Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki obcas?
Autor Wiadomość
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 7:12 pm   

oj zgadza się.. poprostu komedia jest jak laska idzie w szpilkach z ugiętymi nogami... :x_rot
_________________

 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 7:21 pm   

Niom niestety...a sporo takich żurawi/czapli chodzi po ulicach :]
_________________
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 3:01 pm   

Kiedyś (czasy liceum) nosiłam tylko i wyłącznie buty na obcasie. Później (już na studiach) zaczęłam nosić same płaskie, a teraz to tak pół na pół, zależy od nastroju i okazji :) A obcasy mam różnej wysokości, ale najwyższe chyba nie przekraczają 8 cm.
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 4:33 pm   

Ja chodzę w niskich butach.Zazwyczaj jak kupuję buty to obcas musi być niski.A jak już zdecyduję się na wysoki obcas to musi być on solidny bo w szpilkach to u mnie nie bardzo :?
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 11:02 pm   

Najlepiej się czuje w obcasie ok 7cm chodź teraz na wesela nosiłam 9... fajne ale podbicie stopy zaczyna boleć po oczepinach ;) i musiałam je zmieniać :) Ale bardzo było :D
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 12:15 pm   

Martysia napisał/a:
ja w butach na obcasach mam ok 180 cm wzrostu wiec staram sie ich unikac. moj facet szaleje i inni tez mi mowia, ze to super wyglada bo jestem szczupla ale jakos srednio sie czuje a w autobusach czy tramwajach to w ogole jak jakis gigant sie czuje bo w wiekszosci dziewczyny sa male


no cóż, ostatnio zakupiłam boskie szpilki 13 cm i mam w nich 186 cm wzrostu. Ale nie bedę udawać, że jestem filigranowa - lubie mój wzrost, uważam, że to mój atut, dzieki temu mam lepszą figure i często noszę szpilki.

Jeżeli są bardzo wysokie, to mają wbudowany koturn wewnętrzny, wtedy tak nie czuje się wysokości. Mam szpilki od 6 do 13 cm, niższe to już nie obcasy dla mnie. Ale lubię czasem polatać w moich ukochanych baletkach lub sketchersach, zalezy od okazji.
Ostatnio zmieniony przez Malena Pią Wrz 03, 2010 12:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 2:19 pm   

Malena napisał/a:
szpilki 13 cm

wow.. ja chyba w takich bym nie wyskoczyła... pokażesz nam jak wygląda Twój nowy zakup :> ?

[ Dodano: Pią Wrz 03, 2010 2:22 pm ]
przepraszam za tą buźkę.. jeszcze ich nie opanowałam :P
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
sachmet 


Dołączyła: 17 Kwi 2010
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 2:50 pm   

Mam 172 cm wzrostu i namiętnie chodzę w szpilkach. Tak jak Malena mam szafę pełną szpilek 6-13cm i właściwie nie mam niskich obcasów. Nie mam problemu w chodzeniu nich w pracy 8 godzin a potem wyskoczeniu na miasto ze znajomymi. Ale zupełnie nie potrafię chodzić na koturnach :? Nie wiem dlaczego ale zaczynam się na nich potykać, chwiać i chodzę jak kaczka.

Ogólnie mam strasznego bzika na punkcie butów. Mam na nie specjalną szafę i potrafię jechać do Poznania czy Warszawy po jakiś wybrany model :zabawa: :krzeslem:
_________________



Dzienniczek ==> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11479
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 3:38 pm   

sachmet napisał/a:
Ogólnie mam strasznego bzika na punkcie butów. Mam na nie specjalną szafę i potrafię jechać do Poznania czy Warszawy po jakiś wybrany model :zabawa: :krzeslem:


Sachmet nieźle :D


U mnie w szafie można znaleźć i płaskie, i wysoki obcas (nawet 12 cm się znajdzie). Niestety w tych najwyższych wytrzymuję krótko (podbicie mi utrudnia chodzenie w nich), ale muszę przyznać, że coraz częściej zakładam obcasy takie w okolicach 7-8 cm. Na co dzień raczej biegam w trampkach (zdecydowanie najwygodniejsze przy spacerach z piesem).
_________________

 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 3:55 pm   

sloneczkoo napisał/a:
pokażesz nam jak wygląda Twój nowy zakup


bardzo prosze, moje ostatnio ukochane szpilki, 13 cm:) wygodne, spokojnie wytrzymuję w nich 6 godzin:)



 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 6:50 pm   

Malena napisał/a:
, moje ostatnio ukochane szpilki, 13 cm:)

Ładniutkie :smile: Ale ja bym pewnie w takich wysokaśnych padła :?
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 12:03 am   

Wygodnie mi i wyglądam już dobrze w obcasach 7-8cm więc najczęściej szukam właśnie takich. Mimo to najczęściej chodzę na płaskim- wygoda górą.Nie wiem czemu ,ale płaskie buty prawie zawsze są wygodne (nie obcierają) z kolei z pantofelkami mam problem. Moja stopa jest naprawdę szczupła i żeby mi się czółenka trzymały na nodze to też muszą być węższe od większości. Z kozakami na zimę mam o tyle dylemat ,że po lodzie i ogólnie wszechobecnej wtedy ślizgawicy ciężko chodzi się w butach na obcasie, ale za to dobrze trzymają się nogi i są lepsze w użytkowaniu niż buciki typowo letnie/wiosenne. Dlatego mam na płaskim i na obcasie.
_________________
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 7:07 pm   

Super buciki ;P
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 7:16 pm   

Super buciki!!! Tylko na 13 cm to może od drzwi do furtki bym doszła :razz: 8 cm to dla mnie max
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
 
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 7:22 pm   

a ja nie widzę zdjęcia Malena:(
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 8:13 am   

Kurcze, piękne te buty Maleny! Ja mam dyskopatię i chyba nie dałabym rady, nie mowiąc o tym, że nie powinnam :cry:
 
 
Kasia13 


Dołączyła: 16 Wrz 2011
Posty: 324
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 7:26 pm   

Ja kiedyś "śmigałam" tylko w szpilkach i generalnie w butach na wysokim obcasie. Niestety później zaczęły się problemy z żylakami i musiałam definitywnie zmienić obuwie . :cry:
Teraz mam butki na niskim albo zupełnie płaskim obcasie i zaledwie dwie pary szpilek , które zakładam bardzo sporadycznie.
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 10:05 pm   

Na co dzień zdecydowanie na płaskiej podeszwie, na wyższym obcasie mam tylko jedną parę taką na wyjścia,gdzieś około 5 cm,wyższych nie lubię.
_________________
 
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pon Wrz 26, 2011 7:49 am   

Z zasady adidasy, więc płaskie buty. Obcasy nie sprawdzają się przy prowadzeniu auta, także odpadają, ewentualnie na jakąś imprezę, ale wtedy już wysokie, ok. 8-10 cm.
_________________


 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Wrz 26, 2011 8:12 am   

U mnie na co dzień dominują baletki, ale na jakieś okazje czy wyjścia prawie zawsze wybieram obcasy. W mojej szafie większość obcasów ma 8-10 cm, najwyższe mają 12 cm :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon Wrz 26, 2011 8:31 am   

ewa.krzys napisał/a:
Obcasy nie sprawdzają się przy prowadzeniu auta


A ja uwielbiam prowadzić mając obcasy :smile: No i nie lubię średnich obcasów, zwykle mam wysokie, sporadycznie noszę baletki.
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Wrz 26, 2011 6:42 pm   

ewa.krzys napisał/a:
Obcasy nie sprawdzają się przy prowadzeniu auta

Ambrozja napisał/a:
A ja uwielbiam prowadzić mając obcasy

Na moim egzaminie na prawo jazdy była dziewczyna, która przyszła właśnie w butach na obcasach. Przejechała pięknie cały rękaw, zatrzymała się w idealnym miejscu, a kiedy egzaminator dał jej znak, żeby zaczęłam jazdę rękawem tyłem, but jej się ześlizgnął czy coś w tym stylu i w efekcie pojechała prosto, przy okazji zgarniając pod samochód kilka gumowych słupków :o :o :o
Taki mały OT :oops:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Pon Wrz 26, 2011 6:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pon Wrz 26, 2011 9:00 pm   

Dosia_Zosia napisał/a:
Na co dzień zdecydowanie na płaskiej podeszwie, na wyższym obcasie mam tylko jedną parę taką na wyjścia,gdzieś około 5 cm,wyższych nie lubię.

Ja też :)
_________________

 
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Wto Wrz 27, 2011 7:56 am   

ava, mój instruktor na pierwszych jazdach od razu powiedział, że w szpilkach nie wpuszcza dziewczyn do auta.

Zapomniałam, że poza adidasami akceptuję jeszcze baletki :)
_________________


 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2011 11:22 am   

ja mam trochę obcasów, ale ostatnio zdecydowanie wolę nosić płaskie buty.
W samochodzie nie widzę różnicy czy płaski czy obcas, natomiast nie lubię prowadzić w butach trekkingowych (za gruba podeszwa)
a co do jazdy w butach to ostatnio widziałam na moto laskę w szpilkach (oczywiście jako pasażer ) - wyglądało to co najmniej śmiesznie heh
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2011 4:14 pm   

Płaskie, płaskie i jeszcze raz płaskie.
Z jednej strony, ze względu na chorobę, nie wolno mi nosić butów na obcasach, a z drugiej, pewnie też ze względu na chorobę, nigdy nie byłam w stanie w takowych chodzić. Po godzinie tak strasznie bolą mnie stopy, że wolę iść na boso niż w butach na obcasie.

Na własnym weselu miałam buty na 3,5 cm obcasie. Jakoś wytrzymałam, chociaż było ciężko i ucieszyłam się jak mi buty zabrali, bo wskoczyłam w balerinki i tyle. Jak mi oddali buty na oczepinach, to je założyłam na chwilę, żeby nie było, i jak się goście do tańca rozeszli, to ja z powrotem wskoczyłam w balerinki :)
_________________

 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2011 4:46 pm   

Na co dzień noszę płaski...baletki :lol:
Na wesele chciałabym troszke wyższe..ok 8-10...ale dobrze wyprofilowane :lol:
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
fuente 


Wiek: 35
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2011 4:48 pm   

tomcia napisał/a:
Kurcze, piękne te buty Maleny! Ja mam dyskopatię i chyba nie dałabym rady, nie mowiąc o tym, że nie powinnam :cry:


Mam to samo.... a tak uwielbiam buty na obcasie :(
Nie mniej zdarza mi się pozwolić sobie na założenie wyższych butów (zwłaszcza jak gdzieś wychodzę z moim K.) :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl