Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
tańce i jedzonko osobno
Autor Wiadomość
Marika007 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 80
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 9:49 pm   tańce i jedzonko osobno

:-) czy ktos moze uczestniczyl w przyjeciu weselnym,gdzie byly 2 sale (jedna do jedzenia druga do zabawy) i moglby sie podzielic swoimi doswiadczeniami?Bo my wlasnie taka sale mamy zarezerwowana i zastanawiam sie jak to w praktyce wyglada.Jak to wyglada podczas pierwszego tanca mlodych,podziekowan dla rodzicow,konkursow?Czy wtedy goscie ida na sale taneczna?bardzo prosze o opinie. 8) 8) 8)
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 9:52 pm   

Myślę, że to też dużo zależy od zespołu czy umie ludzi pociągnąć na parkiet. Chociaż jest to na pewno trudniejsze niż jak tańce są tam gdzie stoły.
Byłam na weselu gdzie właśnie osobne był pomieszczenia i w moim mniemaniu to nie było dobre rozwiązanie. Mało ludzi się bawiło, gorszy kontakt miał zespół z gośćmi.
Dlatego ja między innymi nie chciałam by taki podział był.
Ale skoro już masz tak zarezerwowane, to przede wszystkim postaraj się o świetny zespół. 8)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 10:14 pm   

Marika kilka opinii znajdziesz w dziale Sale weselne, tutaj: http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=7740
_________________


 
 
Marika007 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 80
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 10:35 pm   

:) dziękuję za pomoc w znalezieniu opinii na ten temat :)
Przy wyborze sali brałam pod uwage przede wszystkim cene, klimat sali i umiejscowienie w centrum miasta,żeby goście w razie czego mogli wrócić taksówką i żeby z byt wiele ich to nie kosztowało.
Tak się akurat złożyło,że znaleźliśmy dom weselny na 2 sale.
Sczerze mówiąc mnie osobiście wydaje się to dobrym rozwiązaniem, szczególnie dla tych, którzy będą chcieli sobie porozmawiać. Stoły też będą dzięki temu blisko siebie, więc goście będą mięli kontakt wzrokowy. Orkiestra wychodzi do ludzi siedzących przy stołach. Na weselu będzie sporo młodych ludzi, którzy napewno będą chcieli się bawić i nikt ich do tego nie będzie musiał zachęcać.
czekam na wasze opinie bo ja sama nigdy na takim weselu nie byłam i dlatego jestem ciekawa jakie są wasze wrażenia.
pozdrawiam serdecznie :D
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 02, 2008 1:01 am   

a ja miałam wesele na sali z dowma pomieszczeniami i też miałam dużo wątpilwości.
Okazały sie jednak bez sensu bo praktycznie przez całe wesele sala była pełna ludzi i nie było z tym jaiegos problemu :)
Wczesniej byłam na weselach gdzie wszystko było na jednej sali i mogę powiedziec że w moim przypadku to że sale były osobno nie miało żadnego znaczenia :)
Także bez stresu :) jezeli orkiestra jest dobra to spokjnie da rade wyciągnąc gości. Jak się będą chcieli bawić to bawić się będą :D
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Sie 09, 2008 7:20 pm   

ja byłam na takim weselu..no i średnio mi się podobalo...mało ludzi się bawiło...jakoś tak dziwnie było...bo jak się siedziało za stołem to sie nie czuło, że się jest na weselu nie widząc wirujących par... :|
ale kazdy ma własne odczucia...ja raczej jestem na nie takim salom, dlatego szukałam na swoje wesele jednej do jedzenia i tańczenia...bardziej czuje wtedy klimat wesela..
_________________

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 9:59 am   

Ja też jestem za tym, aby na wesele była jedna sala do tańczenia i jedzenia. My mamy salę podzieloną filarami po jednej stronie są stoliki, a z drugiej strony miejsce do tańczenia i scena ten układ sali nam najbardziej odpowiadał.
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 6:45 pm   

Ja chciałam jedną salę ale...nie mieliśmy zbyt dużego wyboru ze względu na ilość osób i padło na dwie połączone sale- pomiędzy nimi jest spore przejście (i nie trzeba przechodzić przez korytarz, żeby dojść do s.tanecznej :-) ).
Mam nadzieję, że będzie świetna zabawa :smile:
_________________
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 6:51 pm   

U nas było tak samo. wesele duże( 160 osób) i nie chcielismy żeby było w restauracjii a sal osp czu ogródków działkowych takich wielkich jest niedużo. zostaliśmy przy ali w Gadce starej i nie żałuje tego :)
A ty Yoanna w której sali masz to wesele?
Ps- i się nie stresuj- dobra orkiestra rozbawi ludzi i wyciągnie do tanca bez problemu :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 7:18 pm   

Właśnie o orkiestrę raczej się nie martwię :razz:
A wesele mamy w Tamadzie w Ozorkowie :arrow: http://www.tamada.pl/hote...bum=3&Itemid=57 -tu są zdjęcia obu sal. Różowa zwana szampańską będzie taneczną, a zielona jadalną :P
_________________
Ostatnio zmieniony przez Yoanna Pon Sie 11, 2008 7:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 9:31 pm   

Zbaczając z tematu to jeżeli są goście drętwi to nawet super orkiestra ich nie zachęci do tańca.
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 10:08 pm   

tego nie wiem bo nie byłam jeszcze na drętwym weselu :D
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 12:15 pm   

zgadzam się z aguniom84 bo ja osobiście nie byłam na drętwym weselu ale moja ciocia była...i mimo,że zespół był super to ludzie byli tacy drętwi łącznie z młodymi, którzy oprócz pierwszego tańca nie zatanczyli ani razu więcej :!: czujecie :?: :!: :? wszyscy siedzieli za stołami i łazili przed salą... mówi, że w życiu nie była na takim weselu...zespół mówił to samo.. :| żenada... ale to własnie jest taka rodzinka dziwnych ludzi więc nie ma się co dziwić, że takie lipne wesle wyszło :-?

a najlepsze, że młodzi mieli pretensje do zespołu, że sie ludzie nie bawią :!: jak sami nawet przykładu nie dawali...koszszszszszszmar :twisted:
_________________

 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 12:17 pm   

wiec tu bardziej byl problem z rodzina a nie z salą. tacy ludzie wszedzie by sie źle bawili. a postawa Młodych? żenada....
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 9:17 pm   

Byłam na weselu, gdzie był taki podział. Nie było źle, rewelacyjnie też nie, chociaż ciężko ocenić, bo zespół grał z dużymi przerwami i na pewno zabawa cierpiała przede wszystkim z tego powodu.
Na pewno jest to ciężkie logistycznie, gdy część gości jest tu, a część tam. Można się spóźnić na jedzenie lub toasty, część zabawy nam "ucieka". Ale to też bardzo zależy od ludzi i zespołu.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 11:02 am   

Ja byłam jeden jedyny raz na takim weselu z podziałem sal w czerwcu tego roku. Myślę, że sam pomysł nie jest zły, wszystko jednak zależy od tego w jakiej odległości od siebie są te sale. Tutaj były bardzo blisko, a przez okna w ścianie można było trochę podglądać co się dzieje na sali do tańczenia. Było też wszystko dobrze słychać.

Ja osobiście wolę jednak mimo wszystko kiedy wszystko dzieje się na jednej sali. Myślę sobie w tym momencie m.in. o babciach, które często same nie tańczą, ale z wielką przyjemnością i nieraz łezką w oku lubią popatrzeć jak bawią się młodsi.
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Cze 18, 2009 10:44 am   

Ostatnie wesele, na którym miałam przyjemność uczestniczyć odbywało się właśnie na dwóch różnych salach.
Mnie osobiście to nie przeszkadzało, ale mało ludzi się bawiło, orkiestra nie miała kontaktu z gośćmi.
Dlatego też na swoje wesele wybrałam jedną salę, ale pewnie i tu znajdą się tacy, którym to nie będzie odpowiadało z powodu np. głośnej muzyki na sali...
_________________
 
 
eewwllaa 

Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sty 2011
Posty: 40
Skąd: Zgierz
  Wysłany: Czw Sty 13, 2011 10:34 pm   Osobno jedzenie i tańce

Witam,

Przejrzałam forum ale nie znalazłam tematu o weselu zorganizowanym w miejscu gdzie są osobne sale do jedzenia i tańczenia (bardzo możliwe, że przeoczyłam).

Parę dni temu zarezerwowaliśmy z narzeczonym salę na wesele gdzie właśnie stoły są w jednym pomieszczeniu a tańce w drugim. Jest to restauracja i podział wygląda tak ze obie sale są połączone 2 wejściami (z prawej i lewej strony). Po środku jest ściana, przy której ulokowany jest bar.

Co czy to dobry układ?? Czy fajniejsze wesela są na jednej sali? Boję się, że zabawa nie będzie się kleiła.. :zalamany:

Dodam, że będziemy mieć dj'a.. Nie wiem też jak oni sobie radzą w takich sytuacjach..
_________________

Ostatnio zmieniony przez eewwllaa Czw Sty 13, 2011 10:40 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sty 15, 2011 4:38 pm   

Są plusy i minusy. Ja byłam na paru weselacj gdzie osobno sie tanczyło i siedziało. Jest to dobre, gdy chce się pogadać przy stole, muzyka nie przeszkadza natomiast do złych stron należy zaliczyć to że nieraz sie komuś nie chce przechodzić na sale taneczna i woli posiedziec przy stole.
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 9:50 am   

my również byliśmy na weselu z dwiema salami, Dajana w łodzi, sami glgądaliśmy dla siebie Brethil, sliczna sala, ale zrezygnowaliśmy własnie z opwodu oddzielnych sal... raczej wolimy, gdy ludzie są wsztsty razem
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 10:17 am   

jest już podobny temat:
http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7740
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 10:24 am   

eewwllaa, połączyłam podobne tematy + kilka opinii znajdziesz w wątku podanym wyżej przez agulkę1989 :)

[ Dodano: Czw Maj 05, 2011 10:27 am ]
Osobiście myśłę, że wszystko zależy od organizacji - byłam na dwóch takich weselach i na jednym kompletnie nie było wiadomo co dzieje sie na sali tanecznej, więc przegapiało sie momenty typu tort i oczepiny, natomiast na drugim kontakt z zespołem był taki, że na sali z jedzeniem głośno nie było (pominąwszy momenty, kiedy orkiestra przychodziła grac za stołami), a wiadomo było co sie dzieje i nic Nas nie ominęło :)
_________________

 
 
 
eewwllaa 

Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sty 2011
Posty: 40
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 12:15 pm   

Pusiak, wielkie dzięki :)

W sobotę byłam na swojej sali gdy szykowali ją na wesele. Jestem teraz na 100% pewna, że sala, którą zarezerwowaliśmy jest świetna. Sala do tańczenia jest osobno od tej do jedzenia ale jest to tak połączone, że tworzy jakby jedną całość.

Wiadomo, że udane wesele zależy w bardzo dużej mierze od zespołu. My mamy Dj'a Yarro, który na spotkaniu zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. Powiedział, że 2 sale to już jego problem. My mamy się tym nie martwić. Zapewnił nas, że bedzie ok :)
_________________

 
 
Emmi 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 2:58 pm   

dwie sale to ryzyko głównie pod względem zabawy...zespół ma utrudnione zadanie bo trudniej zachęcić gości by ruszyli tyłki zza stołu i poszli potańczyć...ja byłam na takim weselu gdzie były dwie oddzielne sale i w sumie to nic nie kleiło się do kupy...część gości nawet nie wstała od stołu..nie tańczyli w związku z czym około oczepin już co niektórzy nadawali się jak to mówią "do umycia".część przegapiła ciepłe posiłki bo akurat balowali i nikt nie informował że podają....ogólne zamieszanie...my sal podzielonych nawet nie oglądaliśmy....wiedzieliśmy że to kiepski pomysł...wybraliśmy za to półśrodek...na naszej sali są dwa duże filary oddzielające parkiet od stołów....i to w zupełności wystarczy :)
_________________

 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 5:37 pm   

ja mam podobny problem. Mamy wielką salę która jest przedzielona rozsuwanymi, przezroczystymi drzwami. W w jedej części będą same stoliki a w drugiej będą się ludzie bawić. My jako Młodzi siedzieć będziem y w sumie na przeciwko orkiestry więc mam nadzieję, że jakoś będziemy się porozumiewać na migi ;)
Trzymam kciuki za wasze udane wesela i swoje również :)
_________________
 
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 09, 2011 5:57 pm   

Marcka napisał/a:
ja mam podobny problem. Mamy wielką salę która jest przedzielona rozsuwanymi, przezroczystymi drzwami. W w jedej części będą same stoliki a w drugiej będą się ludzie bawić.

przecież drzwi mogą cały czas być otwarte i goście będą widzieli co się dzieje w drugiej sali, wydaje mi się że gorzej jest gdy z sali do sali prowadzi korytarz lub są one na różnych piętrach
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Maj 10, 2011 1:39 pm   

Niebieskooka napisał/a:
mało ludzi się bawiło...jakoś tak dziwnie było...bo jak się siedziało za stołem to sie nie czuło, że się jest na weselu nie widząc wirujących par... :|

Też mi się wydaje, że tak może być. Ja rzcej bym wybrała jedną salę zamiast dwóch. Znajomi byli na weselu, gdzie były 2 sale i narzekali, że nie za bardzo im się podobało takie rozwiązanie. Ale myślę, że dziewczyny mają rację, że wszystko zależy od zespołu, czy potrafi zachęcić gości, żeby się bawili.
 
 
izuniaP 

Dołączyła: 11 Mar 2011
Posty: 131
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 13, 2011 5:43 pm   

ja tez mam wesele na sali ktora posiada 2 pomieszczenia, dlatego zamowilismy orkiestre ktora gra i zabawia gosci rowniez przy stolach,taka biesiada ze wzgledu na starsze osoby ktore nie beda tanczyc na parkiecie a zeby nie usneli przy stolach :) bylam na kilku takich weselach z ta orkiestra i bylo super :)
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 10:36 pm   

Wszystko zależy od sali.My byliśmy w Dworku "Eden" w Łowiczu i też były 2 sale ale były na przeciw siebie, dodatkowo na ścianie(przeciwległej do wejścia) w sali z jedzeniem były lustra i widać było wejście do sali tanecznej więc można było obserwować co się dzieje. Posiłków nikt nie przegapił bo zespół po zakończeniu bloku muzycznego mówił,że zaprasza na posiłek. Jak zespół zaczynał grać, nawet jak się siedziało na sali z jedzeniem, było to słychać i goście szli na parkiet, momentami było aż troszkę ciasno.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dosia_Zosia Pon Sie 29, 2011 10:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Wto Sie 30, 2011 8:33 am   

Na "mojej" sali również są dwie sale, jedna do jedzenia, druga do tańca. Uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie, bo przy stołach będzie można porozmawiać równocześnie obserwując zabawę innych. Znalazłam zdjęcia, ale nie wiem, czy coś będzie na nim widać, także tak to wygląda:
_________________


 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 30, 2011 9:30 am   

My z kolei mieliśmy wesele na sali dwupoziomowej i nikt nie narzekał, że trzeba chodzić potańczyć na górę. Dla osób, które akurat szły coś przekąsić też nie było problemu, ponieważ na górnej sali była zamontowana kamera, a na dolnej był wielki rzutnik, więc widzieli co się dzieje na górze. Dla wielu gości była to dodatkowa atrakcja, bo nigdy się z takim rozwiązaniem nie spotkali. Kapela też sobie z tym świetnie poradziła, cały czas mieliśmy mnóstwo ludzi na parkiecie. W dużej mierze to kwestia Młodych i gości, u nas towarzystwo było imprezowe, więc to nie był problem.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl