Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
arte di roma
Autor Wiadomość
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 10:01 am   

Cosolu, jak upatrzysz cos na necie, to ok. ale lepiej przejdz sie po salonach, w wielu sa butki AdR.
Ja pierwsze butki AdR mierzylam w salonie przy okazji mierzenia sukni (wtedy jeszcze chodzilam po wielu salonach)... spodobal mi sie jeden fason i udalo mi sie dotrzec do producenta. umowilam sie i pojechalam na Dunska (najpierw lepiej zadzwonic, jak chcesz mam kompletne namiary). Jest to zaklad produkcyjny, nie ma zadnego sklepu... butki stoja sobie w kartonach... mila pani (Joanna chyba...) pokazuje ci (mozna zmierzyc oczywiscie)ktore sa z wyprzedazy, a ktore nie, no chyba ze cie interesuje cos z katalogu, wiec mozesz zamowic jak akurat ich nie ma na stanie... jak cos ci sie spodobalo w zakladzie a akurat ich nie maja w twoim rozmiarze to tez mozna zamowic. Cena takiej przyjemnosci zalezy od modelu, moj (zamowiony kolor i rozmiar) kosztowal 250 (czyli zaoszczedzilam 100 zl w porownaniu z salonem) :)
_________________


 
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 1:43 pm   

a ja zamowiłam buciki Arte di roma 211 A w Classie i bedą mnie kosztowały 270zl. Nie chciało mi sie chodzić po sklepach i szukać a ponieważ te od razu mi sie bardzo spodobały to je zamówiłam. Z tego co tu piszecie to jakbym poszła na Duńska to bym zaplacila za buty na zamowinie ok 250zl. Takze 20zl to nie jest az taka straszna różnica a czasu zaoszczedziłam sporo
_________________

 
 
 
Kathrine 

Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 2:15 pm   

Witam, właśnie dziś poszłam na poszukiwania moich butów ślubnych w Łodzi i jestem bardzo niezadowolona. Oczywiście pomijając już to że nie kupiłam żadnych butów, to jeszcze stwierdzam że butów ślubnych w Łodzi jest bardzo mało.
A jeśli chodzi o firmę Arte di roma to mierzyłam 3 fasony tych butów i każdy z nich mnie gdzieś upijał, więc nie mam o nich dobrego zdania, poza tym cena też wysoka.(ale podkreślam że nawet gdyby kosztowały ok 350 zł to kupiłabym je gdyby były wygodne).
_________________
 
 
migotka_79 

Dołączyła: 17 Mar 2008
Posty: 13
Skąd: Radom / Łódź
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 5:31 pm   

A oto moje buciki :-) :cool:
Kliknij, zeby zobaczyc!!!!!!!!!!!!
_________________
Dziękuję i pozdrawiam :-)
Ostatnio zmieniony przez migotka_79 Pon Kwi 07, 2008 5:34 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 10:15 am   

odebralam w koncu swoje buciki i sa sliczne...szcze mowic mialam troche opory bo zamawialam buty i do konca nie wiedzialam czy dobry rozmiar itd ale wszystko bylo w porzadku
troszke mnie upijaly w palcach wiec dalam je do szewca zeby mi je nieco rozbil i teraz leza idealnie:)

ale i tak rozejrze sie chyba za jakimis na zmiane:D
_________________

 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 9:06 am   

Mi bardzo podobają się butki tej firmy do ślubu upatrzyłam sobie wstępnie model 411C
_________________
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 03, 2008 10:24 pm   

Iza ten sam fason podoba mi się . ;)
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 07, 2008 8:22 am   

ja też te buciki przymierzałam i są bardzo wygodne, w końcu kupiłam inne, ale z tego, co zauważyłam, to w salonie na Jaracza, bodajże Vivian są lepsze ceny na buty tej firmy, 30 zł mniej niż np. w Sławie
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Sty 06, 2009 6:47 pm   

A ja wczoraj kupiłam buciki AdR nr 418 A. Jak dla mnie wygodne jak kapcie! :wink:
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 06, 2009 9:39 pm   

411C są jak dla mnie prześliczne, ale niestety gdy ja szukałam swoich butów to nie mieli mojego rozmiaru, a miałam za mało czasu na zamówienie mojego numeru.
_________________


 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Wto Sty 06, 2009 9:57 pm   

Ambrozja napisał/a:
A ja wczoraj kupiłam buciki AdR nr 418 A. Jak dla mnie wygodne jak kapcie! :wink:


ja mialam 419 :)
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Sty 07, 2009 8:22 am   

Buty tej firmy są prześliczne :oczami:
_________________

 
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro Sty 07, 2009 2:48 pm   

mietka napisał/a:
Ambrozja napisał/a:
A ja wczoraj kupiłam buciki AdR nr 418 A. Jak dla mnie wygodne jak kapcie! :wink:


ja mialam 419 :)


też się nad nimi zastanawiałam:)
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 15, 2009 9:56 pm   

Byłam w zeszłym tygodniu u producenta na Duńskiej. Mają tam przeceny butów nawet za 150 zł można kupić ale z tego co zrozumiałam sa to buty zwrócone przez salony z jakiegoś powodu... Normalna cena 270 zł. Z tych za 150 sa oczywiscie tylko wybrane modele. Nowe modele- dopeiro w marcu rusza produkcja
 
 
monisiagoku 

Wiek: 38
Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 16, 2010 11:12 pm   

ja miałam buty z tej firmy chyba linia sydney 412. na 5 cm obcasie. kolor ecru dopasowałam razem z panią do probki materiału od sukni. kupowałam w butiku slubnym sławy na piłsudskiego. koszt 320 zł. ale uwazam ze warto. buty mega wygodne. po całonocnym tańcowaniu są w stanie idealnym. przez tydzień je nosiłam w pracy aby dostasowały się do mojej stopy ;-) . poza tym świetnie wyglądaja na nodze.

sa wykonane z cielecej skóry wiec wysoka jakość.

w tym butiku jest bardzo miła obsługa. jesli cos sie podoba z katalogu Pani moze zamowic bez konieczności kupowania jesli okaża sie np niewygodne. wiekszosc modeli dostepna na miejscu.

duży plus ze mają szeroką gamę rozmairów ;-) i tych dużych i tych małych.
_________________
monisiagoku
 
 
katrina 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 9:41 am   

monisia a w sławie są troche tańsze buciki? :)
_________________
 
 
KKasia13 

Dołączyła: 07 Gru 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 11, 2010 11:09 pm   

ja kupiłam te buciki na duńskiej- cena 270 zł, więc zawsze trochę taniej niż w salonie. czy sie sprawdziły- napiszę po 8 maja:)
_________________
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 3:01 pm   

Byłam wczoraj na Duńskiej (oj ciężko tam trafić). I niestety nic mnie nie powaliło na kolana. Na zdjęciach buty wyglądają o wiele ładniej niż w rzeczywistości. I takie malutkie te obcasiki.. a jak już dorwałam wyższy to zupełnie mi się nie podobał.
_________________
 
 
kata100710 

Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 67
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 7:30 pm   

tez właśnie jestem na etapie poszukiwania butów i mam się zamiar tam wybrać, a pamiętasz może jakie były ceny ?
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 26, 2010 1:52 pm   

kata100710, około 270 zł
_________________
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 11:05 am   

Byłam w sklepie firmowym na ulicy Duńskiej 20(trzeba wejść w bramę i przejść koło magazynów w podwórzu).Wszystkie buty tej firmy kosztują 270 zł.Czas oczekiwania-2 tygodnie.Ja niestety nic tam sobie nie upatrzyłam!
_________________
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 15, 2011 1:56 pm   

a ja tu nie pokazywałam swoich Arte di Roma, model Sofia 211A:



i na mnie:

_________________
 
 
figazmakiem 

Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 1:37 pm   

ja też miałam na swoim weselu 411C i były to najwygodniejsze buty jakie miałam. Zero odcisków itp. Azamawiałam je bezpośrednio u producenta, czyli w Łodzi na ulicy traktorowej :)

[ Dodano: Pią Sie 05, 2011 2:38 pm ]
a pomyłka - nie na ulicy traktorowej tylko duńskiej
 
 
kaniaa 

Wiek: 36
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 74
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 10, 2011 6:17 pm   

555, Bardzo ładne buciki :-)

i ten model 411 :-) chyba wybiorę się przymierzyć.
_________________
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Sro Sie 10, 2011 8:11 pm   

ja również miałam buty z tej firmy, poleciła mi ich Pani z salonu sukni slubnych gdzie kupiwałam, gdyz razem współpracują. Mogę tylko ich pochwalic, gdyż mam dośc wymagającą stopę i Pan za każdym razem przerabiał mi bucika na taki jaki miał byc, aby był wygodny. Poszerzał czy wydłużał bez problemu. Również odebrałam je przed ślubem na Duńskiej <i też nie mogłam trafic :smile: >
_________________
 
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 11, 2011 6:51 am   

Ja mam buciki o nr 251B.
Bylam bardzo zadowolona :)
_________________
 
 
cammillka 

Dołączyła: 12 Paź 2011
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 6:34 pm   

Ja też miałam buty z Arte di Roma :) są świetne, dopasowane idealnie.

Właściciel jest bardzo sympatyczny, na moją prośbę i to bez dodatkowej opłaty dodał do moich butów pasek wokół kostki, mimo że wzór, który wybrałam paska nie posiadał.

Przy odbieraniu butów okazało się, że będzie potrzebne rozbicie w jednym miejscu, a ponieważ nie mogłam już do nich dojechać, Właściciel przywiózł mi buty do miejsca pracy, w innej części miasta. Super! :lol:

Ich zakład mieści się przy ulicy Duńskiej, niedaleko Traktorowej w Łodzi. Jeśli komuś nie bardzo odpowiadają godziny, można się z nimi umówić telefonicznie.

Mój mąż też u nich zamawiał (mają też serię męską - Marco Fini).

Biorąc pod uwagę, że zamawialiśmy 2 pary, otrzymaliśmy rabat (50zł).

Buty z włoskiej skory, idealnie dopasowane do stopy za przystępną cenę. Naprawdę polecam.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl