Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Majorka
Autor Wiadomość
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Sie 01, 2006 7:42 pm   Majorka

Wiec jednak decydujemy sie na majorke :)
wybieralismy miedzy Kreta, Rodos, Tunezja...
ale zostaje Majorka, co do biura to eccoholiday
moze ktos ma jakies przezycia zwiazne z z Majorka? :) trzymajcie kciuki zeby bylo wszytsko ok
planowany wyjazd ok 20 sierpnia
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sro Sie 02, 2006 9:30 am   

A nie boisz sie jechac z tego biura?Ja tez rozwazalam podroz poslubna z eccoholiday, ale slyszalam i czytalam wiele negatywnych opinii o nich. No i teraz sie zastanawiam nad innym biurem, chociac wg mnie eccoholiday ma przystepne ceny.
_________________
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 02, 2006 2:08 pm   

No tez wlasnie wczoraj siedzalam z 4 godzinki i doznawalam szoku.. :(
wiele negatywnych opini niestety
faktycznie atrakcyjne ceny maja, moze pomyslimy o ecerman czy jakos tak :)
ale tez nie wiem na ile to biuro jest ok :(
tu sie chce jechac, a tu co rusz zle opinie, chyba ze wybierze sie wycieczke za mnostwo kasior ;( to wtedy moze nic sie nie stanie...
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Sie 02, 2006 2:38 pm   

Co do Majorki....

to jako osoba sprzedajaca imprezy turystyczne bylam na tej pieknej wyspkie i fakt- cudowne miejce pelne konrastow. Dla lubiacych nocne szalenstwo, dla milosnikow pieszych wycieczek i dla prawdziwych wielbicieli pieknych plaz.

NIE POLECAM eccoholiday- czesto zmieniaja hotele i nie maja dobrych rezydentow- ja osobiscie nigdy nie zdecydowalabym sie na to biuro i sama swoim klientom NIE POLeCaM RAZ JESZCZE.

Mozna poszukac ofert innych biur- najlepsze i najdrozsze jednoczesni to niemieckie biura (Itaka, Scan Holiday Necerman)
Mozna jednak natrafic na cos fajnego z polskich biur :
Open travel, Rainbown Tour, Orbis- niekoniecznie wygorowane ceny.

Warto tez poczekac na last minute wtedy proponuje oczekiwac juz na propozycje niemieckich organiztorow bo czesto pojawiaja sie naprawde ciekawe oferty.

Co do samej Majorki, jesli chcecie wypoczac to nie proponuje hotelu przy samej plazy, bo bedzie gwarno, chyba ze to hotelik gdzies poza centrum miejscowosci.


:)
 
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 02, 2006 9:47 pm   

No to sie nam namieszalo :(
dzis w nocy jedziemy nad nasze morze, jak przyjedziemy to sie odezwe, zobaczymy co da sie zrobic :)
tak bym chciala ta majorke....tylko nie za fortune ;)
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Czw Sie 03, 2006 1:17 pm   

Tez slyszalam,ze neckermann i scan holiday to porzadne biura, tylko oni znow maja wysokie ceny. Zastanawiam sie nad majorka we wrzesniu i nie wiem czy juz cos zamawiac czy czekac na last minute.
_________________
 
 
evcia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 124
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Sie 03, 2006 2:10 pm   

Radzę poczekać na lasta :)
_________________
Pozdrawiam Cię Gość

 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Nie Sie 06, 2006 10:37 pm   

I chyba tak zrobie. :lol:
_________________
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 15, 2006 8:29 pm   

No my pewnie tez poczekamy do wrzesnia....lub koniec siepnia, chyba jednak zrezygnujemy z tego ecco, ale cos czuje jak inne biura podadza nam cene , to nici z tego beda :( a my juz tak sie napalilismy....choc raz chcielismy wyjechac, moze sie uda
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pią Sie 18, 2006 10:27 am   

A slyszalyscie moze cos o czystosci wod na Majorce? Nie wiem czy to chodzi o wode w morzu czy pitna, ale cos jest nie tak.
_________________
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 18, 2006 3:34 pm   

slyszalam ze wody morskie sa super, moze wiec chodzi o pitna??ale nic na razie o uszy mi sie nie obilo :?
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Sie 18, 2006 7:12 pm   

Byłam na Majorce w drugiej połowie lipca - w przyszłym tygodniu postaram się dać link do zdjęć oraz zdać krótką relację i ewentualnie coś podpowiedzień.
Pozdrawiam! :)





P.S. Co do wody to chodzi pewnie o wodę z kranu - nie nadaje się ona (jak w większości cieplejszych krajów) do picia.
_________________
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 10:14 am   

Ok, czekamy Asiek!
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Wrz 17, 2006 2:14 pm   

Witam! :-)
Zapraszam do obejrzenia zdjęć z mojego pobytu na Majorce :
http://www.galeria.mnm-fo...70c440f0d1acfbe
Komentarze, uwagi i pytania proszę najlepiej umieszczać bezpośrednio pod zdjęciami - postaram się odpowiedzieć i ewentualnie pomóc.
Wybór zdjęć nie był łatwy, nie chciałam wstawić ich za dużo (w sumie i tak wstawiłam ich ponad 100...), są więc to przekrojowe zdjęcia z miejsc które zwiedziłam (mapka naszej trasy na ostatnim zdjęciu). Starałam się wstawić zdjęcia, które ukazują, że Majorka to nie
tylko plaże, dyskoteki i kurorty turystyczne (jest z tym na ogół przede wszystkim kojarzona).
Miłego oglądania i pozdrawiam forumowiczów! :-)


P.S. Dodam, że wszystkie podróże odbyłam z moim 10-ciomiesięcznym dzieckiem
:-) - dziecię było bardzo dzielne i zniosło wariackie pomysły rodziców. ;-)
_________________
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 17, 2006 2:28 pm   

Piękne zdjęcia :buja w oblokach:
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 17, 2006 3:47 pm   

ladna ta fotka z tym kolorowym praniem :)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Wrz 17, 2006 5:38 pm   

Asiu - prześliczne, cudne wakacje... jak ja ci zazdroszczę!!! :wstyd: :D
Ostatnio zmieniony przez Kati Nie Wrz 17, 2006 5:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 9:01 am   

Asiu są śliczne :mrgreen:
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Wto Wrz 26, 2006 10:35 am   

Zdjeca super!
My wylatujemy na Majorke w piatek z Neckermanna do miejscowosci Can Picafort. Nie wiecie moze jaka pogoda tam teraz bedzie?
_________________
 
 
kingulindka 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Paź 2006
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Gru 02, 2006 2:18 pm   

Majorke polecam :)
jest sliczna...bylam w tym roku na wakacjach, we wrzesniu i mimo ze kazdy juz tak mowil ze to juz prawie poza sezonem to pogoda niesamowita. w pierwsze dni "troche padalo", nigdy nie przezylam takiej burzy, ale potem pogoda piekna. Ja bylam w miejscowoasci ARENAL i polecam. Ladna miescina, fajna plaza, tylko duzy minus (przynajmniej dla nas) za duzo niemcow. wieczorem to jest po prostu ich miasto. a i jedzenie, moj mezczyzna sobie chwalil, ja nie bardzo. Duzo tlustego jedzenie, ja nie przepadam.
a i my jechalismy z last i naprawde nie bylo az tak drogo.
jak wroci Bartek moj z pracy to poprosze zeby nasze zdjecia wrzucil bo ja jestem z tego zielona :)

jak bedziesz miala jakies pytania (odnosnie kwoty, biura z ktorego jechlismy)to zapraszam na priv :)
_________________
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 03, 2008 10:42 pm   

Tez zastanawiamy się nad Majorką :roll:
Asiek z jakiego Wy biura byliście?
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Lip 04, 2008 7:45 am   

edys_lu napisał/a:

Asiek z jakiego Wy biura byliście?

Z niemieckiego. Nie wiem, czy Ci to pomoże - bo polskie przedstawicielstwa biur niemieckich różnią się np. cenowo, no i mają innych rezydentów (czy jak tam się to zwie ;) ).

[ Dodano: Pią Lip 04, 2008 8:47 am ]
kingulindka napisał/a:
Ja bylam w miejscowoasci ARENAL i polecam.

:o
O Boże - odradzam maksymalnie! Tylko nie Arenal, nie Palma, ogólnie odradzam całe zachodnie wybrzeże! Chyba, że ktoś lubi "wypoczywać" w mieście, blokowiskach, cały dzień i noc w mega dyskotece. Dla tych co chcą jednak trochę wypocząć nad pięknymi plażami, zatoczkami - wschód wyspy, a dla indywidualistów, którzy wolą góry i niekoniecznie plaże w zasięgu ręki - północ wyspy.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pią Lip 04, 2008 7:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 3:41 pm   

Majorka to jak dotąd nasza najlepsza wycieczka !! byliśmy w tamtym roku w sierpniu z Neckermannem, tam się zaręczyliśmy :D mieszkaliśmy w Can Picafort, fajne miasteczko ale jeśli ktoś chce zaszaleć na dyskotekach to niech jednak wybierze Palmę, wypożyczyliśmy samochód, zjechaliśmy całą wyspę, cudowny kolor morza, cieplutki piasek rewelacja :smile: szczególnie polecam wybrać się do uroczej zatoczki Sa Calobra, jejku jak tam było pięknie hmmm :buja w oblokach:
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 2:35 pm   

Aga1986 napisał/a:
Majorka to jak dotąd nasza najlepsza wycieczka

i nasza podroz moge zaliczyc do najlepszej ze wszystkich wycieczek na jakich bylam.
Bylismy we wschodnie czesci wyspy w miescie Cales de Mallorca. Miasto typowo turystyczne. Kiedy nie ma sezonu to wszystko jest zamkniete. Godzine jazdy od stolicy.

Hotel jak na 3 gwiazdki super, jedzenia duzo i rozmaite. Widok na morze z pokoju - niesamowity. Lazurowe morze, klify i plaze w zatoczkach. Przepieknie.
Zwiedzilismy Palme, Valdemosse i Porto Cristo



_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Nie Lut 26, 2012 8:21 pm   

Ja się właśnie zastanawiam... :P Może ktoś napisze cos więcej co warto zwiedzić, a gdzie nie warto jechać, co w ogóle jest do zwiedzania? Czy tydzień wystarczy, żeby zwiedzić wyspę i trochę odpocząć, czy trzeba troszkę dłużej tam zostać? Jakie ceny? ;)
_________________
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 27, 2012 12:14 am   

skalimonka, tydzień w zupełności wystarczy :) my wypożyczyliśmy samochód na dwa dni, zjechaliśmy całą wyspę, a resztę czasu odpoczywaliśmy :)

co zobaczyć: Sa Calobra, Valldemossa, Jasknie Smocze, katedra w Palmie, Marineland z pokazami delfinów (jeśli jeszcze nigdy nie odwiedzaliście podobnego miejsca) itp... najlepiej poczytaj w necie o ciekawych zakątkach :)
ale Sa Calobra jest obłędna i polecam z całego serducha :) woda kryształ!

ceny i cała wyspa nastawiona na Niemców więc ceny nie są najniższe, ale można przeżyć :)
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Lut 27, 2012 10:28 am   

skalimonka napisał/a:
Czy tydzień wystarczy, żeby zwiedzić wyspę i trochę odpocząć, czy trzeba troszkę dłużej tam zostać?

Zeby pozwiedzać i wypocząć to jednak polecam 2 tygodnie. :) Byłam na Majorce 2 razy, za pierwszym razem wypożyczyliśmy auto na 10 dni i zobaczyłam "z grubsza" co chciałam.
A jak wspomniała Aga1986, że w ciągu 2 dni (!) "zjechała całą wyspę" :roll: to może rzeczywiście "zjechała", ale nie zwiedziła. Dwa dni na zobaczenie Majorki?! :o Chyba, że ktoś preferuje "zwiedzanie" - pojechać "cyknąć" fotę i dalej. :-?

Skalimonka, najlepiej zaopatrz się w dobry przewodnik - Majorka ma wiele pięknych i ciekawych miejsc do zobaczenia - każdy znajdzie coś dla siebie : wysokie góry, jaskinie, zatoki, piękne plaże (typowo turystyczne, ale także wiele plaż bez ludzi), zabytkowe miasteczka, nieziemska katedra w Palmie.

Mnie Majorka bardzo zaskoczyła pozytywnie . Nie spodziewałam się takiej perełki. :) Dlatego wróciłam na nią bodajże 3 lata po pierwszym pobycie, ale już bardziej kameralnie, nie mieszkaliśmy w hotelu tylko wynajęliśmy fincę z basenem i rozkoszowaliśmy się wyspą. :)

Przy okazji polecam też jej siostrę - Minorkę. Tam też spędziliśmy urlop i choć wyspa o zupełnie innym obliczu to też chętnie tam wrócę. Do dziś śmiejemy się z mężem, że jak wygramy w totka to kupimy domek na Minorce. ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Lut 27, 2012 10:31 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 27, 2012 11:23 am   

Asiek, byliśmy na tydzień, bo na tyle nas było stać, samochód wypożyczyliśmy na 2 dni, bo na tyle mogliśmy sobie pozwolić... myślałam, że zwiedzanie w ogóle polega na tym, żeby gdzieś "pojechać i cykać fotki", ale może wy spędzacie cały dzień w jednym miejscu i ok, jeśli Wam to odpowiada...bynajmniej ja całego dnia nie poświęciłabym na siedzenie nawet nad zatoczką Sa Calobra, choć była piękna, bo wolałabym w tym czasie zobaczyć coś innego.
Pewnie nie zobaczyłam tylu wspaniałych miejsc, jak Ty będąc tam dwa razy, ale myślę, że te główne atrakcje zobaczyłam, a na zwiedzanie dogłębne jakie Ty opisujesz raczej nie mogłabym sobie pozwolić...
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Lut 27, 2012 2:51 pm   

Aga1986 napisał/a:
Asiek, byliśmy na tydzień, bo na tyle nas było stać, samochód wypożyczyliśmy na 2 dni, bo na tyle mogliśmy sobie pozwolić...

Ok, rozumiem. Ale nie zgadzam się z opinią, że wystarczy tydzień na Majorkę, żeby pozwiedzać i odpocząć. A szczególnie te 2 dni na zjechanie wyspy....
Aga1986 napisał/a:
myślałam, że zwiedzanie w ogóle polega na tym, żeby gdzieś "pojechać i cykać fotki", ale może wy spędzacie cały dzień w jednym miejscu i ok, jeśli Wam to odpowiada...bynajmniej ja całego dnia nie poświęciłabym na siedzenie nawet nad zatoczką Sa Calobra, choć była piękna, bo wolałabym w tym czasie zobaczyć coś innego.

Jak kto lubi. Ja zwiedzałam Majorkę z małym dzieckiem, więc nie chodziło mi jedynie o "zaliczanie" miejsc i "cykanie fot" : dużo spacerowaliśmy, jedliśmy (mimo wykupionego all inclussive) regionalne jedzonka w knajpkach, odpoczywaliśmy w zatoczkach, przekąpać się w morzu nie tylko na plaży przy hotelu, ale także odkrytej jadąc samochodem, pochodzić cichymi uliczkami miasteczek, próbować dogadać się po hiszpańsku (mimo, że znam tylko podstawowe zwroty :lol: ), itd.
Fajnie, że byłaś w Sa Calobrze, choć tam też można spędzić spokojnie cały dzień, bo to nie tylko "zatoczka", ale ogromny wąwóz do spacerów.
_________________
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 27, 2012 4:34 pm   

nam 2 dni na zobaczenie najważniejszych miejsc wystarczyło i wcale nie uważam, że robiliśmy, to "w biegu", wszędzie spędziliśmy tyle czasu ile chcieliśmy, spacerowaliśmy tam gdzie chcieliśmy, ale my nie szukaliśmy dodatkowych atrakcji i dodatkowych miejsc, raczej sugerowaliśmy się tym, co w przewodniku wydawało się najciekawsze do zobaczenia, dlatego uważam, że dwa dni zwiedzania nam wystarczyło i mam poczucie, że zjechaliśmy całą wyspę, bo nie czuję jakby coś wyjątkowego mnie ominęło...

Podsumowując: gdybym miała jechać tam teraz na wycieczkę, i tak wybrałabym tydzień, nam to wystarczyło, a Skali, Ty musisz ocenić jak zazwyczaj Wy spędzacie czas na urlopach i wtedy na pewno wybierzesz, to co do Was pasuje najlepiej! Udanych wakacji :smile:
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pon Lut 27, 2012 4:52 pm   

Asiek, Aga1986, dzięki za onfo. Na razie zastanawiam się nad wykupieniem wyjazdu, jeszcze nie wiem, czy na Majorkę, ale rozważam ten wybór. Asiek, Ciebie pewnie zszokuje fakt, że my zwiedziliśmy prawie całe Rodos w tydzień :smile: Korfu w 2 tygodnie, ale byliśmy w kilku miejscach po 2 razy... I mieliśmy czas pokąpać się kilka razy dziennie, pojeść, pozwiedzać i poleżeć plackiem :) i bynajmniej wcale mało nie chodziliśmy, bo czasem wieczorem już nogi wysiadały... także jest to możliwe do wykonania i całkiem przyjemne :smile: Inaczej spędza się wakacje z dzieckiem. My jesteśmy bardzo zwinni w zwiedzaniu, co nie oznacza, że zaliczamy fotkę i spadamy dalej ;)
Pytałam gdzie warto jechac, bo z doświadczenia wiem, że czasem miejsca które polecają przewodniki nie są warte by tam jechać, albo szkoda niepotrzebnie nadrabiac drogi gdzies, gdzie widoki jednak rozczarują i poświęcić ten czas na coś innego. Najlepiej uważam zasięgnąć języków osób, które były, najwięcej informacji można w ten sposób wyciągnąć ;) Z Waszych opinii najbardziej skłonna jestem na kompromis 10 dni ;) Może ktoś jeszcze cos napisze, nie pali mi się ;)
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Lut 27, 2012 7:37 pm   

skalimonka napisał/a:
Asiek, Ciebie pewnie zszokuje fakt, że my zwiedziliśmy prawie całe Rodos w tydzień :smile: Korfu w 2 tygodnie,

Nie, nie zszokuje. :lol: Tydzień na zwiedzenie wyspy jest jak najbardziej wykonalne, bez poczucia, że lata się z wywieszonym językiem. :razz: Jasne, że jak się ma mało czasu to wybiera się tylko kilka miejsc i wtedy jest szansa na spokojnie pozwiedzać. :)
Co do Majorki - jakbyś miała jakieś konkretne pytania o miejsca "the best of" ;) (także o hotele i ewentualnie miejscowości) to możesz do mnie napisać na priv. :)
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pon Lut 27, 2012 7:43 pm   

Asiek, dzięki za propozycję :) Skorzystam na pewno, o ile zdecyduję się na Majorkę. To ma być niespodziewajka dla męża, dlatego przede mną samą stoi ten trudny wybór haha :lol:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl