Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ODCISKI
Autor Wiadomość
justyncia83 

Wiek: 41
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 9:43 am   ODCISKI

Witajcie foremki.
Mam do was pytanie- czy znacie dobry sposób na pozbycie się odcisku na stopie?
Mój mąż ma problem z odrastającym odciskiem na stopie w okolicy pięty.
Testowaliśmy maść na odciski i plastry - niestety odcisk odnawia się i robi się coraz większy.
Proszę was zatem o małą pomoc- jeśli znacie sposób na pozbycie się odcisku to piszcie.
pozdrowionka
_________________
JUSTYNCIA83
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 10:02 am   

A na pewno jest to odcisk? Ja przed ślubem miałam dwa takie niby odciski - na pięcie i na paluchu (pod spodem). Jak próbowałam z nimi walczyć, to wydawało mi się, że ten pod piętą ma korzonki, więc uznałam, że jest to kurzajka i potraktowałam ją Verrumalem. Ten drugi próbowałam różnymi środkami na odciski. Efekt jest taki, że odcisko-kurzajka zniknęła po kilku tygodniach bez śladu, a ten drugi nadal mam :-? Upewnij się czy nie jest to kurzajka - mimo wszystko łatwiej zwalczyć. Teraz się zastanawiam czy tego drugiego też nie potraktować Verrumalem. :]
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 11:35 am   

Całkiem możliwe, że może to być kurzajka bo też takie coś miałam na pięcie. Tylko, że mi to usuwał dermatolog. Ale spróbujcie tej maści co poleciła EwaM bo mi te zwykłe maści na odciski też wtedy nie pomagały. Albo niech Twój Mąż zgłosi się do lekarza rodzinnego po skierowanie do dermatologa, chyba, że sam będzie w stanie coś doradzić.
_________________


Ostatnio zmieniony przez izunia_82 Sob Kwi 18, 2009 11:36 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 12:25 pm   

Verrumal to taki żrący płyn na kurzajki. Na receptę wyłącznie. Smaruje się gada dwa razy dziennie, a przed kolejnym smarowaniem zrywa powstałą z płynu skorupkę razem z kawałkiem kurzajki. Jak już płyn zacznie penetrować głębiej to kurzajka umiera i zazwyczaj odpada w większym kawałku. Trochę boli, trochę szczypie, ale przynajmniej skuteczne.
 
 
justyncia83 

Wiek: 41
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 6:21 am   

wielkie dzieki dziewczynki.wyciągnę mojego mężusia chyba do lekarza i wtedy zobaczymy- jeśli to kurzajka to zrobimy tak jak piszecie- a jeśli nie to może lekarz coś doradzi.
pozdrowionka
_________________
JUSTYNCIA83
 
 
lerata 


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 57
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Sie 23, 2011 11:00 am   

Ja na odciski stosowałam kiedyś płyn ABE , ale walka z odciskiem trwała długo.. i sumiennie codziennie trzeba było moczyć odcisk, nastepnie zcierać a potem na noc smarować płynem.. Ale w końcu się pozbyłam i jest okej :)
_________________

 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 7:44 pm   

a ja mam takie pytanko-moze ktoras z Was ma podobny problem :) nie wiem czy mozna to nazwac odciskiem,ale odkad zaczelam chodzic na obcasach, a troche to juz czasu uplynelo ;) pojawilo mi sie na stopie takie stwardnienie, dokladnie w tym miejscu, w ktorym podczas chodzenia na obcasach spada cały nacisk ( mniej wiecej na srodku miedzy srodkiem stopy a palcami). Czy mozna to jakos zlikwidowac? Staram sie teraz rzadko chodzic na obcasach, jednak nie ma to znaczenia odcisk ten (a nawet dwa,bo na drugiej stopie mam podobnie) po prostu sobie jest. Nie boli mnie tylko strasznie denerwuje ze jest !! Tzn jak nosze obcasy, to po dluzszym uzytkowaniu wlasnie w tym miejscu zaczynaja mnie bolec stopy ( dodam ze nie nosilam od poczatku wkladek żelowych, teraz w obcasach staram sie je uzywac i jest wygodniej). Czy mozna to jakos zlikwidowac? Moze ktoras z Was miala pdobny problem? O stópki dbam bardzo, co wieczór są nakremowane specjalnym kremem, mocze je od czasu do czasu, wiec wszelkie zaniedbania tego typu odpadaja... ma ktos jakis pomysl?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl