Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ELESIS
Autor Wiadomość
wilka 

Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 6:44 pm   ELESIS

Czy ktoś może miał okazje bawić się na weselu, gdzie grał zespół Elesis?

[ Dodano: Pią Sie 03, 2007 9:28 pm ]
Nikt niestety nie dał mi odpowiedzi... co mnie nieco zasmuciło bo czekałam chociaż na kilka pozytywnych odpowiedzi o tym zespole....więc zaufałam narzeczonemu, jednej płycie z weselu na którym grali i opinii naszego świadka. Ale nie żałuję!
Jak się przekonałam zespól nie jest znany w naszym regionie choć pochodzi z Czerniewic koło Tomaszowa.(to nie tak daleko). Zespół sprawdził się w 100%! Goście bawili się doskonale-"parkiet" był do końca wesela zapełniony! Przy stołach również panowie umieją fantastycznie bawić gości.
Baliśmy się nieco o nasz pierwszy utwór, ponieważ zespół wcześniej nigdy nie prezentował swoich umiejętności przy tym kawałku...ale wyszło doskonale!
Bardzo ciężko były odszukać gotowy podkład do tego utworu(choć prowadziliśmy szerokie poszukiwania)... i w końcu tydzień przed weselem sukces-jest podkład! Panowie z zespołu na wszelki wypadek postanowili ułożyć własny na podstawie mp3 otrzymanej od nas. I muszę przyznać że spisali się rewelacyjnie-co potwierdziło fakt, że wiedzą co robią! Test śpiewu tej piosenki sprawdziliśmy dopiero na naszym weselu ... jak rozpoczęliśmy tańczyć...pewnie dla wielu osób to wyda się nieco ryzykowne ale dla nas to był taki mały spontan-BARDZO UDANY! :-)
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Lut 08, 2008 9:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aaana022 

Dołączyła: 14 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: nibylandia
  Wysłany: Sro Lip 14, 2010 2:48 pm   ELESIS

odnawiam wątek.
Czy ktoś ma jeszcze jakieś informacje na temat zespołu Elesis z Czerniewic? Proszę o wszelkie opinie jakie macie.
Będą oni grali na naszym weselu ale obawiam się czy to nie była pochopna decyzja... bardzo się niepokoję że coś nie wyjdzie, że gościom się nie spodoba... proszę bardzo jeśli ktoś miał kiedyś z nimi do czynienia to piszcie!!!!..............
jak dotąd jest tylko jedna o nich opinia a to trochę mało.......
czekam i z góry wszystkim BARDZO dziękuję! :-) [/u]
 
 
aiskiereczka 

Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: tomaszów
  Wysłany: Pią Lis 19, 2010 7:42 am   

dotyczy zespołu Elesis z Czerniewic.
Miałam podobne odczucia co do tego zespołu, Zamówiłam ich juz 2 lata przed weselem a pożniej miałam watpliwości, z kim bym nie rozmawiala, nikt o nich nic nie wiedział, nie znal ich i nie słyszał o takim zespole. Ja co prawda byłam na jednym ich weselu ale obawiałam się jak to będzie. Miałam wesele w sierpniu i spisali się FANTASTYCZNIE!!!!Świetnie grali, wszyscy świetnie sie bawili ciągle pełny parkiet a i w przerwach (których naprawde było mało) grali przy stołach. Musze jeszcze powiedzić że przez całe wesele i poprawiny nie powtórzyła sie nawet jedna piosenka. Fakt że byli świetni potwierdzili nasi goście, którzy po weselu tłumnie dzwonili z prośbą o numer telefonu do nich bo bardzo im sie podobali i chcieliby tez ich zamówić, inni z kolei dzwonili chwaląc jakie super wesele i skąd ten zesól był :)
Także z czystym sumieniem moge ich BARDZO GORACO POLECIĆ!!!
Powodzenia
 
 
aaana022 

Dołączyła: 14 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: nibylandia
  Wysłany: Wto Maj 17, 2011 5:43 pm   ELESIS- Polecam!!!

mało jest odpowiedzi a myślę, że warto polecić ten zespół. Na szczęście nie sprawdziły się moje obawy. Chłopcy spisali się znakomicie!!! Cały czas zabawiali gości, wesele się bardzo udało, wszyscy goście byli zachwyceni. Jestem bardzo miło zaskoczona, było po prostu REWELACYJNIE!!! nawet nie zauważyłam kiedy były przerwy, bo były tak krótkie. Bawili i dzieci i młodzież i dorosłych i starszych. Naszą pierwszą piosenkę zagrali pierwszy raz a zgłosiliśmy ją tydzień przed weselem i wyszło także SUPER!

POLECAM WSZYSTKIM TEN ZESPÓŁ BO NAPRAWDĘ WARTO! NIE WIEM JAKIMI SŁOWAMI MOGŁABYM ICH ZAREKLAMOWAĆ! DZIĘKI NIM MAMY WSPANIAŁE WSPOMNIENIA NA CAŁE ŻYCIE!

JESZCZE RAZ POLECAMY! NAPRAWDĘ WARTO!!!!

P.S. dojadą wszędzie! do nas mięli ok. 70km, a musieli tą drogę pokonać 4 razy, bo grali też na poprawinach - które przerodziło się w drugie wesele:)
 
 
bgolianek 

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 1:38 pm   

Czy ma ktoś może kontakt do zespołu elesis? jaki jest skład?
liczę na szybką odpowiedź:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl