauk...tylko kazal chpodzic co niedziela do kosciola i bedzie w ogloszeniach na koncu mszy:)Niestety ja nie ejstem z Lodzi a on ma nieraz delegacje wiec nie bedziemy zatrudniac calej rodzinki by w kazad niedziele do wiosny ktos byl w kosciele;)Przejde sie na ten widzew....mam blisko ale sie tak wybieram ze....:)
_________________
Nadia
 
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 13, 2007 5:42 pm   nauki

Na widzewie sa we wtorki od 20 lutego o godz 19.00
 
 
 
Nadia1982 

Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 1:43 pm   :)

Gebka a w ktorym kosciele ? Ja bylam sie pytac to mi powiedzieli ze w soboty o 18.00 i 10 wizyt wiec odpada:(
_________________
Nadia
 
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 26, 2007 7:24 am   nauki

Na widzewie koło górki chyba p.w. Brata Alberta bedzie 9 spotkan wtorki o 19
 
 
 
Margot 

Wiek: 45
Dołączyła: 03 Paź 2007
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 8:55 pm   

Teraz w kościele św. Alberta Chmielowskiego odbywają się nauki, wiem bo byłam dziś na pierwszym spotkaniu. Ksiądz bardzo sympatyczny, więc nie ma się co obawiać :D Tak ja dużo wcześniej pisała Gebka, odbywają się one we wtorki o 19-stej, razem jest 10 spotkań (8 z księdzem i 2 z panią z poradni rodzinnej).
_________________




Pozdrawiam gorąco Gość !!
 
 
magdasid 
kocia mama ;)


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 369
Skąd: Uć ;)
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 11:39 pm   

Margot, a nie wiesz, czy na wszystkich spotkaniach trzeba być? Bo tak pracuję, że chyba nie dam rady być na wszystkich. Chyba pójdę z księdzem sobie porozmawiać na ten temat, może mi coś doradzi. :(
_________________

 
 
 
Margot 

Wiek: 45
Dołączyła: 03 Paź 2007
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 17, 2008 12:40 pm   

Magdasid, z tego co ks. Marek Balcerak mówił, to można 2 spotkania opuścić. Najlepiej będzie jak sama pójdziesz do księdza i z Nim porozmawiasz. Jeśli masz tę żółtą książeczkę ze szkoły średniej, to wtedy nie musisz chodzić na nauki, tylko trzeba iść do księdza by wpisał Ciebie i Twojego narzeczonego na listę i zaliczyć 2 spotkania z panią z poradni rodzinnej. Jak Twój narzeczony też ma tę książeczkę, to podobnie nie musi chodzić na nauki, tylko spotkanie z panai z poradni, a jak nie posiada, to sam będzie chodził. Mam nadzieję, że za bardzo chaotycznie nie napisałam :) Telefon do kancelarii kościoła 042 673-83-56
_________________




Pozdrawiam gorąco Gość !!
 
 
magdasid 
kocia mama ;)


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 369
Skąd: Uć ;)
Wysłany: Sro Wrz 17, 2008 12:44 pm   

Sprawdziłam sobie grafik i już wiem, kochana Margot, że niestety nie uda nam się spotkać na tych naukach, ponieważ we wszystkie wtorki do końca miesiąca pracuję do 21. :|
_________________

 
 
 
3milcia 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Lut 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 22, 2011 9:21 pm   nauki pred małżeńskie łódź - widzew

nauki mmiałam juz w liceum ale mój narzeczony nie miał wiec najpierw poszliśmy do jego parafii przy ulicy felińskiego ogólnie fatalnie tam było poszliśmy tylko parę razy bo ksiądz był nie sympatyczny i zamiast zachęcać narzeczonych odczułam że stara się wszystkich zniechęcić a przy tym zdawało się madlitwy jak przed komunią a przecież u komuni każdy z nas był .....

za to polecam gorąco nauki u Św. Anny przy Przybyszewskiego ksiądz miał dobry kontakt z młodzieżą fajnie prowadził zajęcia mówił ciekawie i poruszane były różne tematy
nie tylko z księdzem.
_________________
...uciekam bezprzytomnie przed chwilami bez Ciebie,
biegnąc przez codzienność ku Tobie...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl