Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Pon Sie 06, 2012 8:03 pm
PRZENOSINY FORUM NA NOWY SZYBSZY SERWER
Autor Wiadomość
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Sie 26, 2011 11:50 am   PRZENOSINY FORUM NA NOWY SZYBSZY SERWER

Z racji znacznego powiększenia bazy forumowej w ostatnim czasie nasz dotychczasowy serwer się nie wyrabia (duża liczba zapytań do bazy zapycha procesor i pamięć RAM).

W związku z tym podjąłem decyzję o przeniesieniu nas na dużo lepszy serwer (4-rdzeniowy procek, 16GB RAM, szybsze dyski SSD).

Przenosiny będą w okresie 29.08 - 31.08 (poniedziałek - środa).

W tym okresie może przejściowo nie chodzić Forum / Portal (przeniesienie plików i baz danych oraz propagacja domen).

Przepraszamy za utrudnienia.
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 4:20 pm   

Mnie już dzisiaj przez Google Chrome Forum nie działa ale przez Mozille chodzi bez problemu.
_________________
 
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 9:38 pm   

Dosia_Zosia napisał/a:
Mnie już dzisiaj przez Google Chrome Forum nie działa ale przez Mozille chodzi bez problemu.

u mnie tam samo
_________________
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 27, 2011 6:53 am   

Po 18 wczoraj forum mi w ogóle przestało działać, wyskakiwał jakiś błąd,nawet przez Mozille też nie dało rady, ale po 22 już Forum działało nawet przez Chrome.Dziś rano śmiga błyskawicznie.
_________________
 
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 31, 2011 10:18 am   

Jesteśmy już na nowym serwerze, stary serwer odłączony :)
W ciągu najblizszych 24 godzin ze względu na propagację DNS-ów domen mogą jeszcze występować problemy dostepowe.

Próbować wchodzić z www lub bez www.
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 31, 2011 1:31 pm   

hmm.. a do mnie teraz nie trafiaja @ z powiadomieniami o tym, ze ktos napisal cos w obserwowanym przeze mnie temacie :(
_________________
 
 
@techsupport 
Administrator


Wiek: 34
Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 13
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Sie 31, 2011 5:50 pm   

Wciąż nie trafiają maile z powiadomieniami?
_________________
Pozdrawiam, techsupport
 
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Sro Sie 31, 2011 6:24 pm   

Ja nie mogę zobaczyć wiadomości, którą dostałam na PW. Mam widok listy wszystkich prywatnych wiadomości, ale konkretnej nie mogę zobaczyć. Aha, tyczy się tylko ostatniej wiadomości, którą dostałam wczoraj.
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Sro Sie 31, 2011 7:26 pm   

Ja mam problem z wysyłaniem PW i postów. Jak zrobię wyślij to pokazuje mi się "łączenie"....jeśli to zastopuje i jeszcze raz zrobię wyślij to pokazuje,że nie mogę wysłać drugi raz tej samej wiadomości. Jak odpisuje na PW i zrobię wyślij to też cały czas łączy a otwierając skrzynkę na nowej karcie widzę już tą wiadomość jako do wysłania. Używam Firefoxa, ale nie działo mi się nigdy wcześniej coś takiego.
_________________

Ostatnio zmieniony przez niesia2708 Sro Sie 31, 2011 7:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 31, 2011 8:01 pm   

techsupport napisał/a:
Wciąż nie trafiają maile z powiadomieniami?

Juz trafiaja :D
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 31, 2011 8:03 pm   

U mnie jest ten sam problem co u niesi2708.
_________________
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Sro Sie 31, 2011 8:07 pm   

No nie wytrzymam :evil: Co się dzieje z tymi wiadomościami prywatnymi?! Poza tym w skrzynce pokazuje mi się informacja, że moje wiadomości zajmują 135% pojemności lub nawet 420% (zależy kiedy włączę)
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 31, 2011 9:58 pm   

niesia2708 napisał/a:
Ja mam problem z wysyłaniem PW i postów. Jak zrobię wyślij to pokazuje mi się "łączenie"....jeśli to zastopuje i jeszcze raz zrobię wyślij to pokazuje,że nie mogę wysłać drugi raz tej samej wiadomości. Jak odpisuje na PW i zrobię wyślij to też cały czas łączy a otwierając skrzynkę na nowej karcie widzę już tą wiadomość jako do wysłania. Używam Firefoxa, ale nie działo mi się nigdy wcześniej coś takiego.

u mnie to samo, a poza tym:

jak klikałam zawsze w posty nieprzeczytane i miałam liste tematów, w których znajduja sie te nieprzeczytane posty to wystarczylo kliknac temat i on juz pokazywal odpowiednia strone i te posty nieprzeczytane, a teraz jedynie w jednym oknie moge kliknac, ale pokazuje mi np. 1 strone tematu a post nieprzeczytany byl na 17stej, a jak chce w nowej karcie otworzyc to juz w ogole nic z tego..

[ Dodano: Sro Sie 31, 2011 10:58 pm ]
niesia2708 napisał/a:
Ja mam problem z wysyłaniem PW i postów. Jak zrobię wyślij to pokazuje mi się "łączenie"....jeśli to zastopuje i jeszcze raz zrobię wyślij to pokazuje,że nie mogę wysłać drugi raz tej samej wiadomości. Jak odpisuje na PW i zrobię wyślij to też cały czas łączy a otwierając skrzynkę na nowej karcie widzę już tą wiadomość jako do wysłania. Używam Firefoxa, ale nie działo mi się nigdy wcześniej coś takiego.

u mnie to samo, a poza tym:

jak klikałam zawsze w posty nieprzeczytane i miałam liste tematów, w których znajduja sie te nieprzeczytane posty to wystarczylo kliknac temat i on juz pokazywal odpowiednia strone i te posty nieprzeczytane, a teraz jedynie w jednym oknie moge kliknac, ale pokazuje mi np. 1 strone tematu a post nieprzeczytany byl na 17stej, a jak chce w nowej karcie otworzyc to juz w ogole nic z tego..

[ Dodano: Sro Sie 31, 2011 11:11 pm ]
nie wiedziałam, ze posty sie dublują, ale już nawet troche jak sie "poskarżylam" to wrocilo do normy i juz od razu kieruje mnie na posty nieprzeczytane
 
 
@techsupport 
Administrator


Wiek: 34
Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 13
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 12:00 am   

Problem z wysyłaniem wiadomości nie powinien się już pojawiać.
_________________
Pozdrawiam, techsupport
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl