Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
The music night potrzebne opinie o zespole
Autor Wiadomość
Matylda 

Dołączyła: 18 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Buczek
Wysłany: Czw Lis 18, 2010 9:50 pm   The music night potrzebne opinie o zespole

Witam
Chciałabym się dowiedzieć czegoś o zespole The music night z okolic Zduńskiej Woli i Łodzi.
Najprawdopodobniej ten zespół będzie grał u mnie na weselu w 2011 roku. Zespół składa się z 3 mężczyzn i jednej kobiety.
 
 
 
fionales 

Wiek: 38
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Biernacice
Wysłany: Nie Sty 16, 2011 9:27 pm   

Witam:) Jestem tu nowa. Temat trochę stary ale postanowiłam odświeżyć...

Otóż! Zespół zagrał u mnie na weselu ponad rok temu. Wtedy zaczynali razem grać, ale zapewniali mnie, że znają się na rzeczy. Zaryzykowałam i teraz z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że podjęłam słuszną decyzję. Wesele odbyło się wyśmienicie. Bloki muzyczne były bardzo długie i było mało discopolo (nawet baardzo mało). Zespół robił bardzo krótkie przerwy. Zrobili bardzo spójne oczepiny, czego od nich oczekiwaliśmy i zaraz po tym powrócili do grania. Grali muzykę na czasie oraz sporo rock n rolla (chyba tak się to pisze:P ). Goście nie mieli czasu porządnie zjeść a już musieli wracać na parkiet:) Usłyszałam same pozytywne opinie od gości na temat zespołu, gdyż chyba na każdym z gości zrobili niesamowite wrażenie swoimi umiejętnościami. Szczególnie podobał mi się głos wokalistki...po prostu nieziemski!:) Przed weselem wybraliśmy sobie utwory, które chcielibyśmy usłyszeć z mężem i tak się stało. Zespół jest naprawdę bardzo ugodowy i współpracuje się z nimi świetnie:)

Nooo, w połowie imprezy coś z prądem w sali zaczęło się dziać i został tylko perkusista, ale to nie ich wina tylko sali:) W każdym razie, małe problemy, które nie trwały długo:)
 
 
brini88 

Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 30, 2011 10:03 am   

Podbijam :wink:
Czy ktoś może jeszcze wyrazić swoją opinię na temat tego zespołu? Jak grają na żywo? Czy robią długie/krótkie przerwy? Jak wyglądają oczepiny ? No i oczywiście czy bawią gości przy stołach ... konkursy itp. ?
Pozdrawiam :wink: :wink: :wink:
_________________
 
 
ooollcciiaaa 

Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 24, 2011 3:50 pm   podbijam temat

Ktokolwiek widział i słyszał zespół na weselu proszę o opinie :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl