Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Rzadkie i cienkie włosy
Autor Wiadomość
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Sie 30, 2005 6:22 pm   Rzadkie i cienkie włosy

Moim problemem są natomiast włosy dość rzadkie i cienkie, sięgają ramion i prawie zawsze noszę je spięte - do ślubu oczywiście też bym chciała je mieć spięte i nie mogą być przylizane, bo mi niedobrze, muszą być po prostu jakoś upiętę do góry, o dopinkach nie ma mowy, bo mam balejaż :) i lepiej sie tak czuję niż w jednolitym kolorze :) Czy macie propozycje jakieś ? Jakieś zdjęcia?Welon raczej chyba na pewno będzie mi szedł od czubka głowy :)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 6:58 am   

Może coś takiego??


_________________

 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 7:00 am   

ta druga fryzurka bardzo mi się podoba, bardzo Kati! :D
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 7:04 am   

Tylko, że Kamyk chce mieć welon na czubku głowy... I nie wiem czy te fryzurki się nadadzą
_________________

 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 7:06 am   

Do tej pierwszej jakos na upartego bym tak welon wpięła, ale do tej drgiej na czubek głowy.... kiepsko to widze, chociaz fryzurka ekstra
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 7:08 am   

Zgadzam się do tej pierwszej uda się welon wpiąć do drugiej może ewentualnie w środek fryzury...
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 3:05 pm   

Kati bardzo Ci dziękuję! Ta druga fryzurka bardzo mi się podoba, po prostu idealna dla mnie, mam jeszcze grzywkę, ale to nie przeszkadza, myślę. Rzeczywiście welon można wpiąć pośrodku tej fryzurki, dziękuję bardzo :graba:
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Wrz 02, 2005 7:25 am   

grzywkę można zaczesać do góry np. :)
Cieszę się, że się podoba :graba:
_________________

 
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 02, 2005 3:25 pm   

Oj podoba, podoba :) ale grzywki nie zaczesze do góry, bo czułabym się jak arbuz :lol:
a tę fryzurkę wydrukowałąm i w sobotę przyszłą ide do fryzjera na czesanie (mam wesele w rodzinie) i wezmę to zdjęcie, niech spróbuje, zobaczymy co wyjdzie :)
 
 
Majorca 

Wiek: 47
Dołączyła: 05 Cze 2006
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 25, 2006 8:42 pm   pomocy!!! mam cienkie włosy i jest ich mało!!!

Witajcie,
Jedyna pomoc w Was
Mam mało włosów i na dodatek są cienkie. Zbliża się termin mojego ślubu (9.06.2007) a ja nie wiem co mam zrobić z moimi włosami, żeby poprawić ich wygląd i gdzie się czesać do ślubu aby fryzura wyglądała super.
Zapisałam się juz do dermatologa - może mi pomoże......
Dziewczyny jeśli macie jakieś metody na poprawe włosów i jeśli wiecie, który salon fryzjerski jest w stanie zrobić coś normalnego z takich włosów jak moje to błagam piszcie....
Myślałam już też o zagęszczeniu włosów na ślub- jesli znacie jakies salony w których takie zabiegi wykonuje to tez prosze o adresy.
Pozdrawiam,
Majorca
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 25, 2006 10:13 pm   

podobny temat już istniał. przeniosłam i proszę o korzystanie z wyszukiwarki.

:]
_________________
 
 
wilvo 

Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 12, 2006 10:48 pm   

Szczako, wybacz ale... po co łączysz tak stare wątki?
Większość informacji jest w nich nieaktualna a żeby coś nowszego przeczytać trzeba przebrnąć przez mnóstwo wypowiedzi sprzed 1,5-2 lat albo i więcej.
To samo jak pisałam o sali. Chciałam nowe wypowiedzi bo tamte są przestarzałe (maj 2004) a tu buch, połączenie. I znowu trzeba się przez 2 strony staroci przebijać.
Sens łączenia wątków jest w takich tematach, jak propozycje fryzur na przykład. A tak, to trzeba ciągle patrzeć na daty.
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 13, 2006 11:40 am   

wystarczy "podbić" temat.
uzyskasz wtedy nowe wypowiedzi.
_________________
 
 
Alzacja 

Wiek: 39
Dołączyła: 28 Lip 2015
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 25, 2015 4:12 pm   Re: pomocy!!! mam cienkie włosy i jest ich mało!!!

Majorca napisał/a:
Witajcie,
Jedyna pomoc w Was
Mam mało włosów i na dodatek są cienkie. Zbliża się termin mojego ślubu (9.06.2007) a ja nie wiem co mam zrobić z moimi włosami, żeby poprawić ich wygląd i gdzie się czesać do ślubu aby fryzura wyglądała super.
Zapisałam się juz do dermatologa - może mi pomoże......
Dziewczyny jeśli macie jakieś metody na poprawe włosów i jeśli wiecie, który salon fryzjerski jest w stanie zrobić coś normalnego z takich włosów jak moje to błagam piszcie....
Myślałam już też o zagęszczeniu włosów na ślub- jesli znacie jakies salony w których takie zabiegi wykonuje to tez prosze o adresy.
Pozdrawiam,
Majorca


Ja poradziłam sobie w ten sposób, że doczepiłam włosy. I to był strzał w dziesiątkę! Zabieg kosztowny, ale warto, efekt był olśniewający!!!
 
 
pucek 


Wiek: 38
Dołączyła: 26 Kwi 2017
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 04, 2017 6:56 pm   

Moja siostra miała doczepione włosy na swoim ślubie. Tylko, ze ona miała upięcie. A że ma cienkie włosy i taka fryzura jaką chciała, by nie wyszła, no to miała doczepione. W salonie same fryzjerki jej to zaproponowały. Nie masz się czego wstydzić. Większość salonów proponuje takie rzeczy, tylko trzeba mieć do tego normalne podjeście.
 
 
karolcia94 


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Maj 2017
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 28, 2017 1:53 pm   

ja miałam ten sam problem. nie dość, że cienkie, rzadkie to jeszcze zaczęły mi wypadać po ciąży. mi pomógł taki preparat dromin i zwykły najtańszy ziołowy szampon. co prawda nie mam burzy włosów na głowie, ale są silne i w dobrej kondycji
 
 
Daritka 

Dołączyła: 26 Paź 2017
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 02, 2017 8:54 am   

Mnie włosy wypadają momentalnie jak zaczynam się źle odżywiać. Nie mówiąc o pryszczach... Dbać o urodę trzeba jednak przede wszystkim od środka...
 
 
nietylko 

Dołączył: 17 Mar 2022
Posty: 18
Skąd: Pszczyn
Wysłany: Czw Kwi 07, 2022 9:20 am   

Gdzie się żyje i pracuje, tam się odżywki stosuje!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl