Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ART DECO JUBILER
Autor Wiadomość
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 24, 2010 12:23 pm   ART DECO JUBILER

Przeszukalam i nie znalazlam tematu o tej firmie. Czy ktoś tam zamawial?

http://www.jubiler-jubiler.pl/index.php

Porownalam ceny i maja bardzo tanie obraczki. Z opisu wynika, ze jakość też jest dobra.

Przykładowo obrączki, które mnie interesują (klasyczne, 4mm) w Łodzi w tych małych sklepach kosztują 800-930zł a tam 684 zł. Przesyłka gratis.

Proszę o jakieś opinie.
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
Ostatnio zmieniony przez monika_zyga Sro Lut 24, 2010 12:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 1:16 am   

Witam i służę uprzejmie pomocą,chociaż najlepiej byłoby gdyby wypowiedzieli sie użytkownicy którzy już zamawiali,wtedy opinie będą obiektywne. Jeżeli chodzi o jakośc obrączek to nie ma sie czego obawiać,niższa cena nie oznacza słabego wykonania.
 
 
krufka 


Wiek: 36
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Potato City
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 11:45 pm   

Ja się zakochałam w obrączkach z Art Deco - są prześliczne. I w ofercie jest moja wymarzona, której nie mogłam nigdzie znaleźć:



Tak sobie wymarzyłam, żeby zrobić na nich grawer zewnętrzny z przysięgą małżeńską:
na żółtej - miłość
na białej - wierność
na różowej - uczciwość
ale nie wiem czy dałoby się coś takiego wykonać...

Ostatnio przy okazji powiększania pierścionka zaręczynowego (jak jest ciepło, to mi palce puchną i musiałam zwiększyć o pół rozmiaru) zapytałam naszą osiedlową jubilerkę co sądzi o takich obrączkach i powiedziała, ze wszelkie obrączki ze wzorem są potem trudne do ewentualnego powiększenia czy zmniejszenia w przyszłości i albo cena takiej zmiany rozmiaru jest kosmiczna, albo wzór się niszczy, albo w ogóle nie da się tego wykonać, a z taką potrójną to już w ogóle, bo to by trzeba każdą przeciąć o je rozłączyć, a potem każdą z osobna zmniejszyć/zwiększyć i złączyć z powrotem, więc sama już nie wiem...

Podobają mi się bardzo jeszcze te:



ale problem podobny...
_________________
Nasza Strona Ślubna
Ostatnio zmieniony przez krufka Sro Maj 19, 2010 11:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 8:33 am   

Ja zamowiłam obraczki ART DECO i jestem bardzo zadowolona, przyszly po dwóch tygodniach, pózniej postaram sie wkleić zdjęcia.
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 7:20 pm   

Bardzo sie ciesze,że mogłem pomóc i każdy jest zadowolony. Tak to juz jest,że jeżeli łaczy się przyjemne z pozytecznym,to efekt moze byc tylko pozytywny
 
 
Anna11 

Dołączyła: 16 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: Szwecja
  Wysłany: Sro Lis 16, 2011 7:02 pm   Ostrzeżenie!!! Zastanów się zanim tam zamówisz.

Witam
W zadnym wypadku nie polecam. Ofertę znalazłam zamieszczona na stronie internetowej .Chciałam zakupić obrączki harmonijna II wzór H01 za cenę umieszczona na stronie 626 zł. Skontaktowałam się ze sklepem poinformowałam ze zależy mi na szybkiej przesyłce gdyż towar musi dotrzeć do Szwecji do dnia 15 grudnia . Pracownica przyjęła zamówienie i kazała do ceny dodać 50 zł za kuriera. W tym tygodniu umówiłam się ze dokonam przelewu czyli pomiędzy 14 11.11 a 18 11,11.Firma posiadała moje GG.W dniu dzisiejszym czyli 16 listopada skontaktowałam sie z firma ART DECO JUBILER w celu potwierdzenia przelewu Pracownik poinformowała mnie ze moje zamowienie nie zostanie zrealizowane gdyż wkradł sie bład na stronie .I na nic tłumaczenie ze po znalezieniu ich oferty na stronie skontaktowałam sie ze sklepem ze pracownica przyjęła wstępne zamówienie tylko czekali na przelew nic nie wniosło do sprawy. Usłyszałam banalne przepraszam.Tak to robi się w Polsce biznes Dodam tylko ze sklep dysponował możliwością kontaktu tak wiec istniała możliwość wcześniejszego poinformowania mnie ze z zamówienia nici.No ale to był zbyt duży wysiłek Bo co im po jednym nie zadowolonym kliencie Przecież znajdzie sie następny pacan. Widać ze jeszcze wiele lat upłynie zanim pseudo biznesmeni ,usługo dawca naucza sie szanować klienta A za powierzone zadania które sa błędnie realizowane zacznie odpowiadać wykonawca .
_________________
Anna
Ostatnio zmieniony przez Anna11 Sro Lis 16, 2011 7:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Lis 16, 2011 7:10 pm   

Anna11, a co to za firma bo po wpisaniu w google nie ma nic takiego jak ARD DECO?
Poza tym moim zdaniem kontakt przez gg jest dziwny, zdecydowanie lepiej byłoby się kontaktować mailowo, wtedy mialabyś podkładkę że zostałaś wprowadzona w błąd
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Anna11 

Dołączyła: 16 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: Szwecja
Wysłany: Sro Lis 16, 2011 7:23 pm   

Ard deco jubiler.
Nie mogę na razie udostępnić linku bezpośredniego, gdyż jestem Świerzym użytkownikiem.
Dla zainteresowanych mogę przesłać na email lub gg.Link ten jest obrazem strony na podstawie którego złożyłam zamówienie i widoczna jest tam cena za która wystawione były obrączki
_________________
Anna
Ostatnio zmieniony przez Anna11 Sro Lis 16, 2011 7:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 16, 2011 7:28 pm   

Anna11, a może masz na myśli ART DECO? http://www.jubiler-jubiler.pl/
_________________
 
 
Anna11 

Dołączyła: 16 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: Szwecja
Wysłany: Sro Lis 16, 2011 7:34 pm   

Jestem tak zdenerwowana ze nie zauważyłam jak wkradł mi sie błąd w pisowni .Dokładnie ART DECO Jubiler.
_________________
Anna
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lis 16, 2011 11:18 pm   

Szczerze mówiąc jak dla mnie to faktycznie takie błędy się zdarzają. Też kiedyś znalazłam bardzo atrakcyjną cenę za jakiś przedmiot i szczerze mówiąc czekałam tylko jak anulują moje zamówienie, bo to byłoby zbyt piękne by mogło być prawdziwe i nie miałam w stosunku do sklepu żadnych roszczeń.
Na prawdę liczyłaś na to, że za wzór obrączek o szerokości 6mm (które siłą rzeczy muszą ważyć co najmniej 7-8 gram) zapłacisz połowę lub mniej ich wartości??
W ramach Twojego rozżalenia nikt się nie będzie litował i nie dołoży do interesu byleby klient nie był zły.
_________________
 
 
Anna11 

Dołączyła: 16 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: Szwecja
Wysłany: Czw Lis 17, 2011 8:02 am   

Chwała za wyrozumiałość .Ale ta zaistniała sytuacja nie powinna nigdy się zdarzyć. A jeśli mamy do czynienia z profesjonalistami z firma która ma wieloletnie tradycje .Jestem w stanie zrozumieć błąd na stronie ale jeśli telefonicznie składam zamówienie i pracownik przyjmuje moje zamówienie To to juz niema nic wspólnego z błędem na stronie Tym bardzie ze ona konsultowała moje zamówienie z jednym z właścicieli.Ponadto zwróć uwagę na wagę tak .Waga jest minimalna wiec wartość była adekwatna do gramów.Waga moich obrączek jako para to Nie 6-8 gram lecz w ofercie była 3,49 gram.Wiesz co kraj to obyczaj co osoba to inne podejście.Wpis ten jest kierowany dla osób które maja zamiar z korzystać z usług tej firmy i nie pisze nie kupuj lecz zastanów sie.Woli wyjaśnienia a z tego co napisałaś to masz ten etap życia juz za sobą. Ponadto 5 lat temu została wprowadzona w życie ustawa która pozwala walczyć takim nie doszłym klientom jak jaz internetowa nieuczciwością.Proponuje skontaktować sie np.z Federacja Konsumenta.Tak wiec sam ustawodawca określa taka formę wycofania sie lub łapanie klienta na okazje jako nie uczciwa. Lecz co ty zrobiłaś i zrobią inni to tylko wasza indywidualna sprawa.
_________________
Anna
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 17, 2011 8:26 am   

Niekoniecznie M4rcysi4, bo cena umieszczona zobowiązuje do wykonania zadania. To ich błąd a nie zamawiającego.
Jeśli w Tesco cena przy produkcie jest niższa niż ta przy kasie, to mają obowiązek zwrócić różnice, ponieważ to jest ich błąd.
Za gapowe się płaci.
_________________

 
 
paulalinka 


Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 39
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lis 17, 2011 9:08 am   Re: Ostrzeżenie!!! Zastanów się zanim tam zamówisz.

Anna11 napisał/a:
W tym tygodniu umówiłam się ze dokonam przelewu czyli pomiędzy 14 11.11 a 18 11,11.


Aniu, dopóki nie wpłacisz pieniędzy, właściwie nie ma sprawy. Gdybyś wpłaciła i nie otrzymała produktu, możesz dochodzić swoich spraw. Poza tym ich regulamin mówi że:

Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty, nieświadomych błędnie wpisanych cen,parametrów : opisów, wycofywania produktów z oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl