Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
BRAMKI weselne?
Autor Wiadomość
cisza 

Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: łódź
  Wysłany: Pon Maj 26, 2008 1:13 pm   BRAMKI weselne?

Witam.
Niedługo wybieram się na ślub znajomych chcieli byśm zrobić im jakaś fajna bramkę.
Może wy widzieliście coś nie typowego?
Czy to wypada aby robić bramkę będąc zaproszonym na wesele?
Pozdrawiamy
_________________
:-) ))
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 1:18 pm   

Sposób na bramę znam z własnego doświadczenia ;) , z grupą przyjaciół przebraliśmy się w stroje robocze (rażący pomarańcz) i zatrzymaliśmy jadącą młodą parę znakiem STOP - było śmiesznie :D

A co do twojego pytania czy pasuję robienie bramy przez zaproszonych gości na wesele to moim zdaniem nie wypada.
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 3:34 pm   

Bramy robią zwykle ludzie nie zaproszeni na ślub czy wesele.
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 5:24 pm   

Ja byłam na weselu, gdzie zaproszone osoby przed salą weselną zrobiły bramkę z damskich "szalów" :wink: Było śmiesznie :)
_________________

 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 02, 2008 9:05 pm   

Ja robiłam bramkę dla sąsiadki. Moi rodzice szli na wesele. Ja byłam poproszona na poprawiny.
Sam ojciec młodej przyszedł wcześniej i poprosił, żeby zrobić im bramkę.

Przez ulicę zrobiliśmy ogromną kokardę z tiulu, zrobiliśmy bociana ze styropianu, kupiliśmy dwie laleczki - chłopca i dziewczynkę i jeszcze jakieś tam pierdoły. Wszystko zapakowaliśmy do wiklinowego koszyka. A kokardę przywiązaliśmy po odcięciu do bagażnika samochodu. Pięknie wyglądała.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 06, 2008 12:28 pm   

Z dawnego ślubu jednej forumki: ponieważ pracowała w Domu Dziecka, a i bardzo chcieli dziecko to jej koleżanki z pracy zrobiły pod kościołem bramkę z dziecięcych ubranek i akcesoriów. Słodkie, pod warunkiem, że Młodzi nie są "zmuszani" przez otoczenie do posiadania dziecka.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
shi-ann 

Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 07, 2008 11:10 pm   

U mnie na ślubie będzie pewnie sporo osób z zespołów ludowych (mam nadzieję, że w strojach) i pewnie oni zoorganizują nam bramki.
_________________
Lepiej brać drzewo do lasu, niż zbierać chrust.
 
 
 
szept 

Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 31, 2008 11:23 pm   

Bramki są ok,kiedy widać,że ktoś się postarał,żeby była z jajem.
Najbardziej nie podoba mi się,kiedyś jakieś typki rozwiną sznurek i już wg nich jest bramka,za którą należy się butelka.
_________________
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 5:41 pm   

A ja mam nadzieję, że nie będzie u nas żadnych bramek. Ponieważ najczęściej wyglądają właśnie tak jak napisała Szept - kawałek sznurka rozciągnięty przez dalszych sąsiadów w celu otrzymania butelki. :-?
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 8:54 pm   

Mieliśmy jedną. Forumową. NAJLEPSZ? NA ?WIECIE :mrgreen:
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 9:18 pm   

U nas chyba nie będzie żadnej bramki.
 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 11:24 pm   

U nas również raczej nie będzie żadnych bramek chocby ze względu na to że nie ma gdzie ich zrobic. Ja mieszkam w bloku to raczej przed klatką nie widziałam że ktoś robił.
_________________


 
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 29, 2008 12:53 pm   

U nas była, pod kościołem :-) Chłopki zastawili bramę kościoła i włączyli alarm w samochodzie, zabawnie było :-)
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 30, 2011 7:33 pm   

Mój szwagier gra w piłkę. Tutaj jest tradycja, że chłopaki z drużyny zawsze robią bramkę i kopią sobie jak oni to mówią gałę. Z tego co widzę, to niesamowita frajda dla Pana Młodego jak kumple z drużyny robią bramkę z piłką w grze :P On był zadowolony ;)

Teraz w weekend była bramka, że dwóch chłopaków jeden to mój kuzyn :razz: wymazali się cali w mule i wybiegli na ulicę :smile:

Inne to takie typowe na wsi wyjazd koniem itp. jakieś śmieszne przebrania :roll:
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 28, 2012 5:32 pm   

Ja wraz z rodziną i sąsiadami zrobiliśmy "bramkę" w taki sposób, że zostało zrobione z długiego i w miarę grubego (aby się nie złamał) kija coś w stylu szlabanu kolejowego. Pan młody aby wykupić przyszłą małżonkę wkładał do koszyka tyle butelek aby szlaban się podniósł.
evelinka napisał/a:
Bramy robią zwykle ludzie nie zaproszeni na ślub czy wesele.

Wszyscy robiący bramkę byli na weselu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl