Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Sro Lut 05, 2014 6:12 pm
TLC Zapłaci za Ślub - Konkurs!
Autor Wiadomość
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 01, 2011 1:13 pm   TLC Zapłaci za Ślub - Konkurs!

TLC - nowy Discovery kanał stylu życia obecnie poszukuje zabawne, towarzyskie i zakochane w sobie pary do wzięcia udziału w naszym nowym rozrywkowym programie telewizyjnym.

Jeżeli jesteście parą, która nie może doczekać się Waszego ślubu, to Wy i Wasz wielki dzień może być pokazany w pierwszej polskiej edycji tej produkcji na TLC. A nawet lepiej, pozostaniecie nowożeńcami w ciągu paru tygodni i my zapłacimy za Wasz cały ślub i wesele.

Jeżeli jesteście zainteresowani udziałem w programie, to skontaktujcie się z nami, a my pomożemy zrealizować Wasze marzenie!

Dołączcie także do nas na Facebooku: www.facebook.com/zaplacimyzaslub

[ Dodano: Sob Lip 02, 2011 2:02 pm ]
nikt z Was nie zdecydowałby sie na wzięcie udziału w konkursie?
 
 
Piniu 

Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 9:29 am   

jedna para z łodzi podobno bierze w tym udział :)
 
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 11:55 am   

skąd takie informacje?
 
 
Piniu 

Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 02, 2011 5:29 pm   

TLC wybrało salę na której planujemy swoje wesele :)
 
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 02, 2011 10:47 pm   

hmm.. sala "Wenecja" na Marmurowej?
 
 
Piniu 

Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 7:37 pm   

dokładnie
Sala Wenecja na marmurowej
podobno w październiku startują kolejne odcinki

chyba fajna sala skoro telewizją ją wybrała :)

[ Dodano: Sob Paź 15, 2011 2:06 pm ]
wczoraj był na TLC pierwszy Polski odcinek “Nie mów pannie młodej” w warszawie

może za tydzień Łódź pamiętajcie piątek 21:30 :)
 
 
 
Kasia13 


Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 324
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 16, 2011 10:33 am   

Piniu napisał/a:
wczoraj był na TLC pierwszy Polski odcinek “Nie mów pannie młodej” w warszawie


Oglądałam i mam mieszane uczucia. Ryzykowna sprawa.
A poza tym to nie rozumiem jednej rzeczy, państwo młodzi
decydują się na coś takiego (na wzięcie udziału w programie)
nie rozmawiają wcześniej jak widzą ten dzień :?:
Ostatnio zmieniony przez Kasia13 Nie Paź 16, 2011 10:34 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 16, 2011 11:19 am   

też mi się średnio podobało... kurcze jakoś nie wierzę, że nie mogli się ze sobą skontaktować i ustalić pewnych rzeczy (np. sukienki) czy sali. Albo to wszystko jest mocno naciągane albo te pary jakieś niemrawe :cool:
_________________
Ostatnio zmieniony przez asia7 Nie Paź 16, 2011 11:20 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Nie Paź 16, 2011 8:47 pm   

Tez oglądałam i to jasne ze jak ktoś sie zglasza to jest poinformowany o co chodzi zreszta ta dziewczyna mówiła ze jak chodzili razem po salonach to podobały im sie zupełnie inne suknie.. Ja jakoś swojego narzeczonego nie brałam na zakup sukni.. No moze raz ale on robił tylko za kierowce.. A co do pary z łodzi napewno bedzie bo na reklamie widziałam chłopaka z mojego liceum - szkoda tylko ze nie wiadomo w którym odcinku bo takto bede musiala wszystkie obejrzeć :-D
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 5:42 am   

Zuza12345 napisał/a:
to jasne ze jak ktoś sie zglasza to jest poinformowany o co chodzi
My zaszliśmy dość daleko w castingu i nie było mowy, że taka jest formuła. Wręcz było podkreślane, że na pewno sami będziemy o wszystkim decydować, że nie będzie tak, że producenci przedstawią swoją wizję, a my musimy ją zrealizować. Podejrzewam, że pary dowiadywały się o wszystkim na samych końcach castingu, a jak się już człowiek nakręci to zapewne ciężko jest zrezygnować z darmowego wesela:)
_________________

 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 3:15 pm   

mimeczka napisał/a:
My zaszliśmy dość daleko w castingu i nie było mowy, że taka jest formuła. Wręcz było podkreślane, że na pewno sami będziemy o wszystkim decydować, że nie będzie tak, że producenci przedstawią swoją wizję, a my musimy ją zrealizować. Podejrzewam, że pary dowiadywały się o wszystkim na samych końcach castingu


ja wiedziałam o co chodzi jeszcze zanim ogłoszono casting, powiedziano, ze będzie szykowana polska edycja tego programu, więc jak ktoś znał format, to wiedział.

Swoją drogą obejrzałam ostatni odcinek i dziwi mnie, ze dziewczyna jest zdziwiona, że facet wybrał jej nie taką sukienkę jaką chciała...nawet jak poda sie wskazówki - ma mieć gorset i być bez ramiączek - to takich sukienek jest pełno roznych rodzajow. Wie na co się decyduje, więc niech nie oczekuje, że facet czyta w myślach..

Ja bym się na to na pewno nie zdecydowała, nie dlatego, że nie ufam męzowi (nam się podobały te same sale, typ sukni też), ale same przygotowania są bardzo przyjemne i szkoda by mi było iść na moje wesele na gotowe jak na cudzą imprezę.

Co do wyboru miejsca - nie wiadomo jak to jest, w programie dziewczyna mowila, ze wielokrotnie rozmawiali o sali wczesniej i mowila narzeczonemu, ze chcialaby okrągłe stoły, a on wybral salę z prostokątnymi - wiec pewni Centrum Olimpijskie chciało po prostu pokazać się w programie i zareklamować.
Ostatnio zmieniony przez Malena Pon Paź 17, 2011 3:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 5:43 pm   

Malena napisał/a:
Ja bym się na to na pewno nie zdecydowała, nie dlatego, że nie ufam męzowi (nam się podobały te same sale, typ sukni też), ale same przygotowania są bardzo przyjemne i szkoda by mi było iść na moje wesele na gotowe jak na cudzą imprezę.
Mam identyczne zdanie :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Wto Paź 18, 2011 8:56 am   

polskiej wersji nie oglądałam, ale jakoś nie przemawia do mnie formuła tego programu
nigdy nie zgodziłabym się, żeby to mój narzeczony wybierał sukienkę
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 9:11 am   

mimeczka, no ale nie powiesz mi chyba, że nie rozmawialiście z narzeczonym na temat ślubu, wesela co chcecie, a co nie???

..hmm w 1 odcinku pan młody miał na imię Kamil - o ile dobrze kojarzę, tak jak mój narzeczony... i jeśli słucha tak samo jak mój, to nie dziwię się, że nie bardzo wiedził co jego dziewczyna chciała.. oni poprostu nie słuchają.. :smile:

Malena napisał/a:
- wiec pewni Centrum Olimpijskie chciało po prostu pokazać się w programie i zareklamować.


tez tak uważam, ale jednak tak jak napisała
mimeczka napisał/a:
a jak się już człowiek nakręci to zapewne ciężko jest zrezygnować z darmowego wesela:)
Ostatnio zmieniony przez Zuza12345 Wto Paź 18, 2011 9:16 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 4:13 pm   

Zuza12345 napisał/a:
mimeczka, no ale nie powiesz mi chyba, że nie rozmawialiście z narzeczonym na temat ślubu, wesela co chcecie, a co nie???

Nie, nie powiem, bo skoro jest to nasze wspólne wesele, to logiczne, że wszystko ustalamy razem:)
A co do nietrafionych decyzji młodego, to wg mnie jest to wyolbrzymiane na potrzeby programu, no bo co to by była za zabawa, gdyby młoda była zachwycona od początku do końca, musi się troche powkurzać, a gdyby się np popłakała to już wogóle byłby czad :smile:
_________________

 
 
 
turecik 

Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 625
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 6:01 pm   

fajnie jest jak ktoś zapłaciłby za nasze wesele, ale chyba nie byłabym do końca spełniona. W dwa tygodnie zorganizować ślub bez mojej wiedzy :o jak tu zaprosić w tak krótkim czasie 100 - 120 gości chyba tylko na telefon, a wszystkie formalności !!
ja bym chyba się nie zdecydowała :)
_________________

 
 
 
Kasia13 


Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 324
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 21, 2011 9:49 pm   

Obejrzałam dzisiejszy odcinek i coraz bardziej mi się podoba. :)
Dziś było dużo lepiej niż tydzień temu. Tym razem trafił się pan młody ,
który słucha co mówi jego kobieta a więc jednak są i tacy.
Suknia kompletnie nie w moim stylu ale pannie młodej się podobała
a to najważniejsze. Swojego wesela w zoo nigdy bym nie zorganizowała,
jednak jako gość nie zapomniałabym długo takiej uroczystości (w pozytywnym
tego słowa znaczeniu).
Wciąż czekam na parę z Łodzi. Może będzie za tydzień. :mrgreen:
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Nie Paź 23, 2011 11:26 am   

Ja też obejrzałam wczorajszy odcinek i utwierdziłam się tylko w przekonaniu, że to nie dla mnie 8) Ale rozumiem też, że są pary, które dzięki programowi (prezent w postaci 40 tys. na zorganizowanie wesela) miały możliwość w ogóle MIEĆ wesele (tak np. było wczoraj w przypadku pary studentów).
No i przyjemnie oglądało mi się odcinek z Wrocławia, ze znajomymi miejscami w tle :) A mój ulubiony tekst panny młodej - a bukiet? Najwyżej zatrzymamy się po drodze w jakiejś kwiaciarni :smile: No i zatrzymali się na pl.Solnym, pan młody zakupił słonecznika w jakimś przybraniu - jeden z setki bukietów w całodobowej kwiaciarni (notabene, mieliśmy kilka zdjęć właśnie tam, ze słonecznikami podczas pleneru) - i jak się mają do tego godziny spędzone na poszukiwaniu w Internecie tego jednego, jedynego, idealnego bukietu :D ?
_________________


 
 
 
Kasia13 


Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 324
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 23, 2011 11:16 pm   

paulinkaaMU napisał/a:
A mój ulubiony tekst panny młodej - a bukiet? Najwyżej zatrzymamy się po drodze w jakiejś kwiaciarni


[smilie=122_new.gif] [smilie=122_new.gif] [smilie=122_new.gif]
Też zwróciłam na to uwagę. Zastrzeliłabym pana młodego.
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Paź 24, 2011 2:30 pm   

Mnie się podobał 2gi odcinek właśnie ze względu na to, że panna młoda była zadowolona ;) Tak sobie nad suknią myślałam i doszłam do wniosku, że podobałaby mi się każda, którą by mój PM dla mnie wybrał, bo wiedziałabym, że jemu się podoba, ale....... z jednym wyjątkiem, suknią, którą miała właśnie panna młoda z tego 2giego odcinka :P
_________________
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 24, 2011 5:44 pm   

oglądałam 2gi odcinek i fajne było, że PM potrafił tak wszystko dobrać, żeby dziewczyna była zadowolona
jednak nadal mam mieszane uczucia co do formuły tego programu i nie zdecydowała bym się, żeby mój narzeczony wszystko sam załatwiał

Kasia13 napisał/a:
paulinkaaMU napisał/a:
A mój ulubiony tekst panny młodej - a bukiet? Najwyżej zatrzymamy się po drodze w jakiejś kwiaciarni


[smilie=122_new.gif] [smilie=122_new.gif] [smilie=122_new.gif]
Też zwróciłam na to uwagę. Zastrzeliłabym pana młodego.

też to zauważyłam :D
 
 
Piniu 

Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 28
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Lis 02, 2011 3:02 pm   

dziewczęta
trochę zaufania ;)


M4rcysi4 napisał/a:
Tak sobie nad suknią myślałam i doszłam do wniosku, że podobałaby mi się każda, którą by mój PM dla mnie wybrał, bo wiedziałabym, że jemu się podoba :P


mówcie co chcecie ale taka pana młoda jak powyżej jest moim marzeniem, liczę że własnie taką wybrałem ;)

Kasia13 napisał/a:
Wciąż czekam na parę z Łodzi.

my też bo będziemy mieli wesele w tym samym miejscu
Ostatnio zmieniony przez Piniu Sro Lis 02, 2011 3:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lis 04, 2011 10:33 pm   

Piniu dla mnie ta sytuacja z programu byłaby na prawdę na rękę, bo wybierając swoją suknię myślałam tylko o tym, aby w jego oczach ujrzeć zachwyt. Gdyby on wybierał suknię to byłabym spokojniejsza, a tak teraz będę żyć w niepewności do samego ślubu. Jeśli nie zobaczę tego czegoś w jego oczach to będzie mi przykro :(

Podczas dzisiejszego odcinka się popłakałam ze wzruszenia :oops: Szczęście Panny Młodej, duma Młodego i potem jak odwróciły się role- pocieszanie męża (przed pierwszym tańcem)- bezcenne :-) Swoją drogą pierwszy taniec super :D
_________________
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sob Lis 05, 2011 2:38 pm   

a kto był w ostatnim odcinku? bo nie ogladalam i chciałabym sie zalapac na powtórkę.. tylko w tygodniu sa tez powtorki z poprzednich par..
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Lis 05, 2011 2:50 pm   

Zuza12345, para z Kluczborka, nie pokazywali ich w reklamówce, właśnie oglądam dam znać jak obejrzę ;)

całkiem przyjemna para - para taneczna, najlepsze pieski przebrane za parę młodą :D
_________________


udanego dnia Gość
Ostatnio zmieniony przez kariczeq Sob Lis 05, 2011 3:41 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sob Lis 05, 2011 7:00 pm   

Gdzie oglądasz jak oglądasz? Można to gdzieś z necie znalezc?
 
 
Kasia13 


Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 324
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 05, 2011 8:23 pm   

Muszę przyznać, że ten żart -dotyczący sukienki ślubnej -pana młodego (z Kluczborka) był mało śmieszny. A przyszła teściowa jak się wkurzyła. Widać było ,że w pierwszej chwili była bardzo zła. :evil:
Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.
Ostatnio zmieniony przez Kasia13 Sob Lis 05, 2011 8:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Lis 05, 2011 9:34 pm   

Mnie tam się żart podobał :D Dzieki niemu PM miała jeszcze większą radość z właściwej sukni ;) Za to nie podobała mi się reakcja teściowej :evil: Nawet jeśli by się jej ta suknia nie podobała to mimo wszystko mogła powiedzieć, że jest ładna. Gdyby się okazało, że to TA suknia to PM miałaby w głowie także to jak bardzo się suknia nie podobała mamie. Głupia..... nie szczędziła słów rozczarowania.
_________________
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Lis 05, 2011 9:42 pm   

Zuza12345, mam nagrywarkę w nce, więc sobie nagrałam i oglądałam zaległy odcinek, czekam na odcinek z Łodzi, bo kolega opowiadał, że może się gdzieś tam znajdzie, bo akurat był na sali jak nagrywali (ślub był w środę) ;)
_________________


udanego dnia Gość
Ostatnio zmieniony przez kariczeq Sob Lis 05, 2011 9:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Nie Lis 06, 2011 8:55 am   

kariczeq, M4rcysi4, Kasia13, dziewczyny a jakie imiona mieli młodzi z ostatniego odcinka.. Bo w programie tv nie ma numeracji tylko imiona par.. :-P a co do łódzkiej pary to młoda ma zdjęcia na swoim fb.. Powiem tylko ze młody miał biały/kremowy garnitur
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Lis 06, 2011 9:44 am   

Zuza12345, Agnieszka i Sebastian
_________________


udanego dnia Gość
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Nie Lis 06, 2011 9:47 pm   

wg mnie ostatnia panna mloda - taneczna - miala bardzo tandetną stylizację, no ale najwazniejsze, ze byla zadowolona, dla mnie za duzo - suknia z falbankami, loki, pejsy, duzo zelu, obroza na szyi i dlugie kolczyki....ale szczescie na widok wlasciwej sukni bezcenne:) widac, ze para sie dobrze zna i wie jakie druga polowa ma oczekiwania.
 
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Czw Lis 10, 2011 6:20 pm   

kariczeq napisał/a:
Agnieszka i Sebastian

dzięki we wtorek była powtórka i tym razem udało mi się obejrzeć

[ Dodano: Czw Lis 10, 2011 6:22 pm ]
Cytat:
wg mnie ostatnia panna mloda - taneczna - miala bardzo tandetną stylizację, no ale najwazniejsze, ze byla zadowolona, dla mnie za duzo - suknia z falbankami, loki, pejsy, duzo zelu, obroza na szyi i dlugie kolczyki....ale szczescie na widok wlasciwej sukni bezcenne:) widac, ze para sie dobrze zna i wie jakie druga polowa ma oczekiwania

dobrze powiedziane/napisane...nic dodać nic ująć jak dla mnie
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lis 10, 2011 10:29 pm   

Dziewczyny, a może się któraś skusi :D
http://moda.allegro.pl/ni...1926749391.html
_________________
 
 
panimłoda 

Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 0
Skąd: łódz
Wysłany: Pią Lis 18, 2011 1:41 pm   

jest tez suknia pary z drugiego odcinka:)
"awangardowa":P
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 18, 2011 8:38 pm   

ja wczoraj po raz pierwszy ogląałam ten program na TLC, ło mamo, ze niby chłopak większość kasy wydał na wieczór kawalerski z 40 000 !! ! bajka..
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Lis 18, 2011 10:30 pm   

niem, większości pewnie nie, bo już była chyba sala załatwiona, stroje i jakieś inne rzeczy, więc pewnie większość z tej reszty co mu zostało, no jakby tam popatrzeć same dwusetki szły co najmniej 1600-2000 zł jak nie więcej
_________________


udanego dnia Gość
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 18, 2011 11:08 pm   

kariczeq napisał/a:
niem, większości pewnie nie, bo już była chyba sala załatwiona, stroje i jakieś inne rzeczy, więc pewnie większość z tej reszty co mu zostało, no jakby tam popatrzeć same dwusetki szły co najmniej 1600-2000 zł jak nie więcej
tak wiem, jest to program "z przymrużeniem oka" ;)
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 19, 2011 5:15 pm   

M4rcysi4, ta suknia chyba była naj z tych wszystkich , które były wybrane w programie ;)
_________________


 
 
Piniu 

Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 28
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Lis 24, 2011 6:53 pm   

jutro ŁÓDŹ!!! :smile:

OGLĄDAMY!!! :smile:

ciekawe jak wypadnie nasza łódzka para ;)
 
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 7:18 pm   

ooooo fajnie wiedzieć ;) postaram się ogladać ;P
_________________


 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 8:54 pm   

Piniu napisał/a:
jutro ŁÓDŹ!!!
A w Manufakturze można się spotkać z tą parą i złożyć jej życzenia, czytałam dzisiaj na naszymmieście:)
_________________

 
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 9:40 pm   

O Matko, to ta artycha z reklam "kupił dokładnie taką, jakiej nie chciałam.. odcinana pod biustem- nie chciałam.." Ale załamka :wink:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 9:43 pm   

pierwszy raz to oglądam - matko za żadne pieniądze bym się na to nie zdecydowała, a to dopiero parę minut leci :o
_________________
 
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 10:14 pm   

szczerze.... ciężki przypadek
skoro dziewczyna jest świadoma tego, że ma charakter "Zosi samosi" to po co podpisywała umowę :/
poza tym.... bez urazy, ale jest starsza więc mogłaby być trochę bardziej wyrozumiała
póki co zachowuje się jak rozkapryszona dziewczynka

ehh.... może za ostro trochę, ale takie jest moje zdanie :lol:
Kociadło, też bym nie poszła na taki układ
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 10:34 pm   

Ale dziwne... jak dla mnie to ewidentnie zostały nagięte, bądź wręcz złamane zasady programu i kontraktu który sami podpisali.
No bo przecież Panna Młoda miała całkowity wpływ na wygląd sukni, w końcu po tym jej wybrzydzaniu, jednak została kupiona ta jej wymarzona!

Coś tu nie halo, chyba nie tak powinno być :wink:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 10:38 pm   

Straszna ta Panna Młoda .... szok starsza a wybrzydza... ale ten jej ukochany też taki olewczy... Okropna Para ;)
_________________


 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 10:39 pm   

Ale miała ładną córkę :smile:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 10:47 pm   

chociaż tyle..... ;P
_________________


 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 10:56 pm   

Debussy, to samo miałam napisać :P

co do sukni.... Młody "kupował" suknię w jakimś małym salonie, a suknia którą wybrała Panna Młoda pochodziła z salonu NAJNA
tak się składa, że producenci przeoczyli jeden szczegół: tuż po kupnie sukni przez Pana Młodego (tej "brzydkiej") świadek w mieszkaniu machał przed kamerą książeczką jaką się dostaje po kupnie sukni w salonie NAJNA
wniosek jest jeden - od samego początku Młody kupił suknię, o której marzyła Młoda

no albo się mylę (ale tej książeczki z salonu jestem pewna, bo dzisiaj takową widziałam w salonie na własne oczy 8) )
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl