Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Sro Lut 05, 2014 6:12 pm
TLC Zapłaci za Ślub - Konkurs!
Autor Wiadomość
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 11:16 pm   

szpilka86, spostrzegawcza jesteś ;P
salon nie ejst mały to Sława , Estera Novias jedne zdroższych sukni w Łodzi.....
_________________


 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 11:33 pm   

szpilka86 zauważyłam dokładnie to samo...
Młody niby kieckę kupił w estera novias na sienkiewicza (wiem, bo pracuje tam moja sąsiadka, która go obsługiwała). Przy okazji podpytam się jej jak sytuacja wyglądała naprawdę, bo coś było ewidentnie przekombinowane :roll:

Swoją drogą- jak dla mnie póki co najgorszy odcinek...
A sala jaką ostatecznie wybrał młody to sala, w której Zbysiulec miał swoją studniówkę, no i mówiąc szczerze wspomnienia z owej sali mamy zdecydowanie negatywne...
_________________
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 11:45 pm   

Co do tego pierwszego salonu to nie miałam pojęcia jak on się nazywa :)
dagii, się ma bystre oko

w sumie to od samego początku nie wierzyłam w fabułę tego programu, oglądam go tylko aby "podejrzeć" przygotowania innych par :D
_________________
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 11:49 pm   

szpilka86, ha ha ha ;) chyba muszę jednak moje okulary przywdziac na nodek ;p wtedy może coś dojrzę ;P
_________________


 
 
madziula13893 

Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Lis 26, 2011 8:47 am   

Ten mały salon jest na Sienkiewicza, sama przymierzałam tam kilka sukienek strasznie ciężkich a teraz obok otworzyli jeszcze outlet..Arianna czy coś takiego bo mam jeszcze ulotkę:) Moim zdaniem tez złamano zasady...ja na pewno bym się temu nie poddała..
_________________
 
 
Kasia13 


Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 324
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 26, 2011 10:24 am   

Po pierwsze koniecznie muszę zobaczyć dziś powtórkę bo nie zauważyłam wczoraj tego co szpilka86. Jeśli tak rzeczywiście jest to znaczy , że od początku robili widzów " w konia" ? :o

Agulka jestem bardzo ciekawa czego się dowiesz od sąsiadki. :?:

Oglądam każdy odcinek i zdecydowanie panna młoda z łodzi - jeśli chodzi o charakter- najgorsza. Nie żebym była złośliwa ale ciekawe czy to małżeństwo przetrwa?

Powtórka dziś o 13.
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 26, 2011 11:10 am   

Kasia13 napisał/a:
Jeśli tak rzeczywiście jest to znaczy , że od początku robili widzów " w konia" ?

Kasia może tak być. Ale może być też tak, że on faktycznie kupił tę kieckę w estera novias ale montaż był zrobiony niezbyt udolnie i wrzucili fragment z kartą zamówienia z najny za wcześnie... Jak spotkam sąsiadkę to podpytam jak było :)
_________________
 
 
Piniu 

Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 26, 2011 1:54 pm   

agulka1989 napisał/a:

A sala jaką ostatecznie wybrał młody to sala, w której Zbysiulec miał swoją studniówkę, no i mówiąc szczerze wspomnienia z owej sali mamy zdecydowanie negatywne...


tak czytam i się zastanawiam

jak mogliście być tam na studniówce skoro właścicielka prowadzi salę od roku?? :wink:

byliście wiosną 2011 na studniówce??

ale z drugiej strony 40 000 drogą nie chodzi można zaryzykować, ale ja jestem facetem z drugiej strony barykady ;)
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 26, 2011 2:43 pm   

Piniu napisał/a:
jak mogliście być tam na studniówce skoro właścicielka prowadzi salę od roku??

byliście wiosną 2011 na studniówce??

Nie. Studniówka była w styczniu 2009 roku.
Być może wcześniej salę prowadził ktoś inny.
Sala wtedy wyglądała tak (zdjęcia kiepskie bo to screeny z filmu):


przejście między salami:


a z zewnątrz wyglądała tak:


w przypadku wątpliwości mogę przesłać na YT i udostępnić fragmenty filmu z tej studniówki.




No ale to nie wątek o tej sali tylko o programie więc przepraszam za OT :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez agulka1989 Sob Lis 26, 2011 3:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sob Lis 26, 2011 4:50 pm   

Debussy napisał/a:
Ale dziwne... jak dla mnie to ewidentnie zostały nagięte, bądź wręcz złamane zasady programu i kontraktu który sami podpisali.
No bo przecież Panna Młoda miała całkowity wpływ na wygląd sukni, w końcu po tym jej wybrzydzaniu, jednak została kupiona ta jej wymarzona!


dokladnie, ogólnie w poprzednich odcinkach panny młode były raczej zadowolone z kiecek, ale ta pierwsza blondi, mama Igi, nie do końca, też mogła jak ta powiedzieć "nie pójdę" i już, miałaby swoją wymarzoną..tak jak myślałam jest to przekręt, bo chodzi o reklamę konkretnych produktów i miejsc....

Ze wszystkich par łodzka najbardziej słaba..szkoda.

[ Dodano: Sob Lis 26, 2011 4:52 pm ]
agulka1989 napisał/a:
Ale może być też tak, że on faktycznie kupił tę kieckę w estera novias ale montaż był zrobiony niezbyt udolnie i wrzucili fragment z kartą zamówienia z najny za wcześnie.


może tak być, tym bardziej, że ujęcia w tym programie niektóre zaskakują, np moment, kiedy młody jedzie samochodem i widać ujęcie przez okno na ulicę, a na szybie jest wielka ptasia kupa....
 
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 26, 2011 5:02 pm   

Zgadzam się z Wami, że odcinek był raczej słaby, jedyny plus jaki znalazłam to ładne ujęcia poszczególnych miejsc Łodzi na początku. Co do sprawy z suknią to wyszło to dla mnie dość rzenująco no i cenne stwierdzenie Pani z Estera Novias, że myślała, że Pan Młody zna swoją narzeczoną:) Dobrze chociaż, że niby nie zwrócono mu kasy za suknie jak to było w jednym z wcześniejszych odcinków, bo nagle by wyszło, że umowa umową ale jak się rozmyślisz to luzik. No i jeszcze tekst Młodej - tlenionej blondynki, że do tej sukni to jej tylko brakuje blond peruki i piórka na głowie, kiedy jej suknia miała właśnie jakieś piórkowe cudo na ramię:)
Ogólnie odcinek mnie rozbawił i mam wrażenie, że młoda została przedstawiona raczej negatywnie, ale trzeba zauważyć, że był to jedyny odcinek, gdzie było aż tak dużo rodziców obojga młodych i sam ślub nie wyglądał na odgrywaną inscenizację.
_________________

 
 
 
Kasia13 


Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 324
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 26, 2011 7:15 pm   

mimeczka napisał/a:
młoda została przedstawiona raczej negatywnie

Mimeczko sama się tak przedstawiła, to przecież ona urządziła w salonie małą histerię. :?

Celna uwaga co do "piórek na głowie". :wink:
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lis 29, 2011 10:47 pm   

Dopiero dziś obejrzałam odcinek. Mówiąc krótko: żenada.
PM zmanierowana choć na koniec potrafiła pochwalić Młodego. Również uważam, że ta wymiana sukni była przegięciem jeśli chodzi o fabułę programu.

Moim zdaniem najgorszy odcinek z dotychczasowych.
_________________
 
 
turecik 

Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 625
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 30, 2011 5:57 pm   

można gdzieś obejrzeć online odcinek 7 - para z Łodzi ??
_________________

 
 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 30, 2011 7:13 pm   

ja oglądam zawsze tutaj : http://trodatreleases.com...n-1-online.html , ale niestety nie ma na razie 7 odcinka, a bardzo jestem ciekawa tej pary
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lis 30, 2011 8:37 pm   

Można ściągnąć, np tu: http://www.filesonic.com/...01e06-TRRip.avi
_________________
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 02, 2011 8:56 pm   

Szczerze, to boję się, że kiedy ja będę mierzyła suknię dla siebie będę również taka wybredna jak bohaterka ostatniego odcinka...i się PRZERAZIŁAM!
Przynajmniej nie owijała w bawełnę ;) ...ale zirytował mnie fakt, ,że dostała tę suknię co chciała, pomimo wcześniejszego zakupu innej... Ehh... Może czasem warto pomarudzić i powybrzydzać, a dostanie się to, co się chce...
 
 
Kasia13 


Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 324
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 03, 2011 1:01 pm   

Wczorajszy odcinek całkiem sympatyczny.
Panna młoda bardzo dobrze wyglądała w tej sukience, chociaż to nie kreacja w moim stylu. Za to sala cudna . Jak ja bym chciała mieć wesele w takim pałacu. Moje marzenie. :buja w oblokach:
 
 
Piniu 

Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 4:14 pm   

Debussy napisał/a:
Ale dziwne... jak dla mnie to ewidentnie zostały nagięte, bądź wręcz złamane zasady programu i kontraktu który sami podpisali.
No bo przecież Panna Młoda miała całkowity wpływ na wygląd sukni, w końcu po tym jej wybrzydzaniu, jednak została kupiona ta jej wymarzona!

Coś tu nie halo, chyba nie tak powinno być :wink:


program programem ale najważniejsze ze była zadowolona :)
więc ja jej brawo biję bo dostała to co chciała ;)
 
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 29, 2012 4:32 pm   

Ta PM z odcinka z Łodzi przypomina mi z wyglądu frytkę :D
_________________
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 9:07 pm   

Będzie nowa edycja?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl