Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: kryszka
Pią Lut 06, 2009 3:07 pm
komunikat o nieprzeczytanych postach
Autor Wiadomość
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Sty 22, 2009 10:57 pm   komunikat o nieprzeczytanych postach

Witam,co raz czesciej pojawia mi sie komunikat:

Twoje konto przekroczyło maksymalną ilość nieprzeczytanych postów: 1000 Zostały usunięte informacje o nieczytanych postach z wyjątkiem postów napisanych przez ostatnie: 7 dni
Ilość usuniętych nieczytanych postów: 26

Aby nie otrzymywać tego komunikatu, przeczytaj oznaczone tematy, lub oznacz wszystkie jako przeczytane.
W każdej chwili możesz skorzystać z wyszukiwarki postów aby odszukać posty napisane w ciągu ostatniego wybranego czasu.


jest to co najmniej dziwne,bo np jestem na forum, wylaczam sie na chwile i nagle mam 1000 nieprzeczytanych postow, przez pol minuty? no to chyba niemozliwe... nie wiemw takim razie jak mam rozumieć taki komunikat-pojawia się on conajmniej często i myślę, że jest nieuzasadniony
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 22, 2009 11:00 pm   

Olcia, może po prostu oscylujesz wokół tysiąca nieprzeczytanych i dlatego ciągle pojawia ci się ten komunikat. Jak się logujesz i wchodzisz w zakładkę Zobacz posty nieprzeczytane to ile ci pokazuje?
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Sty 22, 2009 11:09 pm   

Ewo masz racje, nie zworcilam na to uwagi :) myslalam jednak,ze ten komunikat dotyczy tematow obserwowanych przeze mnie czyli tych do ktorych mam zaznaczone powiadomienie o odpowiedzi, a jak teraz zerknelam na ta liste tematow to jednak chyba dotyczy wszytskich tematow na forum, ktorcyh nawet nigdy na oczy nie widzialam...nie weidzialam ze to w ten spsob jest brane pod uwage...ale dzieki za rade ;)
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 2:55 pm   [Problem] komunikat o nieprzeczytanych postach-ponawiam pyta

wznawiam temat-bo poprzedni napisany rpzeze mnie zostal zamkniety. Wiec ponawiam problem:
Witam,co raz czesciej pojawia mi sie komunikat:

Twoje konto przekroczyło maksymalną ilość nieprzeczytanych postów: 1000 Zostały usunięte informacje o nieczytanych postach z wyjątkiem postów napisanych przez ostatnie: 7 dni
Ilość usuniętych nieczytanych postów: 26

Aby nie otrzymywać tego komunikatu, przeczytaj oznaczone tematy, lub oznacz wszystkie jako przeczytane.
W każdej chwili możesz skorzystać z wyszukiwarki postów aby odszukać posty napisane w ciągu ostatniego wybranego czasu.

jest to co najmniej dziwne,bo np jestem na forum, wylaczam sie na chwile i nagle mam 1000 nieprzeczytanych postow, przez pol minuty? no to chyba niemozliwe... nie wiemw takim razie jak mam rozumieć taki komunikat-pojawia się on conajmniej często i myślę, że jest nieuzasadniony

juz w poprzednio otwartym rpzeze mnie watku dot tego tematu EwaM mi pomogla,ale to nic nie dalo-to nie jest wina przeze mnie nie przeczytanych postw-bo pilnuje aby ich ilosc nie rpzekroczyla 1000 , teraz np jest ich kolo 600 a jak weszlam na forum komunikat powyzszy mi sie pojawil-ktos moze ma inny pomysl ?


edit: otworzyłam zamknięty wątek, żeby nie powtarzać
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Lut 06, 2009 3:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 4:08 pm   

Ze względu na zwiększone moce przerobowe nowego serwera - zwiększyłem ilość nieprzeczytanych postów do 2000.
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Paź 07, 2011 9:55 pm   

Mnie ostatnio pojawia się ta informacja za każdym razem jak się loguję :| (wielkość to 1000)
Da się coś zrobić? Już próbowałam nawet otwierania wątków, których nie czytałam z ostatnich 7 dni, ale jakoś nie przyniosło to rezultatu.
_________________
 
 
Meerkat 


Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 08, 2011 9:29 am   

U mnie też jest limit 1000 postów.
Po prostu klikam: "Oznacz wszystkie posty, jako przeczytane" i nalicza mi od nowa. Ale i tak uważam, że limit powinien być zdecydowanie większy...
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Paź 08, 2011 10:07 pm   

Meerkat a gdzie to można kliknąć??
_________________
 
 
martyna piotr. 

Dołączyła: 09 Paź 2011
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2011 8:19 pm   

dokładnie ozmacz wszystkie p[osty jako przeczytane
_________________
martyna piotr
 
 
Meerkat 


Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2011 9:16 pm   

M4rcysi4, jak wejdziesz a stronę główna po zalogowaniu, to po prawej stronie tuż nad "tabelką forum" masz: zobacz posty nieprzeczytane i jak w to wejdziesz, to na samym dole pod tymi postami po prawej stronie jest: oznacz wszystkie jako przeczytane
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Paź 09, 2011 9:21 pm   

Meerkat ślicznie dziękuję za pomoc ;)
_________________
 
 
Meerkat 


Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 12:19 pm   

M4rcysi4, cieszę się, że pomogłam :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl