Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
sztuczne ognie
Autor Wiadomość
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 12:20 pm   

No wiec w koncu mialam fajerwerki, jako prezent dla mojego Meza (mial w trakcie wesela o polnocy urodziny, z tym, ze przyspieszylismy pokaz na 22, z uwagi na cisze nocna).
Byl to swietny pomysl, pokaz profesjonalny, 5 minutowy (dluzej byloby za duzo, ludzie moga sie znudzic, 5 min bylo w sam raz), z podkladem muzycznym. Goscie i moj Maz byli zachwyceni, uwazam, ze warto bylo.
Zamieszczam 1 zdjecie, bo oczywiscie to trzeba zobaczyc na zywo, zdjecia nie oddaja atmosfery i dynamiki.
Sluze namiarami na priv, jesli ktos zainteresowany.

08_1241.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 664 raz(y) 50.15 KB

_________________
Pozdrawiam - Ela
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 12:33 pm   

wow, Elu jestem pod wrażeniem :o w końcu jakaś firma Wam to organizowała? ile Cię taki 5-minutowy pokazik kosztował?
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 12:46 pm   

2 tysiace..
ale pelny profesjonalizm, przyjechali, rozstawili, odpalili w porozumieniu z DJ'em, ktory puscil odpowiednia melodie... zabezpieczyli teren tasma, palcem nie musialam kiwnac, tylko zgode wlascicieli Folwarku uzyskac
_________________
Pozdrawiam - Ela
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 12:56 pm   

wow, no to super, z muzyka musiało się to fajowo komponować....a deszczyk tego dnia Wam nie przeszkodził? pamiętam, że niezbyt fajna pogoda wtedy była...
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 1:05 pm   

Przestalo padac, jak bylismy w USC i wyszlismy juz bez deszczu... potem troche mzylo, ale pokaz byl w nocy i nie przeszkodzilo to w jego odbiorze... w ogole, po histerii jaka urzadzilam dzien przed slubem z powodu pogody i po calej imprezie moge tylko powiedziec, ze pogoda jest naprawde sprawa drugorzedna w tym dniu... oczywiscie popsula nam sporo pomyslow, ale najwazniejsze, ze to byl nasz dzien i ze swietnie sie bawilismy, my i nasi goscie.... nie mozna nigdy zapomniec, po co sie tu jest tego dnia, wtedy reszta nie ma juz takiego znaczenia...
_________________
Pozdrawiam - Ela
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Nie Cze 22, 2008 4:17 pm   

Obiecane ognie:
http://niesia2708.wrzuta.pl/film/bvZAJUXLW1/
http://niesia2708.wrzuta.pl/film/vNdhBdoKO7/
http://niesia2708.wrzuta.pl/film/d39uZI2cc3/
http://niesia2708.wrzuta.pl/film/oDY93BZz8p/
http://niesia2708.wrzuta.pl/film/y3daI0kc57/
http://niesia2708.wrzuta.pl/film/xj8IAyThgU/
_________________

 
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 07, 2008 5:15 pm   

Piekne te fajerwerki :smile: ale 2000 tys. to jak dla mnie troche drogo jak na 5 minut :(
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Lip 07, 2008 9:19 pm   

Byłam na weselu z pokazem fajerwerków i wcale mnie to jakoś szczególnie nie rajcowało :-/

Nie mówiąc o kosztach :roll:
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 11:48 am   

też chciałam fajerwerki, bo nie wiedziałam, ze to taki koszt, ale moja mama parę dni temu dzwoniła do 2 firm i wystrzelili jej 2,5 tys. no szok :zly:
_________________
 
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 11:50 am   

U nas nie będzie. Za krótka zabawa za takie pieniądze.
To już wolimy fontannę winną :razz:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
mpiwowski 

Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 9:30 pm   

Ludzie poszukajcie w internecie. Popytajcie różnych firm. Wcale nie trzeba wydawać 2000-2500zł. Niektóre firmy zrobią wam to za 1000zł albo może i taniej.
 
 
robek 

Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 3
Skąd: z 1pietra
Wysłany: Wto Lip 15, 2008 2:38 pm   

1000 zł za pokaz no nie jestem specjalistą ale biorąc pod uwagę cenę materiału to za taką kwotę nie brał bym pokazu z prostego względu, która firma z koncesją i pirotechnikami którzy posiadają odpowiednie uprawnienia zrobi pokaz za 1000 zł, wskaż jakąś bo z moich źródeł wiadomo mi że takie firmy nie posiadają stosownych zezwoleń i jeśli by się coś stało to ty jako organizator bierzesz całą odpowiedzialność. Może popadam w skrajność ale kto by ryzykował utratę ukochanej osoby na weselu w przypadku eksplozji??

czekam z niecierpliwością na odp.
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 10:54 pm   

Też byłam na weselu z fajerwerkami i bez rewelacji. Dużo zamieszania, goście się rozłażą, no ale jak ktoś uwielbia takie pokazy, to droga wolna. Ja sobie na 100% odpuszczę.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 12:11 am   

Napewno jest to coś fajnego ale mnie jakoś nie przekonuje, tym bardziej że koszt za taki pokaz nie jest mały. Dlatego darujemy sobie taki pokazik.
_________________


 
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Nie Sie 31, 2008 8:18 pm   

My ostatnio byliśmy na weselu z takim pokazem. No niby fajne, miło się na to patrzyło... ale gdy usłyszałam ile młodzi na to wydali, zrobiło mi się słabo. Za droga atrakcja (a jednak za mały efekt) jak dla mnie... :(
_________________
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 8:05 pm   

Zgadzma się z Tobą Taj - żeby pokaz fajerków był rzeczywiście trafiony trzeba na to przeznaczyć sporo kasy. My bylismy na weselu gdzie pokaz trwał 3 minuty mniej wiecej - kosztował 2000 - po minach gości widac było że spodziewali sie czegoś lepszego - (nio bo wkońcu jak ich od stołu dobrej zabawy i tańców i picia wyciągają to trza mnieć porządny powód)
_________________
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 8:38 pm   

Ja jestem w tej uprzywilejowanej sytuacji ze moj chrzestny robi profesjonalne pokazy ( ma ukonczone kursy i odpowiednie zaswiadczenia ) i od kilku lat dopytuje mnie kiedy slub bo ma takie fajne bomby :d
Ale gdybym miala sama za to zaplacic to chyba bym sie nie zdecydowala zdecydowanie za duzo kasy. ?eby byl fajny efekt to 1000 nie zawsze starczy :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 21, 2008 10:51 pm   

My dostaliśmy pokaz sztucznych ogni od naszych rodziców w prezencie. Nie wiem ile zapłacili ale był piękny i bardzo długi.
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 6:21 pm   

u nas sztuczne ognie były, zaproponował nam pan z Czarnego Stawu więc nie musieliśmy w ogóle myśleć co i jak i kiedy ;-)
na pokaz "złożyliśmy się" z inną parą młodą która miała wesele na innej sali więc wyniosło nas to 500 zł i naprawdę było WARTO
pokaz nie był może długi, ale naprawdę efektowny, goście byli zachwyceni
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 03, 2009 10:25 am   

:) A ja tu tak tu napiszę!!!!
znalazłam firmę która ma wyrzutnie do samodzielnego odpalenia!!!
i za niedużą kasę bo 5 minutowy pokaz czyli 100 strzałów kosztuję 500 zł
:smile: bo jak się zapytaliśmy ile firma weźmię za taki sam pokaz 5 minutowy to powiedzieli nam 2500 zł :eek:
to więc wolę żeby mój tata odpalił wyżutnie i zaoszczędzę 2000 zł :D ;)
Co nie????
_________________
 
 
karapp 

Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 80
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 12:44 am   

pewnie my chyba tez tak zrobimy ale na sylwestra jeszcze chcemy wypróbowac no moze nie za tyle kasy :) ale zeby miec choc namiastke tego i zobaczyc czy zdaje to egzamin :) z tego co wiem to firma dekoracyjna B&K tez ma te wyrzutnie :)
_________________
 
 
konek 

Dołączyła: 03 Maj 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 03, 2009 1:53 pm   

Na swoim przyjęciu ślubnym miałam pokaz sztucznych ogni z podkładem muzycznym, który był niespodzianka od mojego męża. Pokaz trwał około 4 minut i był przepiękny, wszystkim gościom bardzo się podobało. Amatorskie przygotowanie takiego pokazu jest baaardzo trudne, dlatego pokaz mój mąż zamówił w firmie Strzelec z Łodzi. Szczerze polecam tą firmę dla wszystkich którzy chcą urozmaicić swoje przyjęcie.
_________________
Ostatnio zmieniony przez konek Nie Maj 03, 2009 1:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pszczoła 

Dołączyła: 15 Mar 2009
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 10, 2009 12:02 pm   

a ja, przyznam szczerze, po cichu planowałam taki krótki, ale efektowny pokaz sztucznych ogni zaraz po wyjściu z kościoła. Nie wiem jednak, czy wcielimy to w życie, czas pokaże. Wiem, że potrzebna byłaby specjalna zgoda, ale w końcu dla chcącego nic trudnego, a na pewno byłoby to niezapomniane przezycie
_________________


8.08.2009
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Maj 10, 2009 12:12 pm   

pszczoła, specjalna zgoda od wlascicieli terenu i od strazy pozarnej jest potrzebna, jesli kosciol znajduje sie w otoczeniu wysokich drzew i innych budynkow to bedzie bardzo ciezko zdobyc taka zgode, poza tym jesli po slubie Waszym bedzie inny slub albo msza to tez mozesz o tym zapomniec. No i jeszcze jedno jak bedzie jasno albo szaroweczka to beda tylko stracone pieniazki bo nic nie bedzie widac. wiec jesli chcesz sie zdecydowac na fajny pokaz to moze lepiej podczas wesela :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
konek 

Dołączyła: 03 Maj 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 10, 2009 9:04 pm   

żadnych pozwoleń nie trzeba mieć i nikogo nie trzeba się pytać o zgodę na pokaz sztucznych ogni, wszystko załatwiła i wszystkim się zajęła firma która przeprowadziła pokaz(tak było w naszym przypadku z naszą firmą). Jeżeli chodzi o porę dnia to rzeczywiście najlepszy efekt jest gdy jest już ciemno. Bardzo fajna niespodzianka dla gości.
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Maj 10, 2009 9:53 pm   

konek napisał/a:
żadnych pozwoleń nie trzeba mieć i nikogo nie trzeba się pytać o zgodę na pokaz sztucznych ogni, wszystko załatwiła i wszystkim się zajęła firma która przeprowadziła pokaz(tak było w naszym przypadku z naszą firmą).
zgadzam sie z Toba ale pszczola napisala ze chce zrobic samodzielnie maly pokaz wiec w zwiazku z tym sama bedzie musiala sie postarac o pozwolenia
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
pszczoła 

Dołączyła: 15 Mar 2009
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 10, 2009 10:07 pm   

tak, ppola trafnie odebrała moje intencje, chciałam poprosić znajomych o pare rozkosznych wybuchów 8)

ale, tak- jak przypuszczałam, pewnie pozostanie to miłym kaprysem w świecie marzeń.
Ponoć marzyciele są szczęśliwsi:) dołączam do nich, a co:)
_________________


8.08.2009
 
 
 
rajskii 

Dołączył: 01 Cze 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 08, 2012 10:34 am   

Witajcie,
czy może ostatnio ktoś organizował u siebie na przyjęciu pokaz sztucznych ogni??
Rozmawiałem wczoraj na targach z firmami i kształtuje się to mniej więcej tak. Na wstępie 1500 zł i to jest około 3-4 minut później każda dodatkowa minuta 500 zł. firmy wystawiały się dwie jedna zrobiła na nas większe wrażenie bo po prostu pan był bardziej kompetentny a nie tylko mówił tak umiemy tak damy rade tylko wcześniej dajcie znać i tak w kółko. ciekawi mnie czy może macie jeszcze jakieś namiary na inne firmy. Odpiszcie proszę jak nie tu t na priv.

pozdrawiam
 
 
paweldz 

Wiek: 40
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 6
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Sty 08, 2012 6:57 pm   

ja moge polecic firme strzelec z ul politechniki 14
 
 
rajskii 

Dołączył: 01 Cze 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 7:20 pm   

Paweldz czyli rozumiem że korzystałeś z usług firmy Strzelec? Jak wyglądała to organizacyjnie, rozumiem ze wcześniej firma pozałatwiała już wszystkie pozwolenia(straż, policja, urząd miasta)? Ile koszował Cie twój pokaz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl