Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon PRONUPTIA
Autor Wiadomość
EL4 

Dołączyła: 01 Paź 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 1:00 pm   Salon PRONUPTIA

Pisałam o tym salonie w wątku o salonach sukni ślubnych. Widzę, że Pronuptia nie doczekała sie osobnego tematu. Zakładam zatem i cytuję fragment swojej wczesniejszej wypowiedzi, może komuś pomoże w wyborze albo zacheci do odwiedzenia tego miejsca:

Z całą odpowiedzialnością chciałam polecić salon strojów ślubnych "Pronuptia" (dawniej Kościuszki, teraz Tuwima). Tam kupiłam swoją suknię ślubną. Moim zdaniem, mają tam dość interesującą i oryginalną ofertę, szczególnie gdy poszukuje się propozycji skromnych i nienagannych jakościowo. Na życzenie można zostać potraktowanym "kompleksowo" i w kwestii dodatków zdać się na obsługę i właścicielkę salonu. W moje oczekiwania "wstrzeliła się" idealnie, a za zaufanie premiowano mnie atrakcyjnym upustem. Na moją prośbę sprowadzono idealnie dobraną kolorystycznie etolę i woalkę, uszyto mufkę, dopasowano buty i kwiat do włosów. Na właścicielkę zdałam się również w kwestii makijażu w dniu ślubu i doboru stroju Pana Młodego, który idealnie współgrał z moją stylizacją (ten sam odcień sukni i koszuli, jednakowa faktura wytłoczeń na krawacie i gorsecie sukni - ot takie "diabelskie" szczegóły). Cieszę się trafiłam na taką kompetencję...

Serdecznie polecam.
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 12:21 pm   

zgadzam sie ,ze oferta jest oryginalna,
ja ostatecznie nic tam nie mierzylam ,ale mozna tam znalezc kilka niepowielanych wzorow,jest pare skromnych sukni,ktore zwrocily moja uwage
_________________
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 2:18 pm   

odwiedziłam stronę, znalazłam kilka sukni które przykuly moja uwage - możecie mi powiedziec w jakich przedzialach cenowych sa tam suknie?
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 9:37 pm   

od około 3 tys w górę...

ale rzeczywiście są piękne :oczami:
_________________

 
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 10:15 pm   

pomarzyć piękna rzecz...niestety to nie na moja kieszeń :zalamany:
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
moog 

Dołączyła: 17 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 5:42 pm   

Witam.
Jeśli chodzi o moje wrażenia dotyczące salonu Pronupita
plusy:
- oryginalne, wyjątkowe suknie ślubne
- możliwość dokupienia dodatków butów, rękawiczek, wypożyczenia biżuterii, wdzianka
- kobietka, która wykonuje poprawki zna się na rzeczy
minusy
- szefowa salonu powie Ci, że świetnie wyglądasz nawet jak włożysz worek- warto wybrać się z kimś zaufanym, kto Ci szczerze doradzi
- wysoka cena
Ja kupiłam tam suknie i (poza drobnymi zgrzytami) finalnie byłam zadowolona.
Jeśli chodzi o inne salony to odwiedziłam kilka, tylko mierzyłam suknie więc trudno ocenić, ale poziom obsługi ok.
 
 
marta2904 

Dołączyła: 04 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 04, 2011 2:35 am   

Witam :)
Czy znacie dokładny adres salonu w Łodzi ? wiem że kiedyś był na Kościuszki ale na pewno już go tam nie ma. Na stronie Pronuptii znalazłam kilka bardzo ciekawych sukienek ale niestety podany jest tylko adres salonu w Katowicach.
_________________
Marta
 
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 04, 2011 11:08 am   

marta2904 napisał/a:
Czy znacie dokładny adres salonu w Łodzi ?


Tuwima 34, dawny Dom Ludowy. Obecnie prawą część budynku zajmuje księgarnia a po lewej jest salon Pronuptii.
_________________
 
 
 
marta2904 

Dołączyła: 04 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 04, 2011 12:15 pm   

Dziękuje bardzo :D
 
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 11, 2011 3:44 pm   

Witam :) czy orientujecie się czy w tym salonie sa jakieś promocje? znalazłam tam fajna suknię, ale kosztuje ponad 5 tys. ;( i tak sobie myślę, że może pod koniec roku będzie tańsza.....?
_________________


 
 
muzastrazaka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Wrz 2010
Posty: 129
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lip 09, 2011 5:01 pm   

watpie.... no ale moze :) :):):) roznie to w handlu bywa.

kupiłam tam swoja suknie i wiem ze tam maja rewelacyjna krawcowa! i nie boje sie o swoja suknie.
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 09, 2011 5:36 pm   

no szkoda......:( zobacze jakoś koło sierpnia, września wybiorę sie tam i podpytam......
_________________


 
 
olczajs 

Dołączyła: 05 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 10:21 am   salon Pronuptia

Moim zdaniem to najlepszy salon w Łodzi, o ile nie w Warszawie i pobliskich miastach. Trzy tygodnie temu wyszłam za maż właśnie w sukni zakupionej w tym salonie. Jestem zachwycona. Wszyscy pytali gdzie kupilam sukienę bo wyglądałam bardzo oryginalnie ale z klasą. Istota tego salonu to Pani Lucynka, która idealnie potrafi dobrać suknię do urody panny młodej, ale tez dostosować się do jej portfela. Suknia to połowa sukcesu. Kupiłam w tym salonie przepiękne jedwabne kwiaty do włosów. Zamiast welonu miałam szal na ramionach z tyłu spięty przepiękną broszką z perłami (którą pożyczyłam z salonu). Naprawdę wyglądało to rewelacyjnie. Poza tym w dniu ślubu miałam sytuację podbramkową: umówilam się na makijaż i fryzurę do Domu Sztuki Jacka Olejniczaka. Niestety wyszłam bardzo niezadowollona: uczesali i umalowali mnie dużo gorzej niż na próbach. A jak wiadomo nie jest to najtańszy salon. Sytuację uratowała mi Pani Lucynka, która zabrała mnie do siebie do domu i swoimi francuskimi kosmetykami umalowała mnie jeszcze raz i fryzurę też poprawiła. Ta kobieta jest bardzo związana ze swoimi klientkami, nie chodzi jej o to, żeby sprzedaż coś, wziąć kasę i tyle. Ona przeżywała wszystkie problemy razem ze mną. Gdybym drugi raz wychodziła za mąż to tez kupiłabym tam sukienkę i umalowałabym sie u Pani Lucynki::)
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 12:19 pm   

olczajs, to świetnie , że wszystko się dobrez skończyło.... Ja zastanawiam się nad suknią z tego salonu i też mam podobne odczucia jak Ty.
Oceniam ten salon jako jeden z lepszych w Łodzi...
_________________


 
 
juanita 

Dołączyła: 15 Lut 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Sie 15, 2011 1:27 pm   

POLECAM !! !!!!!!!


Również gorąco polecam salon PRONUPTIA ( salonlusi.pl)!! Kiedyś salon znajdował się na ulicy Kościuszki przy pasażu. Właścicielka Pani Lucynka, traktuje każdą Pannę młodą indywidualnie. Ma świetną krawcową więc byłam pewna, że moja sukienka będzie idealnie dopasowana! Swoją suknię, po wielu perypetiach kupiłam tydzień przed weselem i mimo to wszystko było idealnie:)

Polecam każdej kobiecie, która chce czuć się wyjątkowo, i spać spokojnie, pewna, że jej suknia będzie najpiękniejsza :)

 
 
marta_rasta 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 164
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Czw Paź 06, 2011 8:55 pm   

czy mozna w tym salonie trafic na jakies wyprzedaze?
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 8:34 am   

dagii napisał/a:
czy orientujecie się czy w tym salonie sa jakieś promocje?
marta_rasta napisał/a:
czy mozna w tym salonie trafic na jakies wyprzedaze?
Dziś rano, kiedy przechodziłam obok tego salonu na drzwiach zauważyłam wielki napis WYPRZEDAŻ :) Może warto zajrzeć :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
muzastrazaka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Wrz 2010
Posty: 129
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Gru 04, 2011 8:29 pm   

polecam salon PaniLucyny :)
ma swietna krawcowa, czulam sie w sukni bosko :) :):):) wiele kobiet widzialam w tej samej sukni a nawetw innych suknaich z innego salonu ale zadna nie miala tak dobrze dopasowanej sukni jak w tym sklepie. Krawcowa Pani Ania umie to robic :)
Pani Lucyna doradzi i wczuwa sie w swoja role, wie ze to wielki dzien dla kazdej kobiety.
sprawila ze mimo ze moj maz widzial ta sama suknie pol roku na innym weselu na iinej kobiecie nie zorientował sie ze ja mam taka sama - przepraszam ładniejsza :) :):) powiedział tylko wygladasz obłednie :) a po kilku dnoach przyznał sie - całe szczescie ze nie miałas jakiejs w piorach czy falbankach ;)
polecam!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl