Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam dobrej kosmetyczki - dermatologa
Autor Wiadomość
Kyrie 


Dołączyła: 21 Maj 2006
Posty: 4
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Maj 21, 2006 12:40 am   Szukam dobrej kosmetyczki - dermatologa

Szukam dobrego dermatologa - kosmetyczki :)
Nie mam wysypki, ani mocnych pryszczy, ale mam problem z cerą, pod względem, że nawet smarując twarz kremem 3 razy dziennie non stop mi się przesusza. :( Czy możecie mi doradzić dobrego fachowcę w tych sprawach? Bo mam już swoje lata (24) i chciałabym czuć się zadbana, a nie jakbym nie dbała o siebie, co jest nieprawdą :(
Mieszkam w Łodzina Retkini i czekam na opinie dotyczące salonów w Łodzi:)
Ostatnio zmieniony przez Kyrie Nie Maj 21, 2006 12:41 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 11:39 am   

Kyrie, a zaobserwuj u siebie: ile pijesz płynów na dobę i zastanów się czy nie za mało.
Ja też tak mam, mogę się smarować najtłustszym kremem a czuję suchość na skórze, ale ja wiem że za mało piję - jednakże nie potrafię się przekonać do większej ilości kubków napoi dziennie :roll:
 
 
Kyrie 


Dołączyła: 21 Maj 2006
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 12:33 pm   

Coś w tym kurczę jest, bo piję dwa razy dziennie i razem wychodzi z kubek, max 1,5 kubka dziennie to chyba rzeczywiście mało, ale też mam Pippi problem z przekonaniem się do picia więcej po prostu mój organizm się nie domag w sposób, że np jest spragniony..
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 12:50 pm   

To pijesz nawet mniej niż ja i to sporo mniej. Ja jak mam dobry dzień to wypijam z litr ;) , a powinno się wypijać 1,5 - 2 litry dziennie. Częściowo płyny są też w jedzeniu co też się niby zalicza do tej normy - nie wszystko musi być z kubka.

Oprócz problemów z suchą skórą, zaczynają się też problemy z przesuszonymi stawami, a to są już poważne sprawy.
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 2:26 pm   

dokłdnie, więcej pić - nawet jak nei jests spragniona, używac maseczki i kosmetyki anwilżające i takei, które odbudowywują bazę lipidowa na skórze. tak mi radziła kosmetyczka, do której pozłam ostatnio.
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 2:55 pm   

Z własnego doświadczenia wiem, że przy bardzo suchej skórze - zwykłe kremy, maseczki i picie wody niewiele pomogą.

Miałam tego typu problem zimą i tuż przed ślubem i wtedy ratowałam się dwoma kremami -- najpierw był to Physiogel firmy Shiffer, efekty super,
- później i obecnie z polecenia kosetyczki - krem hydracuivre firmy SVR - ten jest dla mnie najlepszy, buzia wygląda po nim ok, żadnych przesuszeń.

Możesz coś z tego spróbować.
Poza tym mam namiary na dobrą kosmetyczkę na Retkini, wspomogła mnie lepiej niż dermatolog - namiary odszukam i wyślę Ci na priv.
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 8:22 pm   

jest taki zabieg nawilżający twarz ;) który można co jakiś czas powtarzać i nie jest on drogi.. byłam na nim z siostrą przed jej ślubem.. (chyba kawitacyjny jeśli nic nie przekręciłam po nim masz twarz smarowaną jeszcze jakimś kremem który można zamówić u nich w zakładzie z tego co wiem)

Wykonywała go p. Asia z salonu kosmetycznego na Teofilowie ul. Parcelacyjna 9 tel. 691-705-374
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Megi Luk 

Wiek: 38
Dołączyła: 17 Paź 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 10, 2010 12:11 am   

Według mnie bardzo dobrym dermatologiem jest prof. Budźko z Dermedu. Bardzo pomogła mojej siostrze dobierając odpowiednie leki i kosmetyki.
 
 
kukuka 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 08, 2012 1:22 pm   

Dobrym kosmetologiem jest Pani Kasia z salonu Viviean, a na Twoją przesuszoną skórę radziłabym Ci zastosować głęboko nawilżającą oxybrazję... ja mam odwrotny problem niestety, chociaż na zimę mi się poprawia bo te pogody wplywają na stan skóry.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl