Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyłącznie ciemny garnitur?
Autor Wiadomość
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Nie Wrz 28, 2008 9:14 pm   

szaraczarownica napisał/a:
Zwłaszcza, że wygląda na dużo starszego niż jest w rzeczywistości i na dodatek nosi całkiem spory zarost (broda i wąsy)


Z tym się nie zgodzę. Kolega Grey (czy tak ? :) ) nie wygląda na dużo starszego, zwłaszcza gdy się uśmiecha :)
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 28, 2008 9:25 pm   

Fiona, jak się ma za narzeczoną dużego dzieciaka, to się wygląda :wink:
Teraz go namawiam, zeby może odrobinkę zredukował zarost. Muszę mu pokazać zdjęcia męża Sylweczki, bo on ma troszkę mniej na twarzy :)
Nie to, żebym nie lubiła zarostu J, ale chyba się ostatnio napatrzył na swojego przyszłego teścia i robi sobie z wąsów spiżarnię, więc trzeba go po każdym posiłku wycierać jakby małym dzieckiem był :lol:

I masz rację: Grey :)
_________________

 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 7:26 pm   

szaraczarownica czy mam rozumieć że mój zdjęcia mój męż posłuży Ci za wzór ?? :D
_________________
 
 
Ola.P 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sie 2008
Posty: 61
Skąd: Łódź/UK
Wysłany: Pią Paź 10, 2008 7:44 pm   

Asiek napisał/a:

A jasny garnitur na własny ślub (jeśli jest elegancki, dobrze dobrany i z klasą) wygląda tak samo dobrze jak ciemny (jeśli ten też jest dopasowany, bo nie każdy ciemny jest elegancki)


Ja tez tak uważam. Wcale nie musi byc tak,ze czarny garnitur to obowiąek, bo to jest jakis kanon czy standard.
Ja widzialam wiele juz ślubów,w których Pan Młody miał jasny garnitur (np. szary) i wyglądał rewelacyjnie. I wcale nie 'wtopił' sie kolorem w swoją wybrankę, nie zlało się to kolorystycznie.
:wink:
Ostatnio zmieniony przez Ola.P Pią Paź 10, 2008 7:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 11, 2008 4:44 pm   

SYLWECZKA napisał/a:
szaraczarownica czy mam rozumieć że mój zdjęcia mój męż posłuży Ci za wzór ?? :D


Oczywiście, że tak :D
Jak dla mnie oboje wyglądaliście bardzo ładnie i dobrze się zgraliście kolorystycznie :)
_________________

 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 15, 2008 8:53 pm   

szaraczarownica bardzo się cieszę że Ci sie podoba i dziękujemy za komplement :D
_________________
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 21, 2008 11:40 am   

mnie się zdecydowanie podobają ciemne garnitury dla panów, fajnie wygląda np. czarny garnitur wyszczuplony i do tego biała koszula i czarny krawat śledź, ale na pewno nie każdemu panu taki strój by pasował, mój mąż miał czarną marynarkę, ale szarą kamizelkę i krawat i szare spodnie w prążki, więc było ciemno ale nie czarno i jemu to bardzo pasowało, ale poza tym, jeśli jakiś mężczyzna dobrze czuje się w jasnym garniturze, to czemu nie, zwłaszcza z lekkim połyskiem, bo taka teraz jest moda :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Wujaszek 

Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 13
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sob Gru 27, 2008 6:40 pm   

Nie ma innej opcji jak ciemny garnitur. To nie prawda, że niektórym nie pasuję. Co o tym decyduje? Włosy, nos, zęby, Panna Młoda....? Ciemny garnitur to odwieczna elegancja. Panowie nie zapominajcie o tym!
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 27, 2008 6:54 pm   

Nie zgadzam się z powyższym postem. Mój narzeczony będzie miał najprawdopodobniej jasny garnitur (kawa z mlekiem). I uważam że w dopasowanym, jasnym garniturze będzie bardzo elegancki :wink:

[ Dodano: Sob Gru 27, 2008 6:57 pm ]
może coś w tym stylu:

_________________
Ostatnio zmieniony przez Klaudynka Sob Gru 27, 2008 7:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Marika007 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 80
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sob Gru 27, 2008 11:46 pm   

Mnie się również wydaje, że kolor garnituru powinien być dobrany do urody mężczyzny. Bo raczej elegancja przejawia się bardziej w rodzaju tkaniny, z której jest garnitur uszyty, niż od koloru. Myślę, że panowie o ciemnych włosach i ciemnej karnacji będą wyglądać przepięknie w jasnych garniturach, ale np blady jasny blondyn chyba nieciekawie. Jakoś tego nie widzę. :kwasny: Jesli chodzi o brazowe garnitury to wydaje mi się, że pasują szczególnie do sukienek w kolorze ekri, a do bieli jakoś tak nie bardzo. Ale oczywiście wszystko jest kwestia gustu.
My chyba zdecydujemy się jednak tradycyjnie na jakiś ciemny garnitur, niekoniecznie czarny, ale może ciemny grafit lub szary zobaczymy w czym misiowi będzie najlepiej :-) i w czym będzie się dobrze czuł.
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Gru 28, 2008 12:00 am   

Nie do końca sie zgodze ze mężczyzna o ciemnej karnacji i wlosach bedzie dobrze prezentowal sie w jasnych garniturach. Mój narzeczony ma wlasnie ciemniejsza karnacje, ciemno brazowe oczy i bardzo ciemno brazowe i... fatalnie wyglada w jasnym garniturze i wogole w jasnych rzeczach. Jak w przebraniu albo jak jakis maczo :lol:
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Nie Gru 28, 2008 11:21 am   

Klaudynka świetny ten garnitur :) 8)
 
 
meam 

Wiek: 38
Dołączyła: 06 Gru 2008
Posty: 45
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 28, 2008 2:29 pm   

Ja wolę ciemne garnitury, ale mojemu narzeczonemu dobrze jest też w jasnych, bo ma ciemne włosy i ciemną karnację. Na szczęście w marcu będzie plucha, więc nie kupi sobie jasnego :D
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 1:32 am   

Mnie na ślub mężczyźni bardziej podobają się w ciemnych garniturach. Mój narzeczony będzie miał garnitur albo czarny albo ciemny grafit. Dobrze, że jemu też się takie najbardziej podobają :)
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 5:18 pm   

Ja też uważam, że na ślub tylko ciemny garnitur :) Tak jak pisała MalaJu we wcześniejszym wątku jasne garnitury są typowo koktajlowe. Ciemny garnitur to nie tylko czern. Moze byc grafit, braz... Jest spory wybór. A w dzień taki jak ślub warto się w jakiś sposób odznaczać. Fajne są smokingi, fraki ale nie do wszystkich one pasują. Albo nie każdy się w nich czuje komfortowo... Ja bym chciała narzeczonego widzieć w ciemnym garniturze :)
 
 
Frotka 

Wiek: 40
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 8:41 pm   

Ja będę miała jasną suknię i oczywiście chciałabym, żeby mój przyszły mąż miał ciemny garnitur, ale dopuszczam tez myśl, że może iść w jaśniejszym - jasnoszarym lub wpadającym w srebro. Myślę, że byłoby to ciekawe połączenie.
Pewnie, gdy będziemy wybierać garnitur ubiorę się w coś białego, żeby sprawdzić jak to wszystko się ze sobą komponuje. :smile:
_________________
 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 11:18 pm   

Mój K. będzie mieć ciemny garnitur.
 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 8:22 pm   

Dzisiaj wybraliśmy garnitur:) stalowy śliczny :) i różową koszulę a do tego baaardzo modny w tym roku wąski krawat srebrno szary i przepiękne spinki do mankietów i pasek a to wszystko w PAWO i to z całkiem sporym upustem chociaż garnitur słono kosztował bo podobno z kolekcji 2009 to jak nas pani podsumowała to cena za tyle rzeczy wyniosła tyle ile sam garnitur na wstępie=opłaca się hurtowe kupowanie:). A ludzi było!!! A garnitury szły jak świeże bułeczki :) tylko jeszcze butów brak, bo u pana młodego niestey buty widać :razz:
_________________
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 20, 2009 12:30 am   

Garnitur ma kontrastować z suknią. Są pewne mądre zasady dotyczące dobierania odcienia garnituru do sukni, oczywiście ja ich nie znam, więc nie pytajcie, ale jak mój Kot poszedł po garniak, to pierwsze pytanie sprzedawcy było: a jaka suknia? Jak usłyszał, że śnieżnobiała, to zaproponował stalowy. I faktycznie ta stal prześlicznie się z białym komponuje. Tak samo dobiera się koszulę, kamizelkę etc.
Zatem jasny garnitur to chyba by pasował tylko do sukni czarnej, szarej lub brązowej ;)

Jasne, każdy zrobi jak chce, ale jasny garnitur po prostu z bielą/ecru nie kontrastuje i tyle.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 5:00 pm   

Czarny, klasyczny garnitur z delikatnym połyskiem na ślub i szary na poprawiny :)
_________________
 
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 15, 2009 8:52 pm   

tylko i wyłacznie ciemny garnitur-uwielbiam klasyke.
_________________
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Sro Lip 15, 2009 9:26 pm   

A ja mam nadzieję, że mój luby będzie miał jasny garnitur - bo właśnie w jasnym jest najprzystojniejszy, a jak jeszcze opalony to już w ogóle ciacho....sam sobie też chyba się bardziej podoba w jasnym - więc nie będzie problemu. Może i macie rację, że czerń bardziej kontrastuje z suknią, ale ja chcę by miał jasny i już! ;)
_________________


 
 
Agu24 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2009
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 07, 2011 9:28 pm   

Mój M. będzie miał ciemny garnitur, ale nie czarny. W czarnym wyglądał dokładnie tak, jak ja w białej sukni. Stanęło więc na ciemnej szarości i w moim przypadku ivory :D
_________________


 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Lut 08, 2011 11:31 am   

mój Kuba chce bardzo czarny garniak/surdut czy co tam wybierze. I ja w sumie też za tym jestem, ale zrobi jak będzie uważał i tak będzie piękny tego dnia! :smile:

Mama mu marudzi, ze czarny to na pogrzeby się zakłada, a ja tam uważam, że czarny garnitur jest bardzo elegancki... A nie wyobrażam go sobie w jakimś brązie, albo granacie...
_________________

 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 10, 2011 3:01 pm   

Zawsze może wybrać grafit i nie będzie tak smutno jak na pogrzeb a będzie elegancko i na ciemno. Chyba, że jeszcze jakąś inną odmianę szarości skoro nie brąz i nie granat.
_________________

 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 1:25 pm   

Mój szwagier miał jasny garnitur do ślubu mniej więcej beżowy czy coś w podobie. I muszę przyznać,że on bardzo fajnie wyglądał w nim. Może nie każdemu jasny garnitur pasuje ale dla niego był idealny ;)
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 8:36 pm   

A ja sobie myślę że warto garnitur dobierać do osoby a nie do sukienki. Mój mąż przymierzał jasny i ciemny garnitur i zdecydowanie lepiej było mu w jasnym... i w takim właśnie wystąpił na naszym ślubie :)
_________________
 
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 11:58 am   

Jaki kolor garnituru kupić do ecru sukni?
Może być czarny....???
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 3:20 pm   

Ja uważam, że nie ma ŻADNEJ zależności pomiędzy kolorem sukni i garnituru tzw. dowolność.
Raczej kolor garnituru dopasowywałabym do upodobań i urody pana młodego, a nie sukni młodej ;)

Pod suknię można ewentualnie dopasować koszulę, czy krawat/muchę itp.
_________________
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 3:35 pm   

Mnie pani w salonie powiedziała, że do ecru sukni raczej garniutur grafitowy...a mój narzeczony nie chce o takim slyszeć...chce czarny...nie chce go na siłe przekonywać bo juz przekonałam go do koszuli ecru...a tez byl z tym problem bo chcial białą 8) :smile:
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2012 12:48 am   

All-me, do ecru to moim zdaniem właśnie grafit i szary najmniej pasuje. Bo ecru to ciepły kolor a szary i grafit zimny. Jak dla mnie do ecru najbardziej pasują brązy, dlatego mój mąż miał garniak w kolorze ciemnej czekolady.
_________________

 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2012 3:57 pm   

Hellen napisał/a:
do ecru to moim zdaniem właśnie grafit i szary najmniej pasuje.
Widzę, że zdania są podzielone... :lol:
Wychodzi na to zeby kupić to co najbardziej sie podoba...w takim razie my zostaniemy przy czarnym garniturze :) lekko nabłyszczanym...taki oglądaliśmy w Vistuli.
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Sty 18, 2012 11:06 pm   

Znaczy się żeby nie było.... uważam tak jak już napisałam, ale przyznam rację, że zimne kolory najlepiej wyglądają w towarzystwie innych zimnych, a ciepłe z ciepłymi. Dlatego do sukienki ecru myślę, że najładniej wygląda garnitur w kolorze ciemnej czekolady, bo to też ciepły odcień. Ponad to jednak stawiam na indywidualne upodobania i wizję tego jak pan młody chce wyglądać tego dnia, a jeśli pokrywa się to zachcianką i wizją młodej to super.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl