Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Oprawa muzyczna w kościele
Autor Wiadomość
skrzypaczka 
Firma


Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 59
Skąd: Łódź i okolice
Wysłany: Wto Maj 17, 2011 5:27 pm   

Szczerze mówiąc....ja też nie wiem :wink: Myślę, że przede wszystkim dużo zależy od tego kto to będzie i czy potrafi poprowadzić całą mszę. Jeżeli chcesz, żeby muzycy byli na chórze lub skorzystali z organów kościelnych, myślę, że trzeba będzie zapłacić organiście - to jego miejsce pracy. Ja do organistów nic nie mam, ale wielu ludzi nie zdaje sobie jaki to ciężki i niewdzięczny zawód - świątek, piątek trzeba wstać i grać;) o edukacji nie wspomnę, a główny problem leży w płacach...naprawdę BARDZO często zdarza się tak, że organista żyje z pieniędzy tylko i wyłącznie ze ślubów lub/i pogrzebów, a wszystkie inne msze gra za darmo...W związku z tym trudno się dziwić, że biorą pieniądze za ślub.
A jak wyobrażasz sobie np. "O Stworzycielu Duchu Przyjdź" bez organów?Lub Marsza?Lub wszystkie inne "kościelne" odzywki?
To oczywiście nie mój ślub i nie moja decyzja, ale jeśli mogę coś zasugerować, może warto jeszcze raz przemyśleć kwestię organów ;)
_________________
 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 3:13 pm   

Bardziej myślałam o tym, by znajomi muzycy stanęli gdzieś w okolicy ołtarza. i chciałabym, żeby oni zadbali o ew. wykonanie pieśni. po prostu dla mnie bez sensu jest korzystanie z usług organisty, którego "wyczyny" na mszach miałam nieprzyjemność słyszeć. A że tak jak powiedziałam - ogólnie jakąś fanką organów nie jestem i wcale mi na nich nie zależy - wolę postawić na znajome osoby, które pięknie grają (gitara, skrzypce, flet) i śpiewają i uświetnią mi ten dzień. No ale zobaczymy jak to załatwianie wyjdzie " w praniu" :razz:
 
 
malinna84 

Dołączyła: 05 Lip 2010
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 03, 2011 9:46 am   

czy spotkaliście się z tym, że opłata za organistę była uiszczona w kancelarii, dodatkowo po spotkaniu z organistą i poinformowaniu go, że na ślubie mamy dodatkowy wokal zostaliśmy poinformowani, że opłata za usługę rośnie i trzeba dopłacić organiście do "ręki"......;/

W takim razie rozumiem, że mogę liczyć na rachunek :)

[ Dodano: Czw Sie 11, 2011 12:10 am ]
u mnie na ślubie śpiewała Pani Joanna Łubkowska, kobieta ma taki talent i takie możliwości jakich mało. Drżały witraże, a " klucha " w gardle była nie do opanowania :) Rzeczowa konkretna i bardzo sympatyczna.
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 23, 2011 10:18 pm   

Podbijam wątek..... byłabym zainteresowana oprawą muzyczną ślubu w sierpniu 2012 :) Może jakieś namiary lub propozycje...?
_________________


 
 
fuente 


Wiek: 35
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 7:59 pm   

U nas oprawę muzyczną załatwiamy sobie sami. Mamy znajomego organistę, który zagra nam na ślubie. Moja przyjaciółka, która pięknie śpiewa zaproponowała, ze zaśpiewa nam na ślubie Ave Maria, co mnie niesamowicie cieszy :) A poza tym rozważamy jeszcze skrzypce... Możecie kogoś polecić?
_________________
 
 
ana88 

Wiek: 36
Dołączyła: 19 Paź 2011
Posty: 39
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Paź 25, 2011 10:07 pm   skrzypce na ślubie

No tym razem właściwy wątek :-)
Witam jeszcze raz :)
Jesteśmy z narzeczonym na początku przygotowań do naszego ślubu i wesela :) Mamy już zarezerwowaną salę, fotografa, kwiaciarnię i zespół, ale bardzo byśmy chcieli aby na naszym ślubie i podczas składania życzeń pod kościołem, zagrała skrzypaczka lub skrzypek. To takie trochę moje marzenie Prześledziłam już kontakty umieszczone na forum, niestety bez odzewu :-? Pobieramy się w lipcu 2012 i ślub odbędzie się ok 80 km od Łodzi, w kierunku Wielunia. Proszę forumowiczów o jakieś namiary ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez ana88 Wto Paź 25, 2011 10:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 10:39 pm   

Ehhhh dziewczyny cos chyba się nie doczekamy :(
_________________


 
 
skrzypaczka 
Firma


Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 59
Skąd: Łódź i okolice
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 10:59 pm   

Drogie narzeczone zapraszam zatem do prywatnego kontaktu :wink:
_________________
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Pią Lis 04, 2011 8:47 pm   

Dziewczyny jeśli byście chciały moja koleżanka jest skrzypaczką i zajmuje się oprawą muzyczną ślubów. Numeru telefonu i gg to raczej nie mogę tu wrzucić, ale jak któraś by chciała to na priv :)
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
 
 
 
Wioneczka 

Wiek: 38
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 37
Skąd: Łowicz
Wysłany: Pon Lis 14, 2011 12:39 pm   

Dziewczyny, a co sądzicie o gitarze i śpiewie? W ciągu ostatniego roku byłam na kilku ślubach, w tym właśnie na jednym na którym grał na gitarze i śpiewał młody chłopak. Głos piękny... Ten ślub był po prostu wesoły, aż chciało się z nim pośpiewać. Ave Maria w takim dość szybkim wykonaniu - ślicznie. Skrzypce też pewnie są piękne, ale boję się że będzie jakoś tak smutno... No i zależy mi na śpiewie. Z drugiej strony skrzypaczka mogła by grać podczas życzeń, natomiast gitara chyba już tak nie za bardzo... Poradźcie mi, czy któraś z Was była może na ślubie gdzie śpiewano i grano na gitarze? Jeśli tak to jakie są Wasze opinie? Mnie się bardzo podobało, ale koleżanka na której ślubie wtedy byłam powiedziała, że nie wszystkim się tak podobało... W sumie nigdy wszystkim bez wyjątku podobać się nie będzie :-?
_________________
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pon Lis 14, 2011 1:34 pm   

Wioneczka, to zależy kto co lubi. U mnie w kościele często się odbywają śluby, gdzie gra tzw. "Oaza", czyli młodzi ludzie, śpiewający bardzo piękne, religijne piosenki przy akompaniamencie gitary. Na pewno różni się to mocno od skrzypaczki. I jedno, i drugie może się komuś nie spodobać. Także wybór należy tylko i wyłącznie do Ciebie :)
_________________


 
 
Elma 

Wiek: 38
Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 27, 2011 11:18 pm   

Ja byłam na ślubie 2 lata temu gdzie grała schola. Msza trwała całą godzinę a zleciało...
Było fantastycznie :razz: Ja w ogóle uwielbiam gitarę i tak grali i śpiewali jedną pieśń po drugiej że kapnęłam się że sobie nogą w rytm muzyki tuptam...Na koncercie to jeszcze ale w kościele... 8) Grali extra na gitarze i bębnach :smile:

My również decydujemy się na taką oprawę, tylko nie wiem jak to wyjdzie ze scholą w tym kościółku...ale 3 miesiące przed mam wszystko dogadać. Mam nadzieję, że tu też będą bębny. Strasznie mi się to podoba i już nie mogę się doczekać :wink:
_________________

 
 
Saraa 


Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 61
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 29, 2011 5:07 pm   

dziewczyny jeśli potrzebujecie wokalistki na ślub to znam naprawdę świetną. Przede wszystkim bierze za taką usługę naprawdę niedużo (w tamtym roku od mojego brata wzięła za zaśpiewanie wszystkich pieśni na ślubie -100 albo 150 zł). Gdy brat pytał czy nie mało to się podobno śmiała że studenci byli są i będą zawsze biedni i dla niej to dużo ;)
Jest po szkole muzycznej i śpiewa pięknie. Najładniej Ave Maria :)
Wiem że czasami współpracują ze skrzypaczką, - na życzenie :)


jak coś to mam nr tel. :)
 
 
Madzialena80 

Dołączyła: 31 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 31, 2012 7:15 pm   

My jak braliśmy ślub w parafii najświętszego Zbawiciela na al. Włókniarzy187 to poprosiliśmy tamtejszy zespół Donum Dei, który śpiewa w niedziele na mszy o 11:30. Jest to zespół młodych ludzi ale naprawdę ładnie śpiewają. Z tego co rozmawiałam z nimi też mogą grać w innym kościele na ślubie. Inni też polecają ten zespół
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 1:48 pm   

Ech :)
Ja nie rozumiem, kończę A Muzyczną i nie mam jakichś uprzedzeń do zespołów kościelnych- sama w jednym śpiewałam, i pierwszy raz spotykam się z atakiem typu "wycie w filharmonii".....
Bez tych "jakiCHś tam" szkół muzycznych, droga Madziu- marzenia wielu panien młodych o skrzypcach czy dobrze zaśpiewanym Ave Maria na ślubie pozostałyby tylko marzeniami :P

edit: usunięty fragment reklamy
Ostatnio zmieniony przez ppola Pią Lut 03, 2012 5:21 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 5:17 pm   

skrzypaczka, zgłoszone posty które łamały regulamin zostały usunięte - niski poziom jak równiez ublizanie to takze łamanie Regulaminu. Natomiast mimo szczerych chęci nie widzę znamion reklamy w poście Madzialena80. Nie mam róznież 100% dowodu aby sądzić iz w/w użytkownik jest członkiem zespołu o którym mowa, jest to jedynie przypuszczenie. Bardzo proszę o niekontynuowanie utarczki słownej a kazdy kolejny post nie na temat będzie usuwany. Proszę równiez aby skrzypaczka oraz Madzialena80 wszelkie wątpliwości wyjasniły sobie na PW.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 9:58 pm   

To teraz ja pewnie Was zastrzelę.... szukam osoby grającej na dudach :D
Jestem ZAKOCHANA w "dudziarskim" wykonaniu "AMAZING GRACE" i marzę o tym na swoim ślubie :)
http://www.youtube.com/watch?v=HsCp5LG_zNE
_________________
 
 
dorota368 

Dołączyła: 18 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: ***
Wysłany: Czw Maj 03, 2012 5:24 pm   

Witam, poprosze o namiary na spiwaczke na ślub, Dorota
 
 
isavelek 

Dołączyła: 09 Lis 2011
Posty: 141
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Maj 11, 2012 11:12 pm   

koniczynka84, jestem w mega szoku :) Pozytywnym rzecz jasna :) slicznie to wyszlo i milo sie slucha:) Tylko sadze ze ciezko Ci bedzie znalezc osobe z takim instrumentem. No chyba ze sie myle...
 
 
skrzypaczka 
Firma


Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 59
Skąd: Łódź i okolice
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 9:21 pm   

Drogie narzeczone, ja posiadam namiary zarówno na spiewaczkę jak i na wiolonczelistkę :) zapraszam na priv
_________________
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 10:33 am   

Saraa napisał/a:
dziewczyny jeśli potrzebujecie wokalistki na ślub to znam naprawdę świetną.

poprosze o namiar :)
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 8:38 pm   

jeśli chodzi o oprawę muzyczną podczas ślubu, to mogę polecić pewną osobę - panią Anię.
Wszelkie namiary, adres strony mogę podać na priv. Filmiki ze śpiewem pani Ani można znaleźć też na youtubie.
_________________
 
 
 
Karolaaa 


Wiek: 35
Dołączyła: 11 Sty 2009
Posty: 49
Skąd: UK
Wysłany: Wto Lip 17, 2012 9:22 am   

W Kosciele Jana Chrzciciela w Zgierzu jest zespol "Nadzieja" pieknie spiewaja na slubach i dojezdzaja tez do Lodzi ;)
_________________
 
 
 
malenstwo12 

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 3:08 pm   

Szukam kogos, kto oprawi moją uroczystośc zaslubin w łódzkiej Katedrze. Głównie zalezy mi na operowym zaśpiewaniu Ave Maria oraz skrzypcach-może być kwartet. Byłabym chętna na jakiś zespół/piekny chórek, jesli macie kogoś godnego polecenia.
Będę bardzo wdzięczna!
Czekam na kontakt na priv...
 
 
Karolain 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 30, 2012 5:38 pm   

Witam, dziewczyny potrzebuję " na wczoraj" kontakt do osoby która śpiewa na ślubach, dzisiaj z płaczem zadzwoniła do mnie koleżanka, którą niestety jakaś laska wystawiła do wiatru i nie zaśpiewa a ślub już 11 sierpnia tego roku!! Bardzo proszę Was o jakieś propozycje na priv carolain85@tlen.pl
Z góry wielkie dzięki
 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 7:59 pm   

Pięknym, choć rzadko słyszanym połączeniem jest flet z altówką:) Po info zapraszam na pw:)
 
 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 30, 2012 7:01 pm   

Magda1312 napisał/a:
Pięknym, choć rzadko słyszanym połączeniem jest flet z altówką:) Po info zapraszam na pw:)


W wakacje byłam na ślubie, gdzie fenomenalnie zagrała flecistka. Uwielbiam dźwięk fletu, a w połączeniu z altówką tym bardziej musi brzmieć pięknie.
 
 
milenciaa87 

Wiek: 37
Dołączyła: 21 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Paź 21, 2012 12:49 pm   oprawa muzyczna na ślub

wątek trochę ucichł a ja chętnie go odnowię;) Otóż poszukuję jakiejś sprawdzonej oprawy muzycznej na swój ślub na wrzesień 2013r w Kościele w Pabianicach. Przeglądając internet natknęłam się na kombinacje harfy+skrzypce, ojj spodobało mi się;) Ponadto poszukuję też jakiejś wokalistki do wykonania utworu Ave Maria.
Czy ktoś coś wie na ten temat i móglby pomóc? ;)Chętnie przygarnę jakieś namiary...
Pozdrawiam serdecznie
Miłego dnia;)
_________________
Milencia
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Paź 21, 2012 12:51 pm   

milenciaa87, nasza forumowa Magda1312 ma piękny wokal, chociaż się nie przyzna, bo za skromna jest :smile:
_________________


 
 
milenciaa87 

Wiek: 37
Dołączyła: 21 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Paź 21, 2012 1:12 pm   

Dorotko bardzo Ci dziękuję za info. ale ciekawe czy moje rejony to również jej rejony;) tak czy siak może uda mi się tu ją wyszukać (bo jestem świeżynką na forum) i chętnie podpytam:)
_________________
Milencia
 
 
Aniełek 

Dołączyła: 18 Lut 2014
Posty: 24
Skąd: Pozań & Łódź
Wysłany: Sro Lut 26, 2014 3:57 pm   

Czy macie jakiś patent na organistę? Bo ten u nas się uparł, że śpiewać będzie razem z chórkiem który chcieliśmy zaprosić na ślub. Z księdzem się nie da pogadać w tej kwestii bo to przyjaciele, obaj panowie to zresztą takie sympatyczne dziadki, ale żaden głosu nie ma. Nie chcę nikogo urazić bo to parafia moich rodziców...
_________________
w mojej głowie myszy harcują
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lut 26, 2014 4:05 pm   

A może tekst o koledze, który bardzo chce zagrać na ślubie? Taki prezent ślubny od przyjaciela.
 
 
skrzypaczka 
Firma


Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 59
Skąd: Łódź i okolice
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 9:04 am   

Tak to jedyna metoda - powiedzieć, że to prezent od przyjaciół, którzy maja swoje opracowania i nie ma potrzeby, żeby się pod nich podłączać bez próby :wink:
_________________
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Cze 23, 2014 2:53 pm   

Dziewczyny a jak sie wahają ceny wynajęcia skrzypaczki na ślub czy ktoś się orientuje?
_________________

 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 23, 2014 2:56 pm   

ja placilam 150,00zł i zalatwialam przez organistke w kosciele. aczkolwiek nie wiem czy bym sie zdecydowala, bo zagrala tylko ave maria, w dodatku razem z organistka i nawzajem sie zagluszaly...
_________________
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Cze 23, 2014 4:49 pm   

Pytam się dlatego że ostatnio spotkałam dziewczynę która śpiewa od czasu do czasu na mszy i bardzo mi się jej śpiew spodobał i okazało się ze ma zespól który od dawna gra i śpiewa na ślubach powiedziała mi 550 zł w tym są 4 wokalistki a instrumenty to na których grają to wiolonczela skrzypce oraz gitara i bębenek, myślicie że za taką cenę opłaca się ich wziąć ?
_________________

 
 
skrzypaczka 
Firma


Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 59
Skąd: Łódź i okolice
Wysłany: Wto Cze 24, 2014 8:24 am   

W kwestii skrzypiec zapraszam do kontaktu prywatnego :) na pewno nie gram tylko 1 utworu na mszy :)
_________________
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 29, 2014 7:46 pm   

Ja rękoma i nogami polecam naszą forumową Magda1312. Razem z koleżanką (flet + altówka) sprawiły, że nasz ślub był niesamowicie piękny i wzruszający.
_________________
 
 
malgosia-viola 

Dołączyła: 31 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 31, 2014 8:23 pm   

Witam Wszystkich serdecznie. Jestem tutaj nowa i nie do końca wiem jak się poruszać ( latka robią swoje). Proszę więc o cierpliwość. Jeśli dobrze zrozumiałam , piszą tu też osoby które grają na ślubach. Prosiłabym o kontakt e-mail jeśli to możliwe. Chciałabym oprawę muzyczną w postaci instrumentów typu flet , trąbka, ktoś pisał o altówce, może jakiś śpiew.Rozmarzyłam się , ale ten typ tak ma. :oops:
 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Pią Sie 15, 2014 6:35 pm   

emi87 napisał/a:
jak sie wahają ceny wynajęcia skrzypaczki na ślub


moja skrzypaczka razem z organistą 200 zł. Mam niby siostrę zakonną, organistę w cenie sakramentu ale jak ma być tak jak co niedziela to wolę "specjalistów" którzy często grają razem na ślubach :)
_________________


 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 17, 2014 3:51 pm   

kiedy najlepiej "zamówić" oprawę na ślub? we wrześniu zamawiamy termin w kościele na sierpień przyszłego roku i zaraz po tym chciałam poszukać skrzypaczki, czy to nie będzie za późno/za wcześnie?
_________________

 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Nie Sie 17, 2014 5:43 pm   

herbatnik, myślę, że to wszystko zależy indywidualnie od tego czy skrzypaczka którą masz na oku jest oblegana czy nie. Ja swoją oprawę ślubu rezerwowałam na początku tego roku, czyli półtora roku przed ślubem - myślę że wcześnie ale byłam pewna, że chcę właśnie ją więc po co zwlekać i czekać aż ktoś mi ją ukradnie :)
_________________


 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Sie 19, 2014 7:10 pm   

My znaleźliśmy skrzypaczkę 2 tygodnie przed ślubem. Bierze 150 zł. Świetna dziewczyna. W 2 tygodnie nauczyła się 2 utworów dla nas. Jeśli któraś chciałaby namiary, to piszcie na pw, bo wracam za tydzień.
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Sie 20, 2014 8:22 pm   

My mieliśmy skrzypaczkę, która wzięła 200zł i zagrała nam Hallelujah i My way franka sinatry :) Dziewczyna potrafi zagrać wszystko :) Poszliśmy do niej dwa miesiące przed ślubem :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Sro Sie 20, 2014 8:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lovinlizard 

Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 20, 2014 9:09 pm   

ja nie miałam skrzypaczki za to kochanego i mega spoko organistę (świetny młody facet) i skupiłam się raczej na tym co i kiedy chcę żeby zagrał.
wszystkiego zrobił mi małą próbę i ostatecznie było hallelujah w duecie z kobietą jak to http://www.youtube.com/watch?v=ZDhYKUqkbEg po błogosławieństwie

był też http://www.youtube.com/watch?v=SlJy0AoDwkw i
http://www.youtube.com/watch?v=f7uepmMk6dE

i wyszło genialnie :smile:
_________________
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Sob Sie 23, 2014 8:06 pm   

Catylyn89, Terry, dacie namiary?
_________________


 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Sie 24, 2014 9:11 pm   

Ja się zdecydowałam jednak na mój zespól repertuar mają przeogromny i zagrają i zaśpiewają to co chcę, a do tego skrzypaczka będzie grała podczas składania życzeń ;)
_________________

 
 
kamillos12312 

Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 21
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sie 24, 2014 9:14 pm   oprawa

Zazdroszczę wam bo w naszej parafi proboszcz nie wyrazil zgody na mój reperuar ì wszysrko co ma byc zaśpiewne musi mieć zwią ze ślubem itd
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Sie 25, 2014 7:46 am   

kamillos12312, wiesz, u nas było tak, że znaliśmy się z proboszczem i pozwalił na wszystko, a przy podpisywaniu aktu ślubu i ustalaniu szczegółów (czytania i muzyka, bo już mieliśmy umówioną skrzypaczkę), był już inny ksiądz, któremu nic się nie podobało, więc jasno powiedzieliśmy, iż chcemy aby nam ślub dał proboszcz. I tak było. Wszystko było wspaniałe :)

Więc podpytaj cichutko innego księdza, czy by pozwolił na coś takiego :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Pon Sie 25, 2014 7:46 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 03, 2014 8:31 am   

pytałam księdza przy zapisywaniu naszego terminu, jak wygląda sprawa oprawy muzycznej na ślubie i powiedział, że pełna swoboda "trąbka, bombka i organy" :) , mam nadzieję, że to się też tyczy repertuaru :) ale żeby nie było, że robię sobie świecką imprezę w kościele, będzie przeplatanka klasycznych utworów na skrzypce z pieśniami typowymi dla mszy św.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl