Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Karty menu do wydruku - na stoły weselne
Autor Wiadomość
Plebuska 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Maj 2008
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 03, 2008 1:06 pm   

justinaa napisał/a:
ja się własnie zastanawiam, czy zrobić menu stojące a jeśli tak, to jedno na parę, czy raczej na zasadzie menu jak w restasuracji stojącego co jakis czas na stole, czy menu na parę, czy rulon na talerzach, hmmm
:-)


Rulonów nie polecam, bo ciężko je później podziać. Najwygodniejsze są klasyczne składane na pół, chociaż rulony wyglądają ślicznie:) Zresztą rulony zazwyczaj są czymś przewiązane, zrobi się bałagan jak te sznureczki zaczna latać po stołach, podłosze. Polecam stawiane. U nas były jedno na parę i jesli ktoś był sam, to miał dla siebie indywidualne Menu.


 
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 1:22 pm   

Super pomysł, nigdy wcześniej nie słyszałam o tym ale chyba wcielimy w życie to menu.
_________________
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Cze 18, 2010 11:03 pm   

Ja mam zamiar zrobić menu, bedą stojące. Mam zamair umieścić tam informację o ciepłych daniach, oraz o tym że jest stół wiejski, wodny, słodki, jak również gdzie znajduje się kawa i herbata oraz wina do samodzielnej obsługi.
Przy głównych posiłkach postaram się wspisać orientacyjną godzinę podania ale o innych atrakcjach już nie będę się rozpisywać ;)

Uważam, że takie menu jest bardzo elaganckim dodatkiem.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
Agulek Belgia 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 6
Skąd: Pabianice/Belgia
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 1:49 pm   

My mielismy karty menu. Zamiescilam tam rowniez dodatkowe informacje o dostepnych drinkach w barze i stole slodkim w odzielnej sali. Uwazam ze oprocz funkcji informacyjnej moga tez fajnie komponowac sie z dekaracja stolu.
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 2:46 pm   

ja byłam teraz na weselu gdzie było Menu. Rzeczywiście fajna sprawa, bo wie się co będzie do jedzonka :) Ale z drugiej strony to taki chyba jednak zbędny dodatek, który mniej czy więcej, ale kosztuje
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 9:47 am   

Byłam na weselu, gdzie były rulony, slicznie to wyglądało - stało jedno menu na okrągly stolik. Koszt bardzo niewielki - wydrukować tylko i przewiązac wstążką, chyba zrobimy to u nas:):)
Ostatnio zmieniony przez Malena Pią Wrz 17, 2010 9:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 9:52 am   

Malena napisał/a:
Byłam na weselu, gdzie były rulony, slicznie to wyglądało

menu stojące i leżące na talerzykach widziałam ale tych rulonów wyobrazić sobie nie mogę, Malena masz może jakieś zdjęcie jak to wygląda?

czy to jest kartka zwinięta w rulon i położona na stole?
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 11:36 am   

PositiveAga, nie mam zdjęć, to był rulon przewiązany wstążką i postawiony na srodku stołu. Ale można zrobić po kilka sztuk i postawić np przy serwetkach, ewentyalnie połozyć obok sztućców.
 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lis 16, 2010 3:45 pm   

Szczerze mówiąc jeszcze się nie spotkałam z kartami menu na weselach :roll: Nawet fajny pomysł ale ja chyba sobie odpuszczę :roll:
 
 
prestige 
Firma


Dołączyła: 13 Paź 2010
Posty: 16
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lis 18, 2010 3:10 pm   

W menu nie muszą się znajdować tylko informację dotyczące jedzenia - możemy wypisać w nim cały scenariusz nocy, atrakcje i dodatkowe informacje. Goście lubią być zaskakiwani ale też dobrze jak wiedzą co ich czeka :)
_________________
Prestige
 
 
motylek666 

Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 95
Skąd: z okolicy
Wysłany: Nie Cze 19, 2011 4:49 am   

bardzo fajny pomysł - byłam sceptycznie nastawiona do menu ale jak zobaczyłam na naszej sali oglądając ją to się zachwyciłam - u nas np zupy na drugą kolacje mamy dwie do wyboru i wówczas goście już będą wiedzieć którą wolą
poza tym to jest bardzo eleganckie i gustowne- menażerka poleciła nam by zrobić 1 menu na 10 osób - żeby nie zajmowało zbyt wiele miejsca a goście i tak przekazują sobie te menu - zrobiliśmy 1 na 7 osób
format a4 złożone na pół, stojące, barwy i motywy jak na winietkach, zawieszkach , zaproszeniach - jestem ciekawa reakcji gości - wprowadzamy parę nowych rzeczy na naszym weselu tzn nieobecnych do tej pory na innych weselach i menu to jedno z nich
 
 
salaWenecja 
Firma


Wiek: 49
Dołączył: 25 Wrz 2010
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2011 1:44 pm   

bardzo fajny pomysł, dodaje stylu weselu
muszę pożyczyć ten pomysł:)
 
 
MałaMi 


Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 355
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2011 5:20 pm   

Na weselu mojej siostry było menu i reakcja gości była bardzo pozytywna - każdy wiedział na co ma się szykować do jedzonka, czy zostawić sobie miejsce bo będzie jeszcze dużo ciepłych posiłków czy wcinać zimną płytę. Część gości wzięła sobie potem menu na pamiątkę po weselu :) U nas niestety chyba ich nie będzie, bo jadłospis ustalamy 3 tygodnie przed weselem i może być problem z wydrukowaniem (a chciałabym, żeby było stylistycznie dobrane do reszty ozdób i przede wszystkim winietek).
_________________


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13295
 
 
cammillka 

Dołączyła: 12 Paź 2011
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 4:45 pm   

Umieszczenie menu na stołach to fajny pomysł, ale my go zastąpiliśmy odrobiną śmiechu :) Zamiast menu, każdy z gości miał przy swoim miejscu "regulamin wesela". Gościom bardzo się spodobało :) wiem też, że wiele osób zabrało sobie na pamiątkę.

O ile regulamin można zabrać ze sobą, tak menu chyba już nie. Tak mi się w każdym razie wydaje, że trochę dziwnie zabierać menu :)
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 12:07 pm   

U mnie kilka osbo zabralo menu na pamiątkę.

My mielismy i to był fajny pomysl, goście od razu zabrali się do czytania, byli pozytywnie zaskoczeni i powiedzieli potem, że to pomaga fajnie rozplanowac jedzenie, tak, żeby się nie najeść przystawkami tuż przed daniem.

Postawiliśmy po jednym na każdym okrągłym stole.

Wybralismy takie menu z Decorisusa:

i w realu


na stole weselnym w komplecie z zawieszkami na wódkę
Ostatnio zmieniony przez Malena Sro Paź 19, 2011 12:37 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl