Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Asiek
Wto Lis 22, 2011 11:17 am
Targi Ślubne 2011
Autor Wiadomość
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 09, 2011 10:43 pm   

Ja również byłam na targach w Hali Expo i dziś w Arenie. Ogólnie bardziej podobało mi się w Arenie, ale zależy kto czego szukał. W Hali Expo było jak dla mnie gorąco i oboje z narzeczonym męczyliśmy się z tego powodu. Było mniej rzeczy, które nas interesują. Rozglądałam się za dekoracjami na stoły (zdecydowanie było lepiej w Arenie) i za kwiaciarniami, żeby porozmawiać o wiązance ślubnej (w Expo było tylko jedno stoisko - ale wiązanka była idealnie pod mój gust, za to w Arenie był już wybór). Chciałam pokazać narzeczonemu obrączki - wybór był, ale nasze najładniejsze były w A&A Jubiler - Hala Expo. W Apart mieli takie jak nam się podobało ale tylko na papierze w katalogu a nie na żywo do oglądnięcia. Fotografia, wideofilmowanie, fontanny i samochody nas zupełnie nie interesowały.
No i załatwiłam jedną... a właściwie 2 rzeczy, bo Megi zrobiła mi próbny makijaż i zdecydowałam się na jej makijaż i do tego fryzurkę i ciesze się bardzo.
Do tego w Arenie były osoby z naszej zaklepanej sali weselnej i mogłam sobie jeszcze raz spokojnie porozmawiać o dekoracjach.
_________________

 
 
rafalolczyk.com 
Firma

Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 75
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 09, 2011 11:28 pm   

FOTOJACEK napisał/a:
Patrzcie krytycznie bo pokazywane zdjęcia są dobrze wyselekcjonowane.
Nie ulegajcie magii pojedynczych zdjęć. Wam też mogą się trafić super fotki, ale mogą być zupełnie inne, niż to, co urzekło Was na stoisku.


Podczas spotkania pokazuję kilka przykładowych albumów ale również zawsze pokazuję pełny reportaż jednej pary - ok. 100-120 zdjęć.
Czyli coś takiego co otrzymują ode mnie Młodzi po wykonaniu usługi.
Właśnie dlatego aby nikt nie powiedział, ze te zdjęcia są przebrane i wyselekcjonowane.
_________________
Rafał Olczyk
Fotografia Ślubna / Wedding Photography
 
 
 
malwa 

Dołączyła: 10 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: LDZ
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 12:17 am   

Witam serdecznie.

Niestety nie dane było mi dotrzeć na targi :( wypadł mi weekend w pracy. Gdyby był tak ktoś z Was miły i napisał w 2 zdaniach czy były jakieś ciekawe autka ? Interesuje mnie raczej coś współczesnego. Jak kształtowały się ceny ? Ślub mamy w czerwcu.
 
 
Bartek86 

Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 9:04 am   

malwa, aut było nawet sporo
Jeśli chodzi o współczesne to na pewno było kilka lincolnów - ceny od 850 do 1200zł w zależności od rocznika auta ;)
Był 10m Hummer za 2500zł (cena za ślub w Zgierzu, nie wiem jak w Łodzi)
oraz 9m Chrysler 300c za 1700zł (cena za ślub w Zgierzu, nie wiem jak w Łodzi)
Widziałem jeszcze nową Hondę Accord Coupe, BMW 5 E60, Audi A6, Porsche Boxter, długiego VW T5 - ale tu cen nie znam bo nie pytałem
 
 
mammamia.85 

Wiek: 38
Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 12:43 pm   

no słyszałam, że w arenie był tylko jeden salon z sukniami ślubnymi, to chyba pseudo targi a nie targi, jeśli brakuje podstawowych rzeczy. ciesze się, że dobrze wybrałam i poszłam do expo.
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 12:46 pm   

jeden????

byl salon Barbara na 100%
KArina
i jeszcze 2 inne kolo mnie były 3 stoiska z suknami .( wiec nie wiem dlaczego piszesz jeden)
plus projetant sukni na 100% był

za duzo nie widziałam bo malowałam ,ale to wiem:)
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 12:53 pm   

mammamia.85 napisał/a:
słyszałam, że w arenie był tylko jeden salon z sukniami ślubnymi,

to źle słyszałaś :smile:
_________________
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 12:55 pm   

Każde targi sa inne......każda z Was szuka co innego

w Expo malo aut w Arenie więcej
znow w Expo wiecej sukni w Arenie mniej

i tak mozna porownywac......jedni maja juz cos załatwione inni nie , kazdy szuka co innego dlatego opinie sie dziela, i tak powinno byc

co do ilosci stoisk, wystarczy porownac wielkos areny a expo
moze byc widac w Arenie mniej ludzi jezeli ma taki obszar ( komfort spaceru, brak duchoty raczej na plus)

Expo ciasniej , blizej ( efekt więcej)

kwestia kolejki
Expo jedna kasa
Aena 2-3
wiec co sie dziwic ze nie ma tłumu przed wejsciem
czasem ciezko zrozumiec oczekiwania ludzi, stac w tej kolejce czy wejsc szybko, czy lepsze te ze kolejka za drzwiami czy to ze organizatorzy radza sobie z iloscia przybylych gosci

mysle ze w tej kwesti nie dogodzi sie nikomu:)
zawsze cos sie znajdzie za i preciw:)

mysle ze jedynie nad czym sie zastanowic to targi w dwoch roznych terminach:)

pozdrawiam wszystkich
_________________

 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 1:43 pm   

No ja niestety nie byłam na targach więc mam pytanie. Czy ktoś był przy stoisku Aparta? Jeśli tak to czy ze względu na targi były jakieś upusty, promocje na obrączki?
_________________
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 1:45 pm   

10 %:)
zaliczka 200 zł wystarczyla, moja szwagierka sie za obraczkami rozgladala:)
_________________

 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 5:50 pm   

bylo bardzo duzo stoisk z sukniami z 5-6napewno
_________________

 
 
 
sylwirka84 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 9:45 pm   

Moim zdaniem targi jedne jak i drugie mogły się podobać.Jako że my wszystko mamy bo ślub za 4 msc to mnie bardziej zainteresowały Targi w Arenie bo szukaliśmy autka które zreszą znaleźliśmy.Wedle upodobań mojego mężczyzny jest to Mercedes z 70 roku:)Więc targi udane, A jakby ktoś szukał autka to polecam nasze.Dodaję zdjęcia dla chętnych.Pozdrawiam

DSC_0139.jpg
nasz mercedesik
Pobierz Plik ściągnięto 1095 raz(y) 76.86 KB

 
 
 
e_linka2 

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 144
Skąd: Łódź/Rawa Mazowiecka
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 10:56 pm   

Ja jestem zadowolona z targów z Areny. Spodobała mi się jedna sukienka i cała oferta firmy Joltex - na 100 % trafię do ich salonu. Poza tym moim zdaniem był o wiele większy wybór obrączek - pooglądaliśmy więc wiele modeli, po przymierzaliśmy. Udało się zdobyć kilka rabatów, które można wykorzystać również po targach. Podsumowując - targi oceniam na dobre.
 
 
porsche 
Firma

Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 11, 2011 12:37 pm   

Dwa słowa z punktu widzenia wystawcy: byłem z samochodem na targach w Arenie i w porównaniu z rokiem ubiegłym to teraz była kompletna klapa. Wystawców było z tego co wiem ok. 60-80 mniej niż rok temu. Generalnie na płycie było mnóstwo wolnej przestrzeni. Mam wrażenie że było więcej aut niż stoisk :) Naliczyłem ok. 30 aut na płycie a początkowo miało nie być wogóle samochodów w hali więc o czymś to świadczy...
Odwiedzających również było dużo mniej niż w rok temu. To całe show na scenie to równiez nieporozumienie - wszystko to było jakieś blade i strasznie nudne. A już olewające podejście organizatorów do wystawców dopełniło wszystkiego i z pewnością na następnych targach w Arenie już się nie pojawie.
Organizowanie 2 konkurencyjnych imprez w tym samym czasie uważam za nieporozumienie. Jak ma wystawca być w 2 miejscach jednocześnie?? Dla zwiedzających również nie jest to dobra sytuacja, ponieważ nie każdy ma czas na to żeby cały weekend ganiać między jedną a druga imprezą (oprócz czasu liczą się też pieniądze, bo wejście na 2 imprezy + parking to prawie 100 zł). Jedna impreza w zupełności by wystarczyła (wszyscy mogli by się zmieścić, a odwiedzający mieli by wszystkich w jednym miejscu) samochody w jednym miejscu i wtedy można sobie porównać i wybrać a tak to są dwie imprezy, na których wszystkiego jest po trochu i nikt nie jest do końca zadowolony (ani wystawcy ani odwiedzający).
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Sty 11, 2011 2:09 pm   

Ja bylam zawiedziona konkursami w Arenie. Nastawiłąm się na konkursy, ale w ciągu 3 godzin były tylko 2 na scenie - na pierwszy sie spoznilismy 5 min, na drugi, choc stalismy ponad godzine pod sceną, sie nie zalapalismy, bo zaczal sie z 20 min jak odeszlismy od sceny (bo w koncu chcielismy tez zwiedzić targowe stoiska). Chcieliśmy wziąć udział, a tu lipa - w zeszłym roku było dużo więcej konkursów, zarówno na historyjki, jak i tanecznych i dużo więcej nagród do wygrania.

Co do wystawców, my mamy większość załatwioną, więc nic nie musialismy zamawiac, ale zaskoczyła mnie na plus ilość aut. Sporo było też sukien, kilka sal weselnych. A przez przypadek znaleźlismy kwiaciarnię dla mnie:)
 
 
 
malwa 

Dołączyła: 10 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: LDZ
Wysłany: Pią Sty 14, 2011 5:17 pm   

czy ma ktoś namiar na ludzi którzy wystawiali BMW ?
 
 
justysiaw 

Wiek: 40
Dołączyła: 26 Gru 2010
Posty: 10
Skąd: włocławek
Wysłany: Nie Sty 16, 2011 12:20 pm   

Byliśmy na targach i mamy już zamówiony samochód i upatrzyliśmy sobie parę innych rzeczy na nasze wesele, więc muszę powiedzieć że targi były bardzo pomocne i jak dla mnie mogliśmy się zorientować w modzie weselnej bo poza forum za dużo nie mieliśmy czasu na szukanie.
 
 
bazyl 


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 93
Skąd: gdansk
Wysłany: Nie Sty 16, 2011 2:26 pm   

ale chyba jednak nikomu nie podobało się to że jedna i druga impreza była w jeden weekend.
pewnie i dlatego na arenie było tak pusto bo jednak firmy mogły pokazać się tylko w jednym miejscu a jakby były w innych terminach imprezy to pewnie i tu i tu by się pojawili.
 
 
 
mammamia.85 

Wiek: 38
Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 10:26 pm   

czy ktoś z osób, które były w Hali Expo ma ulotkę stowarzyszenia Pracownia Alternatywnego Wychowania? Chcę im przekazać 1%, a swoją zgubiłam i nie mam ich KRS.

no i wszystkim polecam przekazywanie 1%
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 10:29 pm   

A nie łatwiej wyszukać w internecie?
http://www.pawlodz.org/pa...eramy-1-procent
_________________
 
 
Joanka 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 18 Lis 2010
Posty: 26
Skąd: Łódź, teofilów
Wysłany: Wto Sty 18, 2011 12:35 pm   

Witajcie

popieram w całej rozciągłości wypowiedzi Megi. :) )
Szkoda, że wszystko w jednym terminie... wszyscy wtedy tracą :(
 
 
asia884 

Dołączyła: 13 Gru 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 18, 2011 9:49 pm   

w Arenie było byle jak. mało ludzi, wystawców też nie za wielu, tegoroczne targi kojarzą mi się tylko z autami... żałuje, że nie byłam w expo czytając wpisy, bo chyba więcej bym tam załatwiła.
mammamia.85 a to stowarzyszenie wystawiało się z jaką ofertą?
 
 
hapcia82 

Wiek: 41
Dołączyła: 27 Paź 2010
Posty: 8
Skąd: łódż
Wysłany: Wto Sty 18, 2011 11:21 pm   

ja tez bylam w arenie,zawiodlam sie myslalam ze bedzie na prawde wielka impreza :-? poniewaz wiekszosc mamy juz zaklepana szukalam tylko dekoracji i znalazlam pracownie florystyczna - Parviflora takze wszystkie deko zamawiam u tej kobitki.fajne pomysly ma!
_________________
 
 
mammamia.85 

Wiek: 38
Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 18, 2011 11:57 pm   

ola88 dzięki, padałam na twarz i nie wpadłam na to ;-)

asia884 to stowarzyszenie prowadzi m.in. świetlice dla dzieciaków ze środowisk marginalizowanych. Można im zamiast kwiatów coś zebrać. Z tego co mi mówiła dziewczyna na stoisku, przed wakacjami głównie potrzebują pieniędzy na obozy, po wakacjach przybory plastyczne i szkolne, książki jakieś gry.
Zdecydowanie przemówiła do mnie metoda ich pracy i chyba z pół godziny gadałam.
Na pewno przekonali mnie, że warto coś dla nich zrobić.
http://www.pawlodz.org/ tu jest dużo informacji Asiu.
 
 
kasia.pik 


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Sty 2011
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 24, 2011 3:40 pm   

Byłam na Targach w Arenie i w Expo. W Expo chciałam być w sobotę ale polazłam na początek i zrezygnowałam bo była ogromna kolejka która praktycznie stała w miejscu. Bez sensu. Byłam potem w niedzielę.

Nie mam doświadczenia w tego typu imprezach ale mi się podobało w Arenie. Nie było tej kolejki takiej wielkiej bo szybko szło przy kasach. Firm tez było dużo. Wydaje mi się, ze więcej niż w Expo. Ludzi w niedzielę było więcej w Arenie (przynajmniej w czasie kiedy ja byłam).

Po targach jestem przerażona - nie zdawałam sobie sprawy że tyle rzeczy trzeba załatwić :smile:
Na szczęście mogę na Targi iść jeszcze w przyszłym roku :)

Ogólne wrażenia - Expo jest ładniejsze wizualnie ale Arena ma moim zdaniem lepszą ofertę dla panien młodych (więcej sukni ślubnych itp.) i jak dla mnie to bardziej dba o zwiedzających (koszt biletu ten sam co w Expo a organizator w Arenie zapewnia dodatkowo show, zaprasza Kammela, organizuje pokazy salonom by mogli pokazać suknie). Jak wyczytałam na stronie targów w przyszłym roku maja być w Arenie dwa dni.
W Expo jest spokojniej i łatwiej porozmawiać a w Arenie można zobaczyć pokazy i wygrać nagrody.
Pewnie w Arenie będzie za rok jeden dzień spokojny a w drugi pokazy :wink:
Szkoda, ze te Targi są jednego dnia bo trzeba iść i tu i tu by zebrać oferty.

Jak czytam tu niektóre wpisy to włosy mi staja na głowie ile przekłamań... Ktoś pisze, ze w Arenie był jeden salon, ktoś inny, ze było mało konkursów. Ja byłam i się z tym nie zgodzę - dostałam od prowadzącej rabat na spa. Nagrody były rozdawane nie tylko w czasie konkursów głównych na scenie i było tych nagród całkiem sporo. Stoisk z sukniami tez było kilka a na pewno było ich więcej niż w Expo.

Sumując - gdybym miała wybrać w przyszłym roku tylko jedną imprezę poszłabym do Areny. Ale jak znam życie i siebie to za rok pójdę i tu i tu :)
_________________



Miłego dnia! :)
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 12:48 pm   

kasia.pik napisał/a:
ile przekłamań... Ktoś pisze, ze w Arenie był jeden salon, ktoś inny, ze było mało konkursów


no moze gdybym stala 5 godz, to byloby wiecej, ale w ciagu 2 godz na scenie byly 2 konkursy, wiec to nie jest przeklamanie - moze nie bylas w zeszlym roku, ale bylo sporo wiecej konkursow.

kasia.pik napisał/a:
Nagrody były rozdawane nie tylko w czasie konkursów głównych na scenie

a gdzie i kiedy?
 
 
 
FOTOJACEK 
Firma

Wiek: 55
Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 4:07 pm   

Malena napisał/a:
kasia.pik napisał/a:
Nagrody były rozdawane nie tylko w czasie konkursów głównych na scenie

a gdzie i kiedy?

Nie uważałaś, albo cię nie było ;-)
Oto dowód, że sporo fantów było rozdawanych poza sceną.
Zdjęcia z rozdawania fantów ze sceny

Malena napisał/a:
no moze gdybym stala 5 godz, to byloby wiecej, ale w ciagu 2 godz na scenie byly 2 konkursy, wiec to nie jest przeklamanie


Myślę, że gdyby Pani postała 5 godzin pod sceną, to obejrzałaby powtórnie ten sam pokaz.
Pokazy były zdublowane o dwóch różnych porach dnia.
Gdyby była jedna tura, to wielu ludzi by się nie dopchalo w pobliże sceny. A tak pełna kulturka ;-)
Oczywiście w drugiej turze też były fanty i konkursy, ale zdjęć z drugiej tury już nie mam, bo cykałem co innego.
Ostatnio zmieniony przez FOTOJACEK Wto Sty 25, 2011 4:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 11:45 pm   

FOTOJACEK napisał/a:
Nie uważałaś, albo cię nie było


napisałam, że stałam 2 godz pod sceną i owszem, uważalam :wink:
w harmonogramie takich info się nie umieszcza, a nielatwo widocznie sie wstrzelic. Trudno, zebym stala 7 godz czekajac na rozdawanie fantow..
 
 
 
cz1cz 


Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 30, 2011 5:25 pm   

Dobrze pomyślane z tymi targami.Można iść i zobaczyć jakie są tendencje na 2011rok. :D

[ Dodano: Pon Lut 14, 2011 6:59 pm ]
Cytat:
Ślub z charakterem
Zabiorę Cię właśnie tam...cz1cz

Ty nas nie zabierzesz tym swoim autem bo:
My jedziemy Chryrselem Le Baronem z 1962 roku.
Naszym zdaniem to tak powinno wyglądać auto do ślubu :)


baro.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 755 raz(y) 29.51 KB

 
 
nietakamala 

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 12:14 am   

Hej! Ja też byłam i tu i tu... Ogólnie szkoda, że w tym samym czasie dwie jednakowe imprezy, bośmy się nastękali w zimnych autobusach, żeby się przedrzec przez miasto, no ale co zrobić... W EXPO zainteresowały nas obrączki i tort, natomiast w Arenie - znalazłam kobitkę, która zrobi mój wymarzony bukiet ślubny! Więc w sumie wypady na targi oba udane.
_________________
Już za parę chwil... bo w czerwcu... :)
 
 
obiektywnie 
Firma

Dołączył: 07 Mar 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 1:20 pm   

Jak dla mnie największą pomyłką były dwie tego typu imprezy w tym samym czasie. Był to duży problem nie tylko dla odwiedzających ale i dla wystawców. Co więcej obydwie imprezy podkupowały sobie co lepszych wystawców i jak dla mnie to i jedna i druga na tym straciły.
 
 
 
pwmega 
Firma

Dołączył: 18 Kwi 2011
Posty: 9
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 9:08 am   

No proszę czego się uczę, do tej pory nie wiedziałem że takie targi się odbywają....
_________________
zdecydowana większość myśli jest zbędna...
 
 
salaWenecja 
Firma


Wiek: 49
Dołączył: 25 Wrz 2010
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 1:54 pm   

obiektywnie napisał/a:
Jak dla mnie największą pomyłką były dwie tego typu imprezy w tym samym czasie. Był to duży problem nie tylko dla odwiedzających ale i dla wystawców. Co więcej obydwie imprezy podkupowały sobie co lepszych wystawców i jak dla mnie to i jedna i druga na tym straciły.



zgadzam się z rozmówcą

mogły być dwie ale na pewno nie w tym samym czasie,

na marginesie wystawcy ginęli pod ogromem kopuły Atlas areny, to moim skromnym zdaniem nie jest dobry targowy obiekt
 
 
emcia82 

Dołączyła: 02 Cze 2011
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 11:07 pm   targi

Czy już wiadomo gdzie i kiedy będą następne targi?
 
 
kecaj73 

Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 22
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Paź 24, 2011 9:56 am   

nietakamala napisał/a:
Hej! Ja też byłam i tu i tu... Ogólnie szkoda, że w tym samym czasie dwie jednakowe imprezy, bośmy się nastękali w zimnych autobusach, żeby się przedrzec przez miasto, no ale co zrobić... W EXPO zainteresowały nas obrączki i tort, natomiast w Arenie - znalazłam kobitkę, która zrobi mój wymarzony bukiet ślubny! Więc w sumie wypady na targi oba udane.

Witam
a mi się wydaje że takie targi w taką porę to niebardzo...Przechlapane, zimno, gdzie słońce?Czy nie lepszy termin wiosenny???Przecież śluby są praktycznie na okrągło a i tak planuje sie wszystko z wielkim wyprzedzeniem.
TARGI NA WIOSNĘ!!!
pozdrawiam
 
 
Violcia 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 3:33 pm   

Śluby są w sezonie letnim ale przygotowania w zimowym :)
 
 
kecaj73 

Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 22
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 4:29 pm   

Violcia napisał/a:
Śluby są w sezonie letnim ale przygotowania w zimowym :)

tzn statystycznie najwięcej latem :cool: ale pozostałe wiosna, jesień, zima nic?
myślę że przygotowania to min rok :wink: , sala, zespół, strój, inne towarzyszące...
Chodzi mi tylko o to że zima wg mnie to trochę nieodpowiedni czas na targi ślubne. Nie ma jak słoneczko, a dookoła zielono.
pozdr
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl