Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Chór Gospel
Autor Wiadomość
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 4:36 pm   

Czy macie moze namiary na skrzypaczke/skrzypka z wolnym terminem 29.08.09?bardzo prosze o namiary!a kojarzycie moze jakies chory Gospel z Łodzi?
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 30, 2009 12:48 pm   

France napisał/a:
a kojarzycie moze jakies chory Gospel z Łodzi?

Proszę bardzo: http://www.gospel-lodz.gsi.pl/
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
aislin 
Firma

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 9:28 am   Gospel na ślubie

Jeśli zastanawiacie się nad oprawą muzyczną swojego ślubu, to gorąco polecam zespół gospel, który śpiewał na naszym ślubie. My marzyliśmy o tym, by nasza ceremonia była przepełniona radością i taka właśnie była. Obawialiśmy się jedynie o reakcję gości ze starszego pokolenia, ale okazało się ,że talent tych ludzi zachwycił nawet seniorów :) ! Jeśli ktoś z was będzie zainteresowany, z chęcią podam namiary na zespół!
_________________
Aislin Fall
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 11:57 am   

Ja bym poprosiła namiary :wink:
A możesz napisać ile pieniążków biorą za ślub? Mają może strone internetową?
_________________
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 12:19 pm   

Ja także byłabym zainteresowana :)
_________________
 
 
aislin 
Firma

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 12:25 pm   

Słuchajcie nazywają się 8 dzień i maja swoja stronę ,ale nie wiem czy na stronie są ich utwory, dlatego najlepiej jest do nich napisać i wybrać się na próbę, wtedy też zobaczycie, ze mają niesamowita moc i talent:)
_________________
Aislin Fall
 
 
Nieogolona_Roza 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 3:36 pm   

Tak tak ja tez jestem ciekawa ile taka przyjemnosc kosztuje ;)
_________________


 
 
andzia84 

Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 5:32 pm   

Ja też jestem zainteresowana :)
 
 
 
marcia331 
Szczesliwa zona


Dołączyła: 13 Maj 2008
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 06, 2010 2:04 pm   

Nawet nie sadzilam ze jest takie zainteresowanie chorem gospelowym na slub. Ale jesli tak jest ja moge polecic jeden zespol. Nazywaja sie The Gospel Time. Ten chor prowadzi moja przyjacilka i jej kolezanka. Sama w nim swego czasu spiewalam ale to na poczatku istnienia. Musze powiedziec ze dziewczyny bardzo profesjonalnie podchodza do sprawy. A osoby z choru to naprawde utalentowani i pelni energii ludzi. Jesli ktos jest zainteresowany to polecam ich strone internetowa. Poza tym w marcu beda mieli koncert w ŁDKu wiec jak chcecie zobaczyc i posluchac serdecznie zapraszam.
_________________
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 06, 2010 4:43 pm   

marcia331 napisał/a:
Nawet nie sadzilam ze jest takie zainteresowanie chorem gospelowym na slub. Ale jesli tak jest ja moge polecic jeden zespol. Nazywaja sie The Gospel Time. Ten chor prowadzi moja przyjacilka i jej kolezanka. Sama w nim swego czasu spiewalam ale to na poczatku istnienia. Musze powiedziec ze dziewczyny bardzo profesjonalnie podchodza do sprawy. A osoby z choru to naprawde utalentowani i pelni energii ludzi. Jesli ktos jest zainteresowany to polecam ich strone internetowa. Poza tym w marcu beda mieli koncert w ŁDKu wiec jak chcecie zobaczyc i posluchac serdecznie zapraszam.


Do tego chóru jeśli ktoś jest zainteresowany podam namiary na prv. Też polecam.
_________________
 
 
 
karapp 

Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 80
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 12:38 am   

a ktoś wie ile kosztuje taka przyjemność??
_________________
 
 
lizbona 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Sie 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 11:44 am   

My tez mamy zarezerwowany The Gospel Time na przyszly rok i tak sie zastanawiam... w jaki sposob mozna sie dogadac z Ksiedzem ze oni robia cala oprawe slubu? Co z elementami liturgicznymi mszy? Zastanawiam sie czy Ksiadz nie bedzie naciskal aby pewne elementy byly jednak standardowe bo taki jest wymog mszy. Jeszcze nie zdecydowalismy sie na konkretny Kosciol, na razie mamy trzy zarezerwowane i mam nadzieje ze uda sie jakos to pogodzic bo zalezy nam na tym aby slub byl wyjatkowy - radosny i podniosly jednoczesnie, najchetniej w ogole zrezygnowalabym z organisty.

[ Dodano: Sob Sie 21, 2010 11:46 am ]
aislin napisał/a:
Jeśli zastanawiacie się nad oprawą muzyczną swojego ślubu, to gorąco polecam zespół gospel, który śpiewał na naszym ślubie. My marzyliśmy o tym, by nasza ceremonia była przepełniona radością i taka właśnie była. Obawialiśmy się jedynie o reakcję gości ze starszego pokolenia, ale okazało się ,że talent tych ludzi zachwycił nawet seniorów :) ! Jeśli ktoś z was będzie zainteresowany, z chęcią podam namiary na zespół!


Aislin, robili Wam cala oprawe mszy czy tylko pewne elementy? Jak zareagowal na nich Ksiadz?
 
 
tuptek 

Dołączyła: 14 Paź 2010
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 2:35 pm   

Ja kontaktowalam sie i z jednym i z drugim chorem,tj The Gospel Time oraz 8 Dniem.Wprawdzie zadnego nie slyszalam na zywo,to lepsze wrazenie wywarl na mnie ten drugi, a wlasciwie jego menadzer.Wydal mi sie bardziej "do dogadania".Cenowo roznica jest calkiem spora,m.in. tez bardziej zwrocilam uwage na 8 Dzien.
Jezeli chodzi o TGT to- poza cena- troszke zniechecil mnie fakt iz menadzer stwierdzil ze oprawe wokalna przy skladaniu zyczen po ceremonii ( a na tym mi zalezy) moga zrobic ale tylko wewnatrz kosciola,Wydaje mi sie to absurdem,poniewaz nasz kosciolek jest raczej kameralny i nie wyobrazam sobie ok. 100 osob gniotacych sie wewnatrz,czekajacych na swoja kolej do zyczen ( zakladajac ze ksiadz by na to pozwolil + nie byloby po nas juz zadnego slubu).Nie widze tez jakos nas z goscmi na zewnatrz przy akompaniamencie "jakichs" dzwiekow dochodzacych gdzies z wnetrza kosciola...Pan z TGT stwierdzil jednak ze chor musi miec gdzie sie "podpiac do pradu" a na zewnatrz kosciola to niemozliwe...Nie jestem jakas ekspertka ale wydaje mi sie ze profesjonalny chor w ktorym spiewa powiedzmy 15-20 osob nie powinien miec problemow z zaspiewaniem paru utworow acapella,bez podkladu i mikrofonow...
Na razie z C. nie jestesmy jeszcze zdecydowani czy w ogole wynajmiemy chor.Zalezy mi na tym bardzo ale nie wiadomo jak to z finansami wyjdzie... :-?
W kazdym razie jezeli sie zdecydujemy to bedziemy sie sklaniac raczej ku 8 Dzien.
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 3:57 pm   

u nas śpiewał właśnie zespół 8 Dzień. Byliśmy zachwyceni ich występem :] Wszystko było wcześniej ustalone, nie było dla nich problemem śpiewanie na dworze.
Szczerze polecam ten chór !
_________________
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 6:51 pm   

super pomysł :) jak cenowo to wygląda?
_________________


 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Cze 22, 2011 5:01 pm   

Dziewczyny, jaki jest koszt wynajęcia na ślub takiego chóru? I jak to wygląda przy całej mszy, księża nie mają nic przeciwko?
 
 
 
Korina 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 25
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 12:49 pm   

Dołańczam się do pytania, jakie są mniej więcej koszty wynajęcia takiego chóru?
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 1:47 pm   

Korina napisał/a:
Dołańczam
:smile: nie mogłam się powstrzymać

My zapłaciliśmy 200zł, jeśli mnie pamięć nie myli :wink:
_________________
 
 
Korina 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 25
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 2:01 pm   

Dobrze, że mały błąd sprowokował do odpowiedzi;)
sorki to z pośpiechu;)
_________________


 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 5:55 pm   

też rozważałam taki chór na naszym ślubie, ale zniechęciła mnie cena;/ tj nie spodziewałam się aż tak wysokiego kosztu takiej przyjemności. Pozwolę sobie zamieścić kawałek maila od menadżera chóru The Gospel Time. "Dzień dobry,
Koszt występu chóru (15 - 20 osób) + soliści oraz piano to koszt 2000
PLN netto + koszty dojazdu. W załączeniu przesyłam wzór umowy do wglądu.
Na ślubach śpiewamy zwykle 5 utworów na: Wejście, Dary, Ofiarowanie,
Uwielbienie i Wyjście"
Chór słyszałam na żywo i jest na prawdę niesamowity, dreszcz po plecach idzie, ale na myśl o takiej cenie też mam dreszcze, więc niestety muszę z tej przyjemności zrezygnować.
_________________

 
 
Korina 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 25
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Lis 12, 2011 4:09 pm   

Nom faktycznie cena wysoka ale pewnie wrażenie niezapomniane.
Ciekawa jestem też czy ksiądz by się zgodził bez większego problemu...
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl