Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Transport gości z kościoła na wesele i po weselu
Autor Wiadomość
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 1:50 pm   

my mamy gości z Włoch, którzy przylatują na Balice, no więc wyobraźcie sobie! Ponieważ to rodzina i przyjaciele mojego P. to nie zostawimy ich na pastwę losu w obcym kraju tylko zamówiliśmy dla nich autokar i bus z firmy Gawroński, który przywiezie ich z Krk do Łodzi, a po weselu z powrotem z Łodzi na lotnisko w Krk....odległość dość duża więc masakra, płacimy 5000 zł :kwasny: niestety loty z Milano do Łodzi były...ale niedawno odwołali :kwasny: natomiast w Łodzi wynajęliśmy autobusy niskopodłogowe z MPK tylko dla gości oczywiście:D z hotelu Ambasador do Katedry i z kościoła do hotelu (tam też jest sala weselna)- to dla Włochów, a polscy goście przyjezdni będą w innym hoteliku, troszkę w innej części Łodzi, więc tam też będzie czekał na nich autobus, który przewiezie ich do Katedry a potem do Ambasadora. A za noclegi płacimy my, zarówno dla wszystkich włoskich jak i polskich gości, więc już w ogóle...Jestem happy i aż dumna, że tak się zorganizowaliśmy. A w Łodzi zdecydowaliśmy się na MPK bo jest tanio (360 zł), a firma prywatna typu gawroński chciała ponad 1000 zł
_________________
Ostatnio zmieniony przez Martysia Wto Lip 22, 2008 1:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 29, 2009 11:22 am   

Orientujecie się może na ile przed ślubem trzeba rezerwować taki autobus? Zastanawiam się czy może go nie wynająć . Z naszego kościoła na salę trzeba przejechać przez całe miasto. Z drugiej strony ja często jak byłam na ślubach prosiłam kogoś żeby mnei zawiózł na ślub a później na salę. Po weselu wracaliśmy już Taxi. Nie wiem czy taki autobus jest konieczny kiedy większość gości jest z Łodzi :?
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 29, 2009 3:26 pm   

Jak najszybciej. My załatwialiśmy niedawno w MPK i już było na styk, bo jest sporo chętnych na wynajęcie autobusów na tego typu okazje. Tak więc 2-3 mies. przed to wcale nie jest zbyt wczesny termin, a przy większych ilościach gości (i aut) to można jeszcze wcześniej.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
kata100710 

Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 67
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 6:45 pm   

Czy macie może jakieś sprawdzone namiary na wynajem busa dla gości? albo orientujecie się na bieżąco w cenach? ja mam ślub w Łodzi a wesele w Poddębicach więc próbuje sobie uzmysłowić ile mnie to może kosztować taki transport tam i z powrotem .
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 8:01 pm   

Też jestem zainteresowana ceną, bo u nas z kolei prawdopodobnie będziemy zamawiać busa dla znajomych z Koluszek, dojazd na ślub i wesele do Łęczycy czyli około 70 km.
_________________


 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 7:15 am   

Hej!My też cały czas szukamy transportu :( .
Ślub mamy na piotrkowskiej przy Czerwonej a wesele na Kolumny
_________________


 
 
slubzcharakterem 
Firma


Wiek: 46
Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 83
Skąd: Łódź, Wiśniowa Góra
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 4:21 pm   

mała9364 napisał/a:
Hej!My też cały czas szukamy transportu :( .
Ślub mamy na piotrkowskiej przy Czerwonej a wesele na Kolumny


Proponuję zadzwonić do Urzędu Gminy Brójce, to jest jakieś 10 km od ul. Kolumny. Mają tam kilka autobusów i chyba coś mniejszego też. Tel do urzędu: 042-214-03-76

Pozdrawiam
_________________
Ślub z charakterem
Zabiorę Cię właśnie tam...Gość
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 10:01 am   

Dziewczeta :)
Czy znacie moze jakis kontakt do taniego transportu na terenie Lodzi??
Chodzi o przewiezienie gosci z hotelu/motelu do kosciola, pozniej z kosciola na sale i pozniej z sali do hotelu/motelu.
Prosze o pomoc :)
_________________
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 2:07 pm   

anooleczka napisał/a:
Dziewczeta :)
Czy znacie moze jakis kontakt do taniego transportu na terenie Lodzi??
Chodzi o przewiezienie gosci z hotelu/motelu do kosciola, pozniej z kosciola na sale i pozniej z sali do hotelu/motelu.
Prosze o pomoc :)


anooleczka zapytam mojego taty, bo on ma kolegę, który zakłada firmę transportową. Namiary Ci wyślę na privie, jesteś zainteresowana?
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 3:18 pm   

paulii, pewnie.. ale spokojnie dopiero na przyszly rok (w dodatku nie wiem dokladnie kiedy- nie mamy jeszcze terminu) :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez anooleczka Sro Wrz 22, 2010 3:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 1:22 pm   

Cóż u mnie z racji tego ,że część gości bedzie z Bełchatowa ,a impreza wypadła w Piotrkowie na koniec o konkretnej godzinie(ok.5-6) będzie podstawiony autobus ,albo bus w zależności od ilości gości. Oczywiście transport będzie też z kościoła na salę. Pozostali goście to Piotrków (oni będą swoimi samochodami lub zorganizowanym przez siebie transportem) i przejezdni ,którzy będą mieli nocleg ze śniadaniem więc również swoimi samochodami. :)
_________________
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 9:56 am   

My niestety będziemy musieli zamówić transport... :roll: , nie cieszy mnie to ale sale mamy 25 km od kościoła...sala jest poza Łodzią więc goście mieliby problem z dojazdem.

[ Dodano: Sro Lip 13, 2011 2:29 pm ]
DZwoniłam do MPK - oni wynajmują autobus tylko na terenie Łodzi.
PKS pani powiedziała, że mam dzownić miesiąc przed ślubem...a na chwilę obecną byłaby lipa...został by nam autobus na 19 osób a potrzebujemy na 60... :roll:
_________________

Nasz Skarbeczek
Ostatnio zmieniony przez All-me Czw Kwi 28, 2011 9:56 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 15, 2011 1:33 pm   

All-me napisał/a:
My niestety będziemy musieli zamówić transport... :roll: , nie cieszy mnie to ale sale mamy 25 km od kościoła...sala jest poza Łodzią więc goście mieliby problem z dojazdem.

[ Dodano: Sro Lip 13, 2011 2:29 pm ]
DZwoniłam do MPK - oni wynajmują autobus tylko na terenie Łodzi.
PKS pani powiedziała, że mam dzownić miesiąc przed ślubem...a na chwilę obecną byłaby lipa...został by nam autobus na 19 osób a potrzebujemy na 60... :roll:

All-me, my równiez mamy z koscioła na salę 20-25 km, w zależności od trasy, a sala w Adriatico w Andrespolu, więc tuż poza administracyjnymi granicami Łodzi, ale przyłączam się do wczesniejszych opinii, że transport gości na terenie miasta i okolic nie jest nieodzowny. Nie wiem jak u Ciebie w rodzinie, ale u mnie nikt do tej pory tym się specjalnie nie przejmował, a i ja tego nie wymagałam... Do auta wchodzi te 4-5 osób, jedna osoba nie pije, albo po prostu bierze się taxi-nie jest to gigantyczny koszt po podziale.
_________________
 
 
Emmi 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 15, 2011 3:44 pm   

są też firmy prywatne ale one z tego co dzwoniłam przed swoi ślubem liczą sobie od 400zł wzwyż za wynajęcie autokaru.moja siostra zresztą też tyle płaciła .....my w mpk zapłaciliśmy 130zł za godzinę.....
_________________

 
 
kasiechna 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 49
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 05, 2011 4:27 pm   

Witajcie
my z mężem zamawialiśmy autokar ze Zgierza z firmy Koro. Przejazd obejmował Pabianice - Łódź(kościół) - Aleksandrów Łódzki (sala) oraz przyjazd na 5.00 rano pod salę i zabranie gości do Pabianic. Kosztowało nas to 1000zł ale goście byli bardzo zadowoleni. Wynajęcie busa kosztuje mniej więcej tyle samo...
_________________
 
 
takasama 

Wiek: 43
Dołączyła: 08 Paź 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2011 4:52 pm   transport gosci

My zamówilismy takich fajnych dwuch chłopaków potrzeba nam bylo przewiesc 11 osób na sale do Niesiecina z Łodzi naprawde godni polecenia mają dwa busy ale ilu osobowe to nie wiem ugodowi i reprezentacyjni "nie jak co drugi taxi najarane i prawie w dresach"!Jutro postaram sie znalesc kontakt do nich to wam napisze!My płacilismy za gosci za sam dojazd na sale ale z tego co wiem ze pare"ciotek i wujków"wracało z nimi do lodzi!
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Wto Gru 20, 2011 11:44 am   

Ma jako że nasz samochód to VW transporter z 9 miejscami, dogadamy się z sąsiadem żeby za parę groszy rozwiózł gości np o północy i potem co godzinę- do miejsca noclegowego. I tyle.
_________________
 
 
waleczna83 

Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 08, 2012 1:15 pm   

my natomiast mieliśmy tramwaj-autobus ten który jeździ w manufakturze, polecam na krótkie trasy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl