Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
buty z odkrytą piętą i palcami
Autor Wiadomość
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 1:14 pm   

ja kupiłam buty peep toe, po prostu je uwielbiam. latem bardzo często w nich chodze i na ślub chciałam mieć buty, w kórych będzie mi wygodnie. Nie lubię np takich na paseczek, poza tym po oczepinach się przebieram w krtszą sukienkę i będzie dobrze widac buty, więc chciałam wymarzone. Moje peep toe są ecru z kokardką z boku. Zdjęcia w dzienniczku.

Uważam, że absolutnie wypada takie założyc. Sandałki tez, ale do niezbyt ciężkiej sukni śłubnej. Nie przesadzajmy z tym co ludzie powiedzą..
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 4:40 pm   



a co myślicie o tych??

[ Dodano: Wto Gru 01, 2009 4:42 pm ]


albo o tych??
_________________
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 4:45 pm   

Mnie się baardzo podobają. Strasznie lubię takie butki, ale zastanawiam się jak to będzie wyglądać do długiej sukni (nie lubie butów z czubem i paseczkiem - czyli takich jakich jest najwięcej jako typowo ślubnych).
_________________


 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 4:51 pm   

misiao1983, ja właśnie też nie przepadam za takimi z paseczkiem, a strasznie podobają mi się takie z odkrytymi palcami :) nie wiem jak to by wyglądało do długiej sukni, ale myślę, że tragedii by nie było ;)

[ Dodano: Wto Gru 01, 2009 4:59 pm ]


takie znalazłam na allegro :)
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 6:15 pm   

agulko wkleiłaś cudne butki, zwłaszcza te drugie są w moim stylu:)

zdecydowanie wypada takie włożyć...To raczej długie czubki są niemodne, jeśli już modą się kierujemy. Dla mnie panna młoda wyglada super z gołymi nogami i takimi butami z ładnym frenchem na paznokciach....typowe ślubne buty z paskiem kojarzą mi się z komunią.
Ostatnio zmieniony przez Malena Wto Gru 01, 2009 6:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 6:49 pm   

to prawda Malena, drugie są śliczne :)
to, że są niemodne te z długimi czubkami to jedno, ale druga sprawa, jeśli o mnie chodzi, to mam dość dużą stopę (41 w porywach do 42) więc w takich butach to bym wyglądała jak w płetwach...
a w takich z odkrytym palcem "śmigałam" prawie całe lato i było mi mega wygodnie, więc na ślubie też chcę takie :)
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 7:46 pm   

buty fantastyczne :) i faktycznie goła stópka, zadbane pazurki :) i Panna Młoda jak malowana :D
_________________
 
 
kocur 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 11:43 am   

Agulka, te pierwsze buty są prześliczne!!! Drugie z resztą też bardzo fajne, właśnie takich szukam, tylko interesują mnie srebrne, lub białe z dodatkiem srebra, z odkrytym palcem. Zgadzam się z "kakonką", do tego francuski manicure i wygląda świetnie. :wink:
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Mar 11, 2010 5:07 pm   

Buty mają pasować do całości więc czy będą zakryte z odkrytą piętą, odkrytymi palcami czy w ogóle sandałki to tylko nasz wybór czy gust.
Powiem jednak ,że ja wybrałabym każde byle nie "czuby" z paskiem wokół kostki ;) .
 
 
brawurka2910 

Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 8:33 am   

Ja kupiłam buty z odkrytymi palcami . Takie podobały mi sie najbardziej :) .
Ale spotkałam sie z opiniami , ze buty slubne podobno powinny miec zakryte palce - to chyba jakis przesąd :D
Pozdrowionka
 
 
Basia.83 

Wiek: 40
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 62
Skąd: okolice łodzi
Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 12:37 pm   

Agulka te pierwsze buty najładniejsze, bardzo zgrabne!
 
 
...martusia.... 

Dołączyła: 20 Lut 2009
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 2:31 pm   

Piękne buciki, tylko gdzie mogę takie kupić w rozsądnej cenie i na obcasie max 7,5 cm?
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 2:43 pm   

Tak sobie patrzę...i wiecie co...re drugie buty wstawione przez agulkę, tylko, że na niższym obcasie kupiła sobie na nasze wesele moja mama. Aha i żeby nie było nie białe tylko beżowe. Pięknie prezentują się na żywo, no i cena bardzo atrakcyjna a kupione zostały na zwyczajnym rynku :)
_________________
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 11:46 am   

Ja jestem pod tym względem chyba jakaś konserwatywna, bo jak dla mnie eleganckie buty (a takie mają być moje ślubne) muszą mieć zakryte palce i zakrytą pietę. Choć muszę przyznać, że na co dzień bardzo lubię nosić peep toe i jest mi w nich wygodnie to do ślubu nie wyobrażam sobie iść w takich (mimo, że widziałam kilka par prześlicznych :buja w oblokach: ).
_________________
 
 
Maja z Dąbrowy 

Dołączyła: 15 Mar 2010
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Cze 19, 2010 7:31 pm   

ja kupiłam sandałki na rynku:) :D same paseczki, jesteśmy z mężem od 2 lat szczęśliwi....nie wierzę w przesądy
_________________
Maja
 
 
Tatarak 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 12, 2010 10:27 am   

Bo tak po prawdzie, jak sięgnąć do klasycznych podręczników savoir vivre odkryte buty peep toe nie uchodzą za eleganckie. Typowy biurowy dress code dopuszcza buty bez pięt, palce muszą być. Kreacje balowe, ślubne też nie przewidują odkrytych butów.

Z drugiej strony parę lat temu nie do pomyślenia były zielone albo pomarańczowe buty do sukni ślubnej. Albo dekolt.

Na szczęście, bądź nie, moda się zmienia, zmienia się podejście do niektórych, do tej pory niepodważalnych, zasad i mamy np. sandały na ślubach. Salony ślubne też nie sprzedają tylko żelaznej klasyki, ale i najróżniejsze dziwaczne buty. Jest popyt, jest podaż. Mnie to nie przeszkadza. Czasami wygląda naprawdę pięknie.

Nie przyzwyczajaliśmy się do tej mody przez lata, jak Amerykanie, czy Zachód, nie było u nas gwiazd, kontestatorów, projektantów, festiwali filmowych, gdzie praktycznie każdy świadomie łamał zasady, a ulica to podchwytywała. Myślę, że właśnie przez to tak się spieramy o elegancję. Trzymamy się ściśle ustalonego, sztywnego kanonu (zwłaszcza starsze pokolenie), poza tym raczej nie grzeszymy "ubraniową" tolerancją i chętnie wytykamy palcami np. faceta w różowym tiszercie. A na ślubie to najlepiej żeby było jak za Bolesława Chrobrego...Babcia mojego narzeczonego ubolewa, że nie wybrałam bezy z tafty i na kole, że w mojej sukience to będę wyglądać normalnie i zupełnie jak na co dzień :?: :!: :?: :!:
[smilie=12_new.gif]

Jedyne czego bym zakazała oficjalnie i karała jakimiś drastycznymi sankcjami to zakładania tych paskudnych białych koronkowych kozaków... już wolę faceta w grubych białych frotowych skarpetach, naciągniętych do połowy łtdki i sandałach...:mrgreen:
_________________
 
 
nailew 

Dołączyła: 28 Sie 2008
Posty: 24
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 2:39 pm   

To moje buty ślubne. Kupiłam je w zwykłym sklepie za 50zł. Mają nie wysoki obcas i co najważniejsze są bardzo wygodne. Przetańczyłam w nich całe wesele, poprawiny, gdyż kolorystycznie dopasowały mi się także do sukienki z poprawin. Służą mi także do dzisiaj na każdą okazję. :)

buty.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 889 raz(y) 57.99 KB

 
 
joostis 

Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 10
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Lut 17, 2011 8:31 am   

ja mysle o takich :)

butki.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 845 raz(y) 48.39 KB

 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 11:32 pm   

Bardzo sexy, ale czy będą wygodne i nie będą obcierać, bo takie buciki to już tylko na gołe stopy.
_________________

 
 
ineczka7 

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 36
Skąd: Poddębice
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 1:13 am   

Ja swoje buty do sukienki ecru kupiłam w venezii. Były bardzo drogie, ale jednocześnie jak na tak wysoki obcas (11cm) baaardzo wygodne. Tańczyłam w nich od 17 do 23 i dopiero wtedy wymiękłam i je zdjęłam (potem miałam założyć płaskie sandałki od ryłko, ale wygodniej mi było na boso).
No i - co dla mnie najważniejsze - nie były to buty na jedno wyjście. Tylko po weselu oddałam je do podzelowania, bo mają skórzaną podeszwę.

suknie.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 787 raz(y) 44.71 KB

 
 
kingakama 

Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 56
Skąd: teraz Warszawa
Wysłany: Czw Lip 21, 2011 6:27 pm   

a z ciekawości - jaka cena?
 
 
motylek666 

Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 95
Skąd: z okolicy
Wysłany: Pią Lip 22, 2011 9:14 pm   

jestem z tych osób które uważają że pannie młodej wszystko wypada jeżeli tylko ma taki kaprys - więc tym bardziej buty z odkrytymi palcami i piętami - natomiast wtedy nie powinno się mieć pończoch bądź rajstop
jednak takie butki są mniej stabilne w tańcu i mniej chronią stopę przed butami wujków itd a niestety stopy panny młodej z pewnością będą zdeptane podczas wesela
pierwszy taniec ćwiczyliśmy w rożnych butach - miałam w sumie 4 pary przygotowane na ślub - takie bez palców i pięt również - niestety w nich stopa mi się przemieszczała nie tak jak chciałam i te butki odpadły głównie z mojego strachu że się wywrócę lub potknę
 
 
ineczka7 

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 36
Skąd: Poddębice
Wysłany: Sob Lip 23, 2011 9:20 pm   

kingakama napisał/a:
a z ciekawości - jaka cena?

zapisałam sobie że 370. Pewnie mogło być 5pln więcej albo mniej. Ale to dla mnie Bardzo (!) dużo jak na buty, które nie są kozaczkami.
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Lis 20, 2011 11:17 pm   

http://szafa.pl/c8121615-sandalu-buty-slubne.html
Może któraś z Was skorzysta. Koszt 45zł. Mnie się podobają, ale to nie mój rozmiar :(
_________________
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 23, 2011 11:46 pm   

Tatarak napisał/a:
Jedyne czego bym zakazała oficjalnie i karała jakimiś drastycznymi sankcjami to zakładania tych paskudnych białych koronkowych kozaków.


też nie rozumiem tych koronkowych kozaków i w ogóle mi się to nie podoba no ale każdy ma inny gust... ja np nie wyobrażam sobie butków bez pięt i z odkrytymi palcami. No jakoś nie widzę tego. Jako ślubne trzewiczki wybiorę jakieś z zakrytymi paluszkami i obowiązkowo z zakryta piętą żebym utrzymała stabilność w tańcu ;)
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 8:40 pm   

motylek666 napisał/a:
jestem z tych osób które uważają że pannie młodej wszystko wypada jeżeli tylko ma taki kaprys - więc tym bardziej buty z odkrytymi palcami i piętami...

ja również :) w związku z tym moje są takie, tylko zamiast kokardki będzie kobaltowy kwiat (właśnie opracowuję proces produkcji kwiatów :) )
_________________
Ostatnio zmieniony przez AgaNika Sro Lut 01, 2012 8:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl