Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Co dla narzeczonego!!!
Autor Wiadomość
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 3:56 pm   

Nawety jeśli nie załapiesz się na promocję, to jest to jakaś baza kontaktowa do firm oferujących takie usługi.
Myślę, że niespodzianką może być także bilet (oczywiście podwójny) na koncert/kabaret itp
My się chcemy w tym roku wybrac albo do szczecina albo berlina na festiwal fajerwerków i to będzie prezent dla mnie :D
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 4:13 pm   

Karola5, super pomysł z tym grouponem, tylko oferty sa raczej nie dlugoterminowe, a ja potzrebuje pewniaka kupionego sporo przed:)

koncert super pomysl, tylko tez uzaleznienie od terminu, czy mozna pojechac, ale warto posprawdzac. Tylko zagraniczny wyjazd na koncert chyba juz nie jest taki tani - bilet, hotel, przelot..
 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 4:33 pm   

Malena, z grupy podobnych prezentów mógłby być jeszcze skok na bungee albo lot motolotnią.
Ja byłabym raczej za szybowcem niż tortem. Taki tort w kształcie gitary możesz na jakieś okrągłe urodziny zafundować. Lot szybowcem wydaje mi się po prostu ciekawszy.
 
 
Krisu 

Dołączył: 03 Sty 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 5:55 pm   

Według mnie najlepszym prezentem dla faceta będzie coś co jest związane z jego zainteresowaniami, hobby, marzeniami...
Ja np pasjonuje się motoryzacją i wszystkim co jest z tym związane i jak dla mnie to od swojej narzeczonej bym dostał np jakiś rzadki model(tylko taki duży co bym mógł go sobie postawić na szafce) jakiegoś mojego ulubionego auta to bym był mega szczęśliwy ale to wiadomo różni ludzie różne potrzeby 8)
Nie raz pierdółka może na prawdę uszczęśliwić :wink: a też trzeba pamiętać, że w każdym z nas jest duża część małego chłopca :smile:
 
 
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 10:31 pm   

Krisu napisał/a:
Według mnie najlepszym prezentem dla faceta będzie coś co jest związane z jego zainteresowaniami, hobby, marzeniami...
zgadzam sie z Toba. Moj juz Mąż na przyklad jest totalnym gadzeciarzem i mimo, ze nie oslabia niejednokrotnie to wiem, ze wszelkie nowinki go kreca. Ja swojemu kupilam i Phone4. Wydatek nie powiem spory, ale mina gdy otworzyl prezent bezcenna :)
_________________
aga22666

 
 
Krisu 

Dołączył: 03 Sty 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 14, 2011 10:52 am   

aga22666, dokładnie o tym mówię :wink:
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pią Sty 14, 2011 11:15 am   

a może pilota na żonę? ;)
http://www.tvp.pl/rozrywk...y-pilot/2844758
_________________

dzienniczek Basi
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 5:07 pm   

Powiedzcie mi, czy naprawde trzeba cos das Panu Mlodemu?? Czy tylko chodzi o sentyment?? Ja mam pewien pomysl... Wy dawalyscie cos??
_________________
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 5:33 pm   

Ja nie uważam że młodzi powinni sobie coś dawać. Nie znam takiego zwyczaju. prezent zawsze można sobie w sumie dać i jak ktoś chce z okazji własnego ślubu to czemu nie ale my nic nie planujemy.
_________________

 
 
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 7:37 pm   

Hellen napisał/a:
Ja nie uważam że młodzi powinni sobie coś dawać. Nie znam takiego zwyczaju. prezent zawsze można sobie w sumie dać i jak ktoś chce z okazji własnego ślubu to czemu nie.
zgadzam sie w 100 %
_________________
aga22666

Ostatnio zmieniony przez aga22666 Sro Maj 04, 2011 7:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 7:47 pm   

Poczekam jeszcze na pare opinii i podejme ostateczna decyzje :p
_________________
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 7:58 pm   

My również nic sobie nie dawaliśmy( tylko samych siebie :) ). Z tego co kojarzę to nie ma żadnego zwyczaju, czy tradycji. Chodzi wyłącznie o inicjatywę młodych, no i oczywiście o element zaskoczenia :)
Ja np zawsze marzyłam o tym, żeby przygotować piosenkę-niespodziankę dla przyszłego męża i wykonać ją na weselu :lol: Niestety z moimi warunkami wokalnymi musiało to pozostać w sferze marzeń :( . No bo przecież nie chciałam przepędzić gości :wink:
_________________
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 04, 2011 9:48 pm   

aga22666 napisał/a:
Hellen napisał/a:
Ja nie uważam że młodzi powinni sobie coś dawać. Nie znam takiego zwyczaju. prezent zawsze można sobie w sumie dać i jak ktoś chce z okazji własnego ślubu to czemu nie.
zgadzam sie w 100 %

też się zgadzam:)
z tego co kojarzę z różnych filmów to taki zwyczaj jest chyba w Stanach, ale w Polsce o nim nie słyszałam
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 7:48 am   

olivka_ja, tulipan87, aga22666, Hellen, bardzo Wam dziekuje :)
Decyzje podjelam :D a to co chcialam podarowac, moze nSwiety Mikolaj przyniesie :)
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 8:05 am   

anooleczka napisał/a:
a to co chcialam podarowac, moze nSwiety Mikolaj przyniesie
Zdradzisz co to miało być? Niech bedzie to inspiracją dla dziewczyn, które jednak się zdecydują :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 10:22 am   

ava napisał/a:
anooleczka napisał/a:
a to co chcialam podarowac, moze nSwiety Mikolaj przyniesie
Zdradzisz co to miało być? Niech bedzie to inspiracją dla dziewczyn, które jednak się zdecydują :)

Nie wiem czy pomoge...
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
Emmi 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 7:41 pm   

ja napisałam wiersz dla J. który zostanie odczytany na weselu a dodatkowo wygraweruję go dla niego na pamiątkę...ot...tak coś od siebie.... :)
_________________

 
 
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 7:50 pm   

wow Emmi, oryginalny pomysl :) ja niestety nie posiadam takich zdolnosci ;/
_________________
aga22666

 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 9:17 pm   

Emmi, a zdradzisz nam ten wiersz..?
_________________
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 9:31 pm   

My sobie nic nie dajemy, myślę, że wesele to wystarczający wydatek :P
Poza tym Misiek dostanie najlepszy prezent na świecie tego dnia - mnie :smile:
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 10:42 pm   

Ja z okazji trochę ślubu a trochę podwyżki męża ;P kupiłam mu zegarek. Taki o którym marzył od dłuższego czasu i macał już go kilka razy w sklepie, ale uważał że jest zbyt drogi na zegarek.
_________________

dzienniczek Basi
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Maj 06, 2011 12:28 pm   

Jeśli ma się konkretny pomysł, chęci i ewentualnie pieniądze to czemu nie, ale żeby siedzieć i kminić specjalnie nad tym co dać no to nie ma sensu ;)
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Maj 06, 2011 1:22 pm   

M4rcysi4 napisał/a:
Jeśli ma się konkretny pomysł, chęci i ewentualnie pieniądze to czemu nie, ale żeby siedzieć i kminić specjalnie nad tym co dać no to nie ma sensu


dokładnie:):)

Pomysł z wierszem jest fajny, ja myślę nad napisaniem zabawnej historyjki - wierszowanej, zeby ją wygłosić w formie toastu:)

A kupon na lot itp kupimy sobie razem - Ł zdecydował, żebyśmy wspolnie cos zrobili. Może skoczymy ze spadochronem na przykład, ale jak trochę odpoczniemy od ślubnych wydatków.
 
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 06, 2011 11:31 pm   

ja ostatnio zauważyłam (szczególnie zagranicą) że przyszłe panny młode organizują pikantną sesję zdjęciowa jako prezent dla przyszłego męża
oczywiście zdjęcia muszą być klimatyczne, w bieliźnie, wszystko zrobione ze smakiem

sam pomysł takiej sesji jest dość odważny ale osobiście uważam że jest to bardzo fajny pomysł na prezent,... dla dziewczyny może to być świetna zabawa, sposób na pozbycie się swoich kompleksów, a później mina narzeczonego - bezcenna :smile:

kilka przykładów:












_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
Ostatnio zmieniony przez PositiveAga Pią Maj 06, 2011 11:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Maj 07, 2011 12:17 am   

Szkoda, że moje kompleksy są na ten moment tak duże, ale może jeszcze zmienię zdanie i kiedyś zrobię taki prezent :twisted: Tylko żeby się kiedyś nasze dzieci do tego nie dorwały :lol:
_________________
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Sob Maj 07, 2011 1:51 pm   

Fajny pomysł z tym albumem
_________________
 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 07, 2011 3:36 pm   

Pomysł z albumem świetny, tylko, że np ja bym się krępowała pozować przed kimś żeby robił mi zdjęcia ze smakiem :D
 
 
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 07, 2011 6:10 pm   

świetne zdjęcia i świetny pomysł :)
_________________
aga22666

 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 07, 2011 11:45 pm   

Hmmm to może i ja się wypowiem ;)
Nie uważam aby było obowiązkiem robienia sobie niespodzianek. Myślę, że w tym dniu jest tyle atrakcji, emocji i wzruszeń , że zupełnie to wystarczy ;)
Jeżeli naprawdę bym chciała coś podarować ukochanemu w tym dniu to byłby to zegarek albo spinki do koszuli aby miał to przy sobie w tym dniu...
Mój ukochany niestety od jakiegoś czasu kupuje sportowe auta, więc rajdy odpadają... jeździ na quadach , skuterach wodnych itd...więc chyba nie ma zbyt wielu rzeczy , które mogłby zrobić na nim wrażenie ;(
Zdjęcia... czasem pozuję do zdjęć więc tego też pod dostatkiem...zresztą on nawet nie zwraca na nie uwagi... ehhhh chyab nie docenia tego co ma ;P
ale uważam, że jeżeli któraś z Was chciałaby zrobić sobie sesję to jest to super pomysł ;) dobra wizażystka i fotograf potrafią zdziałać cuda !! !!! Nie ma się czego wstydzić bo fotograf to nie tylko mężczyzna ;) są też panie Fotograf ;) atmosfera jest super na takich sesjach... jak się człowiek wkręci to nie chce się przestać :)
Jakby któraś z Was się zdecydowała i miała ochotę na sesję to mogę podać kilka namiarów na prv :)
Kochane męzczyźni to wzrokowcy !! ! jak Was zobaczą na zdjęciu niczym bogini to przepadli.... noc poślubna należy do Was :) )))
_________________


 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Nie Maj 08, 2011 6:01 pm   

No cóż taka niespodzianka nie musi być sprezentowana w dniu ślubu. Można ją zaplanować np na poweselny poranek żeby małżonek nie dostał zawału przed ślubem :smile:
_________________

dzienniczek Basi
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2011 4:05 pm   

Też próbowałam coś wymyślić twórczego...
Jako, że gram na gitarze a mój M jest fanem Dżemu chciałam mu coś zagrać na weselu
no ale jest mały problem- do gitary trzeba mieć krótkie paznokcie, a na ślubie jednak ładniej prezentują się ładne, zadbane i długie:)

a pomysł z sesją i albumem baaaardzo mi się spodoba! Tylko chyba najłatwiej by mi było z jakimś znajomym fotografem pracować, bo nie wiem czy bym się nie wstydziła takie intymne rzeczy wykonywać przy obcym;)
_________________

 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 11:56 am   

Poruszany był temat zdjęć w prezencie dla Pana Młodego ;) odsyłam do wątku Pani Fotograf , która wykonuje takie zdjęcia :)
sama takie posiadam i przy kobiecie czułam się o wiele lepiej ;) Nie czułam wstydu bo przy kobiecie łatwiej się pokazuje pewne emocje ;) łatwiej zapozowac w bieliźnie i łatwiej nawiązać kontakt ;) Moje zdjęcia :




http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14186 stworzyłam wątek o pani fotograf ;)
_________________


 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 12:01 pm   

dagii, śliczne zdjęcia..jesteś bardzo ładna kobietą :)
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 1:34 pm   

moim zdaniem jesteś bardzo ładna :) a kiedy taki prezent masz zamiar wreczyc?
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 5:25 pm   

niem, mam zamiar powiesić w naszej przyszłej sypialni ;) Będę zdobiła wszytskie ścinay w domu ;) hi hi
ale plan mam , że na wieczór kawalerski mu podeślę trochę zdjęc aby pamietał co może starcić ;P
_________________


 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lis 22, 2011 6:04 pm   

dagii, rewelacyjne zdjęcia. Twój ukochany będzie wniebowzięty jak je zobaczy :lol:
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Wto Lis 22, 2011 6:11 pm   

wow.. super fotki..

prezent w sumie dla ciebie i dla narzeczonego..

ja raczej nie odwazylabym sie na taka sesje.. zreszta moje zdjecia raczej moglyby go odstaszyc niz zachecic :smile:
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 23, 2011 12:32 pm   

eeeetam ;) dla naszych ukochanych ejsteśmy naj ;) a podrasowane to już w ogóle ;P
_________________


 
 
Pit_20 


Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 02, 2011 2:01 pm   

myślę że bielizna to jest to!
_________________
Kocham Wszystko w Tobie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl