Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
CODEX z Tomaszowa Mazowieckiego
Autor Wiadomość
Karolcia 


Wiek: 40
Dołączyła: 27 Wrz 2004
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 8:36 pm   CODEX z Tomaszowa Mazowieckiego

A kto słyszał o zespole Codex???????? Macie jakieś informacje????
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]

**** Karolcia ****
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sob Lis 06, 2010 12:32 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
ir 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 9:59 am   Codex

czy macie jakies wiesci na temat tego zespolu? cos cichutko tutaj o nich. Skladaja sie z 4 panow i podobno graja na zywo.
 
 
motylek_madzia 


Wiek: 37
Dołączyła: 22 Sie 2011
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 24, 2011 1:10 pm   Zespół Codex

Cicho tu na temat tego zespołu, dziwię się, bo to właśnie mój typ. Szukałam i szukałam aż w końcu zdecydowałam się na Panów. Jest ich czterech, mają w ofercie bardzo fajne instrumenty i grają na żywo, podobali się zarówno mnie jak tacie, który jest muzycznym krytykiem :) Zostałam zaproszona na wesele, gdzie mogłam Panów usłyszeć na żywo i grają uważam bardzo dobrze. Może małą populanością cieszą się na forum dlatego, że nie są z Łodzi. Sympatyczni ludzie, relację całkowitą zdam dopiero po ślubie w czerwcu 2012 ale raczej jestem spokojna :) Warto czasem uderzyć do kogoś spoza Łodzi, bo mogą być mniej znani, ale warci swojej ceny i zdecydowanie lepsi niż "oklepane" zespoły łódzkie.
_________________
Zaręczyny 13.04.08
Zbliżamy się do...
Ślub 23.06.2012

Bo życie można dzielić tylko na dwoje...
 
 
 
Malwina i Paweł 

Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 23, 2011 10:17 am   

Zespół Codex grał u mnie na weselu w listopadzie 2011. Już kilka lat temu, kiedy nie znałam jeszcze swojego męża :) wiedziałam, że kiedyś na moim weselu zagra właśnie zespół Codex. Nawet po kilku latach nie zawiodłam się. Dziękuję Panowie za wspaniałą zabawę. Moi goście ciągle pytają gdzie ja Was znalazłam, ja po prostu opowiadam: w Tomaszowie :) Jesteście super.
 
 
motylek_madzia 


Wiek: 37
Dołączyła: 22 Sie 2011
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 12:21 pm   

No niby tyle grają ale opinii tu niewiele. Mam nadzieję, że to dobry wybór był i może poprostu nie trafili na ten portal żadni fani... :)
_________________
Zaręczyny 13.04.08
Zbliżamy się do...
Ślub 23.06.2012

Bo życie można dzielić tylko na dwoje...
 
 
 
Malwina i Paweł 

Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 1:26 pm   

Motylek_madzia jeśli zdecydowałaś się na Codex nie masz się o co martwić. Panowie są świetni. Zobaczysz nie będziesz żałowała. Odezwij się jak już będziesz po swoim weselu i zdaj relację. Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl